Mise pro hráče Dash Spience - Bakurský krystal

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

ISD - Hekticky rychlý průlet vesmírem

Už se těšíme pane, odpověděl voják a mužstvo se vrátilo ke své předchozí činosti.
Cesta na můstek byla opoznání delší, než předchozí cesta do kasáren. Nastoupil jsi do jednoho z minivláčků, které dopravovali posádku z jedné strany lodě na druhou, přece jenom kilometr na délku je dost. Poté jsi nastoupil do jednoho turbovýtahu a vyjel na patro s můstkem. Před bytelnými dveřmi na můstek stál pár stráží, kteří tě po identifikaci vpustili dovnitř.
Můstek byl nyní v klidu, byla tu jen nezbytná obsluha zařízení.
Velitel Shakstoot stál před průzorem a pozoroval strakaté nebe hyperostoru.

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

ISD - Hekticky rychlý průlet vesmírem


Můstek byl skoro prázdný,hledám velitele.Uvidím ho u průzoru.Jdu rázným krokem k němu.
Veliteli Shakstoote zdravím vás!Chtěl sem se zeptat co se stalo v impériu nového v době našeho zajetí?Byl sem odříznut od informací a nechci je hledat někde v holonetových zprávách.Už se zase těším do akce!Ta špína mi zabila 46 mužů už se těšíme až jim to budeme moci vrátit!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

ISD - KesselRun za méně než 12 parseků

Velitel se na tebe otočil a lehce se usmál.
Ale veliteli, vždyť jste byly zajati jen dva dny. Galaxie je sice velká, ale dva dny jsou i tak poměrně málo. Ale něco se přeci jen událo. Císařství dokončilo novou bitevní stanici. Říkají ji Hvězda smrti, je obrovská. Měl jsem štěstí ji vidět. Jednu dobu jsem sloužil pod jejím velitelem Mofem Tarkinem. no a Rebelové oficiálně vystoupli proti Říši. Nic zásadního.
Velitel se ironicky usmál a otočil se zpět k nebi hyperprostoru.
Vašich mužů je mi líto. Jsem si jist, že to Rebelům mnohonásobně vrátíte.

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

ISD - KesselRun za méně než 12 parseků

Sice dva dny ale i tak.Tak to je dobře snad tu rebelskou špínu s její pomocí rozprášíme!
Tak to byli ty plány!Jestli je mají rebelové a najdou nějakou chybu!
Dobře no nic ještě se zeptám za jak dlouho budeme na Coruscantu a jdu zase do své kajuty!
Můstek byl tichý a ponurý všichni byli zabráni do své práce!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

ISD - Záchranáři v Hlučíně končí

To určitě ano.
Velitel se otočil k muži u jedné konzole.
Poručíku, za jak dlouho budeme na Coruscantu?
Vypadá to na dvacettři hodin pane.

Velitel se otočil zpět k průzoru.
Slyšel jste veliteli, dvacettři hodin. Můžete odejít.

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

ISD-hyperprostor

Děkuji veliteli!
Odejdu a přemýšlím jak nejlépe utratit čas!No asi zajdu za mužstvem na partičku sabaccu už sem ho dlouho nehrál!V turbovýtahu zadám patro s kasárnaMI A jdu do ubikací.přijdu k nejbližší partičce hrající saback.Mohu se přidat pánové?
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Uživatelský avatar
Lumik Polni
Učedník
Učedník
Příspěvky: 285
Registrován: 25.8.2007 20:41:33
Bydliště: Zapadlý statek na Dantooine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lumik Polni »

ISD - Hyperprostor

Vojáci se na tebe podívali.
Jistě pane, řekl jeden z nich.
Přisedl sis knim a jeden z mužů rozdal karty.
Z počátku se muži chovali trošku nervozně a dávali si pozor na pusu, ale po pár partičkách se uvolnili.
Ti rebelové dostali teda na prdel co Jarsi, promluvil jeden voják na druhého.
Jo to jo. Asi nepočítali, že se vzbouříme tak rychle. Vypadali docela vyjeveně. Ale nakonec docela odolávali, to se jim musí nechat.
Jo, ale naší bojové technice nestačili. Mimochodem, to cos udělal u toho hangáru, to mě budeš muset naučit.
Čas ubíhal a vy jste se bavili o všem možném. Od politiky až k ženám.
Místnost se pomalu vyklízela jak muži odcházeli do svých postelí, až jste nakonec zůstali v místnosti sami.

_________
Já se v sabaccu nevyznám, takže můžeš popsat hru.

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

ISD - Hyperprostor

Po několika partičkách se to rozjelo.
Ale jo chlapci natřeli ste jim to pořádně!A zapomente na mou hodnost!Dnes se veselme na počest našich kamarádů!No jo ten zásah transpotu byl dobrej!Za jak dlouho si myslíte že padne rebélie já myslím tak do měsíce!
Tajkovýhle pokec mezi vojáky mám moc rád dozví se člověk hodně věcí!
Rozdali sme karty!Měl sem 18 bodů potřebuju 21 řekl sem si ještě o jednu kartu přišla mi micová dvojka!To je dvacet!Asi nemá cenu další kartu budu hrát na náhodu a modlit se aby někdo neměl čistej sabacck.
Dva hráči to už položili zbejvali sme jen já a ještě dva hráči!Byl sem zvyklí mít obličej bez výrazu ted sem ho použil.Pochvíli položil i druhý hráč zbyl sem jen já a poslední.Přihodil do banku.Ukázali sme karty!Odkryl mi své karty!Měl 21 bodů saback sakra!
Dobrá hra chlapče!No nic dobrá,pěkná hra,jdu se podívat za ostatními!

----------
Tak já taky moc ne sázel sem na tebe ale snad je to tak nějak napsaný
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Freyt

Příspěvek od Freyt »

Zdravím tě,přebírám tvůj příběh...
-----------------------------------------------
ISD-Hyperprostor

Vstal jsi ze sedačky a pomalu obcházel po kasnárnách,někteří muži už spali,někteří se připravovali a když tě viděli,chtěli zasalutovat,ale ty jsi jim jen naznačil ať pokračují...
Připadal jsi si zvláštně,jakoby jsi byl jejich starší starostlivý bratr... Směřuješ pomalu ke dveřím z kasáren,když tu najednou k tobě přijde jeden z mužů,vzpřímeně se před tebe postaví...
Pane?! I přesto že jsme měly tolik padlých byla to skvělá operace.Mnoho mužů si vás váží za to že jste za námy dnes přišel a já jsem jeden z nich!
Postavil se do pozoru ještě více a zasalutoval...

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

ISD-Hyperprostor

Nesalutujte mi!Ted ne jen když tu bude někdo z velení jinak to nevyžaduji!
Usměji se a jdu s kasáren směrem k turbovýtahům!Zastavímě jeden s vojáků a řekne mi že mi věří to mně velice potěšilo!
Dobře vojáku děkuji!Zhruba za půl dne sme na Coruscantu ještě se vyspěte a budte připraveni jasné!?
Bylo mi píjemně každého velitele potěší když mu mužstvo věří.Dojdu k turbovýtahům.Sjedu na čtvrtou palubu ke své kajutě a jdu si lehnout potřebuji načerpat síly na další den!

------------------------------------------
Ok snad nezklamu
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Freyt

Příspěvek od Freyt »

ISD-Hyperprostor

Vcházíš do své kajuty,jsi celý rozlámaný.V hlavě ti stále zní křik vyslýchané velitelky...
Unavený se převlékáš a krystal si schováváš pod jednoduchý polštář,pak se omyješ a leháš si,vezmeš krystal do ruky a díváš se na něj...přímo září rudou barvou...
Pak usínáš...

ISD-Coruscant- oběžná dráha

Z hlubokého spánku tě vytrhne komlink v kajutě...
Velitel 3743 dostavte se na můstek.
Komlink utichnul...

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

ISD-Hyperprostor

Bolí mne celé tělo.Promítám si co jsem dělal.Vidím se jak vyslýchám velitelku rebelů,mluvím s císařem,sleduji hvězdy s velitelem na můstku,hraji sabac se svým mužstvem!Ted po umytí sem se cítil o trochu svěžejší!Lehnu si a prohlížím si krystal je nádherný zaří rudou barvou jako slunce na Tatooinu.Uložím ho pod pološtář a usínám!

ISD-Coruscant- oběžná dráha
Zapípání komlinku mně probudí hlas mi oznámí at se dostavím na můstek.
Trochu neochotně stávám z postele do jdu si opláchnout obličej,abych se trochu probral.Obleču si si uniformu a zamířím k turbovýtahu.Vyjedu na můstek identifikuji se stráži.a jdu za velitelem Shakstootem.
Veliteli!Měl sem se dostavit!Hlásím příchod!
Můstek byl plný posádky nebyla tu jen ostrouhaná pohotovostní posádka ale všichni bylo vidět že sme přiletěli do srdce impéria na Coruscant!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Freyt

Příspěvek od Freyt »

ISD-Coruscant-oběžná dráha

Pohov veliteli.
Odpověděl kapitán aniž by se otočil,stále se díval průzorem ven...
Venku létala nejrůznější plavidla a samozřejmě Star Destroyery nejrůznějších typů...
Všimnul jsi si,že jich tu je neobvykle mnoho...
Vidíte veliteli...povídá kapitán klidným tónem...to ta vaše operace,něco se chystá.
Když jste spal,přiletěl pro vás transport.To že přiletěl mne neznepokojuje,znepokojuje mne to že v něm byla osobní císařova stráž...máte se okamžitě nalodit na raketoplán,nevím sakra co to znamená a rád bych to věděl,ale vy mi to asi nepovíte že?
Tentokrát se už otočil a díval se na tebe...po chvilce dodal...
Vaše jednotka má zůstat zde na Poisonu...odchod

Uživatelský avatar
Dash Spience
Seržant
Seržant
Příspěvky: 985
Registrován: 09.9.2007 09:11:25
Bydliště: Nar Shaddaa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dash Spience »

ISD-Coruscant-oběžná dráha

Před průzorem se míhali lodě všech druhů!Velké Isd,Sd třídy Victori,Dreaghnouty,malé korvety a doprovodně lodě,všechny možné druhy stíhaček TIE.
Bohužel nemůžu vám nic prozradit je to jen pro císaře!Bez mé jednotky!Proč?
Otočím se ani nečekám na odpověd!Rozběhnu se do své kajuty pro krystal!Vezmu ho zpod polštáře chvíli pozoruji jeho zář,dám ho do příruční tašky a poklusem jdu do hangáru!U transportu třídy Gamma stojí dvojice stráží.Jejich rudá zbroj napovídá jejich funkce osobní stráži kancléře.
Jsem velitel Rush měl sem se dostavit!
Podívám se jim do průzorů v helmě vypadají jako bez očí.To mně neznepokojuje sem zvyklí na vojáky bez tváří!
,,Nepřítel mého nepřítele je stále ještě i můj nepřítel."

Alpha-63 Dash

Freyt

Příspěvek od Freyt »

ISD Poison-hangár

Muž v brnění pouze pohnul hlavou směrem na rampu do raketoplánu,tomu gestu jsi velmi dobře rozuměl,oba dva muži tě následovali,hned za nimy se rampa zavřela...
Z interkomu se ozval pilotův hlas...Všichni se usaďte,startujeme.
Poslechl jsi jak pilot řekl,a téměř ihned poté se transport zakymácel,poznal jsi že je odstartováno...
Až po chvíly si všimneš,že oba z Rudé gardy tě sledují,jejich zbraně stále na rameni...ty pohledy ti nebyly vůbec příjemné...

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“