Přihláška Girik Narth(Jordi Linx)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Přihláška Girik Narth(Jordi Linx)

Příspěvek od Girik Narth »

Jméno:Girik Narth

Věk:37

Titul:Padawan

Rasa:Člověk

Planeta narození:Coruscant

Životopis postavy před příchodem do řádu: Jako malý jsem žil v podměstském patře pod Chrámem Jediů.Otce jsem nepoznal a matka mě po porodu předala majiteli kantýny Arresi Gunnarovi (nevím proč držím se toho že byla chudá)jež mě vychovával jako vlastního. Jednou v noci (když mě bylo osm)mě Arres poslal vyhodit odpadky a já spatřil jak Chrám Jediů ke kterému jsem tak často s touhou vzhlížel v plamenech. Pak jsem zaslechl výstřely a spatřil jsem Jedie jak utíká před skupinou klonů. Jedi okolo mně proběhl a vběhl do kantýny a kloni za ním.
Pak jsem zaslechl výbuch a vběhl jsem do kantýny kde jsem uviděl Arrese mrtvého. Druhý den jsem z Coruscantu odletěl v nákladním prostoru jedné lodi(na černo). Ale našla mě tam jedna Granka a zeptala se mně co tam dělám. Řekl jsem jí to. Ona mi zase řekla že je mistryně Jedi a že ve mně cíti Sílu.O 29 let později po smrti té Granky ( to mi bylo 37) jsem se dozvěděl že na Yavinu IV je Akademie Jediů. Letěl jsem tam a řekl jsem to co mi řekla ta Granka. A taky jsem potkal svého mladšího bratra Anakina Nartha jež se taky ucházel o místo v řádu.

Barva čepele: Stříbrná

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč

Forma boje se světelným mečem: Soresu

Schopnosti: Léčení a Myšlenkové triky (na to se zaměřím)dobrý letec
diplomat a akrobat umím spustu jazyků.

Schopnosti Rytíře Jedi: Léčení a Myšlenkové triky ( a samozřejmě to základní)

Charakteristika:Černé vlasy,culík, modrozelené oči. Nenávidím impérium za to co provedlo ale ten hněv udržím. Působím nenápadně ale dokážu být velice "přesvědčivý".

Kontakt:jakubsamal@seznam.cz
Naposledy upravil(a) Girik Narth dne 27.8.2008 14:26:37, celkem upraveno 5 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... no, takže přihláška je v pořádku až na několik podstatných detailů v životopise, protože Chrám Jedi byl napaden Darthem Vaderem v roce 19BBY, zatímco akademie na Yavinu 4 byla založena až 11ABY a větší množství studentů přicházelo až od roku 12 ABY,+ takže aby jsi mohl zažít obě události muselo by ti být více než 30 let ... dále by se taky hodil důvod, proč tě tvá matka odložila nebo pár slov o tvém úniku(kolik ti bylo a kde jsi sebral peníze na cestu apod.) ... tohle pouprav do smysluplnější verze a pak budeme moct přikročit k výcviku ...

... úprava schválena
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Nová republika“