upravená přihláška Lukas Garazon (Pear)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
lluukkaass
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 09.7.2010 15:41:28

upravená přihláška Lukas Garazon (Pear)

Příspěvek od lluukkaass »

Jméno: Lukas

Příjmení: Garazon

Titul: padawan

Rasa: člověk

Barva čepele: Smaragdová

Světelný meč: jeden jednočepelový

Styl boje se světelným mečem:
Ataru

Schopnosti jako Padawan: lehká telekineze, přitažení, odhození, ochrana

Schopnosti jako rytíř Jedi: Pokročilá telekineze, vlna, léčení, hibernace, ovlivnění, paprsek

Životopis: narodil jsem se roku 100 BBY, žil jsem zde se svou rodinou, můj otec byl obyčejný úředník a matka jeho účetní. Když mi byly 3 roky začal jsem si uvědomovat že jsem jiný něž ostatní děti z našeho města, měl jsem například velmi rychlé reflexy a někdy jsem také dokázal pohnout nějakou věcí aniž bych se jich dotknul. Ve věku 5 let moji rodiče jeli na dovolenou na planetu Corrusant kde mimo jiné také sídlí rytíři a mistři jedi o kterých jsme se učili v naší škole. Corrussant byl tak veliký a nádherný, obdivoval jsem krásné a vysoké budovy a omylem jsem vrazil do asi 66 cm vysokého zeleného mimozemšťana se špičatýma ušima a zvláštním válečkem zavěšeným u pasu. Ihned jsem se mu omluvil, ale pak jsem si uvědomil kdo to vlastně je. Byl to mistr Yoda, mistr jedi který je známý po celé galaxii, a tudíž ten váleček co měl zavěšený u pasu nemohlo být nic jiného než Yodův světelný meč který prý měl po aktivaci zkrácenou čepel. Rodiče si všimli že nejdu s nimi a vraceli se stejnou cestou mezitím jsme si s Yodou povídali, když přišli mí rodiče tak se představil a nabídl, že mě vezme do jedijského chrámu a vycvičí ze mě jedie,Tak jsem se ve svých pěti letech dostal do jedijského chrámu kde započal můj výcvik

Poznámky: černé vlasy (samozřejmě padawanský sestřih), učenlivý, málomluvný, nedůvěřivý, hnědé oči, 176 cm vysoký,

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Takže, i když jsme ho dělali, dávám ti stejnej test, protože sem viděl, že si v něm měl minule chybičku...pak skočíme hned na výcvik...

Otázky:
1. Kolik můžeš mít profilů v jednom období?
2. Jaký trest je za spam?
3. Jakým způsobem se vkládají odkazy?

Oprav text do správné podoby:
Imperiální destruktor, vesmír.
Stíhači utrpěli dosti veliké ztráty, ale nakonec se podařilo prorazit obranou nepřátelských X-Wingů a zaútočit na Nebulon.
Poručíku zjistěte, proč nefunguje spojení a zkus ho znovu navázat. Když tak řekněte kapitánovy, ať zahájí evakuaci a zařiďte, ať jim letí naše transportéry pomoct. Konečně když kapitán Nebulonu pochopil, že nemá šanci a začal se stahovat vystoupily z hyperprostoru další posily a začaly nás kropit turbolaserovou palbou. To nám scházelo, hyeny se schází na večeři. Ale ještě poznají co je to IMPERIUM. Mlčení kapitána mě dosti znervózňovalo. To je mu snad jedno jak to dopadne?
Hlášení?! Poručík co stál u konzole podal stručné a výstižné hlášení o stavu.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
lluukkaass
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 09.7.2010 15:41:28

Příspěvek od lluukkaass »

1. jeden 8)
2. označení spamer případně i smazání profilu
3. pomocí Code

Imperiální destruktor, vesmír.

Stíhači utrpěli dosti veliké ztráty, ale nakonec se podařilo prorazit obranou nepřátelských X-Wingů a zaútočit na Nebulon.

Poručíku zjistěte, proč nefunguje spojení a zkus ho znovu navázat. Když tak řekněte kapitánovy, ať zahájí evakuaci a zařiďte, ať jim letí naše transportéry pomoct.

Konečně když kapitán Nebulonu pochopil, že nemá šanci a začal se stahovat vystoupily z hyperprostoru další posily a začaly nás kropit turbolaserovou palbou.

To nám scházelo, hyeny se schází na večeři. Ale ještě poznají co je to IMPERIUM.

Mlčení kapitána mě dosti znervózňovalo.

To je mu snad jedno jak to dopadne?

Hlášení?!

Poručík co stál u konzole podal stručné a výstižné hlášení o stavu.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Ok, v pořádku...doporučuju dělat pouze jedno odřádkování, vypadá to líp, než když sou v tom takový mezery...výcvik bude zanedlouho...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
lluukkaass
Učedník
Učedník
Příspěvky: 11
Registrován: 09.7.2010 15:41:28

Příspěvek od lluukkaass »

dikec :)

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“