Přihrášla Kehlian Agmeter (Shisco)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 668
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město
Czech Republic

Přihrášla Kehlian Agmeter (Shisco)

Příspěvek od Merthor »

Jméno: Kehlian Agmeter
Titul: Padawan
Rasa: Člověk
Rok narození: 45 BBY
Planeta narození: Abridon
Životopis postavy: Přesto, že si na své dětství docela dobře vzpomínám, nikdy jsem se nedozvěděl všechny průvodní okolnosti. Nikdy jsem se neodvážil zeptat na to, proč se poblíž místa, kde bydlela moje rodina vyskytl jedi. Nebyl to můj mistr, mnohokrát jsem se sním neviděl a tak jsem se neodvážil ho tím obtěžovat. Snad měl za úkol něco důležitého vyřídit, nebo něco zkontrolovat. Asi to mělo i nějakou souvislost s výrobou lodí, kterou planeta vynikla. Dováděl jsem se svými vrstevníky, a následkem jejich škodolibého žertu a snad i vlastní nerozvážnosti jsem se dostal do vážného nebezpečí, že z té situace nevyváznu ze zdravou kůží, kdyby mě právě tenhle dobrodinec nezachránil. Pokud si na něco dnes opravdu vzpomenu, tak to jak na mě poměrně vlídně promluvil a jak to ovlivnilo mé naivní dětské ideály. Tehdy jsem opravdu o spoustě věcí neměl pojem a absolutně jsem netušil jak mohl vycítit něco z mých schopností, nic méně, když mi nabídl, že mě s sebou vezme do chrámu, souhlasil jsem okamžitě. Který malý kluk nabitý ideály by nesouhlasil. S rodiči už to bylo horší. Ty musel jedi dlouho přesvědčovat, aby souhlasili.
V chrámu jsem brzy ukázal, že jsem snaživý a učenlivý. Ne, že bych měl nějaké neobyčejné schopnosti na rozdíl od ostatních Padawanů, ale vždy jsem se z přesvědčení velice pilně snažil, abych se toho naučil co nejvíce. Pak přišla i doba, kdy jsem dostal přiděleného svého mistra. Ani tehdy jsem v maximální snaze nepovolil.
Barva čepele: Modrá
Světelný meč: Jeden jednočepelový meč
Styl boje se světelným mečem: Ataru a Shien
Schopnosti: Vysoké skoky a zmírnění pádu, další jednodušší bojová akrobacie manipulace s menšími předměty, počítače, kybarnetika.
Schopnosti jako rytíř Jedi, Sith... : Boj se dvěma jednočepelovými meči, házení meče, manipulace s většími předměty, sugesce, styl boje VII Juyo, zmírnění vlastních zranění, pilotování.
Vzhled, poznámky: Dosti mladý muž mírně vytáhlé postavy s tmavými hnědými krátkými vlasy a černýma očima. Na první pohled nikterak zvlášť nápadný. Vždy vzorně upravený, na jeho obléhání ani chování není nic výstředního. Nebojí se říct co si myslí. Přesto, že není nikterak ješitný, má rád určitou satisfakci, bohatě však stačí pochvala.
Rozsah znalostí o SW: stará i nová filmová trilogie, Clone wars (série 1)
Odhadovaná častost hraní: Pravidelně jednou za dva až tři dny
Kontakt: e-mail: sedlpetas@centrum.cz
Naposledy upravil(a) Merthor dne 29.3.2013 13:43:30, celkem upraveno 3 x.
Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -


Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Zdravím tě mezi námi na Akademii, vítej nám, a zdá se, že to budu já, kdo tě popadne svými moderátorskými pařáty :twisted:

V přihlášce nevidím žádné nesrovnalosti. Můžeme tedy přejít ke vstupnímu testu:

1. Co říká druhý bod prvního odstavce pravidel fóra?
2. Jaká je maximální velikost uživatelské ikonky, "avataru"?
3. V jakém případě je na Akademii povoleno používat sprosté a hrubě urážlivé výrazy?
4. Co musím udělat, abych si mohl založit druhou postavu, a jsem něčím omezen?
5. Uprav text do podoby herního příspěvku

Alderaan, vinárna U Modrých růží Když jsem vešel do vinárny, zdála se mi útulná. A že své jméno nedostala jen tak nadarmo, pomyslel jsem si, jakmile můj pohled spočinul na velkých podlouhlých truhlících všude okolo plných vonících modrých růží, na zemi, na oknech a dokonce i na baru, který byl vlastně sám jedním velkým elipsovitým květináčem. Láhev růžového, odvětil jsem černovlasé lidské číšnici poté, co se mě s přívětivým úsměvem zeptala, co si dám. Škoda, že řád Jedi nepřeje partnerským svazkům, vedle té by bylo příjemné se každé ráno probouzet, napadlo mě.
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 668
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město
Czech Republic

Re: Přihrášla Kehlian Agmeter (Shisco)

Příspěvek od Merthor »

Chvíli to tvalo, jsem slabozraký, ale tady jsou odpovědi.

