Samuel Karten

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Samuel Karten
Učedník
Učedník
Příspěvky: 29
Registrován: 04.5.2010 17:38:55

Samuel Karten

Příspěvek od Samuel Karten »

Jméno: Samuel Karten

Povolání: Lovec odměn

Rasa: Člověk

Planeta narození: Nar Shaada

Životopis postavy: Narodil jsem se na měsíci Nar Shaada jako nechtěné dítě do rodiny vysloužilého republikového vojáka. Nedalo by se říct, že jsem prožil skvělé dětství s milující rodinou. Že jsem se neměl narodit mi rodiče dávali neustale najevo. Už zhruba od deseti let jsem to doma doslova nenáviděl a radši se toulal po nebezpečných ulicích „Měsíce pašeráků“. Musel jsem se naučit se dobře schovávat ve stínech a temných uličkách aby mě někdo nepřepadl. Díky této zkušenosti jsem se naučil starat sám o sebe a naučil jsem se že jediná osoba které můžu skutečně věřit jsem já sám. Musel jsem se naučit se dobře schovávat ve stínech a temných uličkách.
V patnácti letech jsem našel otcův blaster, který jsem si vypůjčil abych měl při svých toulkách nějakou zbraň. Když jsem se přestal tolik plížit po okolí nejednou na mě někdo zaútočil a musel jsem se bránit ať už to bylo nožem nebo blasterem. Ze začátku jsem se toulal jen po uprchlických čtvrtích a „cvičil“ jsem se na odvážných uprchlících co si na mě troufli zaútočit. Po několika měsících jsem občas zašel i do čtvrtí kde se nacházeli lovci a jím podobní. Občas se stalo že na mě některý zaútočil. Ze začátku mi dělali problémy a ne jednou jsem z boje odešel postřelen a pořezán. Všechny rány se, ale zahojí a časem mi různé potyčky už nedělali problémy. Kolem dvacátého roku mého živo jsem se stal hodně respektovaným člověkem a už si na mě jen tak někdo netroufl.
Při jedné mé procházce mě jednou zastavil nějaký Devaronian, který mi předal Datapad ve kterém bylo, že se mam dostavit k drtiči odpadku v uprchlické čtvrti. Myslel jsem si že se jedná o nějaký vtip, ale zvědavost mě přemohla a já se vydal na určené místo.
Když jsem tam dorazil s pustlém na spoušti čekal tam onen Devaronian. Přemýšlel jsem co po mě může chtít. Nenechal mě dlouho čekat a vysvětlil mi že je z organizace nájemných vrahu.
Jak se jim říká ale oni se považují pouze za lovce, kteří loví svou kořist. Po skončení jeho vysvětlování mi nabídl přidat se do jejich organizace a stát se jedním z nich. Dlouho jsem se nerozmýšlel a nabídku přijal.

Hlavní zbraň: KiSteer 1284

Záložní zbraň: WESTAR-34

Styl boje: Z dálky (odstřelovač). Nejraději utočím ze zálohy někde schovaný a z velké vzdálenost zbraní z optikou. Když je ale někdo příliš blízko používám zbraň na blízko, ale taky nejlépe nějak bez upoutání pozornosti.

Schopnosti: Dokážu se dobře skrbívat. Dokáži bojovat s nožem a specializuji se na Odstřelovací nejlépe projektilové zbraně.

Poznámky: Jsem středně vysoký běloch. Mám tmavě hnědé až černé vlasy ostříhané nakrátko. Moje oči mají zelenou barvu. Při akci se snažím chovat nenápadně ať už to vyžaduje cokoliv. Rád si zajdu někam do zapadlejší kantýny si posedět a člověk se tam dozví i spoustu dalších věcí.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... nejdříve trochu omluva za to, že si tě nikdo nevzal a pokud budeš mít ještě zájem, tak si tě vezmu na starost já osobně.
... co se týká životopisu, tak je prakticky v pořádku, jenom by mě zajímalo, jestli otec zjistil, že jsi mu švihnul blaster a proč se k tobě rodiče stavěli 'odmítavě', jinak vše ostatní bez připomínek. Sice jsem se trochu zamýšlel nad zbraněmi, ale rok výroby u nich nebyl dán, takže to ponechám být ;)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Samuel Karten
Učedník
Učedník
Příspěvky: 29
Registrován: 04.5.2010 17:38:55

Příspěvek od Samuel Karten »

