Freddy Flont (Jordi Linx)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Ferda Šiška
Učedník
Učedník
Příspěvky: 5
Registrován: 19.10.2016 14:00:30

Freddy Flont (Jordi Linx)

Příspěvek od Ferda Šiška »

Jméno: Freddy Flont (dříve Freddy Page)
Povolání: Mandalorian (strana: především Republika)
Hodnost: Kadet
Rasa: Člověk
Rok narození:42 BBY
Planeta původu:Borleias
Životopis: Narodil jsem se svým rodičům na Borleiasu. Mí rodiče pracovali pro společnost Borleias Transport Federation.
Jejich úkolem bylo převážet místní produkty na jiné planety. V mých pěti letech jsem s rodiči letěl na Ord Mantell. Cestou se náš konvoj dostal z hyperprostoru nad planetou Ansion. Ke vstupu do hyperprostoru jsme se museli dostat přes soustavu. Chvíli po nás ale dorazily pirátské lodě a křižník Obchodní federace. Bylo zřejmé, že útok vede Obchodní federace. Do deseti minut se na knvoji vylodili piráti. S rodiči jsem bězěl do únikového modulu. Když jsem byl v modulu a rodiče chtěli nastoupit za mnou, pirát odstřelil ovládání a dveře se zavřely. Někdo z rodičů stihl vystřelit modul do vesmíru. Věděl jsem, že rodiče prodají do otroctví. Můj modul našel mandalorian Adien Flont. Díky mandalorianské "schopnosti" adopce dětí a velmi často válečných sirotků nebo dětí bez rodičů mě Adien adoptoval a vychovával. V osmi letech mě začal cvičit, jako mandalorianského bojovníka. Vše bylo v pořádku do blokády Naboo. Chtěl jsem se přidat k boji za republiku, ale jsem příliš mladý. Navíc mě ve třinácti letech čekají mandalorianské zkoušky plnoletosti- test toho, zda můžu být mandalorianský válečník.
Hlavní zbraň: dva upravené blastery DC-17
Záložní zbraně: vibromeč, vibrodýka, granáty, miny
Styl boje: Vyhodnotí stav a následně postupuje (či ustupuje) pomalu a s jistotou, že s ním zbytek drží krok
Schopnosti: dobrý v technice a počítačích, dobrý pilot stíhaček
Vzhled,poznámky: 163cm vysoký, krátké pískově žluté vlasy, hnědé oči
Zbroj: modrá s tenkými čarami v bílé nebo černé barvě, magnetické holínky, lanko pro elektrický výboj, displej v helmě, další vylepšení
Rozsah znalostí o SW: 7epizod SW,2 série Clone Wars, některé díly SW-povstalci,3knihy-republikové komando,Revan,Absolutně všechno co potřebujete vědět, Ilustrovaný atlas ras a bytostí atd.
Odhadovaná četnost hraní: netuším
Kontakt: aaazaaaz@seznam.cz
Naposledy upravil(a) Ferda Šiška dne 30.11.2016 14:46:49, celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Freddy Flont

Příspěvek od Jordi Linx »

Zdravím a odpusť prodlevu s odpovědí, je možné, že se povedlo to ostatním přehlédnout - ale určitě je dobře, že ses ozval.

Přihláška je relativně v pohodě, jenom mám pár nesrovnalostí v životopise, co by chtělo odladit:
- do soustavy vletěly lodě pirátů a obchodní federace, jakože spolupracovaly, nebo tam byly a navzájem se ignorovaly? Tohle by chtělo rozvést
- viz bod výše, od toho se odvíjí i tvoje nenávist
- nalezení mandalorianem - trochu rozvést nalezení, proč si tě rozhodl nechat?
- výcvik - nemyslím, že by mandalorian čekal nějakou dobu, než začne s výcvikem, umíš chodit, držet blaster, tak šup - Jango taky Bobbu driloval od doby, co mohl chodit
- test plnoletosti, takže chceš začít hrát ve dvanácti kvůli testu a v tu dobu jít do války? Republika by "dítě" (nezapomeň že to oni vnímají jinak) jen tak nenajmula, i když bude ve zbroji
- trochu víc specifikovat bys mohl to i najmutí - jako jen tak? Nebo třeba přes doporučení někoho?

Je to několik důležitých bodů a věřím, že budeš souhlasit s jejich významem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Ferda Šiška
Učedník
Učedník
Příspěvky: 5
Registrován: 19.10.2016 14:00:30

Re: Freddy Flont

Příspěvek od Ferda Šiška »

Upravil jsem životopis.
Mandaloriané se učí bojovat a být válečníkem až od osmi let. Jango a Bobba byli vyjímka.
Nemám problém hrát s postavou vyššího věku, ale potom nemůžu mít hodnost Kadet.
Mandaloriané většinou nebojují trvale na jedné straně.

:!: poznámka:
popisem mandalorianů na tomto fóru se nejde držet

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Freddy Flont

Příspěvek od Jordi Linx »

Nejprve k tvé poznámce, pokud by ses podíval na článek od Lilith, tak ten je více než výstižný a zastřešující to nejpodstatnější ( http://www.forceacademy.net/hra/viewtop ... f=7&t=4573 ) a i dost věcí navíc. Takže se je potřeba i pořádně podívat a ne zanevřít po jednom článku, který patří mezi první a doposud jsem neměl možnost ho zrecyklovat nebo odstranit.

