Kirloca

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Kirloca

Příspěvek od Dash Spience »

Jméno:Kirloca

Věk: 6 let

Titul:Youngling

Rasa:Mon Cal

Planeta narození:Mon Calamari

Životopis před příchodem do řádu: Kirloc se narodil tři roky před vypuknutím války s Yuuzhan Vongy. Jeho rodiče byli konstruktéři vesmírných lodí. Na malého neměli moc čas a tak Kirloca byl doma více u svých prarodičů(z matčiny strany) než doma u rodičů. Prarodiče mu jako každí dovolovali skoro všechno. Při jeho toulkách pod vodní hladinou se k němu připojila jedna rybka. Kirloca si jí všiml až po chvíli. Měla krásnou zářivou oranžovou barvu a Kirloca si jí zamiloval. Od té doby vždycky když šel Kirloca plavat tak se k němu Nuan jak rybku pojmenoval přidával na jeho toulkách pod vodní hladinou. Při jedné výpravě s otcem(výjmečně) se k nim Nuan připojil. Otec byl sice chvíli zmatený proč ta rybka stále plave spolu s nimi, ale když mu Kirloca vysvětlil jak se to s rybkou má na otcově tváři se objevil úsměv a pokračovali jsme dál. Při zpáteční cestě na Nuana zaútočil predátor, který ho zle zranil. Predátora jsme odehnali, ale Nuan byl vážně raněn. Vzal jsem ho do dlaní. Plakal jsem, ale ve vodě to nebylo ani poznat. Velice jsme si přál aby se Nuan uzdravil. Nevím jak se to stalo, ale když jsem rozevřel ruce Nuanoa zranění nebyla již tak vážná. Jeho otec na to zíral s vytřeštěnýma očima. Nijak to nekomentoval a společně doplavali domů kde Nuana ošetřili lépe až se nakonec uzdravil úplně. Nějaký čas se nic nedělo až se jednou otec vrátil s jedinou jedii, kterou znal. Přivedl sebou Cilghal. Ta společně s Kirlocou chvíli rozebírala co se stalo tehdy ve vodě a nakonec mu nabídla možnost vstupu do řádu Jedi. Podle výrazu rodičů bylo jasné, že už se o tom bavili dřív. Kirloca s nadšením souhlasil. Z prvu si chtěl vzít sebou Nuana, ale radši ho nechal doma na Mon Calamari, protože cizí prostředí by mu asi moc nesedělo. Tak v šesti letech opustil domov a vydal se vstříc své budoucnosti.

Barva čepele: Chtěl by oranžovou: ale zatím nemá svůj meč

Styl boje se světelným mečem: Chce se naučit Soresu

Schopnosti: Skvělý plavec, zajímá se o lodě a stroje(asi zdědil v genech po rodičích), dokáže se maximálně soustředit

Schopnosti v síle: Zatím základy, základ léčení a hýbání s předměty

Schopnosti jako rytíř jedi:Léčení, zmatení zbytek spíše nechám vyplynout

Poznámky: Malá postava, barva kůže je taková tmavě oranžová, s velikýma černýma očima, které dominují obličeji
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

OK, zařazuji do kartotéky SAG, v průběhu zítřka zakládám výcvik

Zamčeno

Zpět na „Nová republika“