Přihlášení Lor-Kate-Nal(Jordi Linx)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Lor-Kate-Nal
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 04.4.2014 19:04:26

Přihlášení Lor-Kate-Nal(Jordi Linx)

Příspěvek od Lor-Kate-Nal »

Jméno: Lor-Kate-Nal

Titul: Padawan

Rasa: Cerean

Rok narození: 41 BBY

Planeta narození: Cerea.

Životopis postavy: Narodil jsem se jako syn třetí ženy Kan-Let-Heta na planetě Cereus, ve větší osadě, ne moc daleko hlavního města. Byl jsem vychováván jako každý Cerean ke vztahu k přírodě ( Cerea je málo technický svět) a k živým bytostem. A to předurčilo mou cestu.
Jako malý jsem vykazoval velkou dávku soucitu a pomáhal svým vrstevníkům. To upoutalo pozornost mistra Ki Adi Mundiho, který mě, s mým souhlasem, neboť to byl můj sen pomáhat co nejvíce bytostem, odvedl do chrámu, zde našli mé předpoklady pro léčení a tak jsem byl přidělen mistru Caltherenu Gremovi. Tento starý přísný léčitel mě začal učit o léčení, ale i boji s mečem a tvrdé disciplíně.

Barva čepele: Fialová

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč

Styl boje se světelným mečem: Niman

Schopnosti: Jednoduché léčení, cit pro užití Síly (vycítí, když někdo v blízkosti použije Sílu - jakýmkoliv způsobem)


Schopnosti jako rytíř Jedi: Pokročilé léčení, výborné oklamání mysli nepřátel


Vzhled, poznámky: Typický Cerean, vysoký, hubený, s vysokou hlavou, zdobenou záplavou dlouhých hnědých vlasů. Oči jsou ale spíše do stříbrna. Jsem ještě trochu hubenější, než je obvykle, takže nemám tolik fyzických předpokladů pro boj a víc se budu soustředit na sílu

Rozsah znalostí o SW: Stará i nová filmová trilogie, seriál Clone Wars, Knihy o Darth Baneovi, hry KoTOR I a KoTOR II, Zahnovy knihy, Knihy série Nový řád Jedi

Odhadovaná častost hraní: Pravidelně tak jednou za dva dny až 4 dny

Kontakt: e-mail: robiton@email.cz
Naposledy upravil(a) Lor-Kate-Nal dne 06.4.2014 20:45:10, celkem upraveno 2 x.
Es Sularus Oth Mitas

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Přihlášení Lor-Kate-Nal

Příspěvek od Gnost Kohn »

Test:
1. Můžeš zde doplňovat archívy? Popř. jak?
2. Můžeš se zde ve svých příspěvcích nějak vulgárně vyjadřovat?
3. Maximální délka podpisu?
4. Uprav text podle pravidel. (tučně, kurzíva, podtrženo, odřádkování.)
Oprav tento text:
Imperiální destruktor, vesmír.
Stíhači utrpěli dosti veliké ztráty, ale nakonec se podařilo prorazit obranou nepřátelských X-Wingů a zaútočit na Nebulon. Poručíku zjistěte, proč nefunguje spojení a zkus ho znovu navázat. Když tak řekněte kapitánovy, ať zahájí evakuaci a zařiďte, ať jim letí naše transportéry pomoct. Konečně když kapitán Nebulonu pochopil, že nemá šanci a začal se stahovat vystoupily z hyperprostoru další posily a začaly nás kropit turbolaserovou palbou. To nám scházelo, hyeny se schází na večeři. Ale ještě poznají co je to IMPERIUM. Mlčení kapitána mě dosti znervózňovalo. To je mu snad jedno jak to dopadne? Hlášení?! Poručík co stál u konzole podal stručné a výstižné hlášení o stavu.

Jedna poznámka ode mě, takže setjně jako u ostatních...
Není moc času k manipulaci s postavou před přechodem do impéria, přece jenom narození 32 BBY - 19 BBY kdy byla čístka a zánik řádu nechává postavě věk 13 let a moc malých dětí čistku nepřežilo, vlastně si nikoho takového nepamatuji. Se starší postavou se často lépe manipuluje, ale není to pravidlo, ani nikoho z vás do ničeho nenutím, je to jen návrh. Pokud chcete hrát, jako "děti" tak vám v tom nikdo nebrání.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Lor-Kate-Nal
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 04.4.2014 19:04:26

Re: Přihlášení Lor-Kate-Nal

Příspěvek od Lor-Kate-Nal »

Test:
1. Můžeš zde doplňovat archívy? Popř. jak?
Jen s výslovným souhlasem hlavního archiváře, jinak je to zakázáno

2. Můžeš se zde ve svých příspěvcích nějak vulgárně vyjadřovat?
Jen v minimálním množství v přímé řeči, či myšlenkách postavy, sloužící k doplnění realističnosti příběhu, vzhledem k mé představě postavy vyrovnaného a soustředěného Jediho, tak já osobně bych vůbec neměl

3. Maximální délka podpisu?
300 znaků

4. Uprav text podle pravidel. (tučně, kurzíva, podtrženo, odřádkování.)

Oprav tento text:
Imperiální destruktor, vesmír.
Stíhači utrpěli dosti veliké ztráty, ale nakonec se podařilo prorazit obranou nepřátelských X-Wingů a zaútočit na Nebulon.
Poručíku zjistěte, proč nefunguje spojení a zkus ho znovu navázat. Když tak řekněte kapitánovy, ať zahájí evakuaci a zařiďte, ať jim letí naše transportéry pomoct.
Konečně když kapitán Nebulonu pochopil, že nemá šanci a začal se stahovat vystoupily z hyperprostoru další posily a začaly nás kropit turbolaserovou palbou.
To nám scházelo, hyeny se schází na večeři. Ale ještě poznají co je to IMPERIUM.
Mlčení kapitána mě dosti znervózňovalo. To je mu snad jedno jak to dopadne?
Hlášení?!
Poručík co stál u konzole podal stručné a výstižné hlášení o stavu.

P.S.: Věk upraven s ohledem na doporučení
Es Sularus Oth Mitas

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Přihlášení Lor-Kate-Nal

Příspěvek od Gnost Kohn »

No... co k tomu říct. Nevidím nic co by bylo potřeba opravit. Takže ti jenom můžu popřát štěstí, aby aby tě někdo v brzké době zpracoval.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Přihlášení Lor-Kate-Nal

Příspěvek od Jordi Linx »

Zabaveno pro trojvýcvik.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“