5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, Chrám Jedi:

Tak nějak.

Odbyl jsem krátce správce a už jsem se chystal vyrazil pryč z hangáru, když jsem si všimnul nových strojů. Ty mě zaujaly, a tak jsem přistoupil o něco blíž a houkl na správce, abych zjistil, copak tady asi tak ty krásky dělají.

Ale copak, někomu konečně došlo, že by se nám hodily lepší stíhačky? Co to umí?

Obešel jsem si plavidlo a ač jsem se nerad pohyboval vesmírem a nebyl jsem žádný velký bojový pilot, stroje mě zaujaly. Zároveň jsem v koutku duše cítil, že takové stroje se nekupují jen tak, z dobrého rozmaru, avšak to co mě v koutku duše hlodalo zůstávalo mé mysli skryto.

Proto jsem se rozhodl dále se nezdržovat a vydat se do svého pokoje. Tam byl čas se umýt a převléct do klasického oděvu. Potřeboval jsem také nový světelný meč, ale na jeho stavbu jsem teď neměl čas, ani prostředky, a tak jsem toto odložil až na dobu po návštěvě Rady. Chvíli jsem ještě meditoval a dal jsem do kupy plán, kterým nebudu muset Radě ani tak úplně lhát jako že ji spíš nebudu říkat celou pravdu. Stačí dvě šlapky nahradit velkou přesilou výtržníků a vše dobře dopadne. Pravý problém jsem skryl hluboko za snad dost velkou myšlenkovou zeď a teď jsem již mohl vyrazit směrem k místnosti Rady.

Tohle bude nepříjemné.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Nové stroje ti nemohly ujít a rozhodl ses na ně optat správce, který stále zaujatě kontroloval navrácenou loď. Nicméně v tomhle směru se zdálo, že všechno bude v pořádku.
Nové prototypy, které máme k otestování. Delta-7 Aethersprite - docela drahý stroj, ale podle prvotních specifikací to vypadá na odpovídající výkonnost. Jsem zvědav, jak se na ně budou tvářit vybraná esa Řádu,
prozradil ti správce, aby ti ještě naznačil, že přejímka plavidla byla prakticky hotová a tys nemusel již nic dalšího řešit. Pokud se zmiňoval někdo o esech Řádu, tak si jen těžko mohl pochybovat, že by se mezi nimi nenacházel mistr Tiin, mistr Koon nebo mistryně Allie. O jejich leteckých schopnostech se vědělo asi nejvíce a navíc patřili mezi stabilní členy Rady nebo význačné Jedie. S těmito informacemi ses nejprve vydal upravit do svého pokoje.

Vykoupán a oděn do čerstvého oblečení jsi mohl vyrazit do místnosti Rady k setkání, které se rozhodně nemělo řadit mezi ta nejpříjemnější. Když jsi dorazil před dveře rady, tak jsi byl první na řadě, nicméně vevnitř ještě někdo byl a tudíž zbývalo ještě trochu času na promýšlení poslední slov obhajoby, protože to tě dle všeho čekalo.
Po pěti minutách ses konečně dočkal, když ze dveří vyšel mladík v tmavé tunice a blond vlasy, jehož stále ještě zdobil padawanský culík. Přišel ti povědomý a očividně nebyl nadšený - minimálně jsi mohl zaslechnout něco ve smyslu "že tohle není fér".
Každopádně nyní byla řada na tobě a mohl jsi vstoupit dovnitř.
Nebyla tu přítomna celá dvanáctka mistrů, vlastně jich tu bylo jenom sedm - Ki-Adi-Mundi, Plo Koon, Oppo Rancisis, Depa Billaba, Adi Gallia, Coleman Trebor a Even Piell. Teoreticky to pro tebe mohla být i výhoda, ale i tak se nadále jednalo o zkušené mistry Jedi.
Rytíří Nur Ebione, z tvé mise ses vrátil až překvapivě brzo. Můžeš nám vysvětlit, proč tomu tak je?
promluvil Even Piell, který se jako první chopil iniciativy, když tu nebyl přítomen mistr Yoda ani mistr Windu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, Chrám Jedi:

Celý zbývající čas před vstupem do síně Rady jsem věnoval kontrole své psychické zdi a upravování jí tak, aby byla co nejméně nápadná. Také jsem si opakoval svoji obhajobu, aby byla co nejmenší lží. Lhát se nemá a mistrům rady už vůbec ne, protože by to mohlo být velmi nepříjemné, pokud by to zjistili. Každopádně pravdu jsem jim taky nemohl říct, protože to by bylo možná ještě o něco nepříjemnější. S tím vědomím jsem vstoupil do síně Rady, nevšímajíc si cucáka, který zřejmě neměl dostatečné vychování, aby věděl, jak se s Radou mluví. Mistrům a mistryním jsem se patříčně uklonil, jak se slušelo a patřilo a čekal jsem, až někdo z nich začně z obžalobou. A taky se tak stalo. Nasadil jsem proto mírně lítostivý a smutným pohled a na mistry jsem začal hrát jak moc mě trápí, že jsem misi nemohl dokončit, což vlastně také nebyla až taková lež.

Zklamal jsem mistře, moje krytí bylo ohroženo a kdybych pokračoval dál v misi, zcela jistě by bylo odhaleno, k čemuž, jak jsem pochopil, nesmělo za žádnou cenu dojít. V kantýně, kde jsem pátral po informacích po svém příletu jsem zahlédl muže, se kterým jsem se setkal již na své dřívější misi, a který si jistě pamatoval, kdo jsem a také to, že by mě nejradši viděl mrtvého. Naštěstí jsem stihl zmizet dřív, než mě uviděl nebo poznal, alespoň doufám. Bohužel mě v té kantýně okrad o můj světelný meč nějaký velmi šikovný zlodějíček, asi právě v době, kdy jsem se soustředil na ústup. Své ztráty jsem si všiml až po odchodu a ač jsem byl velmi zahanben a chtěl jsem jít svůj meč získat zpět, nechtěl jsem riskovat návrat a prozrazení, které by mohlo mít mnohem horší následky než to, že jsem přišel o vlastní meč.

Nechtěl jsem riskovat, a tak jsem mistrům řekl dost věcí, které připomínaly pravdu a sám jsem svou hlavu přesvědčil o tom, že právě takto to bylo. Sklopil jsem hlavu a dával jsem mistrům najevo, jak špatně se cítím. Určitě z mého přiznání budou mnohem radši, než kdybych se vymlouval a zapíral. Přeci jen hlavní pokyn zněl, že nesmí dojít k prozrazení.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Když přišla tvá chvíle, pokusil ses zahnat veškerý zbytek svých obav, uvolnit se, nahodit provinilý výraz a předstoupil jsi před Radu připraven se hájit, stejně jako krýt skutečný důvod svého selhání. Výrazy všech byly neutrální a trpělivé, jako by tu snad seděli celá staletí a nemohlo je jen tak něco překvapit. Skoro by se dalo říci, že z nich trpělivost až čišela, možná až do míry, kdy by to mohlo působit na mladé rytíře či padawany děsivě. Nicméně ty už jsi před Radou stál mnohokrát a dobře jsi věděl, že se takhle dovedou tvářit. Na položenou otázku jsi dlouze odpověděl a pokusil ses shrnout běh událostí co nejjednodušeji a tak, aby tam nebyly podezřelé mezery.
Jestli si dobře vzpomínám, rytíři Nur Ebione, tak hlavním úkolem bylo získat informace od hutta Vira. Přestrojení byla jednou z vašich voleb, jak úkol splnit,
poznamenala mistryně Billaba a připomněla zadání tvého úkolu. A poukázala na to, že utajení nebylo hlavní náplní tvé mise, když ti byla zadávána.
A nezvažoval jsi i jiný způsob, jak dosáhnout svého cíle. Vždy existuje více cest, jak dojít konce vytyčené cesty,
promluvil mistr Rancisis, který byl známý jako jeden z těch více filozofických mistrů. I když první místo v tomto jasně zastával mistr Yoda, který však byl nepřítomen.
Mohl bys více přiblížit, jak jsi přišel o svůj světelný meč? Předpokládám, že ti je dobře známá poučka o tom, jak by Jediové měli přistupovat ke svému světelnému meči?
přistála třetí otázka, tentokráte se zeptal mistr Koon, jehož hlas byl upraven jeho obličejovou maskou. Nic mu to však neubíralo na srozumitelnosti. S třetí otázkou se zatím zastavili a dali ti prostor k odpovědím, zároveň ti muselo být nyní jasné, že neúspěchy se zde prošetřují dost důkladně.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, Chrám Jedi:

Přesně jak jsem čekal, mistři se začali vyptávat a pro mě teprve začínaly opravdu horké chvilky. Přiznání svého neúspěchu a zvláště mnou zvolená obrana nebyla zrovna nejlichotivější pro mou osobu, na druhou stranu přiznání chyb mistry odvádělo od pátrání po zatajovaných informacích. Jejich otázky však byly přeci jen velice nepříjemné. Po položení otázek jsem se mistrům zase uctivě poklonil a začal jsem pěkně od začátku. Otočil jsem se na mistryni Billabu s tím, že zlikvidovat její otázku nebylo tak moc těžké. Zachovával jsem však skleslý výraz i tón.

Můj úkol byl ukrást informace od Hutta Vira, i když to tak samozřejmě nebylo formulováno, hlavně ale takovým způsobem, aby tuto krádež nikdo nemohl spojit s Řádem Jedi. Muž který mě znal z minulosti, stejně jako odcizený světelný meč směřovaly nevyhnutelně k mému prozrazení, což jsem s ohledem na zadání své mise nemohl riskovat.

Znovu jsem se mistryni uklonil a až teď mi došlo, že má slova asi nebyla dostatečně pokorná. Bylo však třeba pokračovat a zbavit se další otázky tak, že na ní odpovím s pokornějším výrazem směrem k mistru Rancisisovi.

Mistře, zvažoval jsem své další možnosti, ale riziko prozrazení mi přišlo tak velké a požadavek Vámi na mě kladený, že nesmím být za žádnou cenu prozrazen, tak důrazný, že jsem se neodvážil improvizovat.

Poslední otázka však byla velmi obtížná. Protože Jedi, který ztratí svůj meč je blízko tomu, aby byl spíše mrtvým než živým Jedim. Nezbylo než nasadil velmi zahanbený výraz a také stejný tón, když jsem promluvil směrem k mistru Koonovi.

Ta poučka je mi velmi dobře známa mistře a stydím se, že jsem vám musel oznámit svůj nezdar a navíc sám sebe zostudit ještě tím, že jsem přišel o zbraň, která znamená můj život, avšak když jsem zvažoval své možnosti, přišla mi ta, kterou jsem zvolil, jako ta nejlepší pro Řád a Republiku.

Znovu jsem se mírně uklonil a se skroušeným výrazem jsem navíc dodal, abych se vyhnul odpovědi na otázku, jak je možné, že jsem ztratil meč, ještě několik dalších slov.

Možná jsem udělal chybu, když jsem se nevrátil získa zpět svůj meč a když jsem neodstranil nebezpečí v podobě známého muže, který by mohl mé krytí vyzradit, ale v tu chvíli mi to přišlo jako velké riziko, které bych musel podstoupit ale ne ve vztahu k mé osobě, ale ke škodám, které bych mohl napáchat svým prozrazením vůči Řádu a Republice.

Těmi slovy jsem skončil, akcentovat vyšší záměry obvykle zabíralo a já jsem se teď za to snažil schovat. Měl jsem štěstí, že v místnosti nebyl mistr Yoda nebo mistr Windu, protože ti by moje lži jistě prokoukli.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Jak na tebe přicházely otázky, tak ses na ně pokoušel odpovídat a rozhodl ses to vzít od té nejjednodušší až po tu zdánlivě nejsložitější. Snažil ses také o maximální míru zdvořilosti, nicméně na výrazech mistrů to nezanechávalo pražádnou stopu - pořád byli naprosto vážní a čekali, až skončíš.
Rytíři Nur Ebione, při zadávání mise jsme nestanovili přesný postup získání informací od Vira, ani to, že to nesmí být spojováno s Řádem. Kladli jsme důraz hlavně na to, aby nedošlo k ohrožení civilního obyvatelstva. Pokud by měl Viro důvod podnikat něco proti Jediům, tak by to rozhodně nebylo kvůli krádeži několika informací, ale spíše kvůli aktivitám, jimiž maříme jeho nezákonné podnikání a podobné praktiky. Navíc, kdyby tě zajal, tak určitě neletěl na Coruscant před senát, ale spíš by se tě snažil odstranit, možná předtím mučit kvůli nějakým informacím,
zaoponovala mistryně Billaba k zadání mise, k němuž došlo hodně nedávno. Navíc jsi nemohl tušit, jestli si Rada neprohlédla záznam ze zasedání, když ti misi zadávala, každopádně tu možnost k tomu rozhodně měla.
Neustále opakuješ riziko prozrazení. Kdo byl onou osobu, která tě mohla poznat? Navíc, existuje mnoho způsobů, jak si pozměnit vzhled, abys vypadal odlišně. Domnívám se, že bys o tom měl být minimálně do nějaké základní míry informován ze svých padawanských let. Každý Jedi totiž musí během svého života provést několik infiltrací a bylo by od nás krajně nezodpovědné, kdybychom mu takové informace nesdělili my, jeho mistr nebo někdo z Řádu,
zacílili mistr Rancisis na konkrétnější informace vztahující se k neúspěšnému úkolu. Tentokrát si vyžádal, co nejpřesnější identitu jedince, který tě mohl poznat a "prozradit" tak tvé utajení.
Je dobře, že tu poučku znáš, stejně jako je pochopitelná tvá lítost nad ztrátou meče, nicméně nezmínil jsi, jak přesně jsi o něj přišel. Očekával bych, že na podobném typu mise, kdy tolik kladeš důraz na utajení, světelný meč uschováš, aby nebyl na první pohled vidět a tedy se nemohl stát cílem nějakého lapky,
zamyslel se mistr Koon nad absencí tvé zbraně, tak charakteristické pro Řád Jedi. A stejně jako ostatní se nespokojil s tvými dosavadními odpovědmi.
Uvědomujeme si, že se teď můžeš cítit nepříjemně, nicméně pochop, rytíři Nur Ebione, že právě takovéto detaily nám mohou pomoci, abychom podobné situaci pro příště předcházeli. Ať už v tvém případě, nebo v případě kohokoliv jiného. Trendy boje proti nám se neustále mění a je jen příhodné se na ně co nejlépe a nejrychleji adaptovat. Proto odhoď svůj stud za svůj neúspěch a nesnaž se vyhýbat přímým odpovědím,
vložil se do diskuze i mistr Piell, který přes svůj možná trochu bizarní zjev, patřil v současnosti mezi jednoho z nejuznávanějších členů Rady.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, Chrám Jedi:

Tohle grilování před Radou se začínalo dostávat do nepříjemných rozměrů a já jsem doufal, že co nejdříve skončí. Nemohl jsem to však nijak ovlivnit, a tak jsem se snažil odpovídat dále co nejzdvořileji, se staženým ocasem a doufal jsem, že mě mistři označí maximálně za chybujícího, případně neschopného, ale že neprokouknou pravou podstatu tohoto problému. To by totiž mohlo znamenat, že bych měl velký, ale opravdu velký problém. Pokorně jsem si vyslechl další smršť otázek a začal jsem protentokrát od konce. Mírně jsem se poklonil mistru Piellovi.

Rozumím mistře, samozřejmě jsem si vědom, že vzhledem k mému neúspěchu je tuto situaci nutné projednat a poučit se z ní.

Rozhodl jsem se, že méně může být nakonec i více, a tak jsem přestal věci tolik okecávat a soustředil jsem se více na odpovědi, které by Radu uspokojily, ale zcela mě nezdiskreditovaly. Současně s tím jsem stále udržoval v pohotovosti svou duševní obranu, aby mistři nemohli proniknout do mé hlavy.

Meč jsem měl schovaný ve své tunice tak, aby samozřejmě nebyl vidět, ale zároveň abych jej v případně potřeby mohl rychle použít. Skutečně nevím, jak o něm zloděj věděl, možná pátral po kreditech, a už vůbec si nedokážu vysvětlit, jak se mu podařilo mě okrást, aniž bych si toho všiml.

Odpověděl jsem pokorně mistru Koonovi a potom jsem se otočil na mistra Rancisise, který vyžadoval jméno osoby, kterou jsem tam měl zahlédnout. To byla má nejproblematičtější lež a bylo nutné vymyslet přesvědčivě nebezpečného člověka, na kterého bych se mohl vymluvit. Nakonec hledání nebylo tak těžké, když jsem si vzpomněl na svou misi na Loku.

Narazil jsem tam na žoldáka jménem Nask mistře. Setkal jsem se s ním, když jsem plnil svoji misi na Loku a tenhle člověk mě skutečně nemá rád, předpokládám, že si mě velmi dobře pamatuje mistře. V úpravách svého vzhledu jsem bohužel nikdy moc nevynikal, takže i když jsem se snažil, nevěřil jsem, že by mě ten žoldák nepoznal. Je totiž velmi schopný a opravdu by mě rád zlikvidoval.

Nakonec jsem se otočil k mistryni Billabě, abych ze sebe mohl udělat pořádného hlupáka.

