Terrak (Jordi Linx)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Leif
Učedník
Učedník
Příspěvky: 10
Registrován: 01.1.2017 21:35:44

Terrak (Jordi Linx)

Příspěvek od Leif »

Jméno: Terrak

Příslušnost: Řád Jedi

Rasa: Zabrak

Rok narození: 52 BBY

Věk: 18let

Planeta narození: Korveta CR90 - neznámo kde

Životopis: Můj otec i matka byli, jsou republikový doktoři. Narodil jsem na Korvetě třídy CR90 na jejich misi někde v regionu Inner Rimm. A pojmenován jsem byl po veliteli korvety, který zemřel pár dní před tím než jsem se narodil na jednu z mála nevyléčitelných nemocí. Jelikož to byl dobrý přítel rodičů bylo rozhodnuto, že na podstu budu pojmenován po něm. Většinu svého života s nimi jsem strávil na této lodi a mnoha planetách. Od mala chtěli abych šel v jejich šlépjejích. Léčení a pomáháním druhým, ale mě osud zavedl jinam. Jediné, co ve mě zůstalo bylo nejspíš to pomáháním druhým.
Jednou na jedné z planet byl náš kemp napaden piráty. Bylo mi tou dobou asi něco okolo 4 let. Nastala menší přestřelka při, které jsem prý odhodil Silou jednoho piráta, který chtěl ublížit matce. Bohužel vystřelená střela z blastru mi ustřelila praví roh na čele. A od té doby moji rodiče věděli, že jsem citliví na Sílu. Jelikož dědův děd byl kdysi dávno Jedi. Tak se otec rozhodl, že když se možnost naskytla mít v rodině dalšího rytíře Jedi tak to tak učiní. Proto kontaktovali Coruscant a Radu. Rozhodnutí bylo jasné. Co nejedříve se mám dostavit do chrámu. A tak se i stalo. Jelikož rodiče nemohli odklonit misi jen kvůli mě, tak mě nabral Mistr Dooku po cestě z jedné jeho výpravy. Od té doby jsem ho neviděl, ale za to jsem viděl mnoho dalších úžasných mistrů a věcí v chrámu. Kde ted' žiji.

Barva čepele: Zelená

Světelný meč: Jednočepelový meč.... později snad dvoučepelový

Styl boje se světelným mečem: Djem So/Niman

Schopnosti v Síle: Základy a vše odpovídající jeho věku a úrovni výcviku. Jinak vše směrované na boj především na boj s mečem. Síla, telekineze a ostatní se snažím využít s souboji jak nejvíce dovedu. Je to přeci to základní, co Nás odlišuje od ostatních, Síla...

Další schopnosti: Všechny dovednosti, co bych měl umět. Dobrá znalost jazyků. Záliba ve studování boje i z historické stránky. Boj beze zbraně, s exotickými zbraněmi atd.... Vše z důvodu, že bych chtěl po výcviku stát Jedi Obráncem a v určitém věku být Mistr zbraně nebo Instruktor boje se světelným mečem. Jelikož vzrůstal na lodi tak k nim měl blízko. Dalo by se říct, že je i úctyhodným pilotem.

Vzhled: Vysoký asi 185cm Zabrak. Modré oči. Bez vlasů s typickými rohy. Kmenové tetovaní na obličeji a celém těle, které bylo pořízeno při návštěvě domovské planety mého druhu. Atletická, osvalená ectomorfní postava. Zatím typická Jediská róba později plánuji nějaké brnění a Jediský plášt'. Poznávací znamení poloviční roh na pravé straně hlavy.

Rozsah znalostí o SW: Všechny filmy včetně Epizody 7 a Rogue One. Celé Clone Wars a pár epizod Rebels, Star Wars The Old Rebulbic

Odhadovaná častost hraní: Nejspíše každý den. Pokud se nebudu připravovat do školy nebo nebudu out of internet
Naposledy upravil(a) Leif dne 08.1.2017 21:25:25, celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Leif - Jedi Inner Rimm

Příspěvek od Jordi Linx »

Vítej, promiň to menší čekání, ale poslední dobou toho máme dost i mimo Akademii a není nás tolik aktivních jako v minulosti.

Přejdu rovnou k přihlášce:
1, Opravdu se chceš jmenovat Inner Rimm? (v překladu vnitřní okraj?) Představ si, že by tě rodiče pojmenovali Benzín, podle toho, že ses narodil na benzince. A další věc - příjmení by ti nejspíš zůstalo po rodičích (u zabraků sice byly postavy bez příjmení, ale běžnější byl jeho výskyt.

2, Inner Rim není sektor, ale část galaxie nebo region, sektor byl mnohem menší územní jednotkou - v podstatě "jen několik" sousedících hvězdných systémů.

3, Od mala mě vedli k medicině - přestřelka byla ve čtyřech letech. Jak si prosím tě představuješ, že je tříleté dítě vedeno k medicíně a co si z toho zapamatuje?

4, Boj - to nebyl důvod, proč se děti dávaly k Řádu a rozhodně to nebyla jeho filozofie. U dětí se rodiče mohly většinou obávat toho, aby dítě tyto schopnosti dokázalo ovládnout a neublížilo sobě ani jiným a teprve potom možná vůbec zvažovali, zda dají vědět Řádu.

5, Jediové by "nelenili a nečekali" rok - čím dříve tě budou moci cvičit, tím lépe.

