Aona Zhok'shuq

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Aona Zhok'shuq

Příspěvekod Aona » 07.10.2017 23:50:18

Obrázek

Jméno: Aona Zhok'shuq
Titul: Padawan
Rasa: Zabrak
Místo narození: Coruscant
Rok narození: 150 BBY

Životopis:
Aona má to velké štěstí, že se narodil do rodiny bohatého obchodníka jménem Danor, který neuvěřitelně rychle zbohatl na těžbě v jejich domovské planetě a brzy si tak mohl dovolit odstěhovat se na Coruscant, odkud mohl lépe řídit obchody. A jelikož zde sídlí naprostá většina Jediú, nebylo zase tak těžké objevit jeho citlivost na sílu a přivést do Chrámu na výcvik. Otec z něj sice chtěl mít někoho, kdo zdědí jeho obchody, ale čest stát se Jediem byla prostě příliš velká.
Ovšem nezapadl tak dobře. Možná to bylo právě horkou krví a vrozenou divokostí jeho rasy, že se malý Aona choval už od raného dětství naprosto hyperaktivně, popudlivě a přehnaně útočně. A to v Chrámu neviděli rádi. Neustálé problémy s ostatními žáky, nedostatek kázně a disciplíny vedly skoro až k jeho vyloučení z výcviku. Měl obecně problémy s meditací, nedokáže se dostatečně dlouho soustředit, avšak na poli fyzických výkonů předváděl úctyhodné výkony. Kde zaostával ve schopnostech kontrolovat se a efektivněji využívat sílu, sekal cvičné terče s lehkostí akrobata a uskakoval rychlostí lasice. Na nějaké ucelené používání síly proto neměl jak dispozice, ani potřebnou píli se zlepšit a když už to vypadalo, že ho za další prohřešek konečně vyhodí, ujal se ho krátce po třináctém roku jeho života neméně temperamentní čerstvý lidský mistr Hadariel Phul (žena),známá svými excelentními výkony co se ovládání meče týkalo. A tady pro něj začal opravdový trénink. Pod vedením mistryně začal konečně pilovat své tělesné schopnosti a zacházení s mečem ale také triky, jak udržet neklidné a vzbouřející se emoce uvnitř a nedávat nic najevo. Phul se v něm nesnažila tyto emoce úplně zadusit, ale pouze ho naučit takovou techniku, která by je dokázala bravurně skrýt před ostatními. Rovněž ho zasvětila do čtvrté formy boje s mečem, která mu hned od prvního tréninku ideálně sedla, a kterou poté piloval, kdykoliv se dalo.
Nyní se nacházíme na sklonku jeho patnáctého života. Od neklidného a problémového žáka dospěl v navenek klidného a soustředěného Padawana, na kterého byla třeba jenom pevná ženská ruka a který se zároveň umí rozvášnit a ukázat svou pravou tvář kdykoliv se nehlídá. Základní principy Jediú mu nejsou cizí, kdykoliv bude třeba, je připraven pomoci.

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč
Barva meče: Klasická zelená
Styl boje: Shii Cho (základ, využívá jen pokud je k tomu donucen), Ataru (jeho oblíbený, v podstatě jeho jediné větší použití Síly)
Schopnosti v Síle: jeden by je nazval mrzké. V omezené míře je schopen vycítit nebezpečí kolem sebe a když se opravdu snaží, nějakou tu lehkou telekinezi. Jediné, co mu na tomto poli jde je vylepšení pohybů a smyslů. Ani se vlastně nemusí snažit, přichází to jakoby přirozeně.
Schopnosti jako rytíř Jedi: Rozhodně by rád zapracoval na svém současném bojovém stylu a pokud by mu to šlo, chtěl by se naučit další, možná boj s dvoučepelovým mečem, nebo Soresu, aby se uměl také pořádně bránit, a ne jenom uskakovat.

Vzhled: na první pohled náhodného procházejícího jistě zarazí jeho výška. Se svými sotva 160 centimetry se řadí mezi opravdové prcky, i většina dívek je vyšších než on. Tento citelný zásah do důstojnosti si nicméně kompenzuje lehkou, atletickou postavu, které nechybí vyvinuté svalstvo na potřebných místech a které připomíná svou pružností hada. Hrubé síly se mu nedostává, za to rychlosti, pružnosti a mrštnosti má na rozdávání. Nezpochybnitelný znak jeho rasy je dozajista jeho černo-červená kůže, která mu vytváří po těle spoustu hrozivě vyhlížejících detailů, stejně jako výraznější rohovité výstupky na hlavě, které jsou tak na půl cesty mezi tvrdostí dospělého jedince a měkkostí dítěte. Bystré, živě tikající jantarové oči vypadají, že zaregistrují jakýkoliv sebemenší pohyb. Z nějakého důvodu nosí na pravém obočí kovový kroužek, asi aby se cítil drsněji - i když je to spíš jeho momentální výstřelek módy.
Jedíské oblečení nosí o dost tmavší, než bývá zvykem, ačkoliv ne přímo černou. Spíše tmavě hnědou. Nejde ani tak o nějaké vyjádření jeho vnitřní nálady, jako spíš o to, že mu to jde docela dobře k tělu. Dost si na vzhledu potrpí, tak ho neuvidíte jinak oblečeného, než právě do tohoto.

Povaha: Jak již bylo nakousnuto, Aona se nyní jeví na první pohled jako tichý, soustředěný, možná přehnaně chladný padawan, ovšem pod touto pečlivě trénovanou tvrdou emoční maskou se skrývá vulkán. Krev stejně horká, jako povrch rodné planety jeho rasy neustále vře a občas se zkrátka neudrží a vybuchne. Ventiluje si to sice na cvičišti, ale nevyplatí se ho dvakrát pošťuchovat. Poprvé to možná přejde s chladným úsměvem, ale podruhé už vypění a pravděpodobně vás srazí k zemi. Není moc analytické mysli, vždy upřednostňuje rychlou, spontánní akci, při které se spoléhá více na svůj instinkt, než logiku. Rovněž má smysl pro humor, ale pěkně zvrácený a sarkastický, jak byste u něj čekali. Co se týče loajálnosti, tak víceméně dělá to, co se mu řekne. Nemá ani moc na výběr. Možná není úplně tupá ovce, přikývne všemu, co mu rada zadá na úkol, ale na druhou stranu se snaží jejich rozhodnutí příliš nezpochybňovat.

Trochu jsem to přepracoval, takhle je to podle mě lepší :tukan:
Aona
Učedník
Učedník
 
Příspěvky: 7
Registrován: 07.10.2017 20:07:23

Re: Aona Zhok'shuq

Příspěvekod Phate » 12.10.2017 14:41:27

Předně mi dovol, abych tě přivítal na Akademii :)

Jakožto nováčkovi ti musím dát krátký test z pravidel a tvorby herního příspěvku, než se vrhneme na cokoliv dalšího...

1) Kdo všechno může přispívat do archívů?
2) Kolik postav může mít hráč v jednom období?
3) V jakém případě je možné používat vulgární, nebo urážlivé vyjadřování?
4) Uprav příspěvek podle pravidel fóra:

Nar Shaddaa, obchodní čtvrť: Nad hlavou mi proletěl menší speeder následovaný několika dalšími. Netušil jsem o co jde, ale pravděpodobně to pro řidiče prvního z nich nedopadne nejlépe.
Kdyby byl šikovný, mohl by celkem snadno zmizet v nižších patrech a obslužných tunelech. Pomyslel jsem si a pokračoval dál k baru. U jeho vchodu stáli dva rodiané, nejspíš hlídači, a tvářili se drsně na každého kdo procházel okolo. Mám tady schůzku s Jorlem. Řekl jsem jednomu nich a podal mu štítek s kredity.
Through Victory my chains are Broken
The Force shall free me

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
 
Příspěvky: 967
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant

Re: Aona Zhok'shuq

Příspěvekod Aona » 12.10.2017 16:57:17

Děkuji za přivítání :)

1. Pouze archiváři nebo moderátoři
2. V jednom období pouze jednu postavu
3. Pouze v souvislosti s hrou, tedy když hraji za svou postavu. Jinak vulgární být nesmím.
4.

Nar Shaddaa, obchodní čtvrť:
Nad hlavou mi proletěl menší speeder následovaný několika dalšími. Netušil jsem o co jde, ale pravděpodobně to pro řidiče prvního z nich nedopadne nejlépe.
Kdyby byl šikovný, mohl by celkem snadno zmizet v nižších patrech a obslužných tunelech.
Pomyslel jsem si a pokračoval dál k baru. U jeho vchodu stáli dva rodiané, nejspíš hlídači, a tvářili se drsně na každého kdo procházel okolo. "Mám tady schůzku s Jorlem." Řekl jsem jednomu nich a podal mu štítek s kredity.

Vím, že tam uvozovky být nemusí, ale připadají mi v přímé řeči lepší, tak je budu používat, pokud to nevadí :).
Aona
Učedník
Učedník
 
Příspěvky: 7
Registrován: 07.10.2017 20:07:23

Re: Aona Zhok'shuq

Příspěvekod Phate » 12.10.2017 17:41:50

Test je v pořádku a uvozovky určitě nevadí, taky je používám. Občas se tu špatně rozlišuje co je tučně a co ne :)

Zeptám se... Nějaké přání ohledně výcviku/mise, nebo budoucího vývoje postavy?
Through Victory my chains are Broken
The Force shall free me

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
 
Příspěvky: 967
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant

Re: Aona Zhok'shuq

Příspěvekod Aona » 12.10.2017 17:45:22

Právě proto, takhle je to přehlednější :). Momentálně ne, co bych chtěl mám nastíněné v kartě, ale většinu bych chtěl nechat až ve hře samotné. Podle výcviku a budoucích misí, nechci určovat budoucnost takhle dopředu. Možná co se týče výcviku, tak mám raději aktivnější hry, bojové :) ale to není nutné.
Aona
Učedník
Učedník
 
Příspěvky: 7
Registrován: 07.10.2017 20:07:23

Re: Aona Zhok'shuq

Příspěvekod Phate » 12.10.2017 17:59:52

Aktivnější hry, bojové...Výborně, dostal jsem nápad :twisted: Během zítřka založim výcvik. Link pak najdeš tady :)
Through Victory my chains are Broken
The Force shall free me

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
 
Příspěvky: 967
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant

Re: Aona Zhok'shuq

Příspěvekod Phate » 13.10.2017 14:00:08

Výcvik najdeš zde:

Kód: Vybrat vše
http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=20&t=4723


LOCK
Through Victory my chains are Broken
The Force shall free me

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
 
Příspěvky: 967
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant


Zpět na Nové Sithské Války a Pád Republiky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron