1. mise pro Gowita Dentrise (Merthor)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: 1. mise pro Gowita Dentrise (Merthor)

Příspěvek od East.Wood »

Ord Mantell, kavárna 'Hvězdný prach'

Dřív, než kterýkoliv z vás dokázal vyřknout smysluplnou objednávku, předešla vás Dalilah: "Doneste nám třikrát ledový dračí dech s třešničkou a bílou polevou prosím!"

Smanth na sobě nedal nic znát, přesto se lehce natočil k dívce a poté, co číšník odešel, se jí tiše zeptal: "Dračí dech? Doufám, že to není nějaký lomcovák, zlatíčko!"
"Neboj, je to nealkoholický nápoj se sladkou příchutí. Tohle tu pijou i děti..." usmála se Dalilah.

Poté co se ujistil, že budete ve střehu i po požití objednaného pití, začal se Smanth nenápadně rozlížet kolem a sledovat okolí. Pátral po případných únikových cestách, po vybavení sálu, množství osob uvnitř místnosti a také se díval po čemkoliv, co byste mohli použít jako případné zbraně, kdyby došlo na nejhorší. Dobře mířená rána židlí nebo stolem na hlavu mohla být pádnou obranou proti nenadálému nepříteli.

"Už vidíš ty dva, Dalilah?" zeptal se po chvilce vaší průvodkyně Smanth.
"Ne... počkat! Už přišli! Tamti dva na kraji baru, vidíte je?!" zašeptala dívka zrovna, když číšník donesl pití.

Jakmile odešel, mohli jste si pozorně prohlédnout své budoucí 'oběti'. Kromě důstojnických uniforem, které vás enormně zajímaly, na nich nebylo nic zvláštního. Byli to dva chlapíci, kteří se šli po službě trochu uvolnit. Bylo jim kolem třicítky, žádné zvláštní znamení vás na nich neupoutalo. Nebyli ani nijak zvlášť urostlí, takže se mohlo zdát, že zatáhnout je někam na toalety a dát jim co proto nebude problém...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 668
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město
Czech Republic

Re: 1. mise pro Gowita Dentrise (Merthor)

Příspěvek od Merthor »

Ord Mantell, kavárna 'Hvězdný prach'

Když Delilah objednala pití, znovu osvědčila svou připravenost a míru, jakou nám mohla být prospěšná. Zřejmě tu musela být už někdy před tím, ne-li víc jak jedenkrát. Vypadalo to, že se tu tak nějak dobře orientuje. Vždy si věděla rady, když nás vedla sem nahoru ke stolu i když objednávala pití a ani jednom byť jen trošku nezaváhala. To od ní byl opravdu dobrý výkon.
Na název toho co objednala, bych asi taky nepřišel. Trochu jsem se divil, stejně jako Smanth a čekal, co že to vlastně bude zač. Dračí dech, to byl název, který sám o sobě hned dával znát, že je ze stejné noble sorty, jako název podniku, ve kterém jsme se právě nacházeli. Hvězdný prach. Ano jak honosně se ten název tvářil. Nevěřil bych ani, že je to nealkoholický nápoj, tím spíš zmínce o malých dětech, jak nám hned poté Deliliah sdělila. Vypadalo to tedy spíš opravdu na nějaký ostrý drink.
Před číšníkem jsme se samozřejmě snažil tvářit jako by nic. Jen jsem kývl, že je to jako z mé strany přesně tak. Ostatně nesouhlasit s objednávkou by bylo krajně nezdvořilé vůči číšníkovi i vůči Delilah. A to i tehdy pokud bych vzhledem k daným okolnostem nějaké námitky opravdu měl. Moc jich nebylo tohle jsem nechával na ní a soustředil se na úkol získat uniformy.

