Levyn Ab-raooil

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Levyn Abraham
Učedník
Učedník
Příspěvky: 80
Registrován: 23.4.2014 20:01:05
Bydliště: Krabice od sušenek

Levyn Ab-raooil

Příspěvek od Levyn Abraham »

Jméno: Levyn Ab-raooil
Titul: Padawan
Rasa: Člověk
Rok narození: 41 BBY
Planeta narození: Alderaan

Životopis postavy:
Narodil jsem se na Alderaanu u jednoho z mála malých moří, co se na téhle planetě nacházejí. Můj otec byl rybář a zřejmě nijak moc nevydělával, matka žádné příjmy neměla. Byla patrně doma s mými sourozenci a nebylo nás nejméně. Když mi byli čtyři roky, našel mě tam nějaký mistr Jedi, vycítil ve mě předpoklady pro spojení se Silou a odvezl mě s sebou do Chrámu. Už nevím, jak se jmenoval, ale docela slušně si pamatuji, jak na mě narazil. Prošetřoval pravděpodobně nějaké pašeráctví právě poblíž našeho bydliště. Byl jsem malý a nikdy dřív jsem Jediho neviděl, tak jsem ho během dne, kdy chodil po vsi a ptal se lidí na různé věci, tiše sledoval. Ne moc dlouho, samozřejmě mě brzo odhalil a odvedl domů. A po jeho rozhovoru s rodiči jsem s ním odletěl. Jediné, co mi z původního bydliště tak nějak zůstalo je dobrý vztah k přírodě, i když s ní nepřicházím často do styku.
Byl jsem jeden z mnoha, jak to asi i zůstalo, malých chlapců v Chrámu. Tam jsem vyrostl a tam mě také vychovali. Když jsem byl starší, strašně jsem si přál, abych mohl dál pokračovat u nějakého slavného mistra z rady. To se mi samozřejmě nepoštěstilo, protože jsem nebyl nějaký výjimečně nadaný mezi ostatními. Jako padawana mě přijal mistr, pod jehož taktovkou pokračuji od té doby pořád dál.

Barva čepele: Zelená
Světelný meč: Jednočepelový meč
Styl boje se světelným mečem: Soresu, Shii Cho
Schopnosti: Obratnost a mrštnost, čich na Sílu v okolí, ovládání menších předmětů
Schopnosti jako rytíř Jedi: Cítit přítomnost Síly, zdvihání objemnějších těles a ovlivňování slabších povah

Vzhled, poznámky: Jsem spíše menší postavy, spíš než silný a svalnatý jsem hubený, šlachovitý a ohebný. Mám hnědoblonďaté vlasy a šedomodré oči. Někdy mám trochu delší vedení, a mistr někdy opravdu potřebuje trpělivost, ale jsem zkrátka flegmatik a na všechno potřebuji trochu času. Zase jsem ale v parádním klidu.

Rozsah znalostí o SW: Pouze stará a nová filmová trilogie
Odhadovaná častost hraní: jednou za den až dva, výjimky (letní sezóna..)
Kontakt: email - karllllosek@seznam.cz
Naposledy upravil(a) Levyn Abraham dne 01.5.2014 18:21:57, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Levyn Ab-raooil

Příspěvek od Gwendolin »

Vítám tě na akademii!
Tvou postavu si beru na starost. Životopis máš poměrně stručný a tak tě poprosím o doplnění pár bodů. 1) Co je s tvou matkou? 2) Zkus vymyslet účel cesty Jedie na Alderaan. Proč letěl zrovna do města/vesnice, ve které si vyrůstal. (Př: Pomáhal při vyšetřování únosu, pronásledoval tam nějakého zločince...) + kdybys k tomu přidal i jednu, dvě větičky, jak jste se setkali, tak bych se na tebe nezlobila ;)
Poslední věc o kterou tě poprosím je, abys smáznul jméno mistra. Já ti ho vyberu a jméno vymyslím podle rasy a pohlaví.

Zbytek je podle mě v pořádku. Uprav životopis a pak přistoupíme k testu
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Levyn Abraham
Učedník
Učedník
Příspěvky: 80
Registrován: 23.4.2014 20:01:05
Bydliště: Krabice od sušenek

Re: Levyn Ab-raooil

Příspěvek od Levyn Abraham »

Zdravím a děkuju :)
Životopis jsem upravil (+ jsem přepsal email), snad už to bude vyhovující :) Akademie je trochu jiný typ hry, než jsem zvyklý a pořád se tu trochu nemůžu zorientovat O:)

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Levyn Ab-raooil

Příspěvek od Gwendolin »

Paráda, upravil si to skvěle. Věřím, že se tady brzo vyznáš, administrátoři udržují fórum hezky přehledné. Během hry určitě využiješ zdejší archívy, případně (pokud nemáš problém s aj) doporučuji využít http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page tam najdeš nejvíc informací.

Tady máš testík z pravidel fóra:

1) Jaká je maximální dovolená velikost uživatelské ikonky?
2) Můžeš přispívat do archívů? 
3) Kdy si můžeš založit další postavu/přihlášku?

4) Uprav text do správné podoby:Rodia, Kasíno Avarova pýcha. Rozhlédnu se po přihlížejících tvářích. Nakonec můj pohled spočine na protivníkovi. Blafuješ nebo ne? Bleskne mi hlavou, zatímco zvažuji další krok. Zvyšuji o padesát kreditů! Promluvím odhodlaně a hodím karty na stůl. Podvodníku! Tohle ti neprojde! Vykřikne Barabel a převrátí stůl. V ten okamžik ho zasáhne blasterový výboj do prsou a ještěří bytost se skácí k zemi mrtvá.
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Levyn Abraham
Učedník
Učedník
Příspěvky: 80
Registrován: 23.4.2014 20:01:05
Bydliště: Krabice od sušenek

Re: Levyn Ab-raooil

Příspěvek od Levyn Abraham »

1) max. výška 200 a šířka 150 pixelů
2) Ne, pokud nejsem archivář nebo moderátor s povolením
3) Jen pokud mám hotový výcvik první postavy a dovolení moderátora
4) ->
Rodia, Kasíno Avarova pýcha.
Rozhlédnu se po přihlížejících tvářích. Nakonec můj pohled spočine na protivníkovi. Blafuješ nebo ne? Bleskne mi hlavou, zatímco zvažuji další krok. Zvyšuji o padesát kreditů! Promluvím odhodlaně a hodím karty na stůl. Podvodníku! Tohle ti neprojde! Vykřikne Barabel a převrátí stůl. V ten okamžik ho zasáhne blasterový výboj do prsou a ještěří bytost se skácí k zemi mrtvá.

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Levyn Ab-raooil

Příspěvek od Gwendolin »

V pořádku. K tomu textu. Myšlenky a přímou řeč je dobré odentrovat. Text je po tom přehlednější. Výcvik ti založím co nejdřív ;-)
"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Re: Levyn Ab-raooil

Příspěvek od Gwendolin »

"Zlo se blíží a má služba začíná. Neskončí až do mé smrti.
Jsem světlo v nejtemnější noci. Hlas slabších. Blaster, který je ochrání.
Svěřuji svůj život Antarianským Rangerům. Pro tento den a pro všechny, které přijdou."

-Přísaha Antarianských Rangerů

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“