Přihláška-Armer Lynn(Jordi Linx)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Armer Lynn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 02.4.2014 21:50:48

Přihláška-Armer Lynn(Jordi Linx)

Příspěvek od Armer Lynn »

Jméno: Armer Lynn

Titul: Padawan

Rasa: Člověk

Rok narození: 40 BBY

Planeta narození: Coruscant

Životopis postavy: Narodil jsem se na hlavní republikové planetě-Coruscantu. Rodiče pracovali jako senátoři v republikovém senátu.V pěti letech jsem byl poslán do chrámu Jediů, kde jsem úspěšně byl přijat k výcviku. Byl jsem jedním z mnoha padawanů, kteří počali cvičit u velmistra Yody. Po určitém čase jsme já i můj dobrý přítel z chrámu Jaryn Quent zatoužili po tom, aby si nás vybral některý významný mistr. Moc jsem toužil aby to byl samotný mistr Yoda. Toto přání se mi sice nevyplnilo, ale pro svůj velký talent a možný velký potenciál v Síle si mne všiml jiný mistr jedi. Jmenoval se Loran Paxton a byl to vysoký člověk s bradkou a krátkými černými vlasy. Podle vzezření vypadal velmi přísně. A tak započala má cesta s tímto mistrem,pod jehož dohledem se snad ze mne jednou stane velký rytíř jedi.

Barva čepele: Zelená

Světelný meč: Jednoruční

Styl boje se světelným mečem: forma VI-Niman,forma IV-Ataru

Schopnosti: Vysoké skoky,základní schopnost levitace objektů,vycítění Síly

Schopnosti jako rytíř Jedi, Sith... : levitace předmětů různých velikostí,schopnost vycítit Sílu v druhých tvorech,velmi silná empatie,schopnost pohltit energii,schopnost odhodit nepřítele pomocí Síly

Vzhled, poznámky: Vysoký,štíhlý s modrýma očima,krátkými hnědými vlasy,velmi bystrý a obětavý.

Rozsah znalostí o SW: Stará i nová filmová trilogie, seriál Clone Wars, Knihy o Darth Baneovi, hry KoTOR I a KoTOR II a všechny další dostupné SW hry,všechny dostupné sw knihy v cz

Odhadovaná častost hraní: Jsem k dispozici každý den ale pochopitelně po práci,tedy po třetí hodině.

Kontakt: e-mail: kmartinka@atlas.cz Skype: karel117
Naposledy upravil(a) Armer Lynn dne 04.4.2014 20:55:46, celkem upraveno 4 x.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Re: Přihláška-Armer Lynn

Příspěvek od Atalon »

Zdravím tě a vítám,
předem říkám, že si tě asi nevezmu neb mám celkem plno, ale napadlo mě tě upozornit na maličkost v tvé přihlášce, kterou bys asi měl upravit. A to mistra Windu, u takto známých postav bývá a je dobře znám seznam jejich padawanů, takže by tvá postava šla takzvaně mimo reálie. Je proto lepší si vymyslet fiktivního mistra, už jen proto že ti to umožní si ho v mnoha ohledech přizpůsobit.

Uživatelský avatar
Armer Lynn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 02.4.2014 21:50:48

Re: Přihláška-Armer Lynn

Příspěvek od Armer Lynn »

Opraveno

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Přihláška-Armer Lynn

Příspěvek od Gnost Kohn »

Test:
1. Maximální velikost avataru?
2. Kolik přihlášek v jednom období můžeš podat?
3. Kdy si můžeš založit další postavu/přihlášku?

4. Oprav text (tučně, kurzíva, podtrženo, odřádkování.)
Kamino
Taky postupujeme, zatím bez problémů. Odpovím Furymu na jeho otázku a přeruším komunikaci. Poté začnu přemýšlet o Jerichově problému a dívat se po okolí. To by byl dost závážnej problém, kdyby mu došly náboje. Kde je, ale teď vzít? Když zalétne můj zrak ke zbytkům bojových droidů, začnu Jerichovi vysvětlovat svůj nápad. Až ti dojdou náboje, tak ti vypůjčíme jinou zbraň. Zatím budeme pokračovat dál podle plánu, tedy k náměstí, co možná nejkratší cestou. Teď bychom měli pročistit poslední patro tohohle domu, aby nám nenadělali problémy cestou dál.

Dále bych si dovolil pár dotazů k ušetření práce budoucímu moderátorovi:
1) Vzhledem k provázanosti přihlášek s Jarynem je tady možnost hrát spolu, samozřejmě je to na moderátorovi, protože jinak byste hráli každý sám, takže až se vás ujme nějaký moderátor, chtělo by se to s ním domluvit že by vás vedl dva naráz. Nevýhoda tohoto je že jste závislí na odpovídání toho druhého a když někdo odpadne, tak musíte prostě čekat.
2) Není moc času k manipulaci s postavou před přechodem do impéria, přece jenom narození 30 BBY - 19 BBY kdy byla čístka a zánik řádu nechává postavě věk 11 let a moc malých dětí čistku nepřežilo, vlastně si nikoho takového nepamatuji. Se starší postavou se často lépe manipuluje, ale není to pravidlo, ani nikoho z vás do ničeho nenutím, je to jen návrh. Pokud chcete hrát, jako "děti" tak vám v tom nikdo nebrání.

To je asi tak všechno, jestli si na něco vzpomenu, tak napíšu.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Armer Lynn
Učedník
Učedník
Příspěvky: 48
Registrován: 02.4.2014 21:50:48

Re: Přihláška-Armer Lynn

Příspěvek od Armer Lynn »

1)max 150x200 pixelů
2)pouze jednu
3)Mohu pouze v jiném období a to pod souhlasem moderátora,který vedl můj první výcvik,musím mít vycvičenou první postavu a musím být způsobilý a zběhlý pro vytvoření další postavy.

4) Kamino
Taky postupujeme, zatím bez problémů.
Odpovím Furymu na jeho otázku a přeruším komunikaci. Poté začnu přemýšlet o Jerichově problému a dívat se po okolí.
To by byl dost závážnej problém, kdyby mu došly náboje. Kde je, ale teď vzít?
Když zalétne můj zrak ke zbytkům bojových droidů, začnu Jerichovi vysvětlovat svůj nápad.
Až ti dojdou náboje, tak ti vypůjčíme jinou zbraň. Zatím budeme pokračovat dál podle plánu, tedy k náměstí, co možná nejkratší cestou. Teď bychom měli pročistit poslední patro tohohle domu, aby nám nenadělali problémy cestou dál.

Věk tedy poupravím,snad už to bude vypadat lépe

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Re: Přihláška-Armer Lynn

Příspěvek od Gnost Kohn »

Ok, teď už ti můžu jenom popřát štěstí v tom, abys našel moderátora.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Přihláška-Armer Lynn

Příspěvek od Jordi Linx »

Zabaveno v rámci tvojvýcviku.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“