K výcviku, ano, je pravda, že začínali v osmi, ale taky bys mohl upravit, že zkoušky byly ve třinácti, nikoliv ve dvanácti.

A to připojení k Republice - to jsi jako napochodoval k nějaké jednotce a teď budu bojovat s vámi? Podívej se na to z hlediska někoho v rámci vedení Republiky - přijde k tobě třináctiletý klučina v mando brnění, že chce bojovat proti sepákům. Ofiko nebo neofiko, většina by tě poslala někam i z toho důvodu, že by neměli žádnou záruku o tvé loajalitě.
A k hodnostem, myslíš, že když se přidáš k nějaké armádě, tak dostaneš nějakou jinou hodnost než kadet, pokud nejsi přímo z nějaké akademie toho národa? Ať ti bude patnáct nebo čtyřicet, v rámci té konkrétní armády budeš zelenáč a vyšší hodnost si budeš muset zasloužit.

Takže to s tím připojením k Republice se mi pořád nelíbí. A nikdo neříká, že hned v rámci výcviku musíš zažít boj se sepáky, můžeme to pojmout tak, že výcvik bude tvoje zkouška dospělosti a další mise by byly po dobrém zdůvodnění už v rámci klonovek.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Ferda Šiška
Učedník
Učedník
Příspěvky: 5
Registrován: 19.10.2016 14:00:30

Re: Freddy Flont

Příspěvek od Ferda Šiška »

Tento článek jsem nemyslel, ale to je jedno.
Text jsem znova upravil.
S nápadem toho, že výcvik by byly zkoušky plnoletosti problém nemám.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Freddy Flont

Příspěvek od Jordi Linx »

Pokud najdeš nějakou nesrovnalost nebo špatnou informací, tak stačí na konkrétní článek upozornit a já nebo kolegové zjednáme nápravu, špatné informace tu samozřejmě mít nechceme - archívy mají hlavně pomáhat a ne učit něco jiného.

Ale jinak vše už ok - a s domluvou souhlasím, výcvik pojmeme jako zkoušku dospělosti.

Teď tedy k další formalitě - testu pravidel. Jde v podstatě o jednoduché přezkoušení z pravidel fóra, abychom se ujistili, že je hráč alespoň jednou přečetl a má povědomí, jak to tady funguje.

Nuže,
1, Kolik postav může mít hráč v jednom období?

2, Smí hráči dělat na fóru reklamu jiným stránkám či fórům?

3, Uprav následující příspěvek do správného tvaru dle pravidel přispívání:

Mandalore, Kantýna u naštíplé helmy:
Rozhlížel jsem se okolo a viděl něco naprosto bizarního pro většinu planet galaxie - hospodu plnou helem. Skoro jsem se až divil, že v helmách neroznášeli nápoje a ani jsem nepřemýšlel o tom, jak zde vypadají místní záchody.
A to mi tohle místo doporučili jako nejvíce otevřené cizincům,
povzdechl jsem si v duchu a přinutil se nedívat na tu záplavu helem a otočil jsem se k baru a letmo přehlédl nabídku alkoholu na pultu. Polovinu jsem nepoznal a těžko si domýšlet, odkudže to nejspíš mohlo být. Po chvilce jsem konečně našel galaktickou klasiku a dopřál si spokojený úsměv.
Velkej juma džus!
vykřikl jsem skoro až nadšeně a byl jsem aspoň trochu spokojený, že si své další čekání mohu zkrátit mým oblíbeným nápojem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Ferda Šiška
Učedník
Učedník
Příspěvky: 5
Registrován: 19.10.2016 14:00:30

Re: Freddy Flont

Příspěvek od Ferda Šiška »

1)pouze jednu
2)může pouze po domluvě s administrátorem, nebo na profilu v poli pro odkaz
3)
Mandalore, Kantýna u naštíplé helmy:
Rozhlížel jsem se okolo a viděl něco naprosto bizarního pro většinu planet galaxie - hospodu plnou helem. Skoro jsem se až divil, že v helmách neroznášeli nápoje a ani jsem nepřemýšlel o tom, jak zde vypadají místní záchody.
A to mi tohle místo doporučili jako nejvíce otevřené cizincům,
povzdechl jsem si v duchu a přinutil se nedívat na tu záplavu helem a otočil jsem se k baru a letmo přehlédl nabídku alkoholu na pultu. Polovinu jsem nepoznal a těžko si domýšlet, odkudže to nejspíš mohlo být. Po chvilce jsem konečně našel galaktickou klasiku a dopřál si spokojený úsměv.
Velkej juma džus!
vykřikl jsem skoro až nadšeně a byl jsem aspoň trochu spokojený, že si své další čekání mohu zkrátit mým oblíbeným nápojem.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Freddy Flont

Příspěvek od Jordi Linx »

Ok, dá se říct, že prakticky správně - v příspěvku jsi zapomněl zvýraznit myšlenku kurzívou, i když nemůžu popřít, že občas myšlenky nejsou až tak jasné.

Výcvik ti založím během víkendu - dřív se k tomu pravděpodobně nedostanu.



-------------
6226
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Freddy Flont (Jordi Linx)

Příspěvek od Jordi Linx »

Výcvik jsem založil - zde máš odkaz
http://www.forceacademy.net/hra/viewtop ... 506#p73506

Jinak klasicky v sekci Nové Sithské války a pád Republiky v kategorii výcviků.

* lock *
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“