Přihláška rukaw (Pear)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
rukaw
Kadet
Kadet
Příspěvky: 18
Registrován: 19.1.2009 17:03:24

Přihláška rukaw (Pear)

Příspěvek od rukaw »

Jméno: Setar Nonjutsu

Titul: kadet

Rasa: člověk

Planeta narození: Coruscant

Životopis před příchodem postavy do řádu:

Setar se narodil v bohaté rodině jednoho z předních vojenských důstojníků Nové Republiky. Už od malička byl veden tak, aby věrně sloužil Republice a hájil právo a pořádek.
Každý den trénoval se svým osobním mistrem bojová umění a orientaci v jakémkoli prostředí. Občas se také učil etiketu ve vybrané společnosti a podobné snobské aktivity. Jeho matka z nej chtěla vychovat diplomata, ale Setar se spíše zajímal o to, co ho učil mistr.
Trénovali v těch nejdrsnějších prostředích - na pouštich Tatooinu, ledových pláních Hothu, pralesech Naboo či v složitých městských systémech Coruscantu.
Jednou nechal mistr Setara samotného, v pro něj neznámích sektorech Coruscantu, kde se to jen hemžilo podivnými bitostmi a kriminálními živly. Měl do západu slunce najít cestu z5 do svého domu, ale bez toho, aniž by sám použil jakékoli dopravní techniky. Pouze stopem a to ješte k tomu bez creditů -zkrátka se měl domu dostat ''pouze pomocí jazyka''. Tato zkouška byla jedna z konečných, které měli zakončit jeho výcvik.
Později ho mistr učil i boj s vybročepelí, v tomto směru ještě nesložil konečné zkoušky.
Kdyř Setarovi bylo 15let přihlásil se na akademii nové rebubliky pro nové rekruty a budoucí vojáky republiky.

omlouvám se, vím že je v pravidlech ze muzu napsat pouze 5-15 radku ale snad to jeste de...

Barva čepele: /vybročepel-světle žlutá

Světelný meč: /vybročepel-dvoubřitá(podobná jakou měli osobní imperátorovi stráže)

Styl boje: převážně defenzivní-sorry, doplnim odbornej nazev pozdějc

Schopnosti: pokročilé ovládání boje s vybročepelí a bojových umění, orientace v nejrůznějších prostředích

Poznámky:

Kontakt: email: rukaw@seznam.cz
Naposledy upravil(a) rukaw dne 28.1.2009 10:10:09, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Klidně se k tomu životopisu můžeš rozepsat víc, pokud chceš. Jestli takové pravidlo (5-15 řádků) skutečně existuje, bude okamžitě smazáno. :)
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
rukaw
Kadet
Kadet
Příspěvky: 18
Registrován: 19.1.2009 17:03:24

Příspěvek od rukaw »

Mam dotaz. Kolik si muzu vymyslet schopnosti ke sve postave? Jo a rad bych znal tvuj nazor na ten muj zivotak. Vis me se zda ze tam mam hodne vet ale pisu v podstate furt jenom o tom mym treningu. :| Tak co? :|

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Živoťák se mi zdá dobrej, jen v tom zbytku mám nějak zmatek. Tvá postava je Jedi nebo voják? Chtělo by to taky víc rozepsat charakter a vizuální vzhled postavy. Bohužel teď nemám příliš mnoho času, ale doufám, že se tě co nejdříve ujme některý z moderátorů, který bude mít jistě dostatek času s tebou probrat přihlášku a následně ti udělat výcvik. Pokud by se žádný takový moderátor nenašel, i když jsem přesvědčel, že se najde, ujal bych se tě sám. Takže se nemusíš bát, že bys zůstal na ocet, budu tě nenápadně z povzdálí sledovat a v pravý čas se do toho vložím... ;)
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Mám v tom také docela bordel, vypadá že jsi voják, ale máš nějákého mistra, taky sem nějak nepobral světle žlutou vybročepel.
Živoťák je poměrně dobrej, pouze se mi nelíbí to "z5" takhle mi ve výcviku už nepiš ;)
Schopnosti si vymysli kolik chceš, ti to pak zredukuju ;)
Mimochodem, co je pokročilé ovládání vybročepel? Někdo by to mohl vzít, jako že to umíš zapnout avypnout ;)
Poznámky asi vynechals, a zbytek je v pořádku, až mi osvětlíš tyto "nedostatky" tak ti vymyslím otázky, a založím výcvik ;)
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
rukaw
Kadet
Kadet
Příspěvky: 18
Registrován: 19.1.2009 17:03:24

Příspěvek od rukaw »

Hele omlouvam se. Moje postava neni jedi, ma mistra pro bojova umeni protože je bohatej -to sem psal na začátku živoťáku. Hele asi sem hodim muj puvodni životak-v tom sem vojak nove rep.
Jo peare takova otazecka, tu hrusku si maloval sam, nebo si to jen nekde nasel?
PS:fakt sorry za tu neprehlednost

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Nemusíš se pořád omlouvat, nikdo učenej z nebe nespadl.. :) Takže jsem rád, že se tě ujal Pear, je to dobrý moder a určitě tvůj výcvik zvládne výborně. Takže ti přeji pěknou hru a budu rád, když se někdy opět setkáme například v diskuzi na shoutbooku dole pod fórem, kde budeš jistě vřele vítám všemi obyvateli fóra... :)
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Jak říká kolega, neomlouvej se furt, sme vesměs chápavé vedení ;)
Mno, asi ti napíšu otázky...
1. Který pravidlo donedávna platilo, ale kvůli tobě jej Tukan smazal?
2. Maximální velikost podpisu?
3. Proč je povolena pouze jedna přihláška na hráče?


Oprav tento text:
Imperiální destruktor, vesmír.
Stíhači utrpěli dosti veliké ztráty, ale nakonec se podařilo prorazit obranou nepřátelských X-Wingů a zaútočit na Nebulon.
Poručíku zjistěte, proč nefunguje spojení a zkus ho znovu navázat. Když tak řekněte kapitánovy, ať zahájí evakuaci a zařiďte, ať jim letí naše transportéry pomoct. Konečně když kapitán Nebulonu pochopil, že nemá šanci a začal se stahovat vystoupily z hyperprostoru další posily a začaly nás kropit turbolaserovou palbou. To nám scházelo, hyeny se schází na večeři. Ale ještě poznají co je to IMPERIUM. Mlčení kapitána mě dosti znervózňovalo. To je mu snad jedno jak to dopadne?
Hlášení?! Poručík co stál u konzole podal stručné a výstižné hlášení o stavu.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
rukaw
Kadet
Kadet
Příspěvky: 18
Registrován: 19.1.2009 17:03:24

Příspěvek od rukaw »

1. Který pravidlo donedávna platilo, ale kvůli tobě jej Tukan smazal? Odpověď: Životopis postavy musí mít velikost 5-15 řádků
2. Maximální velikost podpisu? Odpověď: Maximálně 1000 znaků.
3. Proč je povolena pouze jedna přihláška na hráče?
Odpověď:(podle mě) protože kdyby si dal jinou přihlášku tak by si zakládal novou postavu a to neni povoleny-pouze po dohodě s moderatorem.

Jestly jsou ty odpovědi špatný, nebo divný tak se bude dít co?

Oprav tento text:
Imperiální destruktor, vesmír.
Stíhači utrpěli dosti veliké ztráty, ale nakonec se podařilo prorazit obranou nepřátelských X-Wingů a zaůtočit na Nebulon.
Poručíku zjistěte, proč nefunguje spojení a zkuste ho znovu navázat. Když tak řekněte kapitánovy, ať zahájí evakuaci a zařiďte, ať jim letí naše transportéry pomoci. Konečně, když kapitán Nebulonu pochopil, že nemá šanci a začal se stahovat, vystoupily z hyperprostoru další posily a začaly nás kropit turbolaserovou palbou. To nám scházelo, hyeny se schází na večeři. Ale ještě poznají co je to IMPERIUM. Mlčení kapitána mě dosti znervózňovalo. To je mu snad jedno jak to dopadne?
Hlášení?! Poručík co stál u konzole podal stručné a výstižné hlášení o stavu.
Naposledy upravil(a) rukaw dne 28.1.2009 10:07:32, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
rukaw
Kadet
Kadet
Příspěvky: 18
Registrován: 19.1.2009 17:03:24

Příspěvek od rukaw »

Tak co je? Čekám jestly se někdo ozve a napíše jak to bude teda s mim výcvikem a ono nic... PLS REAGUJTE. :(

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Pear je nějakej vytíženej, snad se brzo ukáže aby ti založil výcvik. Zatím oprav druhý bod z otázek. Podpisem je myšleno to, co se přidává automaticky ke všem zprávám tebou odeslaným a nastavuje se to v profilu. Názorně to u mě uvidíš na banneru, který je umístěn právě v tomto podpisu. Jinak je to v pořádku.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
rukaw
Kadet
Kadet
Příspěvky: 18
Registrován: 19.1.2009 17:03:24

Příspěvek od rukaw »

Opraveno.
Jo a ještě něco. Můžeš mi sem napsat Tukane jaky IP má ten server v JA na kterým hraješ s ostatníma?(myslim server Nexus, vis ono je to docela snažšší, když si dam rovnou ip, než, abych dlouze listoval a hledal tam nazev...)... :D

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

IP nevím, ale hrajeme JA+ takže když hledáš v hrách JA+ tak to najdeš... :) Jinak doufám, že se ti Pear brzo ozve, jinak ho zpucuju... :D
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Nepucuj, už sem tady, i s omluvou (ta je někde jinde)
Oukej, mno, já už uznal ten předchozí, akorát jsme sem nepsal, takže, těďka ten výcvik opravdu založím. ;)
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Nová republika“