Nemusíš se omlouvat na SB vidim jakej tu máte frmol takze to chápu a dík že sis mě vzal...
Co se týče toho životopisu, no moji rodiče už byly starší nesnášenliví lidé, otec bývalí voják který skončil jako chudák na Nar Shaada a moje matka sním byly naštvaný na celou galaxii a dotoho sem se narodil, já tak si to na mě vilejvali.... no a stím blasterem tak to nezjistil asi už asi ani nevěděl kam ho dal a myslel si že ho stratil...
Mám to nechat tady nebo to mám nějak vepsat přímo do přihlášky?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... kdyžtak to tam nějak zpětně doplň, určitě to nebude na škodu :) A my teď přejdeme rovnou k testu pravidel, abychom to mohli celé posunout zase o něco dál. Nuže ...

1, Co jako běžný uživatel můžeš dělat v Archívech ?

2, Jaké jsou maximální parametry osobní ikony hráče ? (ten obrázek co se zobrazuje nalevo, kdyby jsi nevěděl :D )

3, Jak se smí vkládat do fóra odkazy ? (co je s nimi zapotřebí udělat, aby se admini nezlobili :) )

4, Uprav následující text do správného tvaru:

Klatooine, Širá pláň:
Khan Chingi kráčel mezi hromadou mrtvol, které tu zůstaly po nedávno skončené bitvě. Neznal žádného z nich, jak už to u velitelů bývá, přesto si prohlížel tváře všech těch padlých.
Tohle všechno ... to je opravdu vina mojí nedůslednosti ?
zamyslel, ale nahlas neřekl ani hlásku. Zastavil se a přemýšlel, co bude dělat dál, kudy povede právě běžící konflikt, dokud nezaslechnul kašel.
Po ... pomoz ... te. Pro ... sím.
zachrchlal jeden z padlých, který ležel nedaleko Khana. Ten k němu došel a zděsil se, protože muž přišel o nohu a byl silně popálen, přesto však byl ještě naživu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Samuel Karten
Učedník
Učedník
Příspěvky: 29
Registrován: 04.5.2010 17:38:55

Omluva

Příspěvek od Samuel Karten »

Chtěl bych se omluvit, ale dneska už odepsat nestihnu za 5 minut odjíždím na jednu oslavu narozenin a vracím se až zejtra večer. Doufám že to nevadí a odpovím hned jak budu moct, což je zejtra večer popřípadě v neděli rano. :ouch:

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... v pořádku, nemusíš se kvůli 1-2 dnům omlouvat ;) Je dobré informovat především o dlouhodobé nepřítomnosti - a to většinou prostě napiš do tématu Odhlášení. To za účelem, aby se výcvik neuzamknul a nepřesunul do nedokončených (odkud není problém ho zase vytáhnout po domluvě s moderem :) ) - ber to jako trochu informací, jak to tady má fungovat :)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Samuel Karten
Učedník
Učedník
Příspěvky: 29
Registrován: 04.5.2010 17:38:55

Příspěvek od Samuel Karten »

1. No jako obyčejný uživatel mohu prohlížet a čist si témata a se souhlasem moderátora daného archívu vkládat články. ( Docela zajímavá otázka ve většině pravidel je co nesmím, ale co smím se mi přímo najít vypsané nepodařilo tak sem si to odvodil doufám že to nevadí.)
2. 150x200 a velikost 20kb
3.

Kód: Vybrat vše

Dát ho do code
4.
Klatooine, Širá pláň:
Khan Chingi kráčel mezi hromadou mrtvol, které tu zůstaly po nedávno skončené bitvě. Neznal žádného z nich, jak už to u velitelů bývá, přesto si prohlížel tváře všech těch padlých.
Tohle všechno ... to je opravdu vina mojí nedůslednosti ?
zamyslel, ale nahlas neřekl ani hlásku. Zastavil se a přemýšlel, co bude dělat dál, kudy povede právě běžící konflikt, dokud nezaslechnul kašel.
Po ... pomoz ... te. Pro ... sím.
zachrchlal jeden z padlých, který ležel nedaleko Khana. Ten k němu došel a zděsil se, protože muž přišel o nohu a byl silně popálen, přesto však byl ještě naživu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

... takže testík je v pořádku a bez chybičky :) Co se jedničky týká, tak sis poradil dobře a prokázal jsi tím, že sis pravidla nejenom přečetl a nalezl správnou pasáž, ale taky ji pochopil, což je hlavní :) Výcvik založím během Neděle :)
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“