Sashi Aagaard (Merthor)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Sashi Aagaard (Merthor)

Příspěvekod Hayasan » 28.6.2016 10:28:13

Jméno: Sashi Aagaard
Titul: youngling
Rasa: člověk
Planeta narození: Coruscant
Věk: 12 let
Narození: 250 BBY

Životopis postavy:
Sashi se narodila do rozvrácené rodiny, ve které nefungovalo vůbec nic. Otec byl alkoholik, mlátil matku i své děti. Však Sashi i nyní mívá noční můry, ve kterých figuruje její táta a řemen, kterým bývala bita. Tento nástroj si dokáže i po těch letech vybavit do nejmenších detailů.
Členkou Řádu se stala relativně pozdě. Vlastně chybělo jen pár měsíců a pro přijetí by už byla příliš stará. V hledáčku rytířů Jedi sice byla prakticky od narození, ale její rodiče o něčem podobném nechtěli slyšet až do doby, než se narodily další děti, a otec si umanul, že se všech harantů zbaví stůj co stůj.
Toto děvče by snad ani nikdy nebylo přijato, vzhledem k tomu, že už v raném věku toho zažilo až příliš, kdyby mistr Yoda neměl vizi, ve které figurovala právě Sashi se světelným mečem po boku dalšího Jediho. Vize byla sice neurčitá, ale na základě této události se stala mladá dáma younglingem.

Výcvik byl od začátku problematický. Sashi se roky bála tmy, při spánku musela mít rozsvíceno. Ačkoliv patřila ve všech směrech k těm nadanějším, její schopnosti se rozvíjely až příliš pomalu.
V deseti letech nastal velký zlom. Nejenže dokázala spát za tmy, ale dokonce dohnala ostatní younglingy a v současné době její schopnosti odpovídají nejen věku, ale i nadání. Zřejmě za to mohly dlouhé rozhovory s mistrem Yodou, jenž měl na starosti její klan a malé Sashi vzhledem k prožitým traumatům věnoval více času, než ostatním členům klanu.

V Chrámu si moc přátel nenašla. Téměř odjakživa fungovala jako samostatná jednotka i proto, že pro ostatní děti byla divná. Dokonce ani s těmi, kteří měli nějaké podobné trable, si nerozuměla. V současné době čeká, Co bude dál. Vezme si ji nějaký mistr? Skončí ve sborech? Hlavou se jí motá plno otázek, na které nemá žádné odpovědi. V younglingském turnaji si sice vedla celkem dobře a skončila v první třetině, ale….

Povaha: Spíše introvertní slečna, která se dostala do puberty, což se projevuje i tím, že se občas osměluje a řekne nahlas, co si myslí. Což vzhledem k věku znamená, že pronese i drzou či jinak nevhodnou poznámku. Začíná se také otáčet za padawany, byť že tím její záliba opačného pohlaví zatím končí. Ačkoliv byla před 12 rokem života poměrně poslušná, nyní to úplně neplatí, ale opět… může za to puberta a snaha o to, aby se dívka postavila na vlastní nohy.
Stydí se oslovovat cizí lidi i Jedie, vždycky si pak připadá hloupě. Čas nejraději tráví se svými myškami, případně v Archivu, kde studuje a připravuje se na výuku.
Obecně se dá říct, že její povaha se ještě neustálila.

Schopnosti: všechny základní na úrovni odpovídající věku a nadání
+ vznícení, které ovšem pořádně neovládá a ve vypjatých situaci je velmi reálná možnost, že něco/někoho kolem sebe nechá explodovat.
+ osvěžení, jež využívá až příliš často
+ zárodky dalších, nerozvinutých

Světelný meč: nemá
Styl boje se světelným mečem: jako každý youngling Shii Cho, moc se jí líbí Soresu a chtěla by se tomuto stylu v budoucnu věnovat
Zájmy: vlastní menší chov myší, které nachytala v Zahradách. Kříží je mezi sebou a má radost z každého narozeného mláděte. Jeden nepoužívaný sklad je plný těchto tvorečků. Kdyby utekli, asi v Chrámu nastane menší pohroma.
Sbírá nálepky ze žvýkaček v menší míře i obaly od čokolád. S nálepkami čile obchoduje, ty čokolády ji až zas tolik neberou.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx
Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
 
Příspěvky: 822
Registrován: 25.1.2013 22:01:44

Re: Sashi Aagaard (Merthor)

Příspěvekod Merthor » 30.6.2016 11:31:47

Na základě domluvy využívám své právo vzít si tuto postavu na starost.
Na založení výcviku se pracuje, bude založen v dohledné době.
Ještě nad některými věcmi přemýšlím, ale to už se případně snadno probere na komunikačních kanálech.
Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -

Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
 
Příspěvky: 655
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město

Re: Sashi Aagaard (Merthor)

Příspěvekod Merthor » 26.7.2016 09:02:19

Výcvik založen zde: viewtopic.php?f=20&t=4643
Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -

Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
 
Příspěvky: 655
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město


Zpět na Nové Sithské Války a Pád Republiky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron