Remus Ruellis (Phate)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
lemon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 19.7.2010 20:16:41

Remus Ruellis (Phate)

Příspěvek od lemon »

Jméno:
Remus Ruellis

Titul:
Učedník

Rasa:
Člověk

Rok narození:
?

Planeta narození:
Corellia

Životopis postavy:
Narodil se do zcela bezvýznamné a postradatelné rodiny, jež po celou svou nuznou existenci třela bídu s nouzí, a jejímž největším úspěchem bylo přežití do dalšího otcova výplatního termínu. Ten pracoval jako obyčejný dělník v místní corellianské loděnici. Matka se snažila udržovat domácnost v chodu s tím málem, které měli k dispozici, a co neprohrál jeho otec v hazardních hrách nebo neutopil v laciném alkoholu.

Remus nesnášel svou rodinu. Nesnášel celou existenci, celý svět, celou galaxii. Nesnášel otce za to, že je to neužitečný pobuda a ochlasta bez zájmu o svoji rodinu. Nesnášel svou matku za to, že to všechno tolerovala, že si našla takovou trosku a odvážila se s ním mít dítě. Nesnášel sám sebe za to, že nebyl schopen s tím něco udělat. Chtěl utéct. Ale kam? Bez peněz by se nedostal daleko, nejspíš by skončil v lepším případě jako otrok a celou svou nenávistí k okolnímu světu by se už musel zhroutit do malé, nenávistné černé díry.

V šestnácti letech vtrhnul k nim domů neznámý člověk v doprovodu různě uniformovaných hrdlořezů. Za ním se choulil, s pohledem upřeným do podlahy, Remův otec. Bylo podivné ticho, s matkou jen čekali, co otec provedl a co se bude dít. Neznámý člověk – nebylo poznat, zda je to muž či žena – beze slova kývnul na bandu hrdlořezů, kteří se ihned dali do pohybu. Matce zkroutili ruce za zády a za jejího děsivého křiku a spršky nadávek adresovaných Remově otci jí vlekli ven. Ostatní se chystali totéž učinit i v případě Rema. I přes svůj fyzický odpor byl přemožen prostým přečíslením. Celého pomláceného ho odváděli z domu, věnoval ještě jeden poslední pohrdavý pohled svému otci, když je zastavil onen neznámý člověk, jež tomu celému očividně velel. Popadl Rema necitlivě pod krkem a podíval se mu přímo do očí takovým tím zvláštním upřeným pohledem, jako by chtěl vidět až do jeho mysli.

„Jeho přepravte odděleně,“ pronesla zahalená postava tiše k tlupě hrdlořezů. „Je můj,“ dodala ještě a otočila se na Remova otce. To už mladého Rema odváděli ven, zahalená postava sáhla po čemsi připnutém na opasku. Dveře domu se zavřely. Taková je poslední vzpomínka Remuse na domov. Jeho myšlenky se poté ubíraly k novým zítřkům. K jeho smůle ho však čekala jen další trnitá cesta plná utrpení, která pro něj možná bude jednoho vzdáleného dne vykoupením.

Barva čepele:
Červená

Světelný meč:
Jeden jednočepelový meč

Styl boje se světelným mečem:
Ataru, v praxi ovšem spíše poněkud chaotická směs přizpůsobená aktuální potřebě

Schopnosti:

Obecné
Telekinesis (+ Force Push, Force Pull), Force Speed, Force Jump, Force Sense (+ Force Empathy?)

Temná strana:
Force Grip, Force Choke

Schopnosti jako Sith:
Telepathy, Dopplegänger, Drain Knowledge, Force Fear, Force Lightning, Mind Control

Vzhled, poznámky:
- Osud Remových rodičů je nevyjasněn účelně a nechávám to zcela na moderátorech, jestli a jak toho využijí.
- Stejně tak pohlaví a podobu Sitha, který odvedl Rema do učení, nechávám plně v rukou moderátorů.
- Postavu jsem profiloval víc na nepřímý boj, víc na využití Síly. Líbilo by se mi pro něj celkem nějaké infiltrační nebo špionážní zaměření, i vzhledem k jeho schopnostem.
- Na časovém zasazení a aktuálním věku postavy bych se rád domluvil, v úvahu beru i třeba případnou možnost nějaké dvojmise společně s postavou jiného hráče v budoucnu, podmínka to ovšem není. Spíš takový bonus a zpestření.
- Své příjmení nepoužívá z důvodů zřejmých z životopisu, preferuje prosté oslovování jako "Remus" (doplňuji jen pro zajímavost)

Postavou je vysoký a štíhlý, s tmavě hnědými vlasy, které má krátce střižené a po většinu času pečlivě upravené. Na první pohled by jej nikdo na sithského učedníka netipoval. Jeden by řekl, že na to vypadá příliš civilizovaně. Jedinou – avšak nepříliš významnou – indicií by mohl být jeho věčně nepřívětivý výraz ve tváři, nicméně k dosažení svých cílů je schopen se přetvařovat k nepoznání, je poměrně pragmatický. Oči má jehličnatě zelené a nepříjemně pronikavé. Nos má rovný, delší.

Rozsah znalostí o SW:
Všechny filmy, cca 2/3 The Clone Wars, nespočet her (k dobovému zasazení relevantní KotOR 1 + 2 a TOR), několik knih (Nový řád Jedi).

Odhadovaná častost hraní:
Záleží na okolnostech, když mi hoří deadline v práci, tak jsem rád, že jsem rád. Ale jednou za dva nebo tři dny mi připadá celkem optimální. Nejsem vyloženě náročnej. Případně do mě stačí prostě kopnout na Skypu.

Kontakt:
Skype: lemon93x, e-mail: binarondrej@gmail.com
Obrázek
„Who controls the past controls the future; who controls the present controls the past.“
― George Orwell, 1984


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Remus Ruellis

Příspěvek od Phate »

Odtušil jsem, že se k nám vracíš po dlouhé době, takže tě u nás opět vítám :) Než se Akademie po výpadku opět rozjede, trvalo by věčnost než se tě někdo ujme, takže jsi můj :emperor:

K přihlášce nic nemám, zeptám se tedy jenom na období a věk? Navrhoval bych období okolo TORu, kdy je Sithská říše celkem rozsáhlá a pro samého Dartha není kam plivnout... Věk nechám na tobě, stejně tak jestli chceš začít výcvikem na Akademii, nebo až po? :)

Nebyl jsi tu dlouho a od té doby došlo k nějakým změnám v pravidlech, takže testík ti neodpustím:

1. Kdo může zakládat projekty do stejnojmenné sekce?
2. Jaký je počet vyjímek, kdy může hráč vést výcvik a jak je to ovlivnění zkušenostmi hráče?
3. Jaká je maximální povolená délka podpisu v profilu uživatele?
4. Za jakých podmínek smí hráč používat vulgární a urážlivé výrazy?

Uprav text:

Nar Shaddaa, obchodní čtvrť: Nad hlavou mi proletěl menší speeder následovaný několika dalšími. Netušil jsem o co jde, ale pravděpodobně to pro řidiče prvního z nich nedopadne nejlépe.
Kdyby byl šikovný, mohl by celkem snadno zmizet v nižších patrech a obslužných tunelech. Pomyslel jsem si a pokračoval dál k baru. U jeho vchodu stáli dva rodiané, nejspíš hlídači, a tvářili se drsně na každého kdo procházel okolo. Mám tady schůzku s Jorlem. Řekl jsem jednomu nich a podal mu štítek s kredity.
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
lemon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 19.7.2010 20:16:41

Re: Remus Ruellis

Příspěvek od lemon »

Díky za přivítání ^_^

S obdobím souhlas, hádám, že to bude až něco po Cold War? Co se týká věku, uvažoval jsem nad něčím přes 20. Čili minimálně 4 roky učedníkem. Asi by nedávalo moc smysl v téhle fázi dát výcvik na Akademii, nebo jo? Asi záleží na konkrétním provedení, ale nemám problém věk přizpůsobit. Nevadí mi ani jedna z variant.

1. Moderátoři, administrátoři nebo archiváři. S povolením administrátora kdokoliv.
2. Počet výjimek na hráče bez zkušenosti je 1 a v případě bývalých moderátorů 3. Hráč může takovou výjimku dostat jen v případě, že je uznán dostatečně způsobilým a s dostatečnými schopnostmi to vše ukočírovat.
3. 300 znaků
4. Jen pokud je to nezbytnou a logickou součástí děje.

Nar Shaddaa, obchodní čtvrť:
Nad hlavou mi proletěl menší speeder následovaný několika dalšími. Netušil jsem, o co jde, ale pravděpodobně to pro řidiče prvního z nich nedopadne nejlépe.

Kdyby byl šikovný, mohl by celkem snadno zmizet v nižších patrech a obslužných tunelech.
Pomyslel jsem si a pokračoval dál k baru. U jeho vchodu stáli dva rodiané, nejspíš hlídači, a tvářili se drsně na každého, kdo procházel okolo.

"Mám tady schůzku s Jorlem," řekl jsem jednomu nich a podal mu štítek s kredity.
Obrázek
„Who controls the past controls the future; who controls the present controls the past.“
― George Orwell, 1984


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Remus Ruellis

Příspěvek od Phate »

Test i text jsou v pořádku :)

No nechám to na tobě, můžeme to klidně udělat během Great Galactic War, nebo v průběhu TORu :) A možná bych klidně i tím výcvikem začal aby se Remus ukázal jaký je v soutěživém kolektivu, než bychom se pustili do nějaké další mise pod nějakým Darthem, ale jak říkám, tohle nechám na tobě :)
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
lemon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 19.7.2010 20:16:41

Re: Remus Ruellis

Příspěvek od lemon »

Okay, tak ho dám jako 17letýho s tím, že si projde Akademií se vším všudy. Období necháme ten TOR, jen bych to nedával až do pozdního období s Eternal Empire, to bych si musel dostudovat, protože TOR jsem už v tomhle období nehrál. Konkrétní rok nechám už na tobě, nemám preferenci ;)
Obrázek
„Who controls the past controls the future; who controls the present controls the past.“
― George Orwell, 1984


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Remus Ruellis

Příspěvek od Phate »

Ok, k Eternal Empire než se dostaneme tak to potrvá, navíc to pořád běží, takže bychom se tomu stejně nějak kulantně vyhli :) Výcvik založim co nejdříve, nejspíš po-út :)
“There’s no blade as keen as surprise.”


Uživatelský avatar
lemon
Učedník
Učedník
Příspěvky: 24
Registrován: 19.7.2010 20:16:41

Re: Remus Ruellis

Příspěvek od lemon »

Tak super. Vyhovuje :)
Obrázek
„Who controls the past controls the future; who controls the present controls the past.“
― George Orwell, 1984


Uživatelský avatar
Phate
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 975
Registrován: 28.12.2012 20:08:27
Bydliště: Coruscant
Korea North

Re: Remus Ruellis (Phate)

Příspěvek od Phate »

Výcvik máš zde:

Kód: Vybrat vše

http://www.forceacademy.net/hra/posting.php?mode=post&f=23
LOCK
“There’s no blade as keen as surprise.”


Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“