Erich Kaas (Kazma)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Morel
Učedník
Učedník
Příspěvky: 13
Registrován: 26.8.2013 21:21:14

Erich Kaas (Kazma)

Příspěvek od Morel »

Jméno: Erich Kaas

Titul: Učedník

Rasa: Člověk

Věk: 16

Planeta narození: Ambria (blízko jezera Natth)

Životopis:
Temné jezero Natth skrývá mnoho tajemstvích a jedním z nich je i má rodina. Mé jméno je Erich Kaas a s mojí sestrou Derian jsme potomci Nemi Arak a Erena Kaase, posledního z pradávného rodu Kaas.

Síla, svoboda a rodina. Tři slova, jenž pro nás znamenají vše. Síla nás udržela naživu v temnotách Dromund Kaas, ze svobodné vůle jsme se postavili proti lordu Vitiate, císaři sithské říše, a hodnotu rodiny jsme poznali tím nejtvrdším způsobem. Proto se skrýváme ve stínech.

Tak jako má malá sestřička a mnoho generací před námi i já jsem zdědil veliké spojení se Sílou - Síla nás chrání, Síla nás posiluje, na Sílu se můžeme spolehnout. Mé schopnosti se ještě plně nerozvinuly, ale už teď se dokáži skrýt tak, že mě nikdo nenajde. A mnoho dalšího. Mamka tvrdí, že otec by na mě byl velice hrdý, kdyby byl ještě naživu.

Otec jednou začas vyrážel do chladného vesmíru, aby nám zajistil živobytí, byl to vždy výlet jen na několik dní – nerad nás nechával samotné – a nikdy nezapomněl přivést nějaký dárek pro každého z nás. Já z jeho dárků mám nejradši malý tmavošedivý nůž pokrytý neobvyklými symboly – všude ho nosím s sebou – prý je z nějaké speciální oceli. Sestře nosil barvičky, kterými mohla popatlat celou naši chýš, a matku vždy překvapil nějakým zvláštním dárkem.

Ale za jedné mrazivé zimní noci jsem to cítil. Sestra začala plakat a já si uvědomil, že otec se již nevrátí. A od té doby bylo vše jinak. Matka se sice snažila pokračovat v našem výcviku, předávala nám znalosti a zkušenosti, které měla od našeho otce, to však nebylo stejné. Sestra již nikdy nemalovala.

Od té doby jsme si byli se sestrou bližší, blízcí ve své uzavřenosti okolnímu světu. Matka často nevěděla co s námi dělat. Byla zvyklá na některé neobvyklosti objevující se v našem rodě, ale hodiny a hodiny „tichých“ rozhovorů, které mezi námi probíhaly, ji dokázaly přivést k šílenství.

Pro zlepšení naší nálady zkoušela všechno, nakonec se však nejvíce osvědčily dlouhé meditace u jezera Natth, kterým jsme se často oddávaly – dokázalo to být tak osvěžující. A právě jedna cesta za takovou meditací mě stála vše, co mi zbylo.

Přeseknutý téměř vejpůl, pusou plnou vlastní krve, sledující proti západu slunce odlétající loď. Jsem proklínal všechny bohy nademnou. Kdyby tu byl otec, tak by bylo vše jiné. Nezabili by nám matku a neodvedli by mou sestru. Ale o tom jsem si mohl nechat jen zdát, nyní jsem musel čelit tvrdé realitě mou krví nasáklého oblečení a vzdalující se lodi na obzoru.

Přežij, najdu tě... vyslal jsem za svou vzdalující se sestřičkou a obrátil jsem svou pozornost na svá zranění... musím splnit svůj slib.

Světelný meč: Pokud má být, tak zelený – styl Niman

Rodinné schopnosti: Zneviditelnění, Zamaskování, Kontrola Mysli (tyto tři schopnosti se téměř v každé generaci se nějakou mírou projevují)

Díky linii Rosaline Vaiken potenciál k Psychometrii, ale tato schopnost se v této linii vyskytuje jen výjimečně.

Současné schopnosti: velmi nadaný v Síle, rodinné schopnosti (Zneviditelnění, Zamaskování, velký potenciál ke Kontrola Mysli), Cítění Síly, Telekineze, Telepatie (velmi silně vyvinutá s jeho sestrou)

Pozdější schopnosti: Kontrola Mysli, Přenos duše, Krádež vědomostí

Vzhled, poznámky: vysoký, tmavé delší vlasy, modrošedé oči, ostřejší rysy, pohledný, nosí převážně oblečení šedé barvy
Výrazné znamení: jizva na hrudi táhnoucí se úhlopříčně téměř od pravého ramene k levým spodním žebrům – pozůstatek po smrti jeho matky a únosu jeho sestry

Rozsah znalostí o SW: filmy (1-6), seriál Clone Wars (první série), hry KoTOR I a KoTOR II, kniha Revan

Častost hraní: jednou až dvakrát týdně

Kontakt: PM
Naposledy upravil(a) Morel dne 21.9.2013 16:21:05, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Erich Kaas (Kazma)

Příspěvek od Kazma »

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=20&t=4166 
:mrgreen:
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“