Artie7 - Aras Shadowtalker (Kazma)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Artie

Artie7 - Aras Shadowtalker (Kazma)

Příspěvek od Artie »

Aras Shadowtalker
Titul: Učedník
Člověk
Planeta narození: Commenor
Životopis:
Aras se narodil ve středně velké osadě kdesi v horách . Měl mírumilovné dětství, které strávil toulkami s kamarády a studiji a to až do věku 14ti let, kdy mu zemřeli oba rodiče na neléčitelnou nemoc, další 2 roky strávil u svého strýce Terna až do doby kdy byl jeho dům zničen požárem ve kterém by uhořeli, kdyby je z něj nevytáhl tajemný muž. Při požáru však Tern přišel o zrak což velmi špatně nesl a rozhodl se na planetě zůstat. Muž se později Arasovi představil jako Sareg a řekl mu, že má obrovský potenciál stát se mocným Sithem, pokud se k němu připojí jako učedník. Aras v sobě nalézá temné podvědomí a této nabídce nedokáže odolat. V tuto dobu ve věku 16ti let pokračuje jeho příběh...

Barva čepele: Zatím neznámá

Typ meče: Zatím neznámý

Způsob boje: Ataru, Niman

Schopnosti: zdvihání menších předmětů, tichý pohyb, začíná se učit blesky a škrcení.

Schopnosti jako Sith: telekineze, škrcení, blesky, vysoké skoky, rychlý běh (všeobecně posílení pohybů silou)

Vzhled, poznámky: černé vlasy, hluboké sytě žluté oči, štíhlý a šlachovitý, jde za tím co chce, má obratný lstivý jazyk.

Rozsah znalostí o SW: hexalogie, SWTOR, Jedi academy, The clone wars, 2 knihy - Republikový vojáci 1. + 2. díl

Častost hraní: párkrát denně s vyjímkou víkendů a nutností připravit se do školy.


Kontakt: 606566322, jkvymer123@gmail.com
Naposledy upravil(a) Artie dne 18.11.2013 14:56:25, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Artie7 - Arasis Shadowtalker

Příspěvek od Kazma »

Tak, jak na tě tak koukáma, tak si tě vezmu já, když se nebudeš moc vzpírat.
Mám ale pár výhrad, jméno tvého msitra bych si zdovolením určila sama, rasu taky. Druhá věc, píšeš, že jsi přišel o zrak během požáru, jak se orientuješ, přeš Sílu? A myslíš, že by si tě Sith nechal, kdybys byl slepý a odkázaný jenom na Sílu?
Pokud si myslíš, že to k té postavě patří, tak to beru, ale znevýhodnění je to docela zlé, jenom si představ, kolik existuje věcí, které by ti tvou orientaci v prostoru mohli stížit.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Artie

Re: Artie7 - Arasis Shadowtalker

Příspěvek od Artie »

Kazma píše:Tak, jak na tě tak koukáma, tak si tě vezmu já, když se nebudeš moc vzpírat.
Mám ale pár výhrad, jméno tvého msitra bych si zdovolením určila sama, rasu taky. Druhá věc, píšeš, že jsi přišel o zrak během požáru, jak se orientuješ, přeš Sílu? A myslíš, že by si tě Sith nechal, kdybys byl slepý a odkázaný jenom na Sílu?
Pokud si myslíš, že to k té postavě patří, tak to beru, ale znevýhodnění je to docela zlé, jenom si představ, kolik existuje věcí, které by ti tvou orientaci v prostoru mohli stížit.
O zrak jak jsem psal jsem nepřišel já, ale můj strýc. Co se týče jména mého mistra, změň ho jak uznáš za vhodné jen jsem nechtěl mít příběh neúplný proto jsem ho vymyslel :) Rasu jsi myslela toho mistra? Tu jsem ani neurčoval. Jinak děkuji za odpověď a pokud je ještě něco co by mělo být změněno mě to nevadí.

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Artie7 - Arasis Shadowtalker

Příspěvek od Kazma »

Nedávej quote, dávej topic reply, stejně si tu budeme povídat jenom sami dva. :mrgreen: Jo a ta další věc, nemáš tam nikde žádné období, ve kterém bys chtěl existovat, takže dávám ti na výběr neco mezi rokem 6900 BBY až po rok cca 1250 BBY, co se mezi nimi dělo je v archívech, šťastný výběr.
Čtvrtá věc, chceš víc bojový, nebo méně bojový příběh?
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Artie

Re: Artie7 - Arasis Shadowtalker

Příspěvek od Artie »

Myslím že kolem 5000 by to mohlo být, co se týče hry, já mám nejradši kompromis mezi lovem artefaktů, vraždami, výzvědami a nějakými těmi bitkami. Také jsem se chtěl zeptat co všechno můžu ovlivňovat svými odpověďmi v internetové podobě jsem nováček. Je třeba nějaký ćlánek o tom jak má odpověď vypadat? (nemyslím tím tučné zvýrznění planety apod.)

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Artie7 - Arasis Shadowtalker

Příspěvek od Kazma »

Místo se tučně nikdy nezvýrazňuje, nýbrž a to výlučně podtrhává. Do doby, než si nastuduji materiál k době +- 5000 BBY, doporučuji prolistovat si cizí výcviky/mise, ať už v jakémkoliv období. Jako vzor by dobře mohli posloužit hráči/modeři: Gwendolin, Hayasan, Merthor, Shisco. Tvé pozornosti nadále doporučuji úvody do většiny výcviků, respektive poznámky pod čarou, kde je většinou napsáno, co se od tebe očekává, jak k tomu máš přistupovat, atd... Pokud chceš vidět, jak příspěvek opravdu nemá vypadat, najdi si v seznamu členů Akademie hráče MirekH, a já se jdu porvat s dobou.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Artie

Re: Artie7 - Arasis Shadowtalker

Příspěvek od Artie »

Děkuji, pročetl jsem Mirkův "souboj" a již zhruba vím co se ode mne očekává, je to trochu jako kinha že? :)

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Artie7 - Arasis Shadowtalker

Příspěvek od Kazma »

Skoro, ale já mám konečné slovo.
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Artie7 - Aras Shadowtalker

Příspěvek od Kazma »

Okéj, málem jsem na to zapomněla, vstupní test:

1. Můžeš na fóru mluvit vulgárně? Existuje nějaká výjimka?
2. Můžeš přispívat do archívů?
3. Jaké jsou pravidla pro vytvoření druhé postavy?
4. Uprav text do správné podoby ....

Korriban, laboratoř miraluky
Slepý doktor dokáže občas pěkně vyděsit, Kirien jej obestavěla kameny, až ztratil schopnost čerpat z temné strany, musel ji věřit. Napichovala mu do rukou duté jehly a do toho si broukala něco o smrti a umírání. „Jestli umřu tak přísahám, že se stanu duchem, posednu tě a zabiju!“ Prohlásil. Začal cítit, jak mu tělem prochází nová látka. Bolelo to mnohem víc, než cokoliv, co kdy zažil. Zehelakova mysl trápená bolestí se upírala k jedinému. ‚Bolest je dobrá, víš, že ještě žiješ.‘
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Artie

Re: Artie7 - Aras Shadowtalker

Příspěvek od Artie »

1. Na fóru mluvit vulgárně nesmím, leda by to měla moje postava v charakteru a pořád je lepší to aspoň částečně vyhvězdičkovat.
2. Do archívů můžu přispívat se souhlasem některého vedoucího, archiváře, případně archivářem být.
3. V jednom období můžu mít pouze jednu postavu, po dokončení výcviku a souhlasu moderátora můžu založit jinou.
4.
Korriban, laboratoř mirakuly

Slepý doktor dokáže občas pořádně vyděsit, Kirien jej obestavěla kameny, až ztratil schopnost čerpat z temné strany, musel jí věřit. Napichovala mu do rukou duté jehly a do toho mu broukal něco o smrti a umírání.
"Jestli umřu tak přísahám, že se stanu duchem, posednu tě a zabiju!"
Prohlásil. Začal cítit, jak mu tělem prochází nová látka. Bolelo to mnohem víc, než cokoliv, co kdy zažil. Zehelakova mysl trápená bolestí se upírala k jedinému.
Bolest je dobrá, víš, že ještě žiješ.

Uživatelský avatar
Kazma
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 463
Registrován: 02.10.2011 15:59:15
Bydliště: Korriban
Mongolia

Re: Artie7 - Aras Shadowtalker

Příspěvek od Kazma »

Tady to máš, a snaž se neumřít.

Kód: Vybrat vše

http://forceacademy.net/hra/viewtopic.php?f=23&t=4202
Join the Dark side... We have cookies!

Víš kdy pohádky přestávají být příběhy? Když v ně lidé začnou věřit.

„Je mnohé, čemu můžeš věnovat život. Láska? Jistě. Moc? Ano. Sláva a bohatství? To také. Já však nejvýše stavím možnost držet zbraň a právo bojovat s ní…“

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“