1. Druhý bod prvního paragrafu pravidel fóra ustanovuje, že osoby, které žijí ve společné domácnosti a chtějí hrát na Akademii Síly musí tuto skutečnost oznámit soukromou zprávou administrátorům fóra a uvést zmínku o této skutečnosti do přihlášky. Obsahuje upozornění, že stejná IP adresa může být zachycena i z více PC.
2. Maximální velikost Svatatu je šířka 150 pixelů a výška 200 pixelů.
3. Vulgární a sprosté výrazy jsou na fóru zakázány z výjimkou občasného použití v přímé řeči herních postav. Je zakázáno uvádět vulgární výrazy v nicku atd.
4: Hráč smí mít jednom období pouze jednu postavu. V jiných obdobích si může založit postavu až po dokončení výcviku, nebo musí získat souhlas moderátora, který ho vede v prvním výcviku. Povolení může získat, pokud moderátor uzná, že je způsobilý k tomu mít více postav.


5.
Alderaan, vinárna U Modrých růží

Když jsem vešel do vinárny, zdála se mi útulná. A že své jméno nedostala jen tak nadarmo, pomyslel jsem si, jakmile můj pohled spočinul na velkých podlouhlých truhlících všude okolo plných vonících modrých růží, na zemi, na oknech a dokonce i na baru, který byl vlastně sám jedním velkým elipsovitým květináčem. Láhev růžového, odvětil jsem černovlasé lidské číšnici poté, co se mě s přívětivým úsměvem zeptala, co si dám. Škoda, že řád Jedi nepřeje partnerským svazkům, vedle té by bylo příjemné se každé ráno probouzet, napadlo mě.
Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -


Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Je to víceméně tak, jen vulgarity můžeš používat i víc než jen občas, ale jen při vyprávění příběhu v rámci jeho realističnosti, v myšlenkách, přímé řeči. A každému čas od času na Minichatu ujede nějaké to ostřejší slovíčko, i mně, ale je potřeba se krotit.

A je hezké dávat přímou řeč na nový řádek, líp se to čte.

Jinak nemám výhrad :) Máš nějaká přání či nápady ohledně výcviku?
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 668
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město
Czech Republic

Re: Přihrášla Kehlian Agmeter (Shisco)

Příspěvek od Merthor »

Budu si tyto opravy pamatovat.

Speciální přání ohledně výcviku nemám. Nejsem takový expert, abych si mohl příliš vybírat, obzvlášť ohledně výcviku. Chci se hrou něco málo přiučit. To je snad jediné přání (spíš dlouhodobější), které mám.
Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -


Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Ach, přeci jen jsem na jeden nedostatek narazil - všiml jsem si, že jsi nenapsal žádné Kehlianovy ne-Silové schopnosti. Třeba počítače, pilotování, jazyky, biologie, fyzika, chemie... Je tolik možností, v čem může i Jedi vynikat :) Ale zas to moc nepřeháněj.

A myslel jsem to tak, jestli chceš být ve výcviku většinu času spíše někde v klídečku, nebo chceš, aby se často dostal ke slovu i světelný meč :)
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 668
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město
Czech Republic

Re: Přihrášla Kehlian Agmeter (Shisco)

Příspěvek od Merthor »

Tak už jsem to doplnil. Pilotování se mi zdálo být na základní dovednost dost běžné a asi si ho tu dává skoro každý (i když v realitě jsem velký fanda letectví), tak jsem zvolil raděj ty počítače a to pilotování jsem si dal do přání.

Co se týče toho výcviku, tak jsem spíš příznivcem akce, než naprostého klidu :D , takže pokud dojde i na světelné meče, rozhodně se zlobit nebudu, naopak by mě to asi docela potěšilo.
Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -


Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Dobře :) Kolik chceš, aby ti ve výcviku bylo?

Jinak výcvik očekávej dneska nebo zítra, podle toho, kdy mě něco dobrého napadne :)
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 668
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město
Czech Republic

Re: Přihrášla Kehlian Agmeter (Shisco)

Příspěvek od Merthor »

No spíš mín, než víc. Ale samožřejmš né úplný děcko :D. Mohlo by to být tak 15 -17 let?
Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -


Uživatelský avatar
Shisco
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1215
Registrován: 05.4.2010 19:33:27
Bydliště: Bastion

Příspěvek od Shisco »

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=20&t=4000
L.O.C.K. :yoda:
Znáš sirou košileli?
Třepetatá, třepetatá
Jsi proklat, majiteli!
Třepetatá, třepetatá
Teď třeská pleská v ní vánek
Kvílivá jak uplakánek
Vichryvanou, vichryvanou...

-Christian Morgenstern, Košilela



Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“