Přihláska Jaryn Quent(Jordi Linx)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jaryn Quent
Učedník
Učedník
Příspěvky: 8
Registrován: 04.4.2014 12:47:47

Přihláska Jaryn Quent(Jordi Linx)

Příspěvek od Jaryn Quent »

Jméno: Jaryn Quent

Titul: Padawan

Rasa: Člověk

Rok narození: 40 BBY

Planeta narození: Coruscant

Životopis postavy:
Narodil jsem se na Coruscantu do rodiny, která pracovala v jedné zdejších kantýn, kterou dost často navštěvovali Jediové, protože se jednalo o velký zdroj informací na daném místě. Moje rodina si mě často brávala do práce, protože se o mě jako malého museli starat a tak netrvalo dlouho a ve věku čtyř let si jeden z Jediu povšimnul mého nadání pro sílu. Promluvil si s rodinou a ta mne velmi nadšeně a s hrdostí svěřila do jejich péče. V průběhu let co jsem začínal trénovat. Se ukázalo, že jsem podprůměrný, co se síly týče, ale v boji jsem obstojný soupeř i proti přesilám. Stresové a emoční situací dokážu brát s naprostým klidem, jen zkrátka, když dojde na boj, dokážu si udržet čistou hlavu a myšlenky. Svojí sílou v pažích a vzrůstem sem vždycky vyčníval v davu a v průběhu růstu to nebylo o moc jinačí. Mám mezi spousty Padawany respekt díky svému újmu neporazitelnost v boji. Jedním z mojich přátel za mého působení na chrámu byl Armer Lynn, měl jsem jich však mnoho, protože jsem často všem naslouchala řešil jejich problémy a tím jsem si je získal.

Barva čepele: Oranžová

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč

Styl boje se světelným mečem: Shien/Djem So, Makashi

Schopnosti:Velká hrubá síla, houževnatost vůči uživatelům síly. Talent na souboje se světelnými meči.

Schopnosti jako rytíř Jedi, Sith... : Schopnost přesvědčení jiných. Hod světelným mečem.

Vzhled, poznámky: Vysoký hnědovlasý s zelenýma očima, na veřejnosti tichý a nápaditý, ale přesto dokáže být výrazný, pokud je potřeba. Při svojí výšce trochu při těle, ale svojí výšku a váhu umí dobře využít v souboji.

Obrázek

Rozsah znalostí o SW: Stará i nová filmová trilogie, Knihy o Darth Baneovi, hry KoTOR I a KoTOR II, různé komiksy.

Odhadovaná častost hraní:jednou za čtyři dny

Kontakt: K.Cowley@centrum.cz
Naposledy upravil(a) Jaryn Quent dne 04.4.2014 21:19:54, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Přihláska Jaryn Quent

Příspěvek od Gnost Kohn »

Test:
1. ) Co dostaneš za spamování?
2. ) Jaké jsou podmínky pro vznik druhé postavy?
3. ) V jakém tvaru je povoleno zapisovat odkazy?
4. Uprav text podle pravidel (tučně, kurzíva, podtrženo, odřádkování)

Tarris, dolní město
Velitel po tobě střelil pohledem a spolknul peprnou připomínku. Přece jen byl v sithské armádě a i když jsi byl nováček, byl jsi mu přidělěn jako velitel.Pane, každý z jednotky je vybaven klasickým mečem, tři muži mají blasterové pušky, jeden karabinu, další má iontovou pušku a já mám distruptorovou pistoli. Máme ještě pár granátů a další nezbytnou vojenskou výbavu. Přejel pohledem své muže, zdali na něco nezapomněl Pár mužů má zkušenosti z dobývání planet a zbytek jen z razií proti gansterů a akcím proti domobraně. Pokud je to vše co jste chtěl vědět, jaký je váš plán? A sledoval tebe a po očku barák, zdali se tam nechystá nějaká levota a myslel si To zas bude akce, máme nováčka a jdem proti opevněným kriminálníkům

Dále to samé, jako u Armera...
1) Vzhledem k provázanosti přihlášek s Armerem je tady možnost hrát spolu, samozřejmě je to na moderátorovi, protože jinak byste hráli každý sám, takže až se vás ujme nějaký moderátor, chtělo by se to s ním domluvit že by vás vedl dva naráz. Nevýhoda tohoto je že jste závislí na odpovídání toho druhého a když někdo odpadne, tak musíte prostě čekat.
2) Není moc času k manipulaci s postavou před přechodem do impéria, přece jenom narození 30 BBY - 19 BBY kdy byla čístka a zánik řádu nechává postavě věk 11 let a moc malých dětí čistku nepřežilo, vlastně si nikoho takového nepamatuji. Se starší postavou se často lépe manipuluje, ale není to pravidlo, ani nikoho z vás do ničeho nenutím, je to jen návrh. Pokud chcete hrát, jako "děti" tak vám v tom nikdo nebrání.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Jaryn Quent
Učedník
Učedník
Příspěvky: 8
Registrován: 04.4.2014 12:47:47

Re: Přihláska Jaryn Quent

Příspěvek od Jaryn Quent »

Test:
1. ) Potrestání dle uvážení Administrátorů
2. ) Pokud by se jednalo o postavu v jiném období, mám hotový výcvik či se souhlasem moderátora, který mne má na starosti.
3. ) V code, ale pouze pokud se jedná o odkazy v rámci akademie síly... jiné odkazy sou povoleny pouze v profilu hráče, v poli které je temu určené.
4. Uprav text podle pravidel (tučně, kurzíva, podtrženo, odřádkování)

Tarris, dolní město
Velitel po tobě střelil pohledem a spolknul peprnou připomínku. Přece jen byl v sithské armádě a i když jsi byl nováček, byl jsi mu přidělěn jako velitel.
Pane, každý z jednotky je vybaven klasickým mečem, tři muži mají blasterové pušky, jeden karabinu, další má iontovou pušku a já mám distruptorovou pistoli. Máme ještě pár granátů a další nezbytnou vojenskou výbavu.
Přejel pohledem své muže, zdali na něco nezapomněl Pár mužů má zkušenosti z dobývání planet a zbytek jen z razií proti gansterů a akcím proti domobraně.
Pokud je to vše co jste chtěl vědět, jaký je váš plán?
A sledoval tebe a po očku barák, zdali se tam nechystá nějaká levota a myslel si.
To zas bude akce, máme nováčka a jdem proti opevněným kriminálníkům


1) Děkuju tak nějak s tou nevýhodou počítáme, jen teda kromě Armera s náma ve skupině má být ještě jeden a to Lor-Kate-Na, tak snad nám to vynde :)
2) Děkuju za upřesnění času, nejsem v tom odborník a tak sem to ihend upravil na realnější herní věk.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Přihláska Jaryn Quent

Příspěvek od Gnost Kohn »

Ok dobře, akorát v 1 je tam ještě antihodnost spammer, jinak není problém.

No... pokud jste tři a chcete hrát všichni spolu tak to budete potřebovat modera, kterej na to má žaludek, nápad, nervy a trpělivost... no hodně štěstí, já bohužel neposloužím, jak už jsem psal Armerovi.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: Přihláska Jaryn Quent

Příspěvek od Mandalorian »

Hoj,
nějaké speciální přání k výcviku?
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jaryn Quent
Učedník
Učedník
Příspěvky: 8
Registrován: 04.4.2014 12:47:47

Re: Přihláska Jaryn Quent

Příspěvek od Jaryn Quent »

Speciální přání nemám, teda pokud neexistují nějaké možnosti speciálních přání(protože mne nic nenapadá :D) Jen teda jestli by to šlo jak sem zmínil výše, že chceme hrát ve třech já, Armer Lynn a Lor-Kate-Nal.

Uživatelský avatar
Mandalorian
Pilot Impéria
Pilot Impéria
Příspěvky: 643
Registrován: 20.4.2009 20:29:23
Israel

Re: Přihláska Jaryn Quent

Příspěvek od Mandalorian »

obdobi? místo? cíl mise?

ve třech? furt nebo jen jednu misi? na furt by to šlo celkem těžko, protože nevím o žádném mistrovi, co by měl tři padawany. Každý z vás má sice vlastního, ale vytvořit příběh(y) co by držel při sobě pro tři různé mistry...
a co když někdo z vás zemře?
a jeden z vás je o osm let mladší...
6 A4, 2 969 slov, 17 919 znaku s mezerami, 79 odstavcu, 252 radku
6 A4, 2 511 slov, 15 152 znaku s mezerami, 119 odstavcu, 254 radku
4 A4, 3 036 slov, 18 502 znaku s mezerami, 47 odstavcu, 209 radku

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Přihláska Jaryn Quent

Příspěvek od Jordi Linx »

Zabaveno pro trojvýcvik, i po dohodě s ostatními(Manda tedy o tom ví).
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“