5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Nar Kreeta, "Hotýlek":
Nebyl jsi příliš spokojen s výsledkem jednání, ale gorily se po tobě nevrhly, což bylo také jistým pozitivem. Pokusil si zachovat alespoň trochu té cti, která ti v očích majitele zůstala a rozhodl se bez váhání přistoupit na podmínky, které byly stanoveny, byť i tak sis vyžádal přístup ke kamerám. Majitel se zastavil, zhluboka vydechnul a otočil se nazpět, kde už jsi byl tentokkrát obět ošacen ručníkem.
Na záznam vás podívat nenechám, je to proti pravidlům hotelu a smlouvě, kterou máme vůči našim klientům, jež vzniká na základě pronajmutí pokoje. Ale na vrátnici Vám nechám připravit snímky z toho, kdy jste s těmi dámami dorazil a kdy odešly. Více pro Vás však udělat nemůžu a už ani nehodlám. Máme jistá pravidla a těch se držíme, takže očekávám, že to budete akceptovat a nebudete se pokoušet dělat další potíže,
pronesl nakonec po chvilce a udělal ti vesměs menší ústupek. O ničem více se již bavit nehodlal a zmizel zpět do své pracovny. Ty ses zatím mohl v klidu doosušit a pokračovat v oblékání. Dokonce jsi ke svému štěstí narazil na deset kreditů, které ti zůstaly v náprsní kapse. Nebyla to nejlepší schovka, takže jsi mohl dokonce polemizovat o tom, zda-li ti nebyly ponechány schválně, což se asi v nejbližší době stejně jenom tak nedozvíš.

Když jsi byl připraven vyrazit a zastavil se u vrátnice, tak tam na tebe opravdu čekala dvojice snímků, jak bylo majitelem přislíbeno. Nedalo ti problém na snímku poznat obě slečny a měl jsi na ně nyní dokonce i památku. Žel se nedalo poznat, kterým směrem mohly vyrazit a kam se tak vypařily - umístění kamery bylo totiž čistě a pouze jenom na vchod do hotelu. Situace tedy pro tebe nevypadala příliš růžově, protože to mohlo nejenom ohrozit tvé utajení, ale s tím také celou tvou zdejší misi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Nar Kreeta, "Hotýlek":

Majitel mi nakonec udělal aspoň malou laskavost, a tak jsem mu poděkoval a dál ho nedráždil. Nález deseti kreditů mě docela potěšil, protože jsem měl aspoň na pivo nebo snídani. Pořádně jsem se oblékl, upravil a trochu vyvedený z míry a s kocovinou jsem vyrazil pryč. Vyzvedl jsem si snímky, které mi nebyly moc platné, ale lepší než nic. Měl jsem aspoň co ukazovat. Nejprve jsem se rozhodl vyrazit do kosmoportu, abych zkontroloval svojí loď, jejíž klíče mi naštěstí zůstaly. Doufal jsem, že je stále v pořádku, protože to byla úniková cesta, kterou jsem mohl využít v případě, že by bylo prozrazeno moje krytí. Ovšem bez svého meče jsem byl jako nahý. Na druhou stranu nebyl problém si vytvořit nový, ale to jsem mohl provést až v Chrámu na Coruscantu. Navíc jsem tu však měl ještě nevyřízené účty, které bylo potřeba splatit. Dvě coury, které musí zaplatit za své nevhodné chování. Po kontrole lodě jsem se vydal do kantýny, kde jsem předchozí večer vyhrál dost kreditů a dvě prohnané čubky.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Nar Kreeta, "Hotýlek":
S ústupkem, který jsi nakonec obdržel od majitele hotelu, ses spokojil a pořádně úpravě jsi vyrazil dále pryč z hotelu.
Tvým prvním cílem v tomto dni se stal kosmoport, kde jsi provedl kontrolu svého plavidla, jenž tu i nadále stálo bez žádného viditelného poškození. Krátká prohlídka vnitřku lodi ti prozradila, že i zde se nacházelo vše na svém místě a dokonce ses tu mohl vybavit jedním starším blasterem, byť o jeho kvalitě by se mohly vést zdlouhavé spory, nicméně pořád to bylo lepší než nic a takto jsi byl alespoň trochu ozbrojen. Když jsi zde skončil, tvým cílem se stal stejný podnik, kam jsi zamířil po svém příletu na Nar Kreetu.

Kantýna U plesnivé banthy byla opět otevřená a stejně jako včera z rána tu nebylo příliš mnoho štamgastů. Kromě barmana vlastně už jenom jeden další twi'lek, který zrovna něco chroupal k snídani, ale jinak už ani živáčka. Snídaně twi'leka se skládala z jakési nespecifikované poživatiny, která nevypadala příliš vábně, nicméně dost jasně jsi z něho rozpoznal, že mu to i chutnalo nehledě na vzhled poživatiny. Co se jeho samotného týkalo, tak mu u pasu ještě visel blaster, který byl trochu luxusnějším modelem, ale také kvalitním zbožím.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Nar Kreeta, U plesnivé banthy:

Starý blaster byl víc, než jsem si mohl přát, a tak jsem byl ještě rád, že jsem se do lodi šel vůbec podívat. Teď jsem však již stál v téměř prázdné kantýně, kde jsem chtěl začít stopovat dvě povedené holčičky, abych je na konci svého pátrání mohl stáhnout z kůže, případně aspoň obrat o svoje věci. S tím úmyslem jsem vyrazil k baru, ale když jsem si všiml twi´leka, napadlo mě, že něco sníst by nebylo tak od věci. Oslovil jsem proto barmana.

Zdravíčko příteli, kolik stojí ta výborně vypadající snídaně, kterou má támhleten chlapík? Možná že by to se to s nějakým tím pivkem dalo i sníst.

Svůj sakrazmus jsem příliš nezastíral, protože jídlo nebylo zrovna nějak zvlášť krásné. Právě proto by nemuselo být ani moc drahé a já bych mohl naplnit svůj žaludek. Na vyptávání jsem měl ještě dost času, a tak jsem se prostě jen v klidu usadil za barem a čekal, co z barmana vyleze.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Nar Kreeta, U plesnivé banthy:
Když jsi dorazil k baru, tak o tebe twi'lek nejevil sebemenší zájem a jenom se dál věnoval svému jídlo, takže první, kdo se k tobě otočil byl až barman. Chvilku si tě prohlížel, až jsi měl dojem, že si na tebe ze včerejška snad mohl i vzpomenout, nicméně se rozhodl to nijak nekomentovat.
To jídlo s pivkem tě vyjde na sedm kreditů. A jedlý to je, nebo si myslíš, že ten chlápek vypadá snad otráveně?
neodpustil si trochu sarkasmu barman a prakticky ti tak vrátil tvou narážku na potravu, která pocházela z jeho kantýny. I když nic nenasvědčovalo tomu, že by mu nějak extra záleželo na kvalitě krmě, nebo snad nějaké odezvě na ní. Dle všeho si ji vždy někdo koupil, takže ani nemusel nijak více rozebírat, jestli má tuhle krmi připravovat nebo ne.
Kantýna jinak oproti včerejšku nevypadala příliš čistěji, vlastně se ti zdálo, že se tu doposud nepohnulo ani prstem pro úklid. Jakoby v odezvu těchto slov se otevřely dveře a dovnitř vešla dvojice žen.

Obě se vykazovaly trochu starším ročníkem - zatímco ta první, blondýna tmavšího odstínu pořád vykazoval bujaré tvary, tak její kolegyně působila již na první pohled jako stahaná ithorianka, která se spíše blížila sklonku svého života než naopak. Trochu nevrle se rozhlédly po kantýně a rovnou vyrazily dozadu, aby si tam vyzvedly věci na úklid. Nevypadala nijak nadšené ze své práce, nicméně příliš neremcaly a pouze měly trpké komentáře na dobytek, prasata a další havěť, která tu tráví své noci.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Nar Kreeta, U plesnivé banthy:

Výborně, v tom případě to je přesně to, co bych si dal.

Usměju se na barmana a s nějakou tou otázkou počkám až mi donese jídlo s pivem. Přeci jenom s plným žaludkem a vyprošťovákem po ránu se přemýšlí a pracuje líp, než bez toho. Uklízeček jsem si nijak zvlášť nevšímal, za to z chlapíka s naleštěným blasterem jsem neměl nejlepší pocit, zvlášť bez svého meče, a tak jsem si na něj pro jistotu dával po očku pozor stejně tak jako jsem si pročišťoval mysl a soustředil se i v Síle. Poté, co mi barman donesl jídlo jsem se do něj s chutí pustil. Během toho jsem se rozhodl barmana trochu potichu vyzpovídat.

Nevíte náhodou, kde bych našel ty dvě štětky co se mnou včera odešly? Zapomněl jsem jim..hm.. zaplatit.

Můj plán stouhnout ty dvě z kůže doznal jistých změn jak jsem se začal uklidňovat, a tak už bylo na pořadu dne jenom zmocnění se vlastních věcí a nějaké to ponaučení pro obě ženy, které ovšem pořád ještě nemělo úplně jasné obrysy.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Nar Kreeta, U plesnivé banthy:
Když ti dorazilo jídlo, tak jsi musel překvapivě shledat, že nebylo až tak otřesné, jak vypadalo. Vlastně po krušné noci bylo tou ideální šlichtou pro potlačení zbytků opilosti a nabití vědomí, aniž by se člověku z toho všeho opět zvedal žaludek. Nicméně porce do tebe spadala sama od sebe a ani jsi nepotřeboval tolik zapíjet. Nicméně pití jídlu nikterak neodporovalo a možná se ještě dobře doplňovaly.
Vy jste tu včera byl? Kdo si to má pamatovat - večer je tu spousta násosků a děvek, kteří sami odcházejí a spolu přicházejí. Takže to asi nevzpomenu, navíc mám dost své práce,
odpověděl bez většího zájmu barman, aniž by si tě nijak více prohlížel a pustil se do uklízení svého prostoru za barem. Pokud to dělal každé ráno, tak tomu stav moc neodpovídal, protože se zdálo, že tu už hodně dlouho nikdo pořádně neuklidil za barem. To jeho majitele nikterak neodrazovalo od jeho současné činnosti, dokud se nezarazil.
Počkejte, říkal jste, že jste vy zapomněl zaplatit jim? Co to bylo za krávy, že od vás odešly, aniž by si vás zkásly? To jsem snad ještě nezažil tohle,
podivil se barman a pobaveně se pousmál a to dle všeho na úkor obou děvek. Jak to bylo doopravdy, to samozřejmě netušil, ale nebylo pochyb o tom, že by se zasmál i tak. Nar Kreeta rozhodně nebylo nijak přívětivé místo pro neopatrné, o čemž ses vlastně mohl více než přesvědčit sám na vlastní kůži. Otázkou však bylo, pokud si barman na něco nevzpomene, cos hodlal dělat dál, protože dvojice zlodějek nebyl hlavní důvod tvé zdejší návštěvy.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Nar Kreeta, U plesnivé banthy:

Evidentně se mi podařilo získat jeho pozornost, protože se docela pobavil nad inteligencí obou ženštin, i když realita byla úplně jiná. Teď jsem ovšem měl příležitost zjistit něco víc. Vytáhl jsem snímky, které jsem získal v hotýlku a položil jsem je na bar před barmana.

Tohle jsou ony, řekněte mi, prosím, co o nich víte.

Nasadil jsem milý příjemný tón a svůj požadavek jsem podpořil ještě nenápadným pohybem ruky, jenž podporoval využití Síly k ovlivnění barmanovi mysli. Ten měl být následkem toho více nakloněn tomu mi pomoci. Najít ty šlapky byla totiž má priorita. Samozřejmě, mohl jsem svou misi ukončil a odletět, vyrobit si nový meč a oznámit, že se mi nepodařilo splnit misi. To mi ovšem moje hrdost nedovolovala. Bylo příliš mnoho lidí, kteří měli nakonec skončit bez hlavy a příliš moc práce, která měla být ještě udělána, a to jsem věděl naprosto jasně.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Nar Kreeta, U plesnivé banthy:
Prvotní negativní odpověď od barmana tě nijak neodradila od toho, abys to zkusila znova a tentokráte s využitím snímku, který jsi získal ještě v hotelu. Nenápadně sis také pomohl Sílou, abys udělal muže za pultem dostupnějšího tvému přání, nicméně i tak na fotku nějakou dobu civěl, než ti snímek vrátil nazpět.
Nejspíš se tu už párkrát ukázaly, ale nedělaly mi žádné problémy, vždy po nich bylo zaplaceno, tak jsem se nikdy o nic víc nezajímal,
pokrčil nakonec rameny a řekl ti nejspíš vše, co o nich mohl vědět. Kdyby ses natáhnul k Síle, tak bys vytušil, že se ti nepokoušel nikterak lhát. Zdálo se, že tudy cesta nejspíš nepovede, když se od svého pokrmu zvedl twi'lek.
Můžu se mrknout?
zeptal se a vyčkal, jestli mu to umožníš. Neměl jsi na tom co ztratit, tak jsi mu snímek nakonec ukázal, ostatně i bez světelného meče jsi měl pořád Sílu a roky kvalitního tréninku.
Už po chvilce jsi mohl z výrazu twi'leka vyčíst, že obě dívčiny rozhodně neviděl poprvé a nepříjemný škleb na tváři to jenom potvrdil. Snímek ti po chvilce vrátil a odložil na moment svou snídani, z níž stejně mnoho nezbývalo.
Zdá se, že nejsem jedinej, koho napálily a obraly o skoro všechno. To jsi teď asi dost švorc, co? A to na Nar Kreetě není zrovna záviděníhodné. Ale možná bych ti mohl pomoct. V jednom dole potřebují dělníky a neplatí až tak hrozně a taky zařídí ubytování,
prozradil nakonec a zdálo se, že i on se stal obětí dvou vášnivých dívek, jejichž ruce byly možná až příliš šikovné.
Prej kšeft, vždyť jsou to Virovo doly a to je sakra škrt,
poznamenal barman a odplivl si do dřezu v němž se možní i kdysi mylo nádobí. Po této akci se rozhodl najít nějakou skleničku a znovu ji přepucovat tím starým hadrem, který neustále držel v ruce.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Nar Kreeta, U plesnivé banthy:

Hm díky.

Přikývl jsem na barmanova slova, kterými mi nikterak zvlášť nepomohl. Potom se však přeci jen začala situace vyvíjet trochu pozitivněji, když se zvedl twi´lek a projevil zájem o to podívat se na snímek, který jsem mu samozřejmě ukázal. Vyslechl jsem si jeho nabídku a samozřejmě i barmanovu poznámku, na kterou jsem však nereagoval.

Abych řekl pravdu, nejsem si jist, jestli bych byl dobrý horník. Radši bych ty dvě našel a získal zpět svoje věci. Ty ovšem nevypadáš na to, že bys strádal, možná jsi je potom našel a dostal zpátky co ti vzaly? Víš kde bych je našel?

Čekajíc na mužovu odpověď zvažuji i jeho původní nabídku. Dostat se do Virových dolů jako anonymní horník by nemuselo být až zas tak špatné. Na druhou stranu jsem netušil, jaké jsou v takovém dole podmínky a jestli by bylo reálné dostat se odtamtud k dokumentům, které potřebuji získat. Byla to ovšem jistá možnost.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Nar Kreeta, U plesnivé banthy:
Zatímco barman se zdál jako slepá ulička, z twi'leka jsi vycítil příležitost k získání nějakých dalších informací. Proto jsi se ho také zkusil zeptat na obě dívky, které si za své služby vzaly poměrně vysokou cenu. Ale už při tvé otázce jsi viděl na jeho tváři, že ani on ti přímou odpověď neposkytne, protože ji sám neznal.
Kdybych to věděl, tak bych ti to řekl, ale nemám páru. Samozřejmě, že jsem zkoušel také pár dní po svém okradení hledat, dokud jsem neutratil těch pár drobných s nimiž bych mohl odcestovat někam, kde by mi mohli moji známí pomoci. Naštěstí jsem získal tu práci a i když se při ní člověk zapotí, není to až takový problém. Navíc nikdo tu nezaplatí lépe jak Viro. Taky jsem je zkoušel hledat krátce poté, ale zjistil jsem nakonec jen to, že svůj kousek opakují město od města a pak hned mizí dál do jiného. I proto se je pamatují jen ti, kteří tady jsou už dlouhá léta,
ušklíbl se nakonec směrem k barmanovi, kterému však nestálo za námahu ani trochu vzhlédnout, protože špinavá sklenička pro něj měla větší význam. Otočil se ale směrem k tobě.
Jasně, že Viro platí nejvíc - protože tu vlastní skoro všechno, nebo kontroluje všechno. A ty doly jsou určitě nebezpečné, řádí tam nějaká havěť nebo něco podobného. I kdybych na tom byl blbě, tak tam bych rozhodně nešel,
zamudroval barman a prozradil ti trochu více o zdejším stavu věcí. Tedy, nedalo se ani moc předpokládat, že by to celé mělo být nějak výrazněji odlišné, než pod kontrolou hutta. Nicméně nyní sis tím mohl být jistý - řešení problému se zcizeným majetkem ses však nijak nepřiblížil a nic nenasvědčovalo tomu, že by se tomu tak mělo stát.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Nar Kreeta, U plesnivé banthy:

Vyslechl jsem si oba dva a pomalu jsem ztratil naději, že ještě uvidím svůj meč. V hlavě mi také vrtala myšlenka, jestli přeci jen mé krytí nemůže být prozrazeno a jestli je bezpečné a rozumné zde zůstávat. Přeci jenom jsem tu neměl být odhalen a ač nerozumím politice, nemuselo by to dělat dobrotu.

Moc děkuju, asi si to ještě promyslím, přeci jenom jsme měl svoje věci rád a asi to nevzdám tak rychle. Každopádně děkuji za informace a asi nakonec budu muset také sehnat nějakou tu práci. Teď už asi vyrazím.

Pomalu jsem se zvednul a zamířil jsem ven z kantýny. V hlavě se mi formoval plán, který napovídal, že už mám všeho tak akorát pokrk. Pořádně jsem to zpackal, což mě pálilo víc jak horký brambor v kalhotech, zároveň jsem však neměl chuť pokračovat v téhle mizerné práci. Věděl jsem, že to bude stát za prd už na Coruscantu a to se mi také potvrdilo. Proto jsem byl rozhodnutý zamířil zpět ke své lodi a vypadnout z téhle mizerné planety. Sdělit Radě svůj neúspěch bude sice asi trochu složité, ale co oni mohou vědět. Budu si jen muset tak trochu zablokovat mysl, nepotřebuji, aby se dozvěděli o včerejší bouřlivé noci.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Nar Kreeta, U plesnivé banthy:
Jak se ti celá situace nečekaně zkomplikovala a názory všech tvých v okolí nijak kladně nepřispívaly celé tvé situaci. Nakonec jsi o celé věci nemusel přemýšlet ani nikterak dlouho, abys usoudil, že ještě před tím, než jsi vlastně provedl nějaký pokrok nebo i krok ve splnění tvého úkolu, bylo ohroženo tvoje krytí a tedy i celá podstata úkolu. A to obzvlášť v situaci, kdy jsi netušil, kde obě dívky byly a kde nakonec skončil tvůj světelný meč.
Když jsi tedy vyrazil směrem ke kosmoportu, kde jsi zanechal své plavidlo, tak jsi byl rozhodnut opustit Nar Kreetu s tím, žes neuspěl ve svém úkolu.

Jediné, co přestálo tvůj neúspěch byl, a možná i k tvému překvapení, loď. Příliš dlouho jsi neotálel a vešel jsi dovnitř a rovnou do pilotní kabiny, abys začal se startovní procedurou. Věděl jsi, že klasický start trvá i několik minut, než se všechny komponenty přivedou do správné teploty a provedou se všechny kontroly. Sice jsi mohl provést takzvaný studený start, ale v tuto chvíli to bylo zbytečné a vojáci se tomu snažili vyhýbat například i během bojových situací, kdy měli své stroje radši v pohotovostním režimu. V tvém případě však nic takového nebylo zapotřebí a měl jsi několik minut na rozloučení se s touhle planetou. Během nich jsi vyřídil vše potřebné s kontrolou ve věži a tak jsi mohl o něco později bez nějakých výraznějších obav vzlétnout a zamířit na orbitu planety. I tam se vše obešlo bez výraznějších komplikací a zanedlouho jsi byl mimo gravitačních dosah a počítač začal přepočítávat koordináty pro skok směrem ke Coruscantu. Poslední věcí, co by zbývalo v zabránění tvého taktického stáhnutí, byl stisk tlačítka pro aktivaci hyperpohonu ...
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Nar Kreeta, před vstupem do hyperprostoru:

Prováděl jsem poslední kontrolu fungování hyperpohonu a kontroloval jsem výpočet pro skok, přičemž jsem měl ještě nějaký čas přemýšlet o tom, jak rychle jsem svou misi vzdal. Jak jsem zklamal. Na druhou stranu už na začátku se mi sem nechtělo, a přeci jen jsem měl legitimní důvod svou misi ukončit. Samozřejmě to, co se zde odehrálo, by mělo zůstat v tajnosti a budu to muset před mistry skrýt, čemuž jsem měl v plánu věnovat se ve své hlavě po vstupu do hyperprostoru. Musel jsem také najít jinou, o něco lepší výmluvu, proč jsem úkol nemohl splnit, ale to by nemělo být tak těžké. Dokončil jsem kontrolu a tak nic nebránilo tomu vstoupit do hyperprostoru a čas, který zbýval před dosažením Coruscantu využít tak, abych mohl před Radu předstoupit se správným příběhem a pravdou ukrytou za neproniknutelnou mentální zdí.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Cesta hyperprostorem byla jako všechny před ní a nejspíše jaké budou i všechny následující - dlouhá, bez výrazného dění a poskytla ti tak alespoň dost času na to, rozmyslet si, co sdělíš mistrům v Chrámu. Již dopředu jsi navíc věděl, že to rozhodně nebude nic jednoduchého a přímá lež by mohla být dost dobře prokouknuta.

Po příletu na Coruscant jsi musel jako obvykle absolvovat klasické čekání ve frontách pro přilétající dopravu, kontrole ses díky své pozici naštěstí vyhnul, ale i tak to celou cestu nazpět o nějakou tu hodinu prodloužilo. Poté už tě však nic nedrželo od přistání v hangáru Chrámu, kde jsi žádné další fronty absolvoval nemusel a po chvilce jsi s frachťákem dosedl.
Ještě před tím jsi samozřejmě odeslal zprávu o svém návratu, jak se slušelo dle protokolů a právě v době přistání ti dorazila i odpověď - měl ses dostavit na zasedání rady zhruba za dvě hodiny.
Podle záznamů to je jen pár dnů, co jste odletěl. Nějaká rychlá fuška?
oslovil tě správce hangáru poté, co jsi již vystupoval z lodi a on si ji jako obvykle přišel přebrat. Zkušeným okem si ji již stihnul prohlédnout a vyvaroval se poznámkám o poškození, které schytalo mnoho rytířů i mistrů, jež se svěřenými plavidly zacházeli hodně tvrdě.
V hangáru sis taky mohl všimnout dvanácti zbrusu nových stíhaček klínovitého tvaru. Zatím měly šedý nátěr, ale nebylo pochyb, že tohle by se mělo brzy změnit. Profilově byly navíc hodně nízké a na levé straně byl už napevno zabudována kopule astromechanické jednotky. Podobné stroje jsi ještě neviděl a rozhodně nebylo pochyb o tom, že se jednalo o nějaké prototypy. Nicméně ti zbývaly dvě hodiny do setkání s Radou a vysvětlení svého odletu z Nar Kreety.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“