Safira - Re-La Aavim

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Safira
Učedník
Učedník
Příspěvky: 47
Registrován: 25.3.2018 07:02:10

Safira - Re-La Aavim

Příspěvek od Safira »

Jméno: Re-La Aavim

Titul: Padawan

Rasa: Člověk

Planeta narození: Ansion

Rok narození: 39 BBY

Životopis: Narodila jsem se na planetě Ansion na kraji města Doigon. Rodiče pracovali v baru nedaleko mého domova a tak mě a mou sestru hlídala babička. Ta nás často nechávala běhat po loukách za městem a hledat tam skrýše, odkud mám i své první vzpomínky. Jednou, když mi bylo 5 let se jeden rytíř Jedi vracel z mise a musel na Ansionu nouzově přistát. Ten den jsem se ztratila a narazila jsem na něj ůplně náhodou. Odvedl mě domů, a protože ve mně rozeznal cit pro Sílu, tak mě se svolením rodičů odvedl na Coruscant. Od té doby žiju v Chrámu a navštěvuji tam hodiny mistra Yody a před několika měsíci jsem byla přidělena k mistru Araasu Semarovi. Je na mě hodný a zdá se mi, že snad na všechno má odpověď.

Barva Čepele: Tmavě modrá

Světelný meč: Jednoduchý jednočepelový

Styl boje se světelným mečem: Kombinace Schii cho a Soresu

Schopnosti: Pohybování s menšími předměty (např. zvedání světelného meče); vysoké skoky; začínám se učit vycítit něčí přítomnost; začínám se učit létat s lodí

Schopnosti jako Jedi / Sith: Léčení; zvedání větších předmětů

Poznámky: Drobná; hubená; hnědé vlasy; modro - zelené oči; introvert; snaží se moc nevybočovat z řady (pokud to není třeba)

Rozsah znalostí o SW: Star Wars filmy; Clone Wars (film); 40 stories celebraring 40 years of Star Wars from a certain point of view

Odhadováná častost hraní: 1 za dva dny

Kontakt: ester.zackova@krizik.eu

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Safira - Re-La Aavim

Příspěvek od Jordi Linx »

Zdravím tě a vítám tě u nás na Akademii :)

Přihláška vypadá v pořádku, životopis taky, tak můžeme rovnou přistoupit k testu z pravidel :)

1, Kolik postav může mít hráč v jednom období?

2, Kolik znaků může tvořit hráčův podpis? (automaticky přikládaný k jeho příspěvkům, nastavuje v uživatelském panelu)

3, Uprav následující příspěvek do správného formátování.

Přístav Tiki, Glee Anselm:
Seděl jsem na molu, nohy ponořené skoro až po kolena ve vodě a jen tak si užíval slunného letního dne. Byla to příjemná změna proti spěchu posledních dní, který jsem si musel užít. Stíhání pašeráků se nakonec proměnilo v téměř dvoudenní honičku se záchranou rukojmích a pak následné dvoudenní byrokratické oplétačky s úředníky všech možných druhů od lokálních až po republikové.
Být Jedim je někdy tak únavné,
pomyslel jsem si znaveně a pohlédl do nízkých vln, odkud se vynořil můj padawan.
Někdy bych si přál pověsit světelný meč na hřebík a jen tak se někde poflakovat, ale něco mi říká, že pak mě našel mistr Windu a zamračil se tak, že bych zpátky na Coruscant plachtil ve skafandru,
pronesl jsem k Nemisovi a doufal jsem, že ho pobavím. Přeci jen poslední dobou měl nějaké vzpurné období a čím dál tím častěji se mnou nesouhlasil. Mít padawana nebylo až tak jednoduché, jak jsem původně doufal.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Safira
Učedník
Učedník
Příspěvky: 47
Registrován: 25.3.2018 07:02:10

Re: Safira - Re-La Aavim

Příspěvek od Safira »

1. Jedna postava na období

2. 300 znaků

3.Přístav Tiki, Glee Anselm:
Seděl jsem na molu, nohy ponořené skoro až po kolena ve vodě a jen tak si užíval slunného letního dne. Byla to příjemná změna proti spěchu posledních dní, který jsem si musel užít. Stíhání pašeráků se nakonec proměnilo v téměř dvoudenní honičku se záchranou rukojmích a pak následné dvoudenní byrokratické oplétačky s úředníky všech možných druhů od lokálních až po republikové.
Být Jedim je někdy tak únavné,
pomyslel jsem si znaveně a pohlédl do nízkých vln, odkud se vynořil můj padawan.
„Někdy bych si přál pověsit světelný meč na hřebík a jen tak se někde poflakovat, ale něco mi říká, že pak mě našel mistr Windu a zamračil se tak, že bych zpátky na Coruscant plachtil ve skafandru,
pronesl jsem k Nemisovi a doufal jsem, že ho pobavím. Přeci jen poslední dobou měl nějaké vzpurné období a čím dál tím častěji se mnou nesouhlasil. Mít padawana nebylo až tak jednoduché, jak jsem původně doufal.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Safira - Re-La Aavim

Příspěvek od Jordi Linx »

Všechno správně :)

Nějaké speciální přání pro výcvik? Věk postavy v době zahájení? (pokud nebude specifikováno, nastavuji výcvik většinou tak, že má postava 18-19let a je těsně před rytířskými zkouškami).
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Safira
Učedník
Učedník
Příspěvky: 47
Registrován: 25.3.2018 07:02:10

Re: Safira - Re-La Aavim

Příspěvek od Safira »

Asi nic - jenom teda věk - 16-17 let.

Safira
Učedník
Učedník
Příspěvky: 47
Registrován: 25.3.2018 07:02:10

Re: Safira - Re-La Aavim

Příspěvek od Safira »

I když teda v zájmu zachování nějáké té logiky by mi mělo být 13-14 … (Životopis)

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Safira - Re-La Aavim

Příspěvek od Jordi Linx »

Ono není problém přeskočit pár let :) Tudíž pokud si přeješ, 13-14 není problém. Zítra večer založím výcvik, pokud tě tedy něco ještě napadne do té doby, tak dej vědět.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Safira
Učedník
Učedník
Příspěvky: 47
Registrován: 25.3.2018 07:02:10

Re: Safira - Re-La Aavim

Příspěvek od Safira »

Jo tak jestli to není problém tak prosím těch 16-17. Děkuju.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Safira - Re-La Aavim

Příspěvek od Jordi Linx »

Dobře, časovou prodlevu od přihlášky po současný věk postupně vyplníme občasnými zmínkami o minulých misích apod., jak na to přijde.

Výcvik jsem ti založil zde:
http://www.forceacademy.net/hra/viewtop ... =20&t=4743

Přeji hezkou hru :yoda:
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“