Rash Neils (jazen)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Neils
Učedník
Učedník
Příspěvky: 36
Registrován: 09.10.2010 22:47:13
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:

Rash Neils (jazen)

Příspěvek od Neils »

Jméno: Rash Neils

Narozen: 48 BBY

Povolání: Lovec Odměn

Rasa: Trandoshan

Planeta: Trandosha

Životopis: Jako každý dospělý Trandoshan jsem se po dosažení dospělosti vydal na svou loveckou cestu do galaxie. Nebyl jsem nijak výjměčně dobrý Trandoshan, ale měl sem oproti ostatním jednu výhodu.Byl sem chytrý a byl sem taktik. Uvízl sem na Tatooine. Musel sem se dostat pryč, ale potřeboval sem peníze a tak sem vzal jeden kšeft.Odpravit chlapa co jednomu obchodníkovy dlužil spoustu chechtáčků. Nebyl to problém, ale pak sem zjistil že ten chlap byl přítelem jednoho z Huttů. A Huttové jsou na Tatooinu zákon. Dal mě zabít, ale s nově nabitou kapsou sem mohl vypadnout z Tatooin a už se tam nikdy nevrátit. No a tak sem k tomu přišel, bez peněz, domova a zkušeností. Dobrý způsob obživy. Lovit, to já umím, v tom jsme my z Trandoshe dobří. :) Můj významný čin je zničení zbrojnice klonové armády na Rylothu(odsuď mám své zbraně). Bylo to krátce před napadením Rylothu separatisty. Nejsem ničí spojenec, je mi ta válka ukradená, ale nabídly mi hodně peněz tak sem to vzal. Prej jim to usnadní okupaci planety, když Twi'lekové nebudou mít republikové zásoby. No asi měli pravdu hádat se s klientem nebudu. S přítelem Trangeshem jsme měli za úkol zničit malou zbrojovku klonů na Rylothu která měla pomoct v případě napadení. Byly tam zbraně, munice, bacta, jedno AT-TE a několik AT-RT. Nešlo to úplně hladce kvůli malé posádce klonů, ale detonátory, blastery a dýky udělaly svoje. Během tohoto přepadení Trangesh zemřel. Za tenhle čin mě nikdy nechytili a já doufám že ani nechytí. Vědí že hledají mladého Trandoshana s popálenou levačkou. A já vím že toho fešáka nenajdou :D

Zbraně: DC15x-Ostřelovací puška
dvě DC15s-pistole
termální detonátor C
dvě Trandoshanské zahnuté dýky

Styl boje: Obvykle ostřelování ze zálohy při kterém si pomáhá předem umístěnými detonátory a pastmi. Volí takticky naplánovaný boj. často používá i tiché útoky zblízka pomocí dýk.

Schopnosti: Dobrý výcvik Trandoshanského lovce v boji na blízko.
Skvělý taktik, který má vždy po ruce plán, takticky myslet ho učil jeden jeho bývalý kolega, námezní lovec Dek Trengesh.
Dobrý pilot v důsledku toho že musí často unikat před vojáky, bodyguardy atd.

Vzhled a Povaha: Trandoshanské zeleně šupinaté tělo. velká popálenina na levé ruce po výbuchu detonátoru. Žluté oči a trnitý hřeben od hlavy až k ocasu. Oproti většině Trandoshanů chodí vzpřímeně.
Nedůvěřivý, krutý, chytrý a prozíravý lovec, který se vrhá do nebezpečných prací spíš kvůli penězům a nedostatku pudu sebezáchovy než kvůli odvaze.

Kontakt: ICQ: 632613224
e-mail: koldasus@email.cz
Naposledy upravil(a) Neils dne 12.10.2010 19:23:12, celkem upraveno 6 x.

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

no tak si ťa zoberiem do parády :D:D... čo mi tam nesedí je to s tým vykradnutím tej zbrojnice :? o tom by boli asi nejaké záznamy alebo niečo....buď mi pekne rozpíšeš to vykradnutie zbrojnice alebo som ti nútený to zamietnuť.
//A je to Tatooine, ne Tatoin, takže by bylo pěkný to opravit.
Pear
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

takže ak si to upravíš do formy, že si bol najatý nato, aby si pomohol separatistom s útokom, tak ti povolím tie zbrane, potom....tu máš test:
1) Koľko profilov môžeš mať na AS?
2) Môžeš svojvoľne doplňovať archívy?
3) Čo sa má riešiť v tématoch?
4) uprav text do správnej formy:

Geonosis, tesne pred výsadkom Chlapi, držte sa pri sebe, bude to tvrdé, vonku nás čaká pár droidov! zakričím cez hukot motorov na svoju jednotku zoradenú do formácie, čakajúcu na výsadok. Dúfam, že ich nevediem na istú smrť. pomyslím si a pravou rukou pevne uchopím tyč uprostred výsadkovej lodi, do ľavej chytím svoju zbraň a pod helmou sa usmejem, lebo viem, že ma čaká boj na život a na smrť.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Neils
Učedník
Učedník
Příspěvky: 36
Registrován: 09.10.2010 22:47:13
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:

Otázky

Příspěvek od Neils »

1) jeden profil
2)ne nemůžu bez souhlasu admina
3)jenom to čeho se témata týkají
4)Geonosis, tesne pred výsadkom Chlapi, držte sa pri sebe, bude to tvrdé, vonku nás čaká masa droidov! zakričím cez hukot motorov na svoju jednotku , čakajúcu na výsadok. Dúfam, že ich nevediem na istú smrť. pomyslím si a pravou rukou pevne uchopím tyč uprostred výsadkovej lodi, do ľavej chytím svoju zbraň a pod helmou sa zamračím, lebo viem, že ma čaká tuhý boj proti armádám droidů a není vůbec jisté jestli přežijeme.

To že mám stejnou IP s Kolikem nevim jak to vzniklo. Je to můj bratr ale přihlašujeme se každej z jinýho počítače. Tak to prosím tolerujte. Dík

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

akože 1,2,3 dobre ale tá 4? nechápem čo si kde upravoval...pozri si prosím ťa návod na hranie a potom to skús prerobiť :)
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Neils
Učedník
Učedník
Příspěvky: 36
Registrován: 09.10.2010 22:47:13
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:

Geonosis

Příspěvek od Neils »

Geonosis, těsně před výsadkem
Chlapi, držte sa pri sebe, bude to tvrdé, vonku nás čaká pár droidov!zakričím cez hukot motorov na svoju jednotku zoradenú do formácie, čakajúcu na výsadok. Dúfam, že ich nevediem na istú smrť. pomyslím si a pravou rukou pevne uchopím tyč uprostred výsadkovej lodi, do ľavej chytím svoju zbraň a pod helmou sa usmejem, lebo viem, že ma čaká boj na život a na smrť.

Díky nevěděl sem kde to najít :)
Naposledy upravil(a) Neils dne 12.10.2010 19:30:25, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

je to zase zle... :) tu mas popis:

Kód: Vybrat vše

http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?t=58
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Neils
Učedník
Učedník
Příspěvky: 36
Registrován: 09.10.2010 22:47:13
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:

OK

Příspěvek od Neils »

Ok je to upravený
Zkoušel jste už někdo oloupat pomeranč světelným mečem? :-D

Without honor, we can reach only hollow victories...

Jazen rulezzz!!!!

Temná strana nakonec zvítězí...protože život bez emocí není život!

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

no dobre... potom taky tip odo mna skus oddelovat riadky ...pozri nejaky vycvik moj alebo aj ine a uvidis ako to myslim :)...vycvik neskor vecer alebo zajtra
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Neils
Učedník
Učedník
Příspěvky: 36
Registrován: 09.10.2010 22:47:13
Bydliště: Korriban
Kontaktovat uživatele:

Výcvik

Příspěvek od Neils »

Dobře díky. Jestli si můžu vybrat tak bych nejradši výcvik od tebe než od někoho jinýho. Bude to asi lepší
Zkoušel jste už někdo oloupat pomeranč světelným mečem? :-D

Without honor, we can reach only hollow victories...

Jazen rulezzz!!!!

Temná strana nakonec zvítězí...protože život bez emocí není život!

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

už som sa ťa ujal, takže ti to budem riadiť ja :)
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

takže tvoj výcvik je tu:

Kód: Vybrat vše

http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?p=48539#48539
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“