Mise pro hráče Andre Solvan

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Ruplikon

Mise pro hráče Andre Solvan

Příspěvek od Ruplikon »

Korriban

Andre si už zvykl na své místo v tomto chrámu.
Každý den cvičil s nějakými Sithy a nudil se.
Náhle se k němu přihnal jeho starý známý Darh Khar.
Andre konečně tě múžeme použít.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Korriban

"No konečně, o co jde?" řekl jsem a dál modifikoval navádění raket u mojí lodi...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

korriban

Poletíš na misi na Coruscant.
V jedné z těch pracoven senátorů se pokusíš zavraždit senátora z Kasshyku.
Byl nám nakloněný ale poslední dobou začal sympatizovat s republikou.

Řekl Khar a ještě se zeptal.
Nějaké otázky?

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Korriban

"Žádné." odpověděl jsem.
"R4, připrav loď k odletu!" přikázal jsem astrodroidovi, který opravoval několik špatných šroubů. Brzy jsem nasednul i já a pomalu jsme vzlétali do hlubin vesmíru...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Korriban

Andre si připadal jako nějaký zvláštní tvor před 2 měsíci jsem přiletal jako lovec a teď se na Coruscant vrací jako zabiják ve jménu Sith.
R4 začal divoce pípat jako tenkrát a ptal se.
Kam to je dnes pane Andre?

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Korriban

"Dneska to bude na Coruscant" odpověděl jsem a R4 něco zapípal a už jsme byli v hyperprostoru. Začal jsem v této volné chvilce relaxovat a využil jsem i nově zabudovaný přístroj na pití a jednoduché jídlo, jako jsou třeba mini bagety nebo sušené mléko...

Po chvilce jsme se vynořili z hyperprostoru a pomalu jsme začali sestupovat...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Andre byl sice zabiják ale přece jen chtěl vipadat nenápadně což mu ničil už fakt že byl nadaloriánec.
Stále si nebyl jistý kde má přistát aby to bylo blízko u bytů senátorů.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Coruscant

"Tak kdepak přistaneme? Hmm, už to mám! Tuhle loď používají Jediové, takže zaparkujeme v jejich hangáru a od nich je to kousek do Hotel of Coruscant, kde bydlí senátoři." letěli jsme pomalu k chrámu Jedi, potom jsme kousek odbočili a už jsme byli u hangáru Jedi.

Vletěli jsme dovnitř - nikdo vevnitř nebyl, takže nebyl problém v klidu zaparkovat a díky modifikovánému zamykání jsem nemusel mít strach, že mi se stíhačkou odletí...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Andre přistál.
Náhle přišla do chrámu mistrině jedi Luminara Unduli a její padawanka Bariss Ofee.
Hned jak viděli mandaloriána aktivovali meče a rozeběhli se na něj

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Coruscant

"Krucinál, a to se to tak pěkně vyvíjelo" řekl jsem otráveně a ihned aktivoval , nyní modifikované neviditelností, uspávací šipky citlivé na teplo a nasměrované na ty dvě Jediiky...

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Šipky byli odraženy ve stejném okamžiku vlastně všechno co ta jedna z jediek něco udělala ta druhá to měla za sebou po jedné sekundě.
Luminara s Bariss se dostali tak blízko že na seknutí mečem by ho zabili.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Coruscant

Aktivoval jsem jetpack, vzlétnul ke stropu a začal po nich pálit plamenometem....

_______________________________________________________________

BTW nezapomněl jsi mi napsat hodnocení výcviku? Ne že bych po tom nějak prahnul, ale přeci jenom jsem zvědavej :-)

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant

Plamenomet zasáhl obě jedijky které se zkácely na zem Andre se rozhodl že se zde nebude zdržovat a utekl tedy prič.
Mezitím se v hangáru shromáždili mimo Luminaru a Bariss také Kenobi,Fisto,Swan a Windu
_______________________________________________________________


Nezapoměl jen když už jedno máš tak ti udělám až misi newa?

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Coruscant

Utíkal jsem k nejbližší půjčovně vznášedel, zaplatil jsem 50 kreditů za to nejlepší, co tam měli a co nejrychleji jsem odletěl směrem k Hotel of Coruscant. "Tohle jsem nechtěl...to se nemělo stát. Proti Jediům jsem nikdy nic neměl. Doufám, že se jim nic nestalo...." a pokračoval jsem dál městem s bezduchým výrazem ve tváři...

_______________________________________________________________

Nevadí :wink:

Ruplikon

Příspěvek od Ruplikon »

Coruscant


Když si najal speedr až v této chvíli si vzpoměl na svého R4 který zůstal v lodi.
Když tak přemýšlel o osudu svého milovaného droida cesta rychle ubíhala a on zastavil u Hotel of Coruscant.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“