Aghan Srywalker

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Mandalorian

Aghan Srywalker

Příspěvek od Mandalorian »

Jméno: Aghan Srywalker
Titul: pilot
Rasa: člověk
Planeta narození: Kuat

Životopis postavy Aghan se narodil svobodné matce a jméno svého otce se nikdy nedověděl, ale to příjmění o nečem svědčí, protože má matka nebyla Srywalkerová ani za svobodna, ani jako vdaná. Podle zmínek okolí jsem pochopil že se jedná o jakousi příhodu z jejího dosti bouřlivého mládí.
Jeho matka si o pár let později vzala technika v kuatských loděnicích a žili spolu v harmonickém svazku za císařova Nového řádu. Jediný kdo těm dvěma napříky byl její syn, rozuměno jako já. Jednoho dne toho měl manžel dost a vzal mě do orbitálních loděnic, kde mě zavedl do utrob jejich spletité konstrukce a zanechal mě tam mému osudu.
Bloudil jsem hodiny a hodiny, měl jsem hlad a byl jsem zoufalý, ale štěstí se na mě usmálo a já se dostal do oblasti kde Lord Vader přebíral svoji TIE Advanced x1 a já viděl jakou péči jí technici věnovali. Pochopil jsem, že bez špičkových techniků by i takové významná osoba, jakou Lord Vader beze sporu byl, byla v boji nahraná a já pocitíl k technikům obdiv. Všichni chtěli být kapitání nových destruktorů či z císařovy gardy, jen jsem chtěl být od té doby technik stíhaček. Když Vader a ostatní odešli, přiblížil jsem s k TIE a důkladně ji prozkoumal, jen do kokpitu jsem nevlezl. To právo příslušelo jen Lordu Vaderovi a ne mě a všichni praví imperiálové dbají zákonů. Před odchodem jsem TIE omotal nějakou mašlí a přidělalk ní cedulku s nápisem
Dárek z Kuatu pro Lorda Vadera
a vydal se potom stejnou cestou jako Lord Vader a ostatní, kde jsem narazil na Stormtroopery na hlídce a než jsem je pozdravil dostal jsem pažbou do hlavy s tím, že tam nemám co dělat. Toho co mě praštil do hlavy jsem kopl do holeně a utekl pryč a oni mě chtěli sledovat, ale měli rozkaz neopouštět stanoviště a než přišly posily, byl jsem už na cestě dolů na planetu.
Otčím se divil, že jsem se vrátil a matka mě zfackovala, kde že se toulám. Tu jsem do holeně nekopl a přetrpěl její násilí na mé osobě. o půl roku později, když jsme si podávali přihlášku na další školu, byla pro mě techničina jasná volba a šel jsem ji studovat, abych posloužil Impériu.
Při studiu jsem zůročil to, co jsem pochytil od otčíma doma a později jsem s otčímem chodil na praxi do Kuatu, jen jsem sebou vždy nesl chleba a nechával po cestě drobečky, čistě pro případ náhody.
Studium jsem ukončil jako druhý nejlepší a nechal se naverbovat do imperiálního námořnictva, což se neobešlo bez problému. Bylo to v době po Endoru a všichni sláva alianci, sláva nové republice. Měl jsem toho dost a utekl z planety, na které jsem momentálně žil a která se přidala k nové republice někam, kde jsem mohl vstoupit do imperiálních ozbrojených sil. V imperiálním námořnictvu jsem sloužil na ISD Invisible v hangáru jako technik všech strojů v hangáru. Díky nepsanému pravidlu, že technici konají letové zkoušky na jimi opravených strojích jsem se o pár měsíců později naučil slušně ovládat TIE a při jedné ze zkoušek jsem se účastnil jednoho incidentu.
Dva X-wingy a Y-wingy měli štěstí a natrefili na jeden raketoplán bez stíhací ochrany. Ten volal o pomoc a já se mu ji vydal poskytnout. Podařilo se mi udržet republikánské stroje od raketoplánu, než přiletěly posily a z následného boje ustoupil jen jediný X-wing. V boji jsem si zastřílel a dokonce se i párkrát trefil. Později si mě předvolal první důstojník na Invisible a poděkoval mi, za záchranu života a navrhl mi, abych zkusil jít do akademie, protože Impérium dobré piloty potřebuje. Chvíli jsem váhal a pak jsem vstoupil do akademie, abych posloužil Impériu pro změnu jako pilot a pomohl mu v boji proti Republice.

Hlavní zbraň: SE-14R
Záložní zbraň: vibronůž s červenou čepelí
Styl boje: agresivní, protože nejlepší obranou je útok
Schopnosti: zkušený a schopný technik, schopný pilot

Poznámky: vysoký tak akorát, aby jej přijali jako pilota, vlasy zrzavé, povaha přátelská

Kontakt: PM, ICQ

Zamčeno

Zpět na „Nová republika“