Průzkumná mise do neznámých oblastí (Todrias and Eldar)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Obroa-Skai
Odmítl jsem Treyyovu pomoc. Nebyl jsem unavený, hnala mě touha dostat se odsud. Viděl jsem před námi malou výletní loď a jednu větší, ale napůl rozmontovanou.
Tihle Ithoriáni to myslí vážně s tím odloučením od civilizace... Poznamenal jsem. Výletní lod neměla snad žádné zbraně standartně, pokud vím a pochybuju, že by je tam ti Ithoriáni přidali.
Otevři loď, Treyyi.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Obroa-skai

Treyy bez zbytočným otázok otvoril bezpečnostný mechanizmus dverí a tie sa so sykotom otvorili. Pekné miestečko, ďaleko od Jadra a jeho malicherných problémov. Majú štýl, to sa musí uznať...

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Obroa-Skai
Už když jsem se chystal vlézt do otevřené lodi, napadlo mě, jaktože nás nedohnali? Vždyť celou dobu byli za námi, museli nás přece dohnat, i kdyby se plazili jako Huttové! V tom se ozval výbuch a několik výkřiků. S trhnutím jsem se otočil, abych viděl nad námi jednu ze světolodí a několik invazních plavidel, jenž přistávali.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Obroa-skai

Čas odtiaľto vypadnúť. Teraz tu začne byť trochu horúco... Vieš s tým lietať, Han?

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Obroa-Skai
Nechtělo se mi odtamtud odlétat, viděl jsem kolonii, která zanikala, neměl jsem ty lidi rád, ale tohle jsem jim nepřál. Nebyla jiná možnost.
Jdeme! řekl jsem Treyyovi.
Je čas odtud zmizet a to pěkně rychle, brácho!

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Obroa-skai

Treyy vkĺzol do kresla kopilota, presne ako na Falcone a naštartvoval motory. Nestihneme to! pozrel dozadu na Landa pohľadom plným starostí.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Obroa-Skai
Seděl jsem u Landa, Lando spal. Vypadal už líp.
Odlet, než nás sejmou, rychle!

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Obroa-skai

Následne na to Treyy zdvihol celé plavidlo do vzduchu a všetku energiu vohnal do motorov. Rýchlo sa od miesta vzďalovali...

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Obroa-Skai
Těsně vedle plavidla se ozval výbuch. Několik systémů zahlásilo poškození.
Kdy už konečně proskočíme hyperprostorem. Co to je za šílený krám?
Zvednul jsem se a šel zkontrolovat počítač, který prováděl výpočty.
Fajn, možná že zítra to konečně dopočítá dodal jsme ironicky.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Obroa-skai

Treyy jemne pobúchal po monitore a ten na chvíľu vypovedal činnosť. To nie je dobré.. ale po chvíli naskočil a bolo vidieť, že sa tok dát zreteľne zrýchlil.

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Obroa-Skai - plavidlo Ithoriánů
Když byl dokončen výpočet skoku, něco mi nebylo jasné, displej ukázal dvakrát odlišné údaje.
Treyyi, zadrž! řekl jsem, když se chystal zatáhnout za páku hyperdrajvu.
Mám dojem, že potíže teprve začnou...

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Obroa-skai

Treyyova ruka zabrzdila a stuhla pri termináli. Čo sa deje, Han? Zahľadel sa na displej a začal sa v duchu upokojovať...

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Obroa-Skai
Podíval jsem se na displej.
Počítač je v tahu, Treyyi, nedokáže vypočítat kurz, jediná možnost je zkusit skok na slepo.
Věděl jsem, co by něco takového znamenalo.

Todrias Falco

Příspěvek od Todrias Falco »

Obroa-skai

A čo takto mikroskok? navrhol Treyy. Myslím, že to by sa dalo...

Kapitan.Solo

Příspěvek od Kapitan.Solo »

Obroa-SKai
Neměli jsme na výběr
Lééť zakřičel jsem, když jeden z výbojů vrazil do boku naší lodi. Naštěstí nebyl silný, ale neměl jsem chuť čekat, až se to změní.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“