Eteas Prime

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Eteas
Učedník
Učedník
Příspěvky: 10
Registrován: 19.6.2010 20:06:14
Kontaktovat uživatele:

Eteas Prime

Příspěvek od Eteas »

Jméno: Eteas Prime
Titul: Padawan
Rasa: Člověk
Věk: 18
Planeta narození: Alderaan

Životopis postavy: Narodil jsem se jako nejmladší ze tří synů jednoho obchodníka na Alderaanu. Když mi byly čtyři roky tak mě od rodiny odvedl Jedi, který na Alderaan doprovázel jistého diplomata, jehož jméno jsem nikdy nevypátral. Vyrůstal jsem tedy v chrámu na Coruscantu. Přestože věčina padawanů byla zřejmě poctěna tím, že jsou cvičeni tak já jsem k chrámu cítil jakýsi druh odporu. To, že mě odnesli od mé rodiny jsem bral jako zradu. Nejvíce jsem se cítil být podvedený svým otcem, že to vůbec dovolil mě odvést. S přibývajícími léty jsem se postupně s tíživou skutečností vyrovnával, ale i nadále ve mě ta dětská nenávist zůstala.
Jako dítě jsem nebyl moc přátelský, nevyhledával jsem si mezi svými vrstevníky v chrámu žádné přátele, spíše jsem tíhnul po samotě, kdy jsem měl možnost přemýšlet, čili moc „oblíbený“ jsem mezi ostatními padawany nebyl. Bylo to zvláštní, ale i jako dítěti mi bylo jedno co si o mě myslí, chtěl jsem prostě domů, ale nikomu jsem o tom nevykládal. Držel jsem to v sobě jako svoje nejtaejmnější tajemství.

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč
Barva čepele: Tyrkysově modrá
Styl boje se světelným mečem: Ataru, Soresu

Schopnosti: Force Jump, Force Pull, Force Push, Telekinesis
Schopnosti jako rytíř Jedi: Cítění síly, Odražení, Hození, Morichro

Poznámky: Střední spíše menší postavy, hnědé na krátko ostříhané vlasy, modrooký. Hodně ukecaný a někdy má problém ukočírovat své emoce. Skvělý řečník a diplomat, skvělá fyzická výdržHodně tvrdohlavý jedinec.

Kontakt: ICQ: 303826511
E-mail: eteasprime@gmail.com

edit: snad již upraveno správně
Naposledy upravil(a) Eteas dne 20.6.2010 07:18:04, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Zdravím Tě a přijímam Tvou přihlášku ;)

Nejdříve si si projdu a proberu nějaké drobnosti:
- v položce schopnosti máš dvě věci, které by se více hodily do vlastností postavy. Schopností se myslí, co ovládáš jako padawan Jedi... Není to žádná hrubka, spíše jen orientační věc... ;)
- musím se přiznat bez mučení, že jsem si musel vyhledat schopnost "Morichro" a je to dosti neobvyklá schopnost... Uvidíme, jestli ji budeš smět využít.
- řečník a diplomat je zajímavá vlastnost, ale určitě se tímto nebudeš pyšnit v deseti letech, čili předpokládám, že věk charakteru bude kolem sedmnácti...?
- poslední na přihlášce by měl být nějaký kontakt na Tvou osobu (icq, mail...)

Toť prozatím vše!
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Výborně, takhle už je to bez chyby.

Přejdeme k testu z pravidel:

1) Jak v odpovědi označíme lokaci, jak přímou řeč?

2) Je dovoleno hrát za nějakého mistra Jedi, např. Yodu?

3) Může hrát dvojice hráčů z jednoho PC (IP adresy)?

a nakonec uprav prosím text:

Hoth, základna Aliance
Poručík Wagen ke mně přišel a aniž bych něco tušil, zvolal: Kde máte svého tantauna, vojáku? až mi málem praskly ušní bubínky. Taky jsi mi to mohl říct tišeji, blbe! napadlo mě, když jsem nadřízenému zasalutoval a zahlaholil: Pane, je právě v západním sektoru pevnosti s ostatními zvířaty... Poručík mě sledoval ostřížím zrakem a pak odešel. Uff,konečně ten hnidopich vypadl! pomyslel jsem si...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Eteas
Učedník
Učedník
Příspěvky: 10
Registrován: 19.6.2010 20:06:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eteas »

1) Jak v odpovědi označíme lokaci, jak přímou řeč?
Lokaci podrženě a viditelně nad zbytek textu
přímou řeč píšeme tučně pro zviditelnění v textu

2) Je dovoleno hrát za nějakého mistra Jedi, např. Yodu?
Není

3) Může hrát dvojice hráčů z jednoho PC (IP adresy)?
Můžou, tedy za předpokladu, že to oznámí pomocí PM administrátorům, popřípadě jak je uvedeno upozornit na to v přihlášce :)

a nakonec uprav prosím text:

Hoth, základna Aliance

Poručík Wagen ke mně přišel a aniž bych něco tušil, zvolal: Kde máte svého tantauna, vojáku? až mi málem praskly ušní bubínky. Taky jsi mi to mohl říct tišeji, blbe! napadlo mě, když jsem nadřízenému zasalutoval a zahlaholil: Pane, je právě v západním sektoru pevnosti s ostatními zvířaty... Poručík mě sledoval ostřížím zrakem a pak odešel. Uff,konečně ten hnidopich vypadl! pomyslel jsem si...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Výborně, nemám dalších námitek... :D

Jen doplňující otázka: Máš představu o přibližném letopočtu Tvého charakteru nebo přání o obsahu výcviku?
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Eteas
Učedník
Učedník
Příspěvky: 10
Registrován: 19.6.2010 20:06:14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eteas »

nechám to čistě v tvoji režii :) trochu překvapení v životě neuškodí :)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Výcvik založen v příslušném topicu:

Kód: Vybrat vše

http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?p=45006#45006
Lock.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“