1. misia pre Sealena [Lance]

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Sealen »

Tervissis, Ansaris
Netrvalo dlouho a dveře byly otevřené, využitím drobné pomoci ze strany těžkého torpédoblasteru.
Sám jsem vstoupil do temnoty chrámu.
Nejen že byl chrám temný vlivem Síly, on byl doslova temný takže mi chvíli stání ve vchodu trvalo než jsem se dokázal orientovat a navyknout temnotě.
Překvapilo mě jak velká byla hlavní chrámová loď osvětlená jen svíčkami, po rychlém prohlédnutí okolí jsem zpozoroval skupinku pěti tervigů, všichni až na jednoho vypadali přesně jak jsem si představoval kněží chrámu.
Snad velmistr nebo něco takového?...
Tohle nevypadá příliš jako velitelství separatistů, možná jiná část chrámu..
Kněží opakovali určitá slova, kterým jsem nerozuměl, usoudil jsem že jde o modlitbu.
Jen se modlete, mám pocit že to vás nezachrání.. Pomyslel jsem si škodolibě.
Zběžně jsem zaznamenal jakýsi předmět uvnitř kruhu ve kterém se kněží modlili.
Onen jejich posvátný artefakt zřejmě..
Pomalu jsem postupoval blíž ke kněžím, když můj myšlenkový pochod přerušil středně vysoký obrys lidské postavy mířící ke mě z druhé strany chrámové lodě.
Na místě jsem se zastavil, zažehl svůj světelný meč, postavil se do agresivního postoje Ataru a zvolal směrem ke kněžím a blížící se postavě.
"Jménem Galaktické Republiky a jejího lidu vám nabízím právo kapitulovat a stát se válečnými zajatci Galaktické Republiky!"
Mávnul jsem mečem před sebou, zamířil jej na skrytou postavu a mnohem chladnějším hlasem jsem dodal.
"Jménem svým vám toto právo beru. Za vraždu seržanta Twixe, dvou dalších mužů a dalších zločinech proti demokracii, vaším trestem bude vaše smrt a smrt všech separatistů v této budově.."
Mé stříbrný zorničky se zaleskly když jsem přivřel oči radostí z očekávaného souboje.
Připraven uskočit ve chvíli potřeby jsem začal analyzovat motivy zahalené postavy svojí vrozenou schopností.

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Tervissis, katedrála v Ansaris
Kňazi ťa akoby vôbec nepočuli - boli v tranze a sústredili svoju temnú mágiu na artefakt v strede. Postava v čiernom sa zastavila a boli ste asi päťdesiat metrov od seba. Zložil si kapucňu a teraz si konečne videl jeho tvár. Bol to chlapec o pár rokov starší ako ty, mal čierne vlasy po plecia a v jeho žlto-červených očiach sa zračila Temná strana.
"...si Jedi. Cítim to z teba. No cítim v tebe veľa temného... rozhodol si sa nás zabiť, napriek tomu že ti to kódex zakazuje... obdivuhodné. Bohužiaľ musím byť proti!" povedal a posledné slovo doslova vyštekol, čo bolo sprevádzané prudkým pohybom ruky vpred. Asi päť ťažkých drevených lavíc, ktoré boli po obvode celého chrámu, sa zdvihlo a veľkou rýchlosťou smerovalo smerom ku tebe.

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Sealen »

Tervissis, katedrála v Ansaris
"Jsem jen pragmatik..Kodex nezakazuje prosazovat právo.." Odpověděl jsem na jeho poznámku o temné straně a pobaveně se ušklíbl.
Cítil jsem když použil Sílu a hodil proti mě dřevěné lavice.
Přestože jsem byl připraven uskočit neudělal jsem tak. Jako manifestaci svých schopností jsem se rozhodl zůstat stát a poslat Sílou tlakovou vlnu, která by ode mě odmrštila letící lavice. Pro jistotu jsem však před sebou stále nechal svůj meč tak abych v případě potřeby mohl lavice přeseknout a nebyl zasažen.
Stále silněji jsem cítil nadšení z přicházejícího souboje.
"K boji slouží tvůj meč hlupáku!"

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Tervissis, katedrála v Ansaris
Temný Jedi sa rozosmial nahlas na celú katedrálu.
"Nie že by to niečo zaujímalo, no rád by som vedel meno ďalšieho úbožiaka predtým než ho zabijem. Ale slušnosť káže sa najprv predstaviť... Moje meno je Lucius Noctis" povedal s krutým úsmevom na tvári Lucius. Na tvoju zmienku o svetelnom mečo reagoval ďalším záchvatom krutého smiechu.
"Len ak tvoje schopnosti v Sile nie sú dostatočné, chlapče. Temná strana mi dáva obrovskú moc" povedal a zdvihol ruku trochu vyššie. Zo stropu sa odtrhla masívna kopa kameňov s priemerom asi jeden meter, zanechávajúc v strope chrámu dieru, a tieto kamene padali rovno na teba. Cítil si z neho tú najtemnejšiu Silu.

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Sealen »

Tervissis, katedrála v Ansaris
Byl jsem značně rozčílený když mi Lucius oznámil, že nehodlá využít svůj meč, ale ledovec nenávisti tenhle hněv zkonzumoval stejně rychle jako předtím.
"Jsem rád že se bavíš, není mnoho lidí, kteří se dokáží smát před vlastní smrtí. Leda že by jsi si ještě neuvědomil že umřeš."
Když mluvil o využití Síly pohotově jsem odpověděl.
"Skutečně, temná strana je mocná, ale jen pro někoho kdo ji dokáže plně využít.."
V moment kdy jsem to dořekl jsem sáhl po ohromném ledovci své nenávisti. Nechal jsem se prostoupit temnotou toho místa a Silou jsem upravil trajektorii kamení na modlící se kněží.
"Jmenuji se Jacen Ma´ase a jsem tvůj popravčí!"
Stále připraven uskočit jsem zavřel oči a jediným brutálním mentálním útokem vedeným čistou, slepou nenávistí se pokusil, stejně jako na Journeymanu proniknout k Luciusově strachu a posílit tuto emoci až do míry zničení našich myslí.
Pod vlivem temné strany jsem se pobaveně zasmál.
"Kde je tvá obrovská Síla!?"
Naposledy upravil(a) Sealen dne 11.2.2013 18:34:25, celkem upraveno 1 x.

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Tervissis, katedrála v Ansaris
Tvoja nenávisť tebou takmer úplne prešla. Vrhol si sa mečom dopredu. Na malú chvíľku si sa pozrel do samotného vnútra Temnej strany a ako si sa k nemu blížil s vytaseným mečom pripravený ho okamžite usmrtiť, tvoja nenávisť rástla. Avšak keď už si bol iba kúsok od neho, všetko to zmizlo. Tvoja schopnosť používať Silu ešte nebola dostatočne rozvinú aby si dokázal Temnú stranu ovládnuť a tak si na malý okamih stratil takmer všetku moc a vrátil si sa do normálu. Lucius v sekunde zapol červený svetelný meč, Silou zastavil letiace kamene a odhodil ich kamsi ku stene budovy, odrazil tvoj výpad a prudkou otočkou sa dostal za teba. Jediné čo si ucítil bola obrovská palčivá bolesť ako svetelný meč prešiel po celom tvojom chrbte, zanechávajúc za sebou asi jeden centimeter hlbokú, no veľmi bolestivú ranu, ktorá našťastie okrem kože nepoškodila nič. Tvoja nenávisť k osobe Lucia síce výrazne stúpla, no tvoja náchylnosť k Temnej strane bola preč. Jediné čo ti zostalo ako cena za precenenie samého seba bolo zúfalstvo. Počul si ako sa Lucius prechádza za tebou a smeje sa. V tieni si videl že zdvíha meč pred posledným úderom, no vtom ho do ľavého pleca zasiahla strela z blasteru. Donútený vykryť ďalšie strely musel urobiť salto vzad, takže ťa preskočil a dostal sa asi desať metrov od teba. Vtom si počul kroky tesne pri tebe a videl si ruku v klonovej zbroji ktorá sa k tebe skláňa a pomáha ti vstať. Bol to kapitán Dean, vo svojej zbroji ARC troopera, s dvoma malými blastermi v rukách. Lucius zavrčal a s mečom sa k vám rozbehol. Kňazi ďalej odriekali svoje zaklínadlá a ty si už doslova videl čierny dym ktorý okolo nich prúdil ako tornádo - stelesnenie Temnej strany.

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Sealen »

Tervissis, katedrála v Ansaris
Když mě Lucius zasáhl podlomila se mi kolena.
Těžce dýchajíc zásluhou bolesti jsem zavrčel
"Vidíš... říkal jsem ti... že k boji... je tvůj meč!"
Během očekávání na poslední úder jsem se rychle zbavil svého zoufalství a vytvořil znovu klid.
Dřív než měl Lucius příležitost k poslednímu úderu dostal zásah blasterovým výstřelem do ramene.
Kapitán Dean mi pomohl vstát a Lucius zuřivě vyrazil k nám.
Ale jeho temná síla nezradí...
"Běžte.. zastavit kněží...., tohle je můj boj."
S vyrovnaným klidem jsem vyběhl proti Luciusovi ignorujíc bolest v zádech.
Znovu jsem pocítil radost z budoucího souboje, přestože se do této chvíle nevyvíjel dobře.

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Tervissis, katedrála v Ansaris
Dean urobil ako si mu rozkázal a zmizol niekde v temnote chrámu. Ty si sa rozbehol oproti Luciovi. Vaše meče sa tentokrát prudko zrazili. Lucius reagoval otočkou, pri ktorej presekol jeden zo stĺpov chrámu, no jeho výpad sa ti podarilo zblokovať. Vás súboj pokračoval vo vysokom tempe ešte nejaký čas. Takto ste sa dostali až do pravej bočnej chrámovej lode, ktorá končila obrovskou hlbokou jamou, ktorú Tervigovia nazývali Studňa duší. Podľa legendy táto obrovská jama viedla do samotného jadra planéty, kde mali sídliť bohovia Tervigov. Do tejto jamy hádzali kňazi počas obradu neživé obetné dary. Práve sa ti podarilo vykryť sériu jeho mocných úderov zo všetkých strán. Rozhnevaný zo svojho neúspechu sa rozhodol Lucius podniknúť bodnutie, no nechal odkrytú celú svoju ruku, ktorou bodal.
Dean sa zatiaľ dostal zozadu ku kňazom a začal strieľať. Kňazi jeho konanie ignorovali a pokračovali v rituáli, pričom popadali ako muchy po strelách z jeho blasteru. Keď sa však dostal až k Veľkňazovi, odhodila ho akási neviditeľná sila a on tvrdo dopadol kamsi medzi lavice. Veľkňaz pokračoval v rituále a temná energia okolo neho pulzovala z tiel jeho mŕtvych kolegov.

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Sealen »

Tervissis, katedrála v Ansaris
Souboj začal velmi rychlým tempem, já jsem využil Ataru, z prva jsem byl hodně ofensivní snažil jsem se, tak jak mě učil Mistr Vos, vyvést soupeře z rovnováhy sérií rychlých úderů a potom zasadit jeden jediný úder na jistotu, zablokoval jsem jeho úder z otočky a zatlačil na něj. V zápalu boje jsme se dostali až do pravé chrámové lodě s velkou jámou na konci.
Napadlo mě několik zábavných představ jak naházet Luciuse, společně s kněžími dovnitř a zavřít poklop do konce věků.
Tady mě však Lucius překvapil sérií tvrdých úderů ze všech stran. Soustavu jeho úderů jsem stěží vykryl a pak ho nepřesným, ale rychlým úderem zahnal zpět do krytu. Očekával jsem že teď dostanu příležitost k další sérii útoků, jenže mě Lucius znovu překvapil když se mě pokusil probodnout. Přes své překvapení jsem bleskově zareagoval, srazil jeho čepel mečem z pravé ruky, jeho meč zamknutý pod mým jsem vykopl pravou nohu a kolenem se zapřel, do jeho ruky s mečem, v lokti tak aby neměl jinou možnost než meč pustit do mé levé ruky, doufajíc že v rychlosti nestihne zareagovat druhou rukou. Periferně jsem zaznamenal kapitána Deana jak letí mezi lavičky a velekněze jakožto posledního stojícího.

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Tervissis, katedrála v Ansaris
Tvoj plán ti takmer celkom vyšiel. Luciovi naozaj vyletel meč z ruky ale ako sa ho pokúsil zachytiť, dostal sa do cesty tvojmu meču a ten mu odsekol pravú ruku v oblasti predlaktia. Jeho ruka spolu s jeho mečom spadli do bezodnej diery. Lucius zareval od bolesti a okamžite ťa kolenom kopol do brucha tak silno, že ti nepochybne zlomil niektoré rebrá. Tvoj meč vyletel z tvojej ruky a dopadol asi tri metre od teba na chrámovú zem. Teraz ťa Lucius pritlačil ku zemi a ľavou rukou ťa škrtil tak silno, že si pomaly cítil ako z teba vyprcháva život. Obidve ruky si mal o zem pritlačené jeho kolenami a nachádzali ste sa len pár centimetrov od okraja obrovskej jamy.

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Sealen »

Tervissis, katedrála v Ansaris
Viděl jsem, když se Lucius natahoval po svém meči jenž vypadl z jeho ruky takže se mi zcela neplánovaně podařilo useknout mu ruku, načež zařval bolestí.
"Jujda.." Ujelo mi překvapeně, ale koleno v břiše zastavilo mé další poznámky.
Bolestí se mi zatmělo před očima, když mi zřejmě zlomil nějaké žebra.
Můj meč vyletěl do vzduchu a dopadl nedaleko ode mě, ovšem tam mi byl k ničemu.
Lucius mě tlačil k zemi, na zemi mě začal škrtit přičemž ruce jsem měl zmáčknuté k zemi jeho koleny.
Neschopen zareagovat jsem cítil jak ze mě vyprchává život.
Takhle ne, takhle nemůžu skončit.. S touhle myšlenkou se ve mě vzedmula vlna odporu a znovu jsem pocítil ledový osten nenávisti.
S vynaložením všech zbývajících sil a podpořen hněvem jsem prudce vyrazil hlavou proti jeho hlavě s cílem zlomit mu nos.

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Tervissis, katedrála v Ansaris
Podarilo sa ti zraziť Lucia z teba a teraz stál len pár centimetrov chrbtom k veľkej jame. Diabolsky sa na teba uškrnul.
"Toto nie je koniec... je to iba začiatok" povedal potichu. Na to sa vymrštil dozadu a jedným saltom preskočil veľkú jamu. Na druhej strane rozbil mozaikové okno katedrály a vyskočil von. Keď si sa rozbehol za ním, zistil si že ho nikde v uliciach pod sebou nevidíš. Bol jednoducho preč. Uličkou v chráme sa k tebe rozbehol kapitán Dean.
"Pane! Ste v poriadku? Musíme zastaviť toho šarlatána a to hneď!" kričal a ukazoval na dianie za sebou. Veľkňaz pomaly dokončoval obrad a temná energia okolo neho bola stále silnejšia.

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Sealen »

Tervissis, katedrála v Ansaris
"Potom se nemůžu dočkat pokračování." Zavrčel jsem na Luciuse ještě než stihl vyskočit oknem ven.
Pak jsem se podíval dolů do jámy a zamumlal si pro sebe.
"Škoda jeho meče, takový suvenýr by se mi líbil.."
Skočil jsem za ním skrze okno, ale přesně jak jsem očekával nikde na ulici jsem ho neviděl.
Vzteklý z nedokončeného souboje jsem se vrátil zpět kde ke mě rychle přiběhl kapitán Dean.
"Jsem v pořádku, pojďme zastavit toho velekněze.."
Uvědomujíc si jak skončil kapitán Dean, když se příliš přiblížil jsem si stoupl zhruba do středu hlavní chrámové lodě čelem k veleknězi a začal se natahovat po Síle.
Rychle jsem proti veleknězi poslal slabou tlakovou vlnu, která ho měla vyvést z rovnováhy. V mezičase připravujíc Sílu k další mnohem silnější tlakové vlně.

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Uživatelský avatar
Lance Skywalker
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 510
Registrován: 08.9.2012 16:59:10
Bydliště: Zlín, Czech Republic

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Lance Skywalker »

Tervissis, katedrála v Ansaris
Tvoj prvý pokus bola menšia tlaková vlna, ktorá jemne otriasla Veľkňazom. Ten sa trochu zaprel nohami a po prvý krát zdvihol zrak a pozrel priamo na teba. Rukou na teba namieril a oproti tebe zamierila vlna tej čiernej energie, no tvoja druhá a omnoho silnejšia vlna odrazila tento prúd Temnej strany a s ňou odhodila aj Veľkňaza, ktorý odletel dozadu a napichol sa chrbtom na akýsi obradný svietnik. Stihol ešte vysloviť akúsi kliatbu a po chvíli skonal. Čierna energia prestala prúdiť a ty si konečne zblízka videl ten gulatý predmet na podstavci. V skutočnosti mal však viac tvar vajca, na ktorom boli modré a červené škvrny. Dean pribehol až k tebe a mal pripravené zbrane. Ozvalo sa akési škrabanie. Na vajci sa objavila jedna puklina, potom druhá a pomaly ďalšie. Tvoje zranenia, ktoré ti spôsobil Lucius, by ti nepochybne nedovolili pokračovať v ďalšom boji, no absolútne si si nemohol byť istý o vajce akého tvora ide.

Uživatelský avatar
Sealen
Učedník
Učedník
Příspěvky: 157
Registrován: 03.1.2013 10:12:14

Re: 1. misia pre Sealena [Lance]

Příspěvek od Sealen »

Tervissis, katedrála v Ansaris
"Dneska mám štěstí na náhody, kdyby něco takového tedy existovalo.."
Zamumlal jsem si pro sebe, když jsem napíchl velekněze na zdobenou svíci.
V tom jsem pocítil jak mě opouští hněv, vlivem čehož jsem znovu cítil bolest ze svého zranění.
Jakoby na ochranu před přívalem bolesti jsem zavřel oči.
Rychle jsem je znovu otevřel když jsem zaslechl křupnutí, zjevně vycházelo z "artefaktu" jenž evidentně byl pro mě neznámým druhem vejce.
Po rychlém zhodnocení mého špatného stavu jsem usoudil, že pouštět se do dalšího boje by nebyl nejlepší nápad.
Tohle nemusí být dobré, probudil ho tou temnou Silou?...
S vytaseným mečem za zády, ignorujíc přívaly bolesti a kapitánem Deanem po boku jsem přistoupil přímo k vejci, abych si ho lépe prohlédl.

"Passion, Peace, strength, knowledge, power, serenity, victory, harmony, freedom, the force."
"Welcome to Dromund Kaas, where freedom goes to die, and legends are forced on the galaxy."

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“