Dewbacca (Jordi Linx)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Dewbacca (Jordi Linx)

Příspěvekod Funny » 15.6.2009 13:33:09

Jméno: Dewbacca

Věk: 6 let

Titul: Youngling

Rasa: Wookiee

Planeta narození: Kashyyyk

Životopis před příchodem do řádu: Dewbacca se narodil krátce před začátkem Yuuzhan Vongských Válkek Shorwarrovi a Mallathare na Kashyyyku. V pěti letech u něj rodiče objevili talent v opravování rozbitých droidů. Než však mohl nastoupit na školu zaměřenou tímto směrem, tak při jedné velké rodinné oslavě, krátce po skončení Yuuzhan Vongských Válek, v něm vycítil Sílu wookieeský rytíř Jedi Lowbacca, který je i jeho příbuzný. Nabídl Dewbaccovi, že by mohl studovat na akademii Jedi. Dewbacca s radostí nabídku přijal, protože už od malička chtěl být slavný rytíř Jedi jako Lowbacca. Jeho rodiče po rozhovoru s Dewbaccou také souhlasili, domluvili se ale s Lowbaccou, že svého syna můžou navštěvovat. Lowbacca se tedy vrátil k řádu Jedi s jedním mladým adeptem Světlé strany, Dewbaccou.

Životopis po příchodu do řádu: Dewbacca po svém příchodu do řádu získal od svých vrstevníků přezdívku Dewie, přesto neměl začátky jednoduché. Protože na akademii vstoupil již ve svých pěti letech, kdy ještě plně nerozumněl Basicu a jeho vrstevníci vůbec nerozumněli Shyriiwooku, tak měl velké potíže s komunikací. Tehdy se spřátelil s několika mladšími rytíři Jedi, kteří mu rozumněli pomocí Síly, především se prohloubil jeho přátelský vztah s Lowbaccou, s nímž mohl navzájem mluvit dokonce Shyriiwookem. Lowbacca jeho problém znal velmi dobře, protože měl dříve stejný. Proto společně s Dewbaccou začali sestrojovat kopii droida M-TD, jehož vlastnil Lowbacca. Po pár týdnech byl M-TD II dokončený i naprogramovaný a to samotným Threepio na žádost Lowbaccy, přestože jeho osobnost otisknutá u Em-TeeDeeho ho často štvala. M-TD II, osm centimetrů malý droid vznášející se vždy pomocí repulzorů za svým majitelem a doprovázející ho na každém jeho kroku, Dewiemu dost ulehčil život, kdy do Basicu překládal vše, co řekl. Protože má ale naprogramovanou osobnost Threepio, tak se snaží své překlady zkrášlovat, což Dewieho dost štve, dokonce i parkrát Em-TeeDeeho rozbil a musel ho skládat dohromady. Ve svých šesti letech na nové Akademii Jedi na Ossusu poprvé obdržel lekci boje se světelným mečem a od té chvíle si ho oblíbil a těší se, až si sestaví svůj vlastní.


Světelný meč:
Rukojeť: Ještě žádný nemá, ale od prvního setkání se světelným mečem se do něj zamiloval (už o něm sní a spřádá plány jaký si sestaví). Bude mít trochu větší rukojeť pro pohodlný úchop vzhledem k velikosti jeho rukou.
Barva čepele: Získá bronzový krystal pro svůj světelný meč.

Styl boje se světelným mečem: Začíná se učit Shii-Cho, jako padawan se chce naučit Djem So a Shien.

Schopnosti: Silný a odolný, budící respekt u svých vrstevníků díky své postavě. Projevuje talent v opravách droidů (skládání součástek dohromady, žádné programování), kdy k tomu dříve nevědomě používal Sílu, ale i nyní mu pomáhá Síla, která mu jako by ukazuje cestu (jakou součástku má kam přidělat).

Schopnosti jako rytíř Jedi:
Nyní: Základy Telekyneze s malými předměty a Cítění Síly. Objevila se u něj vzácná schopnost Psychometrie, tuto schopnost ale ještě nedokáže téměř vůbec kontrolovat.
Později: Rozvinuté nynější schopností na vyšší úrovní. Jinak bych tomu zatím nechal volný průběh.

Vlastnosti:
Vzhled: Téměř celé své tělo má pokryté zrzavou srstí, má černé oči a je vysoký 107 cm.
Charakter: Zvědavý, nebojácný s velkou touhou zažít nějaké dobrodružství. Poměrně snadno se naštve, když Em-TeeDee zkrášluje, a tak i mění své překlady.
Uživatelský avatar
Funny
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
 
Příspěvky: 576
Registrován: 03.11.2008 21:14:11
Bydliště: Mantichora (Křižník třídy Consular)

Zpět na Nová republika

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron