přihláška-Ma'al Kyrla(Jordi Linx)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jibo_CZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 18.11.2013 18:58:18
Bydliště: Planeta Země, cizinče

přihláška-Ma'al Kyrla(Jordi Linx)

Příspěvek od Jibo_CZ »

Jméno:Ma'al Kyrla
Titul:učedník-sith
Rasa:Twi'lek
Planeta:Iego
Životopis:Když se na to tak dívám,nic o sobě skoro nevím.
Můj pán mi říkal něco o Iegu,ale mě to bylo fuk.
Děctví sem prý strávil na již zmiňované planetě,od kud mě vzal na akademii jediů jeden prý moc talentovaný jedi(nejspíš mistrův bývalý žák).
Na akademii sem strávil 3 roky svého života.
V tu dobu jsem se já a pár dalších z chrámu(okolo 5)vracely z Tatooinu kde jsme hledaly dětské "nadané" otroky do našich řad,jenže nás sledovaly sithové,ktří taktéž byly na Tatooinu.
Nejspíš si myslely že jsme je vystopovaly a tak nás napadly.
Já měl štěstí že mě nezabily ale přidaly do vlastních řad jako sitha,kde sem vyrůstal a naučil se více z tajemství temné strany síly.
Můj pán mě na Iego parkrát vzal,ovšem ne na dovolenou,ale formou práce.
Stejně sem si o planetě zjistil hodně,třeba i to že je vyjímečná tím,že má okolo sebe 1000 měsíců,ovšem má rodina je mi stále neznámá.
Věk:okolo 15let
čepel:červená
Meč:jeden jednočepelový
Styl boje:Niman
Dovednosti:Velké reflexy,Dýchání pomocí síly(bez použití plic),vycítit sílu na 5 metrů(pomocí meditace)
Síla(jako Sith)-Vysátí síly,manipulace(boj)se světelným mečem 2metry před sebou(pomocí síly)
Popis:Vysoký(182cm),žluté oči,menší svalstvo,"chapadla"na hlavě(sloužící k dorozumívání),červená kůže,mírné popáleniny na levé straně obličeje
Doba hraní-2-3 za dva dny
Mé znalosti:Původní i nová trilogie star wars,trochu klonové války,hry jedi outlast/academy,republic comando
kontakt:okruhla@seznam.cz
Naposledy upravil(a) Jibo_CZ dne 26.11.2013 14:28:50, celkem upraveno 1 x.
,, Statement: Is there someone you need to kill, master?''

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: přihláška-Ma'al Kyrla

Příspěvek od Jordi Linx »

Zdravím, promiň to zdržení bez odezvy, ale dával jsem prostor ostatním moderátorům k tomu, jestli si tě někdo z nich vezme.

V přihlášce jsi mohl pár věcí odřádkovat, aby se to lépe četlo, ale budiž.

Nicméně nějaké otázky bych měl - v jakém roce se mělo dle tvého odehrát ono "vyvraždění" půlky Chrámu, či v jakém období bys chtěl hrát? Přeci jen vyvraždit půlku Chrámu Jedi, pokud tam je většina Řádu přítomna, je úkol pro celou armádu Sithů a ty se většinou ke Coruscantu jen tak nedostanou bez zpozorování.
Jakou práci tě nechával tvůj pán dělat na Iegu? Pak by mě ještě zajímalo v kolika letech jsi byl naverbován do Chrámu a kolik ti bylo, když zaútočili Sithové - nezapomeň, že i to se může promítnout. Třeba puberťáky může být jak jednoduché, tak i hodně složité zlomit(klasický vzdor apod.).
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jibo_CZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 18.11.2013 18:58:18
Bydliště: Planeta Země, cizinče

Re: přihláška-Ma'al Kyrla

Příspěvek od Jibo_CZ »

Jordi Linx píše:Zdravím, promiň to zdržení bez odezvy, ale dával jsem prostor ostatním moderátorům k tomu, jestli si tě někdo z nich vezme.

V přihlášce jsi mohl pár věcí odřádkovat, aby se to lépe četlo, ale budiž.

Nicméně nějaké otázky bych měl - v jakém roce se mělo dle tvého odehrát ono "vyvraždění" půlky Chrámu, či v jakém období bys chtěl hrát? Přeci jen vyvraždit půlku Chrámu Jedi, pokud tam je většina Řádu přítomna, je úkol pro celou armádu Sithů a ty se většinou ke Coruscantu jen tak nedostanou bez zpozorování.
Jakou práci tě nechával tvůj pán dělat na Iegu? Pak by mě ještě zajímalo v kolika letech jsi byl naverbován do Chrámu a kolik ti bylo, když zaútočili Sithové - nezapomeň, že i to se může promítnout. Třeba puberťáky může být jak jednoduché, tak i hodně složité zlomit(klasický vzdor apod.).
Vyvraždění chrámu proběhlo v roce 5ABY.
Na iegu prý byl Jedi který útok na chrám přežil,a já měl za úkol ho jak jinak než zabít,aby nekontaktoval zbylé odpůrce sithů.
V chrámu sem byl v 5,sithové zaůtočily když my bylo 8.
,, Statement: Is there someone you need to kill, master?''

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: přihláška-Ma'al Kyrla

Příspěvek od Jordi Linx »

Hmm, něco mi říká, žes to vyvraždění Chrámu špatně datoval, protože to rozhodně nemohlo být v roce 5 ABY(= 5 let po bitvě o Yavin IV a zničení první Hvězdy Smrti) a tedy v té době byl Chrám Jedi naprosto opuštěný a prázdný, s výjimkou několika stráží.

Jinak co se výcviku týká, tak tam preferuju začátek někdy v době přes "složením" zkoušky, v tvém případě na Sitha. A že by tě dřív jen tak posílali na Iego zabít nějakého Jediho, místo aby to udělali sami a získali za to kredit.

Ale vezmeme to jinak, v jakém roce vlastně chceš aby se to celé odehrávalo? A nemusíš dohledávat přesné datumy, pokud se v nich neorientuješ, ale postačí klidně jako něco "pár let po KoTORech I" apod. . Prostě nějakou tobě známou událost, já se dle ní zorientuju a posuneme se dál.

P.S.: ... kdyby ses chtěl trocho zorientovat, tak v našich lokálních archívech lze nalézt timeline(=časová osa):
http://www.forceacademy.net/hra/viewtop ... =65&t=2424
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jibo_CZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 18.11.2013 18:58:18
Bydliště: Planeta Země, cizinče

Re: přihláška-Ma'al Kyrla

Příspěvek od Jibo_CZ »

Jordi Linx píše:Hmm, něco mi říká, žes to vyvraždění Chrámu špatně datoval, protože to rozhodně nemohlo být v roce 5 ABY(= 5 let po bitvě o Yavin IV a zničení první Hvězdy Smrti) a tedy v té době byl Chrám Jedi naprosto opuštěný a prázdný, s výjimkou několika stráží.

Jinak co se výcviku týká, tak tam preferuju začátek někdy v době přes "složením" zkoušky, v tvém případě na Sitha. A že by tě dřív jen tak posílali na Iego zabít nějakého Jediho, místo aby to udělali sami a získali za to kredit.

Ale vezmeme to jinak, v jakém roce vlastně chceš aby se to celé odehrávalo? A nemusíš dohledávat přesné datumy, pokud se v nich neorientuješ, ale postačí klidně jako něco "pár let po KoTORech I" apod. . Prostě nějakou tobě známou událost, já se dle ní zorientuju a posuneme se dál.

P.S.: ... kdyby ses chtěl trocho zorientovat, tak v našich lokálních archívech lze nalézt timeline(=časová osa):
http://www.forceacademy.net/hra/viewtop ... =65&t=2424
Je pravda že v datumech se vůbec neviznám.Odehrávání Revan zabil Malaka-nebo něco kolem toho,tyhle datumy sou my zcela neznámě ale snat se alespoň trochu zorientuji.
,, Statement: Is there someone you need to kill, master?''

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: přihláška-Ma'al Kyrla

Příspěvek od Jordi Linx »

... ah, už orientuju více. Měl jsi říci rovnou a společně bychom k tomu dospěli rychleji.