Raději jsem se rozhlížel po místnost podobně jako Smanth. Udělat si povšechný obrázek o tom, jaká je tady v sále situace nabylo od věci, i když jsem předpokládal, že bude třeba využít výhod jiného místa, než zrovna hlavního sálu. Hospodská rvačka, to asi nebylo to co by tu bylo vítáno ani to co jsme potřebovali, protože v takovém případě bychom měli téměř jistotu, že nezůstaneme opomenuti. Zajímalo mě rozmístění stolů a hostů a to, kam by si ti dva důstojníci mohli nejspíš sednout.
Důstojníky, na které se Smanth už mezitím ptal jsem zahlédl až když nás na ně upozornila Delilah. Prohlížel jsem hlavně stoly a proto jsem si jich asi nevšiml hned když přišli a usadili se k baru. Ale nyní tu byli a tak se stali předmětem mého zkoumání. Nemohl jsme se jejich směrem dívat pořád, ale šilhal jsem tam přes svou sklenici tak často jak to jen bylo možné. Zajímalo mě, co že si to vlastně objednali oni. Pokud popíjeli nějaký alkoholický nápoj, mohla to pro nás být výhoda, protože by pak byli méně bystří, rychlí i obratní a já se Smanthem bychom s nimi měli méně práce. Ale nechtěl jsem je podceňovat. Už to že se objeví někdo v dalších uniformách určitě způsobí, že si hned vzpomenou na svoje vyšší hodnosti a vůbec tu byla spousta toho, co bude hrát naopak v jejich prospěch.
Otočil jsem se ke Smanthovi a co nejméně nápadně mu potichu řekl další důležitou věc, která mě právě v tu chvíli napadla.
"Musíme chvilku počkat bylo by moc nápadné, kdybychom odtud najednou všichni hned zmizeli." Tím jsem samozřejmě myslel nás tři a ty důstojníky. Čím víc lidé prostě zmizí bez placení, tím větší taky vypukne poprask.
"Jak dlouho tu tak zhruba bývají?" optal jsem se ještě rychle Delilah. Znát tu bodu, bylo by ideální zkusit je překvapit někdy v druhé polovině, nebo ke konci jejich návštěvy, pak by se nápadnost dala určitě zmenšit tak, abychom odsud mohli rychle vyklouznout a bleskově provézt akci, aniž by se třeba na něco přišlo.
Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -


Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: 1. mise pro Gowita Dentrise (Merthor)

Příspěvek od East.Wood »

Ord Mantell, kavárna 'Hvězdný prach'

" Jak kdy, někdy se rozsedí, probírají službu. Ale častěji se zdrží na jednu, dvě skleničky a zmizí. Je třeba jednat rychle a nenápadně, přesně jak říkáš," natočila se k Tobě dívka.

Smanth se mezitím rozhodl posunout se trochu kupředu.
"Hele, zkusím něco zjistit. Jdu na toalety," prohodil k vám polohlasem a nedbale vstal od stolu a zamířil k oněm místnostem.

Cestou nezapomněl projít kolem baru, kde seděli dva důstojníci. Okamžik se snažil jakoby hledat správný směr, aby zachytil jejich rozhovor. Pak odešel tam, kam mířil.
A netrvalo dlouho a stejným způsobem se vracel zpátky. Zase nenápadně natočil hlavu k dvěma mužům a procházel kolem nich co možná nejlhostejněji. Došel ke stolu, usedl a vypadal spokojeně.
"Ti dva budou brzo platit, měli už asi tři drinky. Vypadá to, že jsou mírně v náladě. Tohle bude naše chvíle!" řekl rozhodně.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 668
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město
Czech Republic

Re: 1. mise pro Gowita Dentrise (Merthor)

Příspěvek od Merthor »

Ord Mantell, kavárna 'Hvězdný prach'

Podle toho co Delilah odpověděla to vypadalo, že dlouho čekat nebudeme. Takže se asi opravdu blížil čas, kdy budeme muset jednat. Proto jsme také byli tady uvnitř. Kdyby stačilo si na ně počíhat kdekoliv jinde, nemuseli jsme vůbec vstupovat, spíš bychom hlídkovali někde poblíž vchodu do kantýny. Na ulici bychom taky nemuseli uniknout nežádoucím zrakům, někdo se mohl náhodou nachomýtnout takže to svým způsobem nemuselo být lepší než tady uvnitř.
Prostě to chtělo udělat něco šikovného, abychom dostali ty dva důstojníky někam, kde nás nebude mít nikdo na očích, pak stačilo získat moment překvapení vzít blaster a zneškodnit je..
Ruka mi na základě té myšlenky sklouzla kousek dolů k místu, kde jsem měl připevněnou blasterovou pistoli, ale včas jsem se zarazil a tak to vlastně nebylo zase natolik nápadné, abych na sebe upoutal zbytečnou pozornost někoho v sále.
Než jsem něco skutečně stačil udělat vstal od stolu Smanth. Měl opravdu dobrý nápad to se muselo uznat. Alespoň budeme vědět na jak jsou ti dva na tom a co máme tedy očekávat. Lépe bych to sám asi neprovedl. Měl jsem sice podobnou myšlenku, ale na dálku to nebylo zdaleka tak účinné, jako když Smanth prošel těsně baru, kde ti dva seděli a mohl slyšet všechno o čem spolu rozmlouvají..
Sledoval jsem Smantha po cestě k až k baru, pak se na chvíli co byl pryč opět nenápadně pokusil zaměřit na ty dva důstojníky, a nakonec ho doprovodil pohledem zpátky k našemu stolu. On i Delilah, zatím odvedli pořádný kus práce a teď než přijde to hlavní, měl bych něco udělat i já.
Byl jsem opatrný, ale jen tak do počtu jsem tu zase být nechtěl. Rozhodně mě nebavilo sedět tu jen tak a čekat až se ti dva zvednou a vyklouznou nám přímo pod nosem.
"Převezmu si je. Dám na ně pozor a kdyby něco tak se taky nějak vymluvím, nebo zkusím trochu připravit půdu," navrhl jsem. Na odpověď jsem stejně jako Smanth příliš dlouho nečekal. Zvednul jsem se od stolu a pomalu zamířil k baru. Přitom jsem dával pozor, jestli v blízkosti baru není cokoliv, co by mi třeba pomohlo se poblíž objektů mého pozorování na nějakou chvlíli chvíli pozdržet. Pokud by bylo vyloučené prodlévat nenápadně v blízkosti baru, minul bych ho a pokračoval tak ako Smant kolem něj dál.
Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -


Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: 1. mise pro Gowita Dentrise (Merthor)

Příspěvek od East.Wood »

Ord Mantell, kavárna 'Hvězdný prach'

Iniciativa není špatná věc, ale rozhodně nesmí být zbrklá a nepromyšlená.

Rozhodl jsi se vložit do akce a po vzoru Smantha pohlídat dva důstojníky u baru.
Prošel jsi kolem nich, protože stát jim za zády by bylo krajně nevhodné...

Ovšem nemusel jsi čekat dlouho, najednou se zvedli a šli společně tam, kam předtím zamířil Smanth - na toalety.
To byla zřejmě vaše jedinečná šance, kde jinde jste mohli být v nejlepším případě sami s dvěma mírně unavenými a několika sklenkama alkoholu posilněnými muži a dostat to, oč vám zde šlo?

Nemusel jsi se ani otáčet a už byla u Tebe Dalilah, zatímco Smanth jistil situaci u vašeho stolu.
"Jsem tady... Smanth už nemohl podruhé jít... bylo by to podezřelé... jdeme?" řekla dívka a bylo jasné, že chce společně s Tebou zaskočit ty dva na místě, kde by to nejméně čekali.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 668
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město
Czech Republic

Re: 1. mise pro Gowita Dentrise (Merthor)

Příspěvek od Merthor »

Ord Mantell, kavárna 'Hvězdný prach'

Všechno jsem provedl dle původního plánu. Šel jsem jako by nic pomalým krokem směrem k baru a cestou mírně kličkoval mezi stoly, abych si tak troch prodloužil cestu a nedorazil k baru moc brzy.
Než jsem k baru došel, všiml jsem si, že je poblíž něj monitor s nějakými informacemi. Prošel jsem za zády těch dvou důstojníků a nabral nový smě, abych mířil k tomu místu, kde byl monitor.
Zastavil jsem se a na oko se zajímal o to, co tam bylo napsané, ač mě ve skutečnosti obrazovka s místními zprávami, nebo co to na ní vlastně bylo vůbec nezajímala. Naopak jsem nezapomenul sem tam po očku mrknout k baru, co se u něj vlastně děje.
Měl jsem štěstí, protože ti dva se začali zvedat velice brzy. Ještě jsem zbystřili a pokradmu se díval na to, jak odcházejí na toalety. Přesně tam, kde jsem je potřeboval. Nechtěl jsem u Monitoru prodlévat příliš dlouho, ale přesto jsem jim dal malý náskok, i když zas ne tak moc velký. Tak akorát, aby stihli dojít, tam kam pro tuto chvíli odejít chtěli a kde mělo být místo činu. Mezi tím se ke mě připojila Delilah. Být Smanthem, možná bych to risknul a šel sám, ale předpokládal jsem, že na ty dva mírně podnapilé a překvapené vojáky bych měl vystačit i sám. Od Delilah jsem potřeboval něco jiného.
Kývnul jsem na Delilah a vyrazil směrem k toaletám.
Když za námi zaklapli spojovací dveře mezi sálem a zázemím, cítil jsem se už bezpečněji, protože v chodbě nebylo toli lidí, snad tam v tu chvíli nebyl vůbec nikdo. Chladnokrevně jsem uvažoval o provedení vlastní akce.
"Mohla bys to tu prosím trochu jistit, kdyby se někdo náhodou objevil?" Jo a potom hlavně nějak budeme muset dostat ven minimálně ty uniformy, ale v ideálním případě toho budeme muset pobrat víc. Mohla bys ještě ověřit jak je na tom zadní vchod? Pokud tu tedy nějaký je" požádal jsem Delilah o odpovídající krytí vlastní akce.
Ještě jednou jsem se rozhlédl jesli je to místo prázdné. Následně jsem přešel ke dveřím na toalety a sundal a konečně sáhnul k opasku, kde jsem měl zavěšenou blasterovou pistoli. Povytáhnul jsem ji a ověřil jsem si, že je nastavená na pořádně silnou omračující dávku, která by měla pro začátek měl oba důstojníky zneškodnit. Přitom jsem blaster kryl u stěny, kdyby se náhodu někdo přeci jen objevil. Nechtěl jsem se naplno odhalovat, dokud pohledem nepřelétnu místo činu. Jakmile to všechno bylo hotové vzal jsem za kliku přípraven vstoupit a udeřit..
Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -


Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: 1. mise pro Gowita Dentrise (Merthor)

Příspěvek od East.Wood »

Ord Mantell, kavárna 'Hvězdný prach' - toalety

Dalilah jen přikývla a otočila se.
Rozhodně jsi vešel na onu místnost, kde se měli pohybovat dva vaše terče. Pokud by tam měl být ještě někdo další, značně by tím komplikoval zneškodnění obou cílů.

Mohl jsi se však prozatím radovat - u zdi stál jeden z důstojníků a důkladně vykonával potřebu. Druhého jsi zatím neviděl, ale ten první s ním asi hovořil, takže jeho kolega mohl sedět v jedné z kabinek a ulevovat svému žaludku.
"... no a tak jsem mu řekl, že do toho nejdu. Nejsem přece blázen! A víš, co mi na to...?" zarazil se uprostřed hlučného hovoru onen u zdi stojící imperiál, když tě zaregistroval. Větu nedokončil stejně, jako svou potřebu. Ztuhl, když tě uviděl a odtušil, že si nejdeš jen ulevit...

"Gargu... co se děje?" ozval se druhý muž z kabinky.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 668
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město
Czech Republic

Re: 1. mise pro Gowita Dentrise (Merthor)

Příspěvek od Merthor »

Ord Mantell, kavárna 'Hvězdný prach' - toalety

Do dveří jsem vstupoval s jistotou, ale pořád jsem si ještě dával pozor. Jakékoliv narušení, jakákoliv nepředvídaná maličkost mohli být opravdu nebezpečné, dokud nebude úplně po všem. Vstoupil jsem a přelétl očima vykachlíkovaný interiér. Moje oči se zastavili až na důstojníkovi, který v tu chvíli nebyl zrovna situaci, která by umožňovala zrovna účinnou obranu. Tedy alespoň pokud budu dostatečně pohotový, rychlý a obratný.
Všechno tedy probíhalo tím nejlepším možným způsobem. S minimem překážek a komplikací.
Snad jsem čekal, že to bude obtížnější, ale v tu chvíli mi to připadlo moc snadné.
Teď konečně jsem zcela vytáhl svou zbraň, pozvedl ji a namířil do horní část zad toho zcela bezstarostně od hovoru ponořeného a nic netušícího důstojníka. Pak jsem přeci jen na kratičkou chvíli zaváhal. Stisknout v téhle naprosto reálné situaci spoušť a chladnokrevně vystřelit bylo přeci jen trochu těžší, než jsem si půbodně představoval.
Svým zaváháním jsem poskytl své oběti čas, aby si mě a mého záměru povšimla.
To už byla přeci jen trochu těžší situace, než tam stát zcela nepovšimnut, protože něco mohlo varovat toho druhého zatím skrytého chlapíka. Věděl jsem, že s tím druhým to nebude jen tak. A něco jiného to bude, poku si dá pět a pět dohromady. Jedinou šancí bylo reagovat rychle a vzbudit tak co možná nejmenší povyk, který by mohl upoutat ještě víc, než jen mlčení.
Už jsem neváhal ještě jednou letmo mrknul na mířidla a rychle stisknul spoušť.
Ještě potom měl následoval rychlý přesun do takové pozici, která by byla výhodná ve chvíli, až ten druhý otevře dveře. Ty mě nejdřív měly krýt, ale pak se v nich měl objevit druhý důstojník a to byla chvíle, kdy abych stisknul spoušť podruhé a kdy mohlo být skoro všechno hotové.
Hlavně všechno muselo proběhnout rychle a nenápadně.
Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -


Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: 1. mise pro Gowita Dentrise (Merthor)

Příspěvek od East.Wood »

Ord Mantell, kavárna 'Hvězdný prach' - toalety

Musel jsi sebrat veškerou odvahu na to, abys stiskl v rozhodující chvíli spoušť a omračujícím výbojem zneškodnil první oběť.

Povedlo se.

Muž se beze slova skácel k zemi s lehkým žuchnutím. A tobě nezbylo, než se rychle vzpamatovat a přichystat se na druhého z důstojníků, přestože ten ještě zřejmě nevěděl, co se na něj chystá.

"Gargu, snad jsi tam neusnul?!" zvolal ten druhý, když mu kolega u umyvadla neodpovídal. V jeho hlase se značila mírná hladinka vypitého alkoholu, takže otázka zněla lehce posměšně.
Úsměv z tváře mu zmizel ve chvíli, kdy vystrčil hlavu z kabinky a viděl svého kolegu na zemi bez známek vědomí. vytřeštil oči a těkal pohledem na obě strany, takže v mžiku zahlédl tebe se zbraní v ruce.
"A doprdele!" stačil křiknout, než uskočil opět zpátky do kabinky a zabouchnutím dveří získal cenné vteřiny.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 668
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město
Czech Republic

Re: 1. mise pro Gowita Dentrise (Merthor)

Příspěvek od Merthor »

Ord Mantell, kavárna 'Hvězdný prach' - toalety

Za hlavně zbraně vyšlehl záblesk a první z mužů, které jsem do těchto míst následoval se skácel k zemi jako podťaty. Neobešlo se to bez drobného plesknutí po dopadu bezvládného těla na zem. Byla otázka, jak moc to bylo nápadné, snad ne až zas tolik.
Ale buď jak buď zcela hotovo ještě nebylo. Než se pokusíme zamést stopy, vzít si co potřebujeme a pak od sud rychle a v ideálním případě zcela nenápadně vypadnout, musel jsem ještě zneškodnit toho druhého, který se ne tak úplně šťastně schovával za dveřmi, takže jsem ho nemohl stejně jako toho prvního rovnou zneškodnit.
Lehce jsem sklopil zbraň a.rychlím plynulým pohybem se pokusil přesunout tak, abych byl z části krytý dveřmi. Má chvíle by přišla ve chvíli, kdy by druhý muž otevřel dveře a udělal první krok v před.
Věděl jsem, že musím jednat přesně jako stroj. Zásadní bylo správné načasování a taky rychlost.
Dveře se otevřely právě ve chvíli, kdy jsem opět pozvedal zbraň do ideálního střeleckého úhlu.
Stisknul jsem znovu spoušť. Tentokrát jsem však již takové štěstí neměl. Druhý muž byl rychlejší, než jsem čekal. Objevit tělo a zabouchnout dveře mu trvalo opravdu jen chviličku a do mířidel se proto prakticky nedostal. Zkoušel jsem pálit i tak, ale paprskovitý výboj trefil jen zavírající se dveře. Vrhl jsem se k zavírajícím se dveřím, ale nestihl jsem ani to. Slyšel jsem jenom cvaknout zámek.
Teď jsem musel reagovat možná ještě rychleji a hlavně chytře. Bylo jasné, co bude následovat. Ten důstojník bude buď hrát o čas, nebo spíš vyrukuje s vlastní zbraní. Má dost času na to, aby ji vytáhl a připravil se opětovat palbu. Musel jsem tedy počítat i odpovídajícím krytím.
V následujícím zlomku okamžiku jsme zhodnotil situaci. Pozvedl jsem hlavu, abych se podíval, jestli přepážka kabinky sahá až zcela ke stropu. Být dostatečně rychlý, mohl bych se zkusit na ní vyšvihnout a pálit z hora. I když bych samozřejmě riskoval možnost, že nezískám moment překvapení a ocitnu se v horší pozici. Jako první jsem raději sáhl k jinému řešení. O trochu jsem na své blastové pistoli zvýšil intenzitu a poslal několik dalších střel do dveří. Doufal jsem, že by se mi je mohlo povést tímto způsobem otevřít. Pokud by se tak stalo můj plán byl následující. Musel jsem dveře prudce rozrazit, tak abych byl kryt a pak uskočit stranou z cesty případné odvetné palby. Musel jsem doufat, že se nakonec dostanu do pozice z které budu moct střílet a že se tomu druhému důstojníkovi nepodaří někudy utéct aby si na nás přivedl posily.
Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -


Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: 1. mise pro Gowita Dentrise (Merthor)

Příspěvek od East.Wood »

Ord Mantell, kavárna 'Hvězdný prach' - toalet

Momentálně jsi razil heslo, které bylo mnohdy účinnější, než nějaké zdlouhavé vyjednávání - první střílej, potom se ptej!

A mělo jistý úspěch, to když jsi rozstřílel zámek dveří, které se skřípěním povolily a rozevřely se na malou skulinu. To ti stačilo, abys vší silou kopl do rozpadajícího se kusu toalety a při troše štěstí srazil i za nimi stojícího důstojníka. A doufal jsi, že přitom nepoškodíš uniformu, o kterou tu vlastně šlo.

