Tvar příspěvků

Zde najdete pravidla, ale také info, jak se on-line hry zúčastnit. Nachází se zde i informace, které mohou pomoci při řešení problémů s Akademií.
Kapitan.Solo

Tvar příspěvků

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Na prvním řádku se uvádí lokace, která musí být podtržená. V lokaci se většinou uvádí planeta, kde se nacházíte a za čárkou konkrétní pozice.

Jestliže zahrnete do děje i chronologické upřesnění (bude to lepší pro orientaci), platí pro něj stejná pravidla. Stačí jej však zmínit pouze v prvních příspěvcích, nebo při přechodu o další den. Většinou si však toto hlídají moderátoři.

Pakliže se rozhodnete užít přímou řeč, musí být napsána tučným fontem.

Myšlenky postavy, za kterou hrajete musí být kurzívou.

Ve zvláštních případech lze použít i

Kód: Vybrat vše

code
nebo
citaci
. Jedná se například o zobrazování informací z datapadů, terminálů apod., nebo například při zanechávání zpráv. Pokud nevíte, tak se poraďte se svým moderátorem.[/color]

A v neposlední řadě snaha realné odpovědi.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Tvar příspěvků

Příspěvek od Jordi Linx »

Vzorový příspěvek, abyste mohli vidět, jak by to mělo vypadat.

Fyodos, Pláž na pobřeží: (3955 BBY)
Po svém příletu sem jsem doufal v klid a místo pro meditaci. Ale to, že se situace vyvrbila do té současné, jsem neočekával ani v těch nejhorších nočních můrách. Stál jsem uprostřed pláže obklopen čtveřicí protivníků, jejichž rudé čepele žhnuly a narušovaly svým hučením klid zdejší pláže. Delfíni skákající v nedalekých vlnách cítili mé rozpoložení a dobře věděli, že dnes mě místo rozcvičky a plaváním s nimi čeká něco jiného a nepříjemnějšího.

Naštěstí tu nejsou civilisti, nebo někdo, koho by mohli ohrozit ...
pomyslel jsem si a do ruky mi vklouzla rukojeť mého světelného meče. Elegantním gestem ruky doprava jsem ji rozžhnul a podíval se na toho z protivníků, který byl v Síle nejschopnější.
Váš vpád bude muset být potrestán, stejně jako vaše zločiny proti obyvatelstvu Republiky. Máte poslední možnost se vzdát,
varoval jsem je klidně a čepelí meče jsem lehce přejel ve vzduchu a poukázal na všechny čtyři. Neočekával jsem, že by byli ochotni se podvolit kapitulaci, proto jsem se vnitřně chystal na střet.
Není chaosu, jen celkové harmonie,
zopakoval jsem si pro sebe jeden z řádků kódu a připravil se do postoje pro Soresu, defenzivní styl. Chtěl jsem nechat vyrazit jako první je, abych mohl sledovat jejich pohyby a případně odhalit nějaké slabiny. Samozřejmostí byl pohyb po pláži, kdy jsem se chtěl postupně přemístit trochu do vody, která by je omezovala více než mě při mém nejsilnějším stylu boje, kdy využívám formy Ataru. K tomu bych případně pomocí Síly zvířil písek okolo sebe, abych z něj vytvořil stěnu. Ale vše záleželo na tom, jak zareagují moji soupeři.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Pravidla, návod ke hře, pomoc“