Mise Pro hráče Will Evansová.

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Ertai

Příspěvek od Ertai »

Kashyyyk

Tak nás dostan do vesnice. My už se o to nějak postaráme ne? podívala jsem se na mistry za mnou. Stejně jsme neměly na výber, byly tam naše lodě. A myslím, že mistru Yodoiv by nevadilo že osvobodíme vesnici jeho přátel

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Kashyyk

Nemohu Výtah je nahoře a jen já znám kombinaci kterou se rozjede a oni mě to nechali je mi líto nemohu sloužit.
Řekl Wookie a podíval se do té výšky

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Kashyyyk

mistře? a co váš astrodroid? nemohl by to udělat on? teda pokud se s ním máte jak spojit. Jiné řešení mě nenapadá zkusila sem další nápad co mě napadl

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Kashyyk

Pochybuji že naše lodě nejsou hlídané.

Řekl Zik
Jedi slepy se pomocí síly rozhlédl a napadlo ho aby se nějak prokopaly přes ten strom že už to tady několikrát viděli.

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Kashyyyk

To si neumím předtsavit. řekla jsem slepému Jedimu jak to jako chcete udělat? nějak sem nerozuměla pojmu prokopat se zkrze strom. Ale znělo to dost neuskutečnitelně

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Kashyyk

Ještě řekněte že jste neviděla ty zničené stromy.

Řekl Jedi a začal vysvětlovat.
Kdyby se jeden z nás odhodlal a šel první mohl by se prosekávat a dělat úchyty kudy by jsme lezli.
Přesně takhle to dělají Wookiové když hledají Měsíční VOsy

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Kashyyyk

Myslím, že to zvládnu. Výšek se nebojím. řekla jsem mistrům. Stejně by to bylo na mě, protože dva byly slepí a jeden zraněný. Nečekala jsem na to co řeknou mistrové a už sem lezla. Mečem jsem si dělala uchyty a lezla nahoru

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Kashyyk

Nejhůře to šlo přes kmen který byl tvrdý jako ocel.
Mistři lezli co nejrychleji za padawankou ale cesta byla dlouhá několikrtá se museli zastastavovat.
Mistr Několikrát zavtipkoval že jsi se měla dát spíš na horolozce

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Kashyyyk

Obávám se že horolezce bych dělat nemohla. Až budem nahoře řenku vám proč. prosekávala jsem se dál stromem. Vrcholek se blížil. Popravdě to šlo lépe než obvykle.

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Kashyyk

Ještě 50 metrů a mohli jste se nadechnout všude kolem vás létali měsíční vosy.
Mistr se ušklíbl a pomáhal poslednímu jedimu který byl velmi utahaný nahoru.

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Kashyyyk

Tak at je s náma všema Síla řekla jsem když jsem se chytla plošiny a chystala jsem se vyhoupnout nahoru. Tohle se bez boje jistě neobejde

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Kashyyk

Viskočila do samého konce byl tam už jen kůra kterou stačilo zničit a byli venku.
Mistr už nedokázal držet Jediho který se nějak smýkl a byl v bězvědomí

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Kahyyyk

Podívala jsem se dolu. Co se děje mistře? poptřebujete pomoc? bohužel jsem dolu pořádně nevyděla, takže sem nevěděla co se děje

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Kashyyk

Ne jediné co od tebe potřebuju je aby jsi rychle udělala ten otvor musíme se dostat ven,.
Křičel mistr a ve stromě se to rozléhalo několikrát

Ertai

Příspěvek od Ertai »

Kashyyyk

švihla jsem párkrát mečema otvor byl na svetě, zkočila jsem dovnitř a pomohla i mistrům. Ted už zbývalo jen dostat se ke stíhačkám. Snad

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“