Pár vteřin ti posloužilo, abys uskočil za roh oné místnosti a vyvaroval se tak případné střele protivníka. Nic se však nedělo, žádný sten či syknutí bolesti od rozražených dveří...
Jen ticho... nepříjemné ticho!
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Merthor
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 668
Registrován: 28.3.2013 18:07:44
Bydliště: Jedno malé moravské město
Czech Republic

Re: 1. mise pro Gowita Dentrise (Merthor)

Příspěvek od Merthor »

Ord Mantell, kavárna 'Hvězdný prach' - toalety

Možná, že jsem měl opět štěstí, ale v danou chvíli jsem si to tedy zrovna nemyslel. Dveře jsem sice pootevřel, ale stále jsem neměl tak docela přehled co se tam vevnitř, v místnůstce za dveřmi vlastně doopravdy stalo. Byly v podstatě jen dvě možnosti toho co se mohlo stát, i když obě mohly být docela zrádné nebezpečné. S třetí, z nich tedy že se mi i druhého důstojníka podařilo zaskočit jsem příliš nepočítal. Nebylo zrovna pravděpodobné, že by výboj z mé blasterové pistole někudy prošel dovnitř, ani to, že by toho chlapíka mohla zaskočit rána, kterou by mu uštědřili dveře. K tomu ještě nebylo nic, co by tomu nasvědčovalo. Pravděpodobně to bylo tak, že tam důstojník, jehož uniformu jsem potřeboval stále byl a čekal připravený na to, až něco udělám, protože pak jsem se mu musel dostat do rány. Pokud by v místnůstce nebyl, musel by už být někde na útěku. V takovém případě by mohl utéct leda oknem a to ještě za podmínky, že by to udělal opravdu rychle. Jiný východ odtamtud nebyl.
Otázka zněla skoro stejně jako minule, jak zjistit na čem jsem a co mám udělat, aniž bych se vystavoval riziku, které by bylo zbytečné. Abych viděl dovnitř, musel bych si odstranit z cesty dveře. Zcela je vylomit, jsem zatím nechtěl. Čím větší způsobená škoda, tím více pozornosti. Proto jsem ke dveřím znovu přiskočil, dávaje si při tom pozor, abych nebyl na ráně víc než to bude nutné a abych se mohl přitisknout za příčku a tak se alespoň částečně krýt. V pravé ruce jsem měl připravenou svou zbraň, abych mohl okamžitě vystřelit, nebo opětovat palbu. levou rukou jsem zatlačil do pootevřených dveří blízko u pantů. Chtěl jsem, aby se otevřely do plného stavu. Pokud by se tak stalo a já navíc viděl dovnitř, pak by to znamenalo, že tam muž na kterého číhám už není. Pokud by dveřím něco bránilo, pak by to musel být snad jen návštěvník kabinky. Pak se přeci jen mohl ozvat nějaký zvuk. Nebo přetlačovat se o dveře, to by mohlo být opravdu zajímavé, ale to už bych se trochu bál, že můžu přeci jen poškodit jeho uniformu. Žádná jiná překážka tam nebyla. Návštěvník kabinky ovšem mohl stát na druhé straně, tak, aby mohl pálit ven, až se dveře víc pootevřou. Uvědomoval jsem si, že tím docela riskuji a musel jsem být stále připraven na to abych se vyhnul případnému útoku. To by zřejmě obnášelo podruhé uskočit stranou. Ale aspoň bych věděl, kde můj protivník je. Dát mu čas k tomu, aby mohl utéct by bylo obrovskou chybou. Zatím toho času ovšem zase tolik neměl a já mu ho dopřát ani nemínil..
Válku vedou národy, ale jsou to lidské bytosti, které musí platit.
A těm z nás kdo přežili, zůstala v pamětech hanba, bída a krveprolití.
- epilog Trojské Heleny -


Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“