Garn Karran

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
KoptaTom
Učedník
Učedník
Příspěvky: 5
Registrován: 26.11.2012 22:36:02

Garn Karran

Příspěvek od KoptaTom »

Jméno: Garn Karran

Titul: Padawan

Datum narození: 40BBY

Rasa: Člověk

Planeta narození: Coruscant

Životopis: Narodil jsem se páru diplomatů, žil jsem ve velice krásném a velkém domě. Naše rodina se dlouhé generace přátelila s rodinou Sall, byla to rodina Kel Dorů, kteří pocházeli z Dorinu. Naše rodiny spolu žily společne velice dlouho, rodina se skládala ze strýčka Odo Salla, tety Shiri a jejich syna Hoda. Moji rodiče a Sallovi byli tedy diplomaté, starali se o zájmy slabších lidí, jak na Coruscantu tak na Dorinu, předkládali různé návrhy senátu a tak podobně. Po nějaké době na mě rodiče neměli dost času kvůli své práci, tak sem ja a Hodo zůstávali s chůvou a hráli si v domě. Hodo byl o rok starší než já a trochu větší. Oba jsme měli rádi astromechy vždycky jsme si snimi hráli na shovávanou, protože byl dům opravdu veliký,tak to bylo velice zábavné. Jednoho dne letěli Hodovi rodiče spolu sním na planetu Dorin do města Dor'shan tedy centrální město, do Chrámu Baran Do probrat nějaké věci s mnichy. Tam mniši zjistili, že je Hodo citliví na sílu a tak po příletu na Coruscant navštívil náš dům rytíř jedi. Neznal jsem jeho jméno, ale to bylo jedno, odvedl si Hoda s sebou do chrámu Jedi. Přitom co navštívil jedi náš dům, tak se zarazil u mne a vycítil, že i já bych mohl být citliví v síle. Když se tak potrvdilo, tak Jediové prěsvědčili mé rodiče, že jsem ve věku kdy by bylo moudré vstoupit do řádu Jedi. Rodiče byly zaskočeni, ale nakonec souhlasily. Tak nakonec já i Hodo jsme byly spolu. V Chrámu žiji nějaký ten čas, učil jsem se diplomacii, historii, porozumnět síle.. Cvičil a piloval obranu a boj světelným mečem. Tyto věci byli primární náplní mého dosavadního života.

Barva čepele: Zelená

Světelný meč: Jeden jednočepelový Obrázek

Styl boje: Soresu, Shii-Cho

Schopnosti: Posouvání předmětů, citlivost na sílu

Schopnosti jako rytíř jedi: Telekineze, mind trick

Poznámky: 175cm vysoký, bílé pleti, tmavě modré oči, krátké hnědé vlasy, svalnatější postava, nekonfliktní povaha, přátelský.
Schopnost Basicu, Keldorštiny (jako málé dítě sem tam něco pochytil). Lehká znalost v astro droidech.

Znalosti SW: Všechny filmy, 1-3 serie Star Wars Clone Wars, SW:KotOR, KotORII, SWG:EaW, EaW:Foc, Jedi Academy, Starwars.wikia

Aktivita: cca 3-5 odpovědí týdně

Kontakt: PM, KoptaTom@gmail.com
Naposledy upravil(a) KoptaTom dne 05.12.2012 12:26:01, celkem upraveno 4 x.

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Garn Karran

Příspěvek od Wrait »

Ahoj,
koukal jsem na tvou přihlášku a mám pár poznámek.
Za prvé: Koukni se na pravopis, je tam spousta chybek, které by bylo dobré opravit (například i/y). Použij třeba Word a i tento textový editor má opravu pravopisu.

Za druhé: Poslední dvě věty už bych nepsal do životopisu. Jsou příliš aktuální.

Za třetí: Připiš si jaké schopnosti se chceš naučit jako rytíř Jedi.

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Garn Karran

Příspěvek od Wrait »

Dobrá, postoupíme tedy dál.
Promiň, že jsem neodpovídal, Nevšiml jsem si, že jsi něco upravil. Příště sem když tak napiš. ;)

Ke znalosti pravidel:
1) Kolik můžeš mít postav v jednom období?
2) Jak vkládáme do příspěvků odkazy?
3) Jaká je maximální velikost profilového obrázku?

4) Uprav text tak, jak se hraje
Corellia. Došel jsem ke dveřím a zazvonil. Kdo je? ozvalo se. To jsem já, Karl. Přinesl jsem ten balíček.
Dveře se otevřely. Jednooký člověk se na mě podíval a rychle mě vtáhl do domu.

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: Garn Karran

Příspěvek od Lance Skywalker »

Dohodol som sa s Wraiton že povedie tvoj výcvik on čiže odteraz je on tvojím moderátorom. Ospravedlňujem sa za vzniknuté zmätočné situácie.
Lance

Uživatelský avatar
KoptaTom
Učedník
Učedník
Příspěvky: 5
Registrován: 26.11.2012 22:36:02

Re: Garn Karran

Příspěvek od KoptaTom »

Dohodol som sa s Wraiton že povedie tvoj výcvik on čiže odteraz je on tvojím moderátorom. Ospravedlňujem sa za vzniknuté zmätočné situácie.
Lance


OK :) chápu :)

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Garn Karran

Příspěvek od MrTukan »

KoptaTom píše:
Dohodol som sa s Wraiton že povedie tvoj výcvik on čiže odteraz je on tvojím moderátorom. Ospravedlňujem sa za vzniknuté zmätočné situácie.
Lance


OK :) chápu :)
Omlouvám se své moderátory, o těch svátcích jsou poněkud roztržití. :) Každopádně věřím, že už se vše vyřešilo a Wrait se tě ujme.
Každopádně pro to, aby ti mohl založit výcvik musíš vyplnit testík, který ti již dřívě poslal. :) Rozhodně to není nic těžkého a určitě to budeš mít hned hotové. ;) Jinak přeji příjemnou zábavu u nás na fóru a pěkné svátky.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
KoptaTom
Učedník
Učedník
Příspěvky: 5
Registrován: 26.11.2012 22:36:02

Re: Garn Karran

Příspěvek od KoptaTom »

Ke znalosti pravidel:
1) Kolik můžeš mít postav v jednom období?
V jiných obdobích si hráč smí vytvořit postavu, až po dokončení výcviku nebo po souhlasu moderátora, který ho vede v prvním výcviku s tím, že je natolik způsobilý, aby mohl mít více postav

2) Jak vkládáme do příspěvků odkazy?
Odkazy je možno zapisovat pouze v code a vložené odkazy nesmí odporovat svým obsahem bodu 11 těchto pravidel.


3) Jaká je maximální velikost profilového obrázku?
nesmí překročit rozměry 150x200 pixelů

4) Uprav text tak, jak se hraje
Corellia.
Došel jsem ke dveřím a zazvonil. Kdo je? ozvalo se. To jsem já, Karl. Přinesl jsem ten balíček.
Dveře se otevřely. Jednooký člověk se na mě podíval a rychle mě vtáhl do domu.

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Garn Karran

Příspěvek od Wrait »

Omlouvám se, jak dlouho to trvalo. Teď už by to mělo být všechno v pořádku. :)
Během pár dní založím výcvik.

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: Garn Karran

Příspěvek od Wrait »

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=20&t=3930
Výcvik je tímto založen, můžeme hrát :)

LOCK

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“