MP přihláška Dacana a Kluka

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

MP přihláška Dacana a Kluka

Příspěvek od Girik Narth »

By Luk Kluk




Jméno: Tenha Bron

Rasa: Bothan


Obrázek

Věk: 21

Hodnost: Padawan

Planeta narození: Mon Calamari

Životopis: Narodil jsem se na na Mon Calamari jedné rebelské úřednici a jednomu špehovi který také sloužil Alianci. Otec odjížděl na různé mise až se jednou nevrátil (byl jedním z 20 Bothanů jež položilo život aby zjistili klíčové informace potřebné ke zníčení Hvězdy Smrti II). Moji matku i mně to hluboce ranilo a matka zemřelo nedlouho po něm částečně žalem. Od čtrnácti let jsem vyrůstal na ulici kde jsem se lecos naučil. Chvíli jsem pomáhal jednomu žoldákovi od kterého jsem se naučil slušně zacházet se zbraněmi kterého poté zabil jeho zaměstnavatel když se mu nepodařilo splnit úkol. To bylo v mých 17 letech. Asi po měsíci mě kontaktoval zaměstnavatel toho žoldáka a abych za něj dodělal tu "prácičku". Měl jsem letět na Yavin IV abych ve zdejší Akademii zabil jednoho vysoce postaveného mistra. Nezbývalo mi skoro nic jiného protože ten Hutt mi pohrozil že jestli to neudělám tak mě zabije (čemuž se dalo věřit díky jeho pověsti). Sebral jsem tedy žoldákovu loď jménem Star Light a letěl na Yavin. Tam ale ve mně jistý Jedi ucítil Sílu dřív než sem vůbec přistál. Byl jsem předvolán k mistru Skywalkerovi kterému jsem nakonec řekl proč jsem sem přiletěl. On mi nabídl míst v řádu a já vděčně přijal. A získal jsem tu jednoho velmi velmi velmi dobrého Rynského přítele.


Obrázek
Světelný meč: Jeden jednočepelový

Styl boje: Soresu a Makashi

Barva čepele: Světle zelená

Schopnosti: Tichý a nenápadný (zdědil po otci) dobrá pilotíž a dobrý bojovník se vším

Schopnosti Jedie: Léčebný trans, Myšlenkové triky a to základní (docela citlivý v Síle)

Popis: Normální Bothan se zlatavou srstí trošku do hněda a zelenýmy oči

Kontakt: viz. mé ostatní přihlášky



Jsi na řadě Dacene...[/url]
Naposledy upravil(a) Girik Narth dne 29.11.2008 17:09:15, celkem upraveno 7 x.

Dacen Melek

Příspěvek od Dacen Melek »

Jméno: Neldor
Rasa: Ryn
Věk: 21
Hodnost: Padawan
Místo narození: Frachťák Dark Lady

Životopis: Narodil jsem se ve velké Rynské rodině na rodiném frachťáku Dark Lady. Byli jsme kočovníci a podobně jako většinu Rynů nas nikde nevítali z otevřenou náručí. Ale nám to nevadilo... vystačily jsme si samy.
Měl jsem kočovný život rád a Dark Lady byl můj domov, jenže když mi bylo 14 let, rozhodl se můj otec, že se usadíme na Ord Mantellu. To mě velmi ranilo. Ale nemohl jsem z tím nic dělat a tak jsem se společně z celou rodinou nastěhoval do velke farmy. Jenže já jsem na práci farmáře nehodil. Rostlinám jsem nerozuměl, vařit jsem neuměl a dokonce ani uklizení mi nešlo. A poněvadž jsem doma nadělal víc škody než užitku, jezdil jsem z otcem do města a hledal pro mě příhodnou práci. Skusil jsem pomocníka ve skladišti, pak prodavače, a nakonec barmana v místní nálevně. Ani u jedné z těchto prací jsem ale nevydržel. Už jsem byl zoufalý, ale nakonec se jedna příležitost přece jen naskytla. Právě jsem seděl v kantýně a popijel drink, když za mnou přišel nějaký rodian a řekl mi, že slyšel o Rynských hudebních schopnostech a že by mě chtěl najumout jako zpěváka do místní kapely. Z radostí jsem příjal a ihned začal účinkovat. Dařilo se tam skvěle. Vydělával jsem si velké peníze a nadřízení se mnou byli spokojeni, bohužel se však kapela asi po roce rozpadla. Všichni mí přátele, co v ní účinkovaly se rozlétly po celé galaxii, jen já jsem zůstal a zpíval v místním baru. Tam jsem vydržel celé 3 roky. Za tu dobu jsem si vydělal hodně peněz a protože mě rodina potřebovala čím dál miň rozhodl jsem se, že se vrátím ke kočovnému životu. Otec i matka z tím souhlasily a poněvadž ho rodina nepotřebovala, dal mi otec Dark Lady. Dva roky jsem se toulal galaxii jen ve společnosti mého astromechanického droida R3-A12. Ale před půl rokem jsem musel nouzově přistát na Yavinu 4 (měl jsem poškozený hypermotor). Doufal jsem, že mi jediové dovoli u nich chvíly zůstat a opravit si poškozený hypermotor. Hypermotor jsem si nakonec opravil, ale na akademii už zůstal. Splnil jsem Skywalkerovy zkoušky a stal se studentem. Seznámil jsem se tam také z mladým bothanem Tenhem Bronem.

Světelný meč: Jednoruční
Barva čepele: Zelená
Schopnosti: Mrštný a obratný, výborný pilot a dobrý mechanik. Taky rád cestuju.
Styl boje: Soresu, učím se Makashi
Schopnosti Jedie: Základní schopnosti Síli, učím se Bojovou předvídavost a elektrycký rozsudek.
Popis: Obrázek
Kontakt: viz. mé ostatní přihlášky

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

OK Garthe je to na tobě.

Zamčeno

Zpět na „Nová republika“