Takže, počátek by měl být někdy v době před tím, než Revan zabije Malaka, což je 3956 BBY. Pokud začneme rok před tím(57), tak by ses k Sithům měl dostat v 3967 BBY. To celé není problém, nicméně v té době nebyli Sithové schopni zaútočit na Chrám Jedi nebo třeba i Enklávu na Dantooine. Doporučil bych ti tedy "dostat" se k nim jinak.

Možností je však mnoho, například únos transportu younglingů při cestě z nějakého výletu nebo něčeho v podobném smyslu slova. Sithové v té době byli hodně omezení a zalezlí a to až do doby, než dorazil Revan o nějakých sedm let poté, co by ses k nim dostal.

Takže to dle toho zvaž a uprav prosím životopis.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jibo_CZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 18.11.2013 18:58:18
Bydliště: Planeta Země, cizinče

Re: přihláška-Ma'al Kyrla

Příspěvek od Jibo_CZ »

Jordi Linx píše:... ah, už orientuju více. Měl jsi říci rovnou a společně bychom k tomu dospěli rychleji.

Takže, počátek by měl být někdy v době před tím, než Revan zabije Malaka, což je 3956 BBY. Pokud začneme rok před tím(57), tak by ses k Sithům měl dostat v 3967 BBY. To celé není problém, nicméně v té době nebyli Sithové schopni zaútočit na Chrám Jedi nebo třeba i Enklávu na Dantooine. Doporučil bych ti tedy "dostat" se k nim jinak.

Možností je však mnoho, například únos transportu younglingů při cestě z nějakého výletu nebo něčeho v podobném smyslu slova. Sithové v té době byli hodně omezení a zalezlí a to až do doby, než dorazil Revan o nějakých sedm let poté, co by ses k nim dostal.

Takže to dle toho zvaž a uprav prosím životopis.
Hotovo
,, Statement: Is there someone you need to kill, master?''

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: přihláška-Ma'al Kyrla

Příspěvek od Jordi Linx »

... dobře, teď už by to takhle mohlo být v pořádku, takže přihláška už je v pořádku. Posuneme se k druhému bodu, kterým je testík ze znalosti pravidel.

1, Jakým způsobem je povoleno na fóru vkládat odkazy?

2, Je možné doplňovat svévolně(tedy dle toho, jak se komu zachce) archívy na fóru?

3, Je možné se na fóru vulgárně vyjadřovat? A pokud ano, kdy?

Uprav následující příspěvek do správného formátu:

Iego, Velké vrakoviště:
Štrachali jsme se v tom smetí už dobrou hodinu, ale pořád se nám nedařilo najít tu správnou komponentu. Nebylo pochyb o tom, že tu jistě někde byla, ale jakoby nám snad úmyslně zkoušela uniknout.
Sakra, potřebujeme to vůbec,
zamyslel jsem jsem rozčileně, protože jsem měl o opravě té staré kocábky velké pochyby. Naděje na odlet z téhle díry byla samozřejmě lákavá, ale nedělal jsem si iluze o její reálnosti. Alespoň, že s námi ve skupině byla Galatha. Ne, že by jí nějak slušelo přehrabovat se v tom haraburdí, ale i tak vypadala tak nějak elegantně.
Gal, nechceš tam pomoct?
zeptal jsem se naivně, protože holka jako ona si nikdy nenechala pomoci s takovými úkoly. Jenomže to byl problém u takovýchto děvčat - jak se k nim přiblížit a zkusit je získat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jibo_CZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 18.11.2013 18:58:18
Bydliště: Planeta Země, cizinče

Re: přihláška-Ma'al Kyrla

Příspěvek od Jibo_CZ »

Jordi Linx píše:... dobře, teď už by to takhle mohlo být v pořádku, takže přihláška už je v pořádku. Posuneme se k druhému bodu, kterým je testík ze znalosti pravidel.

1, Jakým způsobem je povoleno na fóru vkládat odkazy?

2, Je možné doplňovat svévolně(tedy dle toho, jak se komu zachce) archívy na fóru?

