Johann 'Yoh' Agric (Phate)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
iwbtw
Učedník
Učedník
Příspěvky: 3
Registrován: 21.10.2016 20:04:11

Johann 'Yoh' Agric (Phate)

Příspěvek od iwbtw »

Jméno: Johann 'Yoh' Agric

Povolání: Voják Republiky

Hodnost: Kadet

Rasa: Člověk

Planeta Narození: Atraken

Rok Narození: 41 BBY

Živtopis: Yoh se narodil v typicky rodině střední třídy na Atrakenu. Otec pracoval jako mistr v dole na doonium a matka byla učitelkou na místní báňské škole. Prvních asi patnáct let Johannova života probíhalo v naprostém poklidu, kdy pouze procházel školou bez značného 'drcení' díky jeho přirozené inteligenci, udržoval se fit za účelem prozkoumávání tajů druhého pohlaví a aspiroval na pozici nižšího vedení dooniové těžby.

But it all changed when the CIS Nation attacked. Separatisté přišli na Atraken, začali mluvit o nějakých vznešených ideálech, o diktátu z Coruscantu a své argumenty podpořili tisíci droidů. Rodiče vyhodili z práce, jakékoliv demonstrace byly rychle utišeny a celá planeta jenom čekala na vysvobození od Republiky. Yoh se přidal do skupiny, která se kromě graffiti a měkkých drog zaměřovala také na narušování droidích komunikací. Přestože to rodiče Agricovi neviděli rádi, Yoh se zúčastňoval čím dál riskantnějších akcí, ale naštěstí bylo jeho jediným záznamem v trestním rejstříku močení na veřejnosti.

Po příchodu klonové armády byla planeta rozdělena na dvě poloviny, probíhaly boje ve městech a Republika ráda využila služeb mladíků, fanaticky nenávidících separatisty, znalých prostředí města. Postupně se zformovala určitá milice, nepravidelně vyzbrojená různými blastery od padlých z každé strany. Republika začala získávat převahu a už téměr začínala obléhání hlavního města, když separatisté odpálili bombu vysoko v atmosféře.

Chvíli nikdo nechápal co se děje. Potom začaly padat listy stromů. Ptáci se snažili zachránit ve vodě, ale ryby vyplavávaly proti nim. Kdokoliv bez nasazené klonové přilby nebo plynové masky padal k zemi. Vojáci se snažili zachránit své druhy, ale i tak byly ztráty strašné, hlavně na straně milice. Yoh měl právě Holoskype hovor s rodiči na ubytovně, takže se vyhnul nejhoršímu. Otázka je, jestli nebylo horší dívat se na vlastní rodiče, jak umírají ve vzájemném objetí.

Johann se slzami v očích běžel k dveřím a přidal se k ošetřování raněných. Vedení republiky se rozhodlo evakuovat vojsko a co nejvíce civilistů. V průběhu redistribuce obyvatel se Yoh vydal jako zástupce pár posledních přeživších členů milice za generálem s prosbou o zařazení k pravidelné armádě. Ten očekával pár ztrhaných civilistů s pobočními blastery, ale uviděl zatvrzelé tváře, plné odhodlání a nenávisti vůči společným nepřátelům a poslal jejich doporučení dál.

________________________________

Četl jsem o armádě jedie Rahma Kota, který nevěřil klonům a místo toho používal normální vojáky, takže pokud by mě moder chtěl zařadit tam, tak klidně. Nebo pokud by někdo chtěl mě zařadit do normální klonové jednotky, taky nevadí.

Hlavní Zbraň: DC-15S karabina

Záložní Zbraň: Model 434 „DeathHammer“, DC-15s poboční blaster

Styl Boje: Miluje útoky ze zálohy a z boku, nemá rád mířící duely 1vs1, raději počká na zálohy nebo se přemístí a zaútočí z jiné situace, pokud může použít odvedení pozornosti aby se mohl dostat do lepší pozice, tak to udělá

Schopnosti: Rychlý běžec, mrštný, specializace na využívání prostředí ke své výhodě

Vzhled, poznámky: Vysoký, hnědé vlasy, modré oči, sarkastický, navenek poměrně nihilistický, ale reálně docela emocionální, jenom se to snaží schovávat.

Rozsah znalostí o SW: rozhodně ne velký, ale jsem schopen si cokoliv vywookieovat

Častost hraní: cca 1-2 týdně
huehuehue

i wanna be the w______

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Johann 'Yoh' Agric

Příspěvek od Phate »

Vítej na Akademii! Omlouvám se, že čekáš tak dlouho, ale nějak nejsou lidi a čas. Ujmu se tě já a po základním testu nahodím během pár dní nějaký výcvik :)

Takže k tomu testu z pravidel...

1. Za jaké podmínky může mít uživatel více profilů pod stejnou IP adresou?
2. Kdo všechno může příspívat do archívů Akademie?
3. Za jakých podmínek může běžný uživatel založit nový projekt?

Uprav příspěvěk:

Trmáceli jsme se hustým porostem už několik standardních dní. Nebyl to snadný pochod, ale jelikož byl cíl tak důležitý, nesměli jsme to vzdát. Několik členů naší posádky omdlelo únavou, ale krátká pauza je opět vzpružila.
K zemi dohajzlu! Vy to neslyšíte?! Zakřičel někdo zezadu a pár vteřin na to nám nad hlavou prosvištěl temně černý TIE fighter.
Většina z nás okamžitě zalehla, ti rychlejší a né tak bystří, ještě za stíhačem vypálili několik ran.
To bylo fakt chytrý vy idioti, teď ví kde zhruba jsme. Pomyslel jsem si, ale nahlas jsem raději nic neříkal. Od toho tu byl velitel Barnes. Ten se samozřejmě chopil příležitosti a několik aktivních střelců okamžitě seřval.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
iwbtw
Učedník
Učedník
Příspěvky: 3
Registrován: 21.10.2016 20:04:11

Re: Johann 'Yoh' Agric

Příspěvek od iwbtw »

1) Uživatel nemůže mít více profilů. (více profilů na stejné ip adrese mohou mít různí lidé bydlící na stejné adrese, pokud to oznámí adminovi a upozorní na to v přihlášce)

2) Archiváři, modeři a ten, kdo dostane povolení od vrchního archivátora.

3) S povolením administrátora, což zmíní v prvním postu.

Trmáceli jsme se hustým porostem už několik standardních dní. Nebyl to snadný pochod, ale jelikož byl cíl tak důležitý, nesměli jsme to vzdát. Několik členů naší posádky omdlelo únavou, ale krátká pauza je opět vzpružila.
K zemi dohajzlu! Vy to neslyšíte?!
Zakřičel někdo zezadu a pár vteřin na to nám nad hlavou prosvištěl temně černý TIE fighter.
Většina z nás okamžitě zalehla, ti rychlejší a né tak bystří, ještě za stíhačem vypálili několik ran.
To bylo fakt chytrý vy idioti, teď ví kde zhruba jsme.
Pomyslel jsem si, ale nahlas jsem raději nic neříkal. Od toho tu byl velitel Barnes. Ten se samozřejmě chopil příležitosti a několik aktivních střelců okamžitě seřval.
huehuehue

i wanna be the w______

Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Johann 'Yoh' Agric

Příspěvek od Phate »

Test je v pořádku, výcvik bude stopro zítra!
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Johann 'Yoh' Agric (Phate)

Příspěvek od Phate »

Výcvik založen zde:

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=20&t=4669
LOCK
“There’s no blade as keen as surprise.”


Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“