Terren Connor(Jordi)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Terren Connor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 20
Registrován: 04.12.2010 15:56:27
Bydliště: Hapes

Terren Connor(Jordi)

Příspěvek od Terren Connor »

Jméno: Terren Connor

Titul: Padawan

Rasa: ČlověkObrázek

Planeta narození: Hapes

Životopis: Narodil jsem se na planetě Hapes. Můj otec pocházel z Coruscantu a má matka z Hapesu. Otec byl vědec, který pomáhal radě jedi, také to byl dobrodruh rád prozkoumával zapomenuté a i často nebezpečné planety. Na Hapes ho zavedlo to, že jsou tam krásné ženy i přesto, že byl Hapes izolován od okolních světů. Otec se vydal do města Ta'a Chume'Dan. Nějak se mu povedlo se na planetu dostat, ale krátce po přistání se objevila stráž a byl zatčen. Nakonec byl otec propuštěn a byl požádán o opuštění planety, ale zrovna v tu samou chvíli na místo kousek od tud zautočily piráti, kteří kradou ženy a poté je prodávají do otroctví kvuli jejich kráse. Poblíž místa kde byl otec měl svůj kluzák. A v přihrádce měl blaster pro obranu. Vzal jej a běžel k pirátcké lodi, byl celkem dobře krytý a tak mohl učině střílet a naštěstí zasáhl velitele pirátu. Poté řekl ostatním členům, aby se vzdali nebo skončí stejným osudem jako jejich kapitán. V tu chvíli přibehly členové bezpečnosti a piráty zatkly. Poděkovali otci za pomoc a šlechetný čin a nechali otce volně na planetě. V otci si našla zalibu jedna politička jménem Ellana, kterou únosy zajímaly a věnovala se jim. Otec a Ellana v sobě nalezli zálibu a začaly spolu žít. Otec a Ellana se vzali. Matka byla z bohaté rodiny politiků. Nemám z dětství mnoho vzpomínek, protože otec a matka byli zaměstnáni prací. Otec byl přiřazen k mistru Plo Koonovi, kterému měl pomáhat. Otec a matka se pak společně vydali společně s mistrem Plo na Coruscant. Mistr Plo ve mě ucítil silu a mluvil s otcem o mém břímě, že by bylo nejlepší ze mě vycvičit rytíře jedi, ale matka nesouhlasila. Matka a otec se na Coruscantu snažily, aby se Hapas připojil k Republice, ale stále bezvýznamě. Nakonec otec nalezl něco o co by Republika mohla mít zájem pod podmínkou, že se Hapes připojí k Republice. Proto byl otec a matka povolání senátem. Otec a matka zahynuly ze záhadných příčin, jejich kluzák explodoval před tím než-li dorazily do senátu s otecovím objevem. A díky známosti mého otce a mistra Plo, jsem byl vychován v chrámu Jedi, tehdy kdy se to stalo mi byli čtyři roky a vše co z dětsví vím a co se stalo rodičům vděčím mistru Plo. V chrámu jsem se učil ctonstem a zvyklostem správného rytíře jedi a dával jsem si pozor nato abych nedělal chyby. Nyní už je mi šestnáct let a studovánim jsem strávil hodně času. A nyní jsem zvědaví jakou mám budoucnost v řadách rytířu jedi.

Barva čepele: Oranžová

Světelný meč: Jednočepelový
Obrázek

Styl boje: Formu V Djem So, Soresu

Schopnosti:Vysoké skoky, Citlivost síly

Schopnosti jako rytíř jedi: Telekineze

Znalosti SW: Starwars.wikia.com, SW film serie, SW:Clone Wars, Kotor I a Kotor II

Poznámky: 174cm vysoký, hnědé vlasy, modré oči, tichý a ve společnosti ne moc hovorný, záliby ve speederech
Naposledy upravil(a) Terren Connor dne 06.12.2010 17:04:10, celkem upraveno 4 x.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Takže se ti podíváme na zoubek:

Životopis: Celkově je v pořádku, ale trochu mi tam vadí taková nejasnost, pokud tví rodiče pracovali s Jedii, tak proč Jediové nevycítili tvoji schopnost v Síle dřív ? Připomínám, že běžně ji vycítí klidně už v kojencích ... takže to prosím osvětli, nebo ještě lépe zapracuj do životopisu.
A pak taková značná drobnost - Hapes byl od roku 3000 BBY víceméně uzavřen okolí a nebyl součástí Republiky a později ani Impéria, stejně jako kontakt s venkem byl dost strohý, takže bych se rozhodně nebránil osvětlení toho, jak že se tam tvůj otec dostal.

Styly boje: ... u té formy pět, hodláš preferovat Shien nebo Djem So ? Většinou si Jedi volí jednu z nich, protože jsou povahově i užitkově rozdílné, viz popisek v Archívech, nebo na wikii přidružené k Akademii.

... poté tu nevidím položku Schopnosti jako Jedi, tedy ty, které by jsi třeba rád získával v budoucnosti (pokud to chceš nechat vyplynout z okolností, tak není problém) a položku Kontakt.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... takže, teď už je vše v pořádku, tak je tu poslední procedurální část, než budeme moci přistoupit k výcviku a tou je test znalosti pravidel, tedy:

1, Je možno na fóru libovolně šířit reklamu ?

2, Za jakých podmínek je možno použít vulgárnějších nebo tvrdších výrazů, pokud vůbec ?

3, Uprav text následujícího příspěvku do správné podoby(v souvislosti s pravidly o tvaru příspěvku)

Coruscant, senátní hala:
Opíral jsem se o zeď jedné ze zdejších chodeb a tupě jsem pozoroval kolemjdoucí, když jsem spatřil dvě ženy. Ta jedna vypadala úchvatně, perfektní figuru, dobře vyvinutá na správných místech a takový roztomilý nosík.
Sakra, to je ale kost, nechal bych si říct.
pomyslel jsem si pobaveně, než mě z mého zamyšlení vytrhla tvrdá facka.
Prasáku !
vykřikla na mě a já si příliš pozdě všiml světelného meče pohupujícího se u jejího boku a tedy i vědomí toho, že je schopna mi přečíst myšlenky.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Terren Connor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 20
Registrován: 04.12.2010 15:56:27
Bydliště: Hapes

Příspěvek od Terren Connor »

1, Je zakázáno šířit reklamu.

2, Ne na foru je zakázáno psát vulgární výrazy ve všech směrech.

3,

Coruscant, senátní hala:
Opíral jsem se o zeď jedné ze zdejších chodeb a tupě jsem pozoroval kolemjdoucí, když jsem spatřil dvě ženy. Ta jedna vypadala úchvatně, perfektní figuru, dobře vyvinutá na správných místech a takový roztomilý nosík.
Sakra, to ja ale kost, nechal bych si říct.
Pomyslel jsem si pobaveně, než mě z mého zamyšlení vytrhla tvrdá facka.
Prasáku !
Vykřikla na mě a já si příliš pozdě všim světelného meče pohupujícího se u jejího boku a tedy i vědomí toho, že je shopná mi přečíst myšlenky.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... test je v pořádku, jenom jsi mohl u jedničky poznamenat, že to je možné s adminskou výjimkou a u dvojky, že v rámci výcviku je to do jisté míry přípustné, ale když znáš tvrdší limity, tím líp :D

... výcvik založím někdy během zítřka, přes noc to promyslím 8)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Terren Connor
Učedník
Učedník
Příspěvky: 20
Registrován: 04.12.2010 15:56:27
Bydliště: Hapes

Příspěvek od Terren Connor »

Ok .)

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“