3, Je možné se na fóru vulgárně vyjadřovat? A pokud ano, kdy?

Uprav následující příspěvek do správného formátu:

Iego, Velké vrakoviště:
Štrachali jsme se v tom smetí už dobrou hodinu, ale pořád se nám nedařilo najít tu správnou komponentu. Nebylo pochyb o tom, že tu jistě někde byla, ale jakoby nám snad úmyslně zkoušela uniknout.
Sakra, potřebujeme to vůbec,
zamyslel jsem jsem rozčileně, protože jsem měl o opravě té staré kocábky velké pochyby. Naděje na odlet z téhle díry byla samozřejmě lákavá, ale nedělal jsem si iluze o její reálnosti. Alespoň, že s námi ve skupině byla Galatha. Ne, že by jí nějak slušelo přehrabovat se v tom haraburdí, ale i tak vypadala tak nějak elegantně.
Gal, nechceš tam pomoct?
zeptal jsem se naivně, protože holka jako ona si nikdy nenechala pomoci s takovými úkoly. Jenomže to byl problém u takovýchto děvčat - jak se k nim přiblížit a zkusit je získat.
1.Do kolonky určené pro odkaz(u profilu),nebo se souhlasem administrátora
2.Pouze se souhlasem hlavního archíváře
3.V přímé řeči,či i v myšlenkách herní postavy
Iego,Velké vrakoviště:
Štrachali jsme se v tom smetí už dobrou hodinu,ale pořád se nám nedařilo najít tu správnou komponentu.Nebylo pochyb o tom,že tu jistě někde byla,ale jakoby se nám snad úmyslně snažila uniknout.
Sakra,potřebujeme to vůbec?
Zamyslel jsem se rozčíleně,protože jsem měl o opravě té staré kocábky velké pochyby.
Naděje na odlet z téhleté díry byla samozřejmě lákavá,ale nedělal jsem si iluze o její reálnosti.
Alespoň,že s námi ve skupině byla Galatha.Ne že by jí slušelo přehrabovat se v tom haraburdí,ale i tak vypadala tak nějak elegantně.
Gal,nechceš tam pomoct?
Zeptal jsem se naivně,protože holka jako ona si nikdy nenechala pomoct s takovými ůkoly.
Jenomže to byl problém u takovýchto děvčat,jak se k nim přiblížit a zkusit je získat?
,, Statement: Is there someone you need to kill, master?''

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: přihláška-Ma'al Kyrla

Příspěvek od Jordi Linx »

Všechno by bylo vesměs v pořádku, jenom s tím odkazem jsme se trochu nepochopili.

Měl jsem na mysli klasické odkazy na jiné webové stránky - a pro ty používáme tag code. Přímé, živé odkazy jsou pro všechny případy zakázané, s výjimkou těch odkazujících v rámci fóra.

Výcvik ti založím v následujících dvou dnech, potom ti sem hodím odkaz. Takže nejpozději v Pá večer můžeš výcvik očekávat, nicméně zkusím to dříve.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jibo_CZ
Učedník
Učedník
Příspěvky: 50
Registrován: 18.11.2013 18:58:18
Bydliště: Planeta Země, cizinče

Re: přihláška-Ma'al Kyrla

Příspěvek od Jibo_CZ »

Jordi Linx píše:Všechno by bylo vesměs v pořádku, jenom s tím odkazem jsme se trochu nepochopili.

Měl jsem na mysli klasické odkazy na jiné webové stránky - a pro ty používáme tag code. Přímé, živé odkazy jsou pro všechny případy zakázané, s výjimkou těch odkazujících v rámci fóra.

Výcvik ti založím v následujících dvou dnech, potom ti sem hodím odkaz. Takže nejpozději v Pá večer můžeš výcvik očekávat, nicméně zkusím to dříve.
OK
,, Statement: Is there someone you need to kill, master?''

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: přihláška-Ma'al Kyrla

Příspěvek od Jordi Linx »

Výcvik jsem ti založil zde:
http://www.forceacademy.net/hra/viewtop ... =23&t=4215

Přihlášku uzavírám.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“