Atalon - Agen Brood

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Atalon - Agen Brood

Příspěvek od Atalon »

Jméno: Agen Brood

Titul: Učedník

Rasa: Zabrak

Planeta narození: Neznámá

Životopis postavy: Nemám vzpomínky na své narození nebo prvotní život, první vzpomínku mám asi z 5 let, tou i když značně matnou je cesta nějakou civilní lodí kamsi. Příliš si toho nepamatuji ani z ní, jen matné obrazy, nepříjemný kvílivý zvuk a rudé světlo. Nějací Zabrakové, asi mí rodiče mě cpou do malé místnosti, kde už je spousta jiných "lidí", všichni mají strach a všechno se třese. Dveře místnosti se za mnou zavřou a potom už si vzpomínám až na to jak ležím někde v bažině neznámo kde. Náš modul při přistání havaroval do bažiny, proto jsme jej museli opustit, přežilo nás 6. Nevím kolik jich zahynulo v modulu nebo co se stalo s rodiči. Jediné co vím je osud nás šesti nebo spíše mě, neboť ostatní se z mě neznámého důvodu po nějakém čase zbláznili, začali na sebe navzájem útočit a obviňovat se z nesmyslných obvinění. Když se mě jeden z nich, Bothan jménem Alriss, pokusil zabít utekl jsem do lesa. Dalších pár měsíců jsem strávil skrýváním se, pozorováním a kradením jídla a věcí ostatním. Postupně se jeden po druhém zabíjeli a jejich akce začínali být čím dál nebezpečnější, proto jsem se od jejich tábora vzdálil a přežíval sám. Po roce samostatného "života" jsem se rozhodl vrátit do tábora, jediný kdo přežil byl Alriss, který mě okamžitě napadl. Rok přežívání se na mě ale podepsal a z našeho souboje jsem vyšel jen se šrámem na rameni, kdežto Alriss s mým nožem v břiše. Další léta jsem strávil přežíváním v tomto bažinatém, nebezpečném, nevlídném světě. Během těchto let jsem se nesetkal s žádným "člověkem" a jedinou vzpomínkou na lidi mi byli ty na Alrisse a ostatní trosečníky, proto když jsem jednoho dne při lovu nalezl stopy několika lidí rychle jsem se po nich vydal abych je zabil dříve než budou mít možnost oni zabít mě. Bez problémů jsem našel skupinu 12 osob oblečených do černých rób kteří postupovali bažinami pomalu a neopatrně, nebyl proto problém je obejít a ve vhodný okamžik zaútočit na jejich vůdce, o dost staršího muže jdoucího v čele skupiny. Rychle a nenadále jsem na něj skočil z větve stromu a i když se rychle a zdatně pokusil o obranu padl během několika vteřin mrtev k zemi. Ostatní z jeho skupiny rychle vytasili nějaké rudě zářící meče, já si všiml že jejich zdrojem byly rukojeti podobné té, kterou měl v ruce i mrtví muž. Bez přemýšlení jsem se jí chopil a stiskem spínače vyvolal její čepel, ostatní se na sebe podívali vystrašenými výrazy a dali se na útěk směrem zpět odkud přišli. Vrhl jsem se za nimi a než doběhli zpět k jejich lodi, střetl jsem se s dalšími 6 cizinci, jež už bažiny neopustí. U lodi stál další muž zahalený do černého pláště, kterého má přítomnost značně překvapila, když jsem se přiblížil nějaká neznámá vlna mne odhodila nazpět, než jsem se stihl probrat ucítil jsem na svém krku pevné, svíravé sevření. Bezděky jsem máchl rukou směrem k muži držícímu nyní zdviženou ruku. Stisk povolil a na tváři pod kápí se objevilo překvapení. Muž aby zamezil mým dalším útokům mne oslovil, představil se jako Sith a řekl mi že svět na němž se nacházím se nazývá Trinta, zajímal se kde jsem se tam vzal a jak dlouho tam žilu, také mi řekl že to čím na mě zaútočil byla Síla a že i já jsem jí schopen. Představa takové síly a moci mě lákala na tolik, že když mi nabídl abych letěl s nimi a učil se, neváhal jsem ani minutu. Tak jsem se dostal na Korriban a začal se svým tréninkem v Síle a boji. Výcvik boje mi šel skvěle a rychleji než ostatní jsem chápal i ovládal většinu technik, jediným mým nedostatkem byla má samorostlost, jíž mě ani po všech pokusech nedokázali mistři zbavit a jež se projevovala otevřenou neúctou ke všem ostatním.
Dnes jsou tomu 3 roky co jsem vyměnil bažiny Trinta za pustiny Korribanu a můj základní výcvik se skončil, nyní se mi otevírá galaxie Síly a moci a já v ní hodlám najít tu svou.

Barva čepele: Temně Rudá

Světelný meč: Jeden jednočepelový meč

Styl boje se světelným mečem: Ataru, Shien

Schopnosti:
Velká fyzická síla, obratnost a vytrvalost. Schopnost přežití a nenápadného pohybu.
Neumí pilotovat ani moc dobře pracovat s technikou. Výborný šermíř.

Schopnosti jako Sith:
Zamaskování Síly, Cítění Síly, Absorpce, běžné bojové dovednosti (Zrychlení, skoky, odhození, přitažení, škrcení)

Poznámky: Vysoký, černé dlouhé vlasy, bílá kůže s rudými rohy, žluté oči.
Jízlivý, neuctivý, nedůvěřivý, často vznětlivý, neváží si žádných autorit, chladnokrevný.
V boji je opatrný i když rázný, stará se jen o své přežití.

Kontakt: e-mail: zdenektyc@gmail.com

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Přihláška se zdá být v pořádku. Nemám k ní příliš výhrad už proto, že Zabraky mám v oblibě... ;)
Otázek a testíků netřeba, během zítřejšího odpoledne přejdeme k výcviku!
PS.: Máš nějaké přání ohledně námětu, letopočtu atd.?
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Ne vše přenechám v tvých schopných rukou, jen tě varuji že tuto postavu jsem plánoval coby problémovou, takže si užiješ.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Beru na vědomí a zkusím Tě příjemně překvapit - výcvik budiž založen během dneška, max. zítřka... ;)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Kód: Vybrat vše

http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?p=44079#44079
...a máš to tam - lock! :D
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“