Mistryně, zřejmě jsem si vaše instrukce vyložil poněkud mylně, a proto možná došlo k tomuto nedorozumění, které mě skutečně mrzí. Žil jsem v přesvědčení, že utajení je na prvním místě, omlouvám se, že jsem si vámi zadanou misi interpretoval takto odlišně.

Celý rozhovor mě velmi unavoval a ač jsem se snažil volit slova co nejpečlivěji, cítil jsem, že jsem mohl mluvit a argumentovat mnohem lépe. Teď už mi bylo celkem jedno, jak vlastně rozhodnou a co se stane, prostě jsem jenom chtěl, aby byl konec tohoto výslechu.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Po tvých odpovědích si mistři vyměnili několik pohledů, jakoby snad v tuto chvíli komunikovali telepaticky. Teoreticky to samozřejmě bylo možné, nicméně jsi o podobném případu doposud nevěděl nebo alespoň neslyšel. Většina členů Rady se tvářila zamyšleně, jak se snažili si celou tuto situaci vyhodnotit.
Vybavuji si, že jsi toho Naska zmínil ve svém hlášení z poslední mise na Loku. Zmínil se o něm tehdy i rytíř Linx a i on jej označil za výrazně nebezpečného a do jisté míry i pomstychtivého. Každopádně to v hlavním případě změnilo podmínky a nebylo důvodem k návratu. Jediové by se neměli vzdávat, když se jedna cesta zdá neprůchodná,
zareagoval mistr Rancisis a promnul si svůj hustý plnovous.
Každopádně nyní jsi zpět a s tím již nic nenaděláme. Navíc není vhodné, aby ses tam nyní vracel, byť bychom mohli lépe zapracovat na tvém přestrojení, nebo někoho pověřit, aby ti s tím pomohl,
pokračovala mistryně Billaba a jasně naznačil, že Viro již dle všeho spadal mimo tvé působení.
Stále mě však poněkud zaráží ta krádež meče. Ano, musím připustit, že dotyčný zloděj mohl mít zacíleno na finance, nebo si mohl povšimnout výdutě v tvém oblečení, kde se meč nacházel, pořád se však musel dostat dostatečně blízko, aby tě o ten meč připravil. Především však dost na to, aby tě zalarmovalo a připravilo na možné nebezpečí, obzvláště na místě, kam jsi byl vyslán. Takhle to ukazuje na tvou značnou neopatrnost a nepozornost, případně, že jsi pozornost upíral zcela někam jinam,
zamyslel se mistr Koon a mírně si poposednul dopřeději, aby slyšel tvou reakci na toto. Zdálo se však, že to již byl poslední bod, který chtěla Rada projednávat, což pro tebe mohlo být i jisté pozitivum.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, Chrám Jedi:

Ať si mistři mysleli cokoli, z jejich slov se zdálo, že toto pranýřování již brzy skončí a zřejmě dokonce i lépe než s rozkazem k převelení do pomocných sborů. Chtěl jsem jenom, aby mě již propustili, a tak jsem jim nenutil své reakce, když to nebylo zcela nutné. Na reakce prvním dvou mistrů jsem jenom pokorně a souhlasně pokýval. Na mistra Koona jsem však ještě zareagovat musel.

Musel mě obrat právě v momentě, kdy jsem zahlédl Naska, mistře. V tu chvíli jsme skutečně nebyl dostatečně soustředěný, protože jsme zvažoval své možnosti a snažil se nebýt zpozorován, a tak jsem věnoval menší pozornost okolí. Byla to chyba.

Připustím nakonec svou chybu a doufám, že mě mistři již propustí, abych se mohl jít věnovat svým věcem jako třeba sestrojit si nový a lepší světelný meč a dále pak také srovnat si v hlavě všechny své myšlenky a uvést se zpět do klidu, který by se mohl hodit. Kdo ví, každou chvíli se může objevit další úkol, kterým mě mistři budou chtít potrestat, což by se jim podobalo.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Přijal jsi nakonec pokornou roli rytíře, který něco podělal a snažil ses dle toho vypadat, aby tvé pranýřování skončilo co nejdříve. Mistři také chtěli dle všeho mít tuto věc již uzavřenou a to i nejspíše proto, že vše podstatné již od tebe věděli, tedy dle toho, co mohli soudit z tvých odpovědí.
Rytíři Nur Ebione, taková chvíle nepozornosti zrovna v momentě možného střetu s potencionálním útočníkem, by se mohla v některých případech projevit jako fatální,
povzdechl si Plo Koon, jako by snad musel mluvit s nějakým mladým younglingem, který něco provedl. Nakonec se však narovnal a totéž učinil i zbytek Rady.
Nicméně tvou misi tímto uzavíráme. Budeme od tebe ještě samozřejmě očekávat podrobné hlášení o misi, jak je běžné a nesnaž se s ním příliš otálet, nelze říci, kdy tě budeme muset vyslat hned dál,
chopil se slova mistr Rancisis a uložil ti již běžný úkol, který následuje po každé misi.
Navíc ti doporučíme nějaké doplňkové tréninky a přednášky, aby ses příště v podobné situaci zachoval lépe nebo k ní vůbec nedošlo. V sázce není totiž jenom úspěch mise, ale i tvůj život. O co přesně se bude jednat, se dozvíš později. Co se cesty na Ilum pro nový krystal týká, tak ti necháme zajistit místo v dalším transportu tím směrem a budeš o tom včas informován. Pokud v současné chvíli nemáš nic dalšího, co bys nám chtěl říci, můžeš jít.,
ozval se ještě mistr Mundi s tím, že až tak jednoduše jsi z toho vlastně nevyklouznul a budeš muset "dohnat" některé znalosti, abys to celé příště mohl zvládnout lépe. Pokud jsi tedy již nechtěl nic dalšího vyřešit, tak jsi měl od chvíle, kdy opustíš dveřmi místnost Rady volno.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, Chrám Jedi:

A bylo to tady, už se konečně blížil okamžik, kdy se z téhle místnosti dostanu, což mě velice těšilo. Stačila už jenom pokorná poklonka po slovech mistra Plo Koona, souhlasné Zajisté, mistře. na pobídku k podání podrobného hlášení od mistra Rancisise a nakonec přibylo již jen pokorné Děkuji, mistře. na slova mistra Mundiho. Celé představení jsem zakončil poslední pokornou poklonou a tradičními slovy Ať vás síla provází, mistři.

Na to jsem se vydal ke dveřím a pak daleko od síně rady až na svou ubikaci, kde jsem měl v plánu pořádný odpočinek a také malou oslavu toho, že se mi podařilo vyklouznout z pořádného průšvihu docela elegantní cestou. Potom byl také samozřejmě čas na přípravu nového světelného meče a na jeho výrobu. Samozřejmě jsem k tomu ještě potřeboval krystal, a tak jsem doufal, že se brzy zůčastním cesty na Ilum, kde bych mohl nějaký dobrý najít.

Nejdříve ze všeho jsem však sepsal požadovaného hlášení tak, aby odpovídalo přesně tomu, co jsem říkal mistrům a pěkně jsem všechno vyvedl do podrobností.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Jakmile jsi mohl, tak jsi zmizel z místností Rady nejrychleji, co ti situace dovolovala a zamířil hned do svých pokojů, aby sis jak odpočinul, tak i dokončil poslední část, kterou jsi mohl uzavřít tuto misi a vše, co se během ní odehrálo. Do jaké míry to bylo špatné, se dalo jen těžko říci, ale objektivní pozorovatel by několik tvých posledních dní neoznačil za zrovna nejpohodovějších, ať už by se mělo jednat o události před misí, během ní či po ní.

Při sepsání hlášení sis dával pozor na to, aby ses držel své verze situace, dle toho, jak jsi vykládal mistrů během slyšení, které ti mohlo do jisté míry připadat jako výslech. Když sis to několikrát překontroloval a dospěl k tomu, že to takhle bude vyhovující, odeslal jsi to mistrům přes terminál a měl jsi do jisté míry volno, pokud jsi nepočítal nutnost připravit si věci na nový světelný meč. Dle svých stávajících zkušeností jsi tak dopředu mohl už upravit konstrukci, nebo se zkusit zeptat někoho zkušenějšího, protože o několika lidech zběhlých v konstrukci jsi již věděl. Bylo sice jasné, že na Ilum nejspíš v nejbližších dvou dnech nevyrazíš, protože transporty tam i z bezpečnostních důvodů nelétaly tak často, přesto byla příprava komponent a vlastně i celého jádra meče důležitá a po provázání s krystalem jej posléze stačilo už jen vložit dovnitř.
Po krátkém průzkumu jsi také zjistil, že ne všechny komponenty máš úplně k dispozici a něco jsi postrádal, