Yush Nets (Pear)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Yush Nets
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 08.2.2010 18:14:29
Bydliště: Eclipse
Kontaktovat uživatele:

Yush Nets (Pear)

Příspěvek od Yush Nets »

Jméno: Yush Nets (Džaš Nets)
Titul: Padawan
Rasa: Člověk
Planeta narození: Taris
Životopis:

Má paměť není natolik dokonalá, abych si pamatoval vše, co se mě událo v dětství. Avšak zaslechl jsem určité skutečnosti z mé minulosti. Narodil jsem se na planetě Taris schopnému konstruktérovi droidů a lékařce. Dokázali jsme sehnat dostatek kreditů k životu v Horním městě. Bohužel se stalo něco, co se známým lidem - a můj otec patřil k jedněm z nejznámnějších techniků - stává často. Vylosovali jsme si nějaké opletačky s Centrálou - nikdo mě nesdělil co přesně, ale prý táta odmítl nějakou zakázku či něco ještě "výtečnějšího". Nu a Centrála není zvyklá zapomínat. Dorostl jsem asi do čtyř roků, když eliminovala ta hnusná mafie mého otce! Šli i po matce, ale té se nějak podařilo dostat nás dva na loď směřující k Dantooinu. Tam přebývali nějací naši příbuzní a ta farmářská planeta se stala na nějaký čas i naším domovem. Již se blížily mé páté narozeniny, když nás Centrála opět vyčenichala. Moji rodičku okolnosti přinutily cestovat mezi všemožnými planetami od Telosu až po Coruscant. To už nájemné vrahy dokonale zmátlo. Na Coruscantu jsme dočasně zůstali. Já už měl 5 let a matka obdržela od republikových úřadů nějakou nabídku k práci na jedné z jejich lodí. Bohužel to znamenalo vzájemné odloučení asi na 1 rok. Odvezla mě tedy zpět k našim "starým známým" na Dantooine a práci přijala. Na Dantooinu jsem brzy padnul do oka jednomu rytíři Jedi. Tamnější enkláva mě tedy přijala za svého učedníka a ten ochránce míru v galaxii, který mě "zlanařil", si mě vyvolil za svého Padawana. Tím se ujasnily mé rodinné potíže - odloučili mě od mé rodiny. Když jsem se stal 13letým chlapcem, tak ke mně oklikou přilétla zpráva, že má matka zemřela, když její loď rozmetala neznámá závada reaktoru či čeho. Tato událost mne neuvěřitelně zasáhla a změnila můj pohled na svět. Již jsem nebyl hnán kodexem Jediů, ale vytvořil jsem si vlastní hlavu. Pořád stále mě vyvstávalo na mysli dobro všech obyvatel galaxie, ale spíše jsem se začal řídit mottem "Účel světí prostředky", čímž jsem trápil Radu enklávy. A 2 roky na to se rozhořely Mandalorianské války...

Světelný meč: Obouruční (po výcviku)
Barva čepele: Zelená
Styl boje: Shii Cho, Ataru
Schopnosti: Uzdravování, Rychlý běh
Schopnosti Jediho: Ovlivnění mysli, Vrh světelným mečem
Poznámky: Vysoký 176 cm, váha 54 kg, zelené oči, hnědé vlasy "ležící" na hlavě, středně dlouhé (asi do půli krku, ne po ramena), příjemné chování k ostatním, jistá uzavřenost, ochota pomáhat, užívání motta "Účel světí prostředky", někdy až přehnaná odvaha, záliba v zelené, červené a modré barvě, utajená nenávist k Centrále a Sithům. V dospělosti výška 179 cm a váha 73 kg.
Kontakt: 550685050 (ICQ), dracula@volny.cz



PS: Snad to mám dostatečně dobré. :ouch: Dělal jsem to podle vzoru. :)
Naposledy upravil(a) Yush Nets dne 09.2.2010 19:53:38, celkem upraveno 2 x.
Nejsem Jedi, nejsem Sith.Nejsem Rus, nejsem Žid. Já jsem tím, kým se cítím. Sloužím Řádu, hledám u nich radu. Ale kodex mám vlastní, křik Vongů jest totiž slastný.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Testík...i když to nebude asi třeba,
1. Maximální velikost avataru?
2. Kolik přihlášek v jednom období můžeš podat?
3. Kolik přihlášek globálně na akademii můžeš podat?

4. Oprav text
Kamino
Taky postupujeme, zatím bez problémů.
Odpovím Furymu na jeho otázku a přeruším komunikaci. Poté začnu přemýšlet o Jerichově problému a dívat se po okolí.
To by byl dost závážnej problém, kdyby mu došly náboje. Kde je, ale teď vzít?
Když zalétne můj zrak ke zbytkům bojových droidů, začnu Jerichovi vysvětlovat svůj nápad.
Až ti dojdou náboje, tak ti vypůjčíme jinou zbraň. Zatím budeme pokračovat dál podle plánu, tedy k náměstí, co možná nejkratší cestou. Teď bychom měli pročistit poslední patro tohohle domu, aby nám nenadělali problémy cestou dál.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Yush Nets
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 08.2.2010 18:14:29
Bydliště: Eclipse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yush Nets »

Pear píše:Testík...i když to nebude asi třeba,
1. Maximální velikost avataru? 140x81
2. Kolik přihlášek v jednom období můžeš podat? Pouze jednu
3. Kolik přihlášek globálně na akademii můžeš podat? V každém období jednu.

4. Oprav text
Kamino

Taky postupujeme, zatím bez problémů.
Odpovím Furymu na jeho otázku a přeruším komunikaci. Poté začnu přemýšlet o Jerichově problému a dívat se po okolí.
To by byl dost závážnej problém, kdyby mu došly náboje. Kde je, ale teď vzít?
Když zalétne můj zrak ke zbytkům bojových droidů, začnu Jerichovi vysvětlovat svůj nápad.
Až ti dojdou náboje, tak ti vypůjčíme jinou zbraň. Zatím budeme pokračovat dál podle plánu, tedy k náměstí, co možná nejkratší cestou. Teď bychom měli pročistit poslední patro tohohle domu, aby nám nenadělali problémy cestou dál.
Nejsem Jedi, nejsem Sith.Nejsem Rus, nejsem Žid. Já jsem tím, kým se cítím. Sloužím Řádu, hledám u nich radu. Ale kodex mám vlastní, křik Vongů jest totiž slastný.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

> výcvik...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Yush Nets
Učedník
Učedník
Příspěvky: 94
Registrován: 08.2.2010 18:14:29
Bydliště: Eclipse
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yush Nets »

Pear píše:> výcvik...
Ehm - možná jsem slepý, ale žádný tam nevidím. :D [/i]
Nejsem Jedi, nejsem Sith.Nejsem Rus, nejsem Žid. Já jsem tím, kým se cítím. Sloužím Řádu, hledám u nich radu. Ale kodex mám vlastní, křik Vongů jest totiž slastný.

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“