Bell (Pear)

Zde vytvořte svou přihlášku pro vstup do daného období.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Bell
Učedník
Učedník
Příspěvky: 5
Registrován: 24.11.2009 19:08:47
Bydliště: Polná (Kraj Vysočina)

Bell (Pear)

Příspěvek od Bell »

Jméno: Bell Outcarr (jestli to příjmeněco znamená tak to nebyl učel :D )

Hodnost: Kadet

Rasa: Člověk

Planeta narození: Nar Shadda

Historie postavy: Narodil jsem se na měsíci Nar Shadd. Mí rodiče jsou Teri a Liss Outcarr. Můj Otec Teri je vysloužilí voják a matka Liss pracuje v nemocnici jako doktorka.
Moje dětství nebylo nijak odlišné od ostatních lidí chodil sem do školy jako skoro každý. Kde jsem si našel nejlepšího kamaráda Aleka. Měl stejné zájmy jako já a ve většině věcí jsme si velice rozuměli. Od té doby jsme se stali nerozluční a vše dělali spolu. Občas nás oba bral otec na střelnici kde jsme si zkoušeli střílet a ohromě nás to bavilo a bylo to zpestření každodenní rutiny.
Když jsme oba dostudovali vydali jsme se na vojenskou akademii. Kde jsme poznali mnoho zajímavých lidí. Škola nám ani jednomu nedělala potíže a absolvovat nabyl problém ani pro jednoho. Ale po akademii se naše cesty rozdělily já se chtěl vydat cestou obyčejného pěšáka zatímco on pilota. Rozloučili se a od té doby už ani jeden o tom druhém neměl žádné zprávy.
Rodiče s tým že se chci stát vojákem neměli žádný problém počítali s tím už od dob co jsem nastoupil na akademii. Dal jsem jim svém sbohem. Otec mi popřál mnoho štěstí a dal mi nějaké kredity do začátku. Matka měla slzi v očích když sem jí naposled obejmul. Hned potom sem se otoči a odešel radši sem se neohlížel abych si to nerozmyslel.

Hlavní zbraň: V pravé ruce mám
Dissuader KD-30 a v levé ruce QuickSnap 36T

Záložní zbraň: Sada granátů nejvíce používá plasmové a světelné občas zahodí i nějakej ten narazoví když potřebuje nepítele omračit

Styl boje: Na dálku snaží si držet nepřítele od těla s střílet do něj jak to de:D. Proti přesile nepřátel používa ruzné kombinace granátů aby je zmátl a oslabyl jejich řady.

Poznámky: Vysoký asi 180 cmd hnědé vousi a očí zelené. Jako jeden z mála vojaků moc nepoužívá tradiční blněni ale spíše kožené oblečení ve kterém se lépe pohybuje.

Kontakt: onik31@seznam.cz
Naposledy upravil(a) Bell dne 25.11.2009 15:21:03, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Ok, nejsou tam žádné větší nedostatky...oceňuji změnu povoální, a ne klasiku sith/jedi...

Ale testu se stejně nevyhneš...

Otázky:
1. Kolik můžeš mít profilů v jednom období?
2. Jaký trest je za spam?
3. Jakým způsobem se vkládají odkazy?

Oprav text do správné podoby:
Imperiální destruktor, vesmír.
Stíhači utrpěli dosti veliké ztráty, ale nakonec se podařilo prorazit obranou nepřátelských X-Wingů a zaútočit na Nebulon.
Poručíku zjistěte, proč nefunguje spojení a zkus ho znovu navázat. Když tak řekněte kapitánovy, ať zahájí evakuaci a zařiďte, ať jim letí naše transportéry pomoct. Konečně když kapitán Nebulonu pochopil, že nemá šanci a začal se stahovat vystoupily z hyperprostoru další posily a začaly nás kropit turbolaserovou palbou. To nám scházelo, hyeny se schází na večeři. Ale ještě poznají co je to IMPERIUM. Mlčení kapitána mě dosti znervózňovalo. To je mu snad jedno jak to dopadne?
Hlášení?! Poručík co stál u konzole podal stručné a výstižné hlášení o stavu.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Bell
Učedník
Učedník
Příspěvky: 5
Registrován: 24.11.2009 19:08:47
Bydliště: Polná (Kraj Vysočina)

Příspěvek od Bell »

1. jeden
2. sem asi slepej nebo nwm :ouch: ale nenasel sem topic kde je napsan co je za trest ale na podobných forech (hrach) se dava mute
3.odkazi musí být v code



Imperiální destruktor, vesmír.
Stíhači utrpěli dosti veliké ztráty, ale nakonec se podařilo prorazit obranou nepřátelských X-Wingů a zaútočit na Nebulon.
Poručíku zjistěte, proč nefunguje spojení a zkus ho znovu navázat. Když tak řekněte kapitánovy, ať zahájí evakuaci a zařiďte, ať jim letí naše transportéry pomoct. Konečně když kapitán Nebulonu pochopil, že nemá šanci a začal se stahovat vystoupily z hyperprostoru další posily a začaly nás kropit turbolaserovou palbou. To nám scházelo, hyeny se schází na večeři. Ale ještě poznají co je to IMPERIUM. Mlčení kapitána mě dosti znervózňovalo. To je mu snad jedno jak to dopadne?
Hlášení?! Poručík co stál u konzole podal stručné a výstižné hlášení o stavu.
Naposledy upravil(a) Bell dne 24.11.2009 22:00:57, celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Máš jednu velkou (a jedinou) chybu v úpravě textu...

2. je spíš o logickým myšlení, abys zapřemýšlel...nicméně máš prakticky pravdu...

Ale trojka je špatně, takhle je to proti pravidlům ;)
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dobře, otázky jsou už správně, takže čekej někdy zejtra, doufejme, výcvik...pokud se to povede, tak ti link pošlu přes PM... pokud ne, budeš ho mít v příslušné sekci...
Howgh, domluvil sem...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Mandalorianské a Sithské války“