Aiden Clay

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Aiden Clay

Příspěvekod R.O.F.L » 23.7.2009 19:02:35

RESERVED for Elinor

Jméno: Aiden Clay

Titul: padawan

Rasa: Člověk

Datum narození: 22 ABY

Věk: 15 let

Životopis před příchodem postavy do řádu: Aidenovi bylo třináct když přiletěl na Ossus lodí, jež byla neznámého designu. U sebe měl jen starý světelný meč a kytaru. Co bylo ale ještě zvláštnější, byl fakt, že měl za sebou základní force-userský i bojový výcvik. Na otázky, kde k němu přišel, či odkud vlastně přiletěl, buď neodpovídal vůbec, nebo vždy řekl stejné dvě slova: Neznámé Oblasti. Tak, jako tak, Aiden byl přijat do Řádu.
Je v něm už něco přes dva roky, ačkoliv to může vypadat, že přiletěl teprve včera, neboť se vůbec nezměnil - svůj původ stále tají a v jeho volném čase ho zcela určitě najdete jak na nějakém odlehlejším místě hraje na svou kytaru, o níž tvrdí, že je v ní celý jeho život, což je, v kombinaci s jeho nadáním ve vzácné psychoimetrii, nejspíše doslovná pravda.

Barva čepele: Zelená

Styl boje se světelným mečem: Skvěle zvládnuté Makashi, chce se více naučit Soresu, z něhož umí zatím jen základy.

Schopnosti: Síla: Velmi nadaný v psychometrii (schopnost vidět minulé události z doteků předmětů, jež byli součástí daných událostí), jež už dokáže používat na celkem pokročilé úrovni.
Ostatní: Ačkoliv se to moc nezdá, je skvělým bojovníkem a vcelku ucházejícím pilotem. Nejvíce ze všeho je ale velmi talentovaný ve hře na kytaru.

Schopnosti jako Rytíř jedi: Psychometrie, jinak nechávám volný průběh

Poznámky: Věčně rozcuchané delší vlasy tmavě hnědé barvy, hnědé oči, docela pohledný, ačkoli o svůj zevnějšek moc nepečuje, protože je podle něj ,,důležitější obsah, než obal". Vyšší a vcelku vypracované postavy.
Introvert a trochu melancholik, skromný a slušný, prakticky vždy klidný, emoce většinou dává najevo pouze skrze hudbu, trpělivý, moc toho nenamluví. Často nazýván předčasně vyspělým.
,,Není záludnějšího nepřítele, než sebe sama."
Obrázek
Uživatelský avatar
R.O.F.L
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
 
Příspěvky: 511
Registrován: 23.3.2008 18:50:45
Bydliště: Kdesi v předaleké galaxii, kde mozky v hlavě nenosili

Zpět na Nová republika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron