Iryl Osto

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Iryl
Učedník
Učedník
Příspěvky: 14
Registrován: 12.6.2010 14:02:02
Bydliště: Chrám WC, Mníšek

Iryl Osto

Příspěvek od Iryl »

Jméno: Iryl Osto

Titul: Padawan

Rasa: Nautolan

Věk:15 let

Planeta narození: Glee Anselm


Životopis postavy:
Iryl se narodil na převážně vodním světě Glee Anselm. Jeho mladičká máma neměla na bydlení a tak jsme skončily na ulici. Sebrala peníze co nedostala a koupila 2 jízdenky na Coruscant. Po par dnech si mamka našla jednoho obchodníka. Když mi byl 1 rok jeden zákazník za 100 kreditů nechal v obchodu krystaly. Mámin přítel mi je dal ať si s nimi hraji. Dal jsem si je do skřínky a hrál si s ostatními dětmi, že to je poklad. Jednou přišel do obchodu jeden jedi kvůli součástkám do svého meče. Jako jediní jsme je měli na 10 km od chrámu jedi. Když viděl mě jak skáču výš než normálních humanoid mého věku Domluvil se s rodiči a odvezl mě do chrámu. Ke svém věcí jsem si ještě připojil svůj poklad ze kterého jsem si v pozdějším věku sestrojil meč...

Barva čepele: bílá

Světelný meč: 1 jednočepeloví meč funguje i pod vodou( jednou asi v 10 letech pomohl s těžkým nákladem mistru Fistovi a ten mu za odměnu sdělil tajemství vodního meče)


Styl boje se světelným mečem: Soresu,Ataru

Schopnosti: telepatie,telekineze,mind trik,vysoké skoky

Schopnosti jako rytíř Jedi, Sith... : přežít rozkaz 66(není schopnost spíš přání),vylepšená telekineze

Poznámky: má 195 cm, váží 89 kg, na chapadlech má různé náramky s ornamenty, je to introvert a jeho pleť má modrou barvu

Kontakt:
skype:Irylus
ICQ: nemám
e-mail:marti64@seznam.cz
Naposledy upravil(a) Iryl dne 13.6.2010 07:52:08, celkem upraveno 2 x.
ten kdo vykope dobře jámu,nespadneš do ní aneb když uděláš něco dobře nic se ti nestane

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

takže, rovnou říkám že si tě neberu, neber to osobně, já Jedie z této doby neberu žádné, nicméně ti řeknu co máš špatně, abys to mohl rovnou opravit, než si tě někdo vybere
opravdu pochybuji že jsi byl v jednom roce natolik vyspělí aby tě kdokoliv mohl učit otrokářství, to mi příjde jako celkem blbost
dále píšeš že máš bílou barvu meče, OK neni v tom žádný velký problém, ale hodilo by se napsat jak jsi k tomu bílému krystalu přišel, v této době měla drtivá většina jediů krystaly z Ilumu, kde byly modré a zelené, takže napiš kdes krystal vzal
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Iryl
Učedník
Učedník
Příspěvky: 14
Registrován: 12.6.2010 14:02:02
Bydliště: Chrám WC, Mníšek

Příspěvek od Iryl »

ok doopravim to

myslel jsem tim že mě vychovával k otrokařině( v tom prostředí atd.)
ten kdo vykope dobře jámu,nespadneš do ní aneb když uděláš něco dobře nic se ti nestane

Uživatelský avatar
Iryl
Učedník
Učedník
Příspěvky: 14
Registrován: 12.6.2010 14:02:02
Bydliště: Chrám WC, Mníšek

Příspěvek od Iryl »

upravený životopis. Krystal vysvětlen,otrokář zmizel

ještě upravit gramatiku
ten kdo vykope dobře jámu,nespadneš do ní aneb když uděláš něco dobře nic se ti nestane

Uživatelský avatar
Iryl
Učedník
Učedník
Příspěvky: 14
Registrován: 12.6.2010 14:02:02
Bydliště: Chrám WC, Mníšek

Příspěvek od Iryl »

oprava pravopisu( ve wordu)
ten kdo vykope dobře jámu,nespadneš do ní aneb když uděláš něco dobře nic se ti nestane

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Pokud jsem nic nepřehlédl, všechno by mělo být dobře. Takže T E S T :

1. Maximální velikost avataru?
2. Kdy můžeme psát vulgárně?
3. Kolik můžemem mít postav v jednom období? (NR,I atd.)

Převeď text do správné podoby.

Spodní patra, Coruscant
Šel jsi po ulici a najednou tě zastavil neznámý muž. Chceš nejakou extra prácičku? Přijdi o půl deváté do Hospody u Rohaté Banthy. řekne ti a ty zapřemýšlíš. Jakou prácičku myslel? Vraždu? Doufám že platí dobře..... Potom dojdeš do tvé oblíbené hospody U Mrtvého Rancora. Hej, Larry je tady!!! Pojďte to tu rozpálit!!! zařve tvůj dobrý kámoš Tuordi. Hmm... jsou v dobré náladě dneska bych mohl vyhrát... pomyslíš si a zařveš na ně: Kdo si dá pazaak? Sázím 500 kreditů! Dostaneš 10 a 3. Bere někdo? zeptá se Tuordi.
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
Iryl
Učedník
Učedník
Příspěvky: 14
Registrován: 12.6.2010 14:02:02
Bydliště: Chrám WC, Mníšek

Příspěvek od Iryl »

1 )200x150
2 )nikdy/nemužeme
3 )1 do každýho

Spodní patra, Coruscant

Šel jsi po ulici a najednou tě zastavil neznámý muž. Chceš nejakou extra prácičku? Přijdi o půl deváté do Hospody u Rohaté Banthy. řekne ti a ty zapřemýšlíš. Jakou prácičku myslel? Vraždu? Doufám že platí dobře..... Potom dojdeš do tvé oblíbené hospody U Mrtvého Rancora. Hej, Larry je tady!!! Pojďte to tu rozpálit!!! zařve tvůj dobrý kámoš Tuordi. Hmm... jsou v dobré náladě dneska bych mohl vyhrát... pomyslíš si a zařveš na ně: Kdo si dá pazaak? Sázím 500 kreditů! Dostaneš 10 a 3. Bere někdo? zeptá se Tuordi.
ten kdo vykope dobře jámu,nespadneš do ní aneb když uděláš něco dobře nic se ti nestane

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

2. Můžeme, pokud jsou to myšlenky nebo přímá řeč postavy, ketrá je např. pašerák.

Já používám řádkování :

Tvá kancelář, Coruscant

Já vím už letím

řeknu a rozeběhnu se.
Páni, jestli to nestihnu tak...

Něco takovýhohle, takže prosím, aby jsi, pokud už nejsi zvyklý na něco jiného, používal tohle. Takže prosím oprav....
+ pazzak je něco jako blackjack. tudíž neříkáš, že máš 10 a 3 ;)
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
Iryl
Učedník
Učedník
Příspěvky: 14
Registrován: 12.6.2010 14:02:02
Bydliště: Chrám WC, Mníšek

Příspěvek od Iryl »

spodní patra, Coruscant

Šel jsi po ulici a najednou tě zastavil neznámý muž.
Chceš nejakou extra prácičku? Přijdi o půl deváté do Hospody u Rohaté Banthy. řekne ti a ty zapřemýšlíš.
Jakou prácičku myslel? Vraždu? Doufám že platí dobře..... Potom dojdeš do tvé oblíbené hospody U Mrtvého Rancora.
Hej, Larry je tady!!! Pojďte to tu rozpálit!!! zařve tvůj dobrý kámoš Tuordi.
Hmm... jsou v dobré náladě dneska bych mohl vyhrát... pomyslíš si a zařveš na ně:
Kdo si dá pazaak? Sázím 500 kreditů!
Dostaneš 10 a 3.
Bere někdo? zeptá se Tuordi.
Naposledy upravil(a) Iryl dne 13.6.2010 16:58:13, celkem upraveno 1 x.
ten kdo vykope dobře jámu,nespadneš do ní aneb když uděláš něco dobře nic se ti nestane

Pedroidon
Kadet
Kadet
Příspěvky: 297
Registrován: 06.3.2010 19:12:07
Bydliště: Občas Tipoca City, nebo nějaký Acclamator, popřípadě Laťka.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pedroidon »

Stačil by edit a chybí ti nadpis lokace.

Až to poopravíš, napiš jestli máš nějaké přání ohledně výcviku. (neříkám, že ti ho splním)
Je to boj - Unknown

Uživatelský avatar
Iryl
Učedník
Učedník
Příspěvky: 14
Registrován: 12.6.2010 14:02:02
Bydliště: Chrám WC, Mníšek

Příspěvek od Iryl »

ne nechám to na tobě ;)
ten kdo vykope dobře jámu,nespadneš do ní aneb když uděláš něco dobře nic se ti nestane

Zamčeno

Zpět na „Nové Sithské Války a Pád Republiky“