Damien Juall (Pear)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
vodovod
Učedník
Učedník
Příspěvky: 29
Registrován: 30.11.2010 20:23:06
Kontaktovat uživatele:

Damien Juall (Pear)

Příspěvek od vodovod »

Meno: Damien Juall
Titul: Učeň
Rasa: Človek
Planéta narodenia: Corusant
Rok narodenia: 3942 BBY
Životopis: Narodil som sa na Corusante. Môj otec bol padawan z corusantského chrámu, a matka vojačka. Keďže mať dieťa rád zakazuje, bol som utajený. Práve preto moja matka hovorila že môjho otca zabili vo vojne. Ranný vek svojho života som prežil s mojou matkou, ktorá ma brala so sebou na bojové výpravy. Keď mi bolo 3 odniesla ma do Corusantského chrámu. Tam našli moje nadanie v sile. Ako sedemročného si ma vybral môj bývalý majster . Chodil som s mojim starým majstrom naprieč galaxiou. Až raz na nás zaútočila sithská flotila. Bitku sme prehrali. Nakoniec si prišiel jeden zo sithských po meč môjho majstra. Keď ho zabil rozbehol som sa proti nemu so zapnutým mečom. Sithský lord ma jedným ťahom odzbrojil. Ako trest ma ušetril a vzal ma za svojho učňa. Tam som strávil 10 rokov. Mnoho sa odvtedy zmenilo. Ale čo je najhlavnejšie, už som sa zmieril so svojim životom...
Farba čepele: červená
Svetelný meč: Jeden jednočepeľový meč
Štýl boja so svetelným mečom: Juyo
Schopnosti: zrýchlenie (force speed),skok (force jump) pritiahnutie (force pull) odhodenie (force push), hod meča (saber throw) Telekyneze (Telekinesis)
Schopnosti ako sith: Strach(Force Fear)Blesky(Force Lightning) Zdrcení(Force Crush)
Poznámky: 185 cm vysoký, modré oči, Je tichý, urobí čo treba, nie je celkovo sith, narozdiel od ostatných sithov niekedy dáva zľutovanie, ale málo kedy.
Rozsah znalostí o SW: obidve trilógie, hry: jedi knight 2 jedi outcast, jedi academy, kotor2 ,
Obdobie: 4 roky pred mandalorianskými vojnami.
Kontakt: icq: damianhornak@gmail.com skype: Vodovod55

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“