1. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 1. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Jordi Linx »

Quellor, Odlehlá osada:
Jakmile jsi začala hovořit o totálním propadáku nebo neúspěchu, tak si Zalla nemohla pomoci od překvapeného výrazu. Značně překvapeně poslouchala sebekritiku a už před její odpovědí jsi mohla v tváři jasně číst, že s tím nesouhlasila. Tvá věc s nádobím zapadla do diskuze, protože téma bylo dle všeho úplně někde jinde.
Proč propadák? Ano, sice na nás zaútočili, ale o nikoho jsme nepřišli a to i přesto, že získali tank. Zajali jsme velkou část jejich mužů, zlikvidovali ten tank, ale hlavně sem dostali konvoj se zásobami v pořádku. Nevím jestli to jako Jedi vnímáš nějak odlišně, ale pro nás je tohle další malé vítězství v bitvě, kterou tu bojujeme každý den,
odpověděla rázně Zalla, jakmile k tomu měla možnost a i ve tváři Cellie jsi mohla vidět souhlasný výraz. Nebylo pochyb o tom, že zásoby a vítězství nad zloději proviantu pro ně znamenalo hodně.
A porážka těch zlodějů a chamtivců jenom dává naději ostatním, že nemá cenu se vzdávat. Že stojí za to bojovat,
poznamenala Cellie, která se rozhodla také připojit k této diskuzi.
Jinak nevím, proč by se měl mistr k něčemu podobnému vyjadřovat. Potom co jsi odjela mi jen připomenul, abych byla opatrná a potom dala vědět až dorazíme. Zdálo se, že toho bude mít ještě dneska docela dost na práci,
zklidnila se trochu Zalla a zkontrolovala frontu na jídlo, když se rozhodla zvednout. Nemířila nijak rychlým krokem, ale přesto dostatečně svižně, aby se dostala akorát na řadu nehledě na to, jestli bys byla rozhodnutá jít před ní nebo za ní. Porce na talířích nebyly rozhodně malé, ale byly nandané zhruba všem stejně. Obloha možná nevypadala tak skvěle jako plátek masa, ale jak Cellie zmínila, tak to byl jejich vlastní produkt a byl jedlý.
Jinak bych ráda vyrazila hned, jak se začne rozedňovat, abychom vše stíhaly,
poznamenala ještě Zalla, než se rozhodla pustit do jídla, stejně jako všichni okolo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Hayasan
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 844
Registrován: 25.1.2013 22:01:44
Czech Republic

Re: 1. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Hayasan »

Quellor, Odlehlá osada:
Já to hlavně měla zvládnout sama, ale to už je teď vlastně jedno. A taky jsem měla mlčet.Pro mne to propadák jednoznačně byl. Byla jsem úplně neschopná. To by zvládl určitě i ten bezmozek a parodie na rytíře Matt Aidan.
Ech, to máš nakonec fuk, Zallo. Jo, důležitý je, že jsme je porazili.
Naděje, to je pěkný slovo. To mám strašně ráda… dřív jsem si myslela, že ani žádná neexistuje. Ale to jsem se spletla. Mistr přece říkal, že je a v tomto se určitě neplete.
Dál jsem si už moc povídat nechtěla. Takže jsem se odmlčela.
Já se pro jídlo zvedla, až když se Zalla vrátila. Na první pohled to vypadalo celkem dobře.
Jen aby to nebyla bantha. To maso má divnou strukturu takovou mřížkovanou a jsou v ní jakési bílé vlákna, nebo co to je. Nelíbí se mi a jíst ji nebudu, ani kdyby voněla sebevíc.
Se svým jídlem jsem se usadila tam, kde před tím. Než jsem se však do jídla pustila, rozkrojila jsem to maso, abych se ubezpečila, že to bantha opravdu není. Pokud by to jenom jako bantha vypadalo, tak bych se toho masa už více nedotkla. Ta příloha sice nebyla nic moc, ale pořád lepší než to, co jsem jídávala ve městě. Takže jsem se bez velkého otálení do ní pustila. A dokonce i měla nějakou chuť.
Cellie, nevíš, co to jím za zeleninu? To je také nějaká vaše místní specialita? Nepoznávám v tom nic, co bych před tím jedla, ale to může být i tím, že se zde mohla projevit vaše kuchyně, která je taky specifická.
Pronesla jsem mezi jednotlivými sousty. Nijak rychle jsem nejedla, byla jsem ještě trošku přepitá, ale na druhou stranu, nacpat jsem se chtěla až po okraj.
Nemám s brzkým vstáváním problém. Ale nemám u sebe budík. Takže klidně můžu zaspat… pokud by mne někdo buď z postele nevykopl, nebo mi nějakou tu technickou pomůcku nepůjčil. Sice jsem slyšela o tom, že bych svůj datapad mohla nějak na buzení naprogramovat, ale absolutně netuším, jak bych to měla udělat. Mohla bych tedy poprosit o nějakou pomoc? Tedy, ne že by ses beze mne neobešla... ale stejně bych nechtěla nějak zdržovat.
Vrátila jsem se k aktuálnímu tématu.
A Cellie, prosím, nevíš, kde bych mohla složit své unavené kosti? Možná ani nebudu potřebovat postel, protože spíš přemýšlím nad meditací.
Pomalu jsem dojídala a chtěla jsem už být sama. O společnost jsem příliš nestála. A meditace by fakt mohla pomoct. Určitě bych se více uklidnila, možná by mi přestalo být špatně, navíc jsem naposledy meditovala hm… dva dny to budou. Před Quellorem jsem hlavně ten poslední rok nemeditovala skoro vůbec a teď jsem s tím opět trochu začínala. Jen včera prostě nebyl čas. A dneska taky ne. Navíc mistr by byl určitě rád, kdyby věděl, že medituju sama od sebe a bez toho, aniž by mne do toho kdokoliv nutil. Pořád té meditaci nemůžu přijít na chuť.
„Ani to nepřiznáš? Nenasytnost tě žene do záhuby mladá dámo, temnou stranu zde vnímám ...“
Jordi Linx

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 1. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Jordi Linx »

Quellor, Odlehlá osada:
S vyzvednutím vlastní porce jsi nakonec nijak výrazně nespěchala a do jisté míry se nad tím podtrhla i jistá nedůvěřivost v původ masa. To se však naštěstí jako banthí neukázalo a mohla jsi ho tak s klidným vědomím sníst. A po ochutnání prvního sousta jsi rozhodně nelitovala, protože maso bylo opravdu dobře připravené. Nicméně Zalla si tvého váhání nemohla nevšimnout a kupodivu se nad tím jenom pousmála.
Aby ti to nepřišlo líto, tak dnes je podobné menu i doma,
poznamenala a nijak se nerozpakovala nad výrazem doma, který ti zněl trochu divně. Otázkou bylo, jestli se to vztahovalo k tomu, že za domov byla považována budova v nepříliš kvalitním stavu sdílená s desítkami dalších bez výraznějšího práva na soukromí. Co se Zally týkalo, tak o tom snad už ani jinak nepřemýšlela a věnovala se své porci.
Kaporok, je to quellorská odrůda, která se trochu liší od těch z jiných planet. Jsme hlavně rádi, že se nám ho povedlo zachovat - je to sice odolná rostlina, ale tohle bylo opravdu tvrdé,
odpověděla Cellie při dotazu na zeleninu a upila ze svého džusu. Ruch okolo vás mezitím přešel v relativní veselí, protože ať už to bylo jídlem, lidmi nebo úspěšným příjezdem zásob, tak lidé okolo byli v dobrém rozpoložení, které jsi tu už nějakou dobu neviděla.
A když ti to nebude vadit, tak tě klidně probudím osobně, pokud se po mně teda neoženeš světelným mečem,
poznamenala Zalla relativní běžnou mluvou, než se znova zakousla do své porce jídla, které se během vaší rozmluvy věnovala. Byť se nezdálo, že by jedla nějak výrazně rychle, tak v ní sousta zmizela až nečekaně rychle.
Dojím a ukážu ti místnost na přespání, kterou jsme vám připravili,
dodala nakonec Cellie a rozhodla se trochu přidat se svým jídlem.

Po jídle ti Cellie ukázala nejen velkou místnost s pohodlnými spacáky pro celou vaši výpravu, ale opečovávaný strom, který patřil k tomu málu zeleně, co se tu nacházel. I on se však nevyhnul památce na útok, protože číst kmene byla sežehlá. Z postižených míst ale již rašily nové větvičky a jak Cellie poznamenala, opravdu pro ně mohl být jakýmsi symbolem jejich naděje. Ať už meditací nebo následným spánkem, tímto jsi zakončila svůj další den na Quelloru sužovaném následky bitvy Republiky s mandaloriany.
---------------------------
Tímto ukončuji první misi a v blízké době vytvořím hodnocení. Poté založím další misi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 1. Mise pro Hayasan(Hayasan Geri)

Příspěvek od Jordi Linx »

Hodnocení:
Tvar příspěvků: Tomuhle bodu nemám co vytknout - délka je dlouhodobě nad akademickým standardem, všechny aspekty jsou dodržovány do puntíku. U zkušených hráčů se tu dá vlastně jenom ztrácet než získávat.
Chování charakteru: V chování tvé postavy jsem mnohdy vnímal docela podivný kontrast - takové to "teď jsem hodný Jedi" a "teď zase zlobivá holka". Respektive, jsou momenty, kdy chce být hodným Jedim, ale dělá přesně opak a vice versa. Řekl bych, že v tomhle aspektu by neuškodilo to trochu ustálit. Musím pak ještě zmínit až paranoidní touho chránit mistra, která je do jisté míry pochopitelné, pokud by však nebyl jejím mistrem týden.
Postup v příběhu: Postup byl plynulý a bez výrazných potíží, jedinou výjimkou jsou momenty, kdy se tvá postava zakecává. To však beru skoro jako její vlastnost a něco, co je u dívky v pubertě běžným zvykem.
Reakce na podněty: Zde to bylo vesměs ok, jen jsem očekával, že tě drobné indicie ohledně "rudých očí" přivedou k tomu, aby sis dravce všimla dřív.
Využití Síly: Sílu jsi využívala víceméně rovnoměrně a dle mezí, tedy až na její užití na neviděné předměty. Kdybys možná tušila, jak jsou složené, co obsahují a strukturu vevnitř, tak možná ano - ale jinak co nevidíš, nebo netušíš jak je složené, to se těžko dá ovlivnit.

Celkově to byla výtečná mise a mít takové všechny, tak píšu s radostí, i když postupem času přicházíme na jisté rozpory v rámci tvé postavy. Jsem zvědav, jak s ní budeš pracovat dále a připomenu, že se to bude odrážet i v dalších hodnocení, kde kolonka vývoje postavy sice není, ale zahrnuji to do ostatních bodů. Právě kvůli jistým nesrovnalostem hodnotím 92 procenty a těším se na další hru, která nejspíše uzavře události na Quelloru.

Následky výcviku:
+ naučila se v základu zvládat speederovou motorku
+ na deset metrů je schopna blasterem zasáhnout nehybný cíl, kam si přeje, na 7,5 ve většině případů trefit pohybující se cíl
+ základní znalosti první pomoci
+ nyní je o něco schopnější v rozlišení životních forem pomocí Síly(odliší inteligenci, formu, v dostatečné blízkosti i druh, pokud ho zná)
+ s pomocí Síly je schopna rozpoznat slabší body ve strukturách(budovy, zdi, ...)

- u některých lidí budí dojem paranoika
--------------------
Nechám ti tu chvilku prostor k možnému vyjádření se a poté misi přesunu, uzamknu a finita. Hodnocení jinak samozřejmě najdeš i v hodnoceních, kde jsem upravil dosavadní post.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“