přihláška Ender Wiggin (JohnySislik)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
JohnySislik
Učedník
Učedník
Příspěvky: 25
Registrován: 05.12.2008 08:22:11
Kontaktovat uživatele:

přihláška Ender Wiggin (JohnySislik)

Příspěvek od JohnySislik »

Jméno: Ender Wiggin

Titul:učeň

Rasa: Člověk

Planeta narození: Coruscant

Životopis: Narodil jsem se na Coruscantu, kde mě našli imperátorovi sithové. VYcítili ve mě sílu a tak mě chtěli vzít s sebou. Rodiče mě nechtěli pustit, takže byli zabiti "pro dobro Impéria". Poté mě odvedli před samotného imperátora, který rozhodl, že se stanu učedníkem jednoho z jeho sithských služebníků. Byl jsem odvezen na jednu zapadlou planetu ve vnějším pásu, kde započal můj výcvik. Výcvik probíhal v nějakém zarostlém, polorozpadlém chrámu. Nejdřív jsem nevěděl proč tomu tak je, ale pak jsem usoudil že se nejspíše jedná o kamufláž. Přece jen, kdyby výsvikový prostor oběvili rebelové... Můj mistr mě učil jak využívat sílu ve svůj prospěch a k dosažení svých cílů za každou cenu. Propadl jsem temnému učení a studia mě plně pohltila. Byl jsem dychtivý po dalších a dalších vědomostech. Učení probíhalo dlouhá léta a já se zlepšoval v užívání síli i v používání světelného meče. Než byl ovšem můj výcvyk dokončen, tak bylo Impérium zničeno a můj mistr byl zabit. Cítil jsem tedy, že mě v chrámu již nic nedrží a vydal jsem se do širokého vesmíru pátrat to dalších Sithských věděních a hledat svůj osud.

Barva čepele: červená

Světelný meč: jeden jednoruční

Styl boje se světelným mečem: Shii Cho, základy Makashi

Schopnosti: velmi hbitý a mrštný. výbušná povaha, ale jde-li mu o něco důležitého, dokáže se ovládat. Není moc dobrý pilot ani střelec (neměl kde se to naučit). Spory se snaží vyřešit násilím, vyjednává až jako poslední možnost.

Schopnosti jako sith: Zrychlení, skok, odstrčení, jekot, základ škrcení.

Poznámky: 180cm vysový, dlouhé černé vlasy, bradka, pod pravým okem jizva

Kontakt: 256187049

Volba období: Nová republika

Zamčeno

Zpět na „Nová republika“