6, Niman - pro začátek bych doporučil jiný s tím, že na Niman přejdeš. S nimanem se prakticky nezačínalo, protože jej za prvé praktikovalo jen minimum mistrů a za druhé byla potřeba alespoň slušná znalost ostatních stylů, takže bych doporučil vybrat jiný s tím, že k Nimanu budeš tíhnout a později jej pojmeš za svůj.
O Vaapadu prosím ani neuvažuj - ten se řádně nevyučoval, i kvůli jeho nebezpečnosti. S Juyo problém není, pouze Vaapad je specifikum mistra Windua a několika lidí v jeho těsné blízkosti.

Takže se prosím podívej na tyto poznámky a případně uprav dle nich.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Leif
Učedník
Učedník
Příspěvky: 10
Registrován: 01.1.2017 21:35:44

Re: Leif - Jedi Inner Rimm

Příspěvek od Leif »

Zdravím. Dobrý v pohodě :D Chápu zkouškový, práce atd....

Něco na tom bude tak jsem to předělal a uvidím, co ty na to ;)

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Leif - Jedi Inner Rimm

Příspěvek od Jordi Linx »

Mnohem konzistentnější, jen "náhodné" pojmenování po kapitánovi ještě trochu budí rozpaky, ale předpokládám, že měl pro rodiče tvé postavy nějaký hlubší význam nebo přátelský vztah.

Takže přejdeme k testu pravidel fóra:

Odpověz na následující otázky:
1, Kdo může zakládat "věci" do sekce Projekty?

2, Jaká je povolená velikost osobní ikony hráčů (rozumějme avataru)?

V následujícím textu uprav formátování, aby odpovídalo pravidlům pro psaní příspěvků:
Chrámu Jedi, Kuchyně:
Když jsem se rozhlédl kolem sebe, tak jsem mohl spatřit samé známé tváře - nautolana Nita, určitě za nějaký vtípek s vodou, barabela Kl'sska, který pravděpodobně zase neovládl svou sílu při tréninku a pak samozřejmě Anakina, u něhož jsem ani nechtěl domýšlet, co zase provedl. Další osoba mě ale překvapila.
Co asi tak mohla provést?
Zarazil jsem se, když jsem v zástupu "dobrovolných pomocníků" do kuchyně mohl spatřit krásnou čtrnáctiletou dívku s dlouhými tmavými vlasy a jasnýma zelenýma očima. Měla na sobě bílou zástěru a s výrazem plným odhodlání, jakoby jí čekal souboj s nejsilnějšími Sithy historie, a chystala se pustit do své hromady nádobí.
Nite, Nite - co ona tady dělá? Usmála se na nějakého pubertálního šoféra landspeederu a ten naboural, nebo co?
otočil jsem se k nautolanovi a potichu se ho zeptal, zda-li o ní neví něco více. Rin bývala často ostatním předkládána jako vzorný padawan, pokrokový student, který byl před ostatním vždy napřed, ale i tak tu byla nyní v kuchyni s těmi, kteří více než trénink vytvářeli problémy svým mistrům.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Leif
Učedník
Učedník
Příspěvky: 10
Registrován: 01.1.2017 21:35:44

Re: Leif - Jedi Inner Rimm

Příspěvek od Leif »

Jojo měli... jen mě to napadlo, když sem to už poslal a pak na to zapomněl. Díky za připomenutí :D - dopíšu ;)

1-Bez povolení jen Moderátoři, Admini a Archiváři.V ostatních případech je nutné mít povolení Administrátora a toto povolení musí být zmíněno v úvodním příspěvku projektu.

2- 150x200(šířkaxvýška)

3-
Chrámu Jedi, Kuchyně:
Když jsem se rozhlédl kolem sebe, tak jsem mohl spatřit samé známé tváře - nautolana Nita, určitě za nějaký vtípek s vodou, barabela Kl'sska, který pravděpodobně zase neovládl svou sílu při tréninku a pak samozřejmě Anakina, u něhož jsem ani nechtěl domýšlet, co zase provedl. Další osoba mě ale překvapila.
Co asi tak mohla provést?
Zarazil jsem se, když jsem v zástupu "dobrovolných pomocníků" do kuchyně mohl spatřit krásnou čtrnáctiletou dívku s dlouhými tmavými vlasy a jasnýma zelenýma očima. Měla na sobě bílou zástěru a s výrazem plným odhodlání, jakoby jí čekal souboj s nejsilnějšími Sithy historie, a chystala se pustit do své hromady nádobí.
Nite, Nite - co ona tady dělá? Usmála se na nějakého pubertálního šoféra landspeederu a ten naboural, nebo co?
otočil jsem se k nautolanovi a potichu se ho zeptal, zda-li o ní neví něco více. Rin bývala často ostatním předkládána jako vzorný padawan, pokrokový student, který byl před ostatním vždy napřed, ale i tak tu byla nyní v kuchyni s těmi, kteří více než trénink vytvářeli problémy svým mistrům.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Leif - Jedi Inner Rimm

Příspěvek od Jordi Linx »

... takže všechno vypadá dobře, test v pořádku. Během zítřka sepíšu výcvik (snad mi do toho nic nevleze) a hodím ti sem potom odkaz.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Terrak (Jordi Linx)

Příspěvek od Jordi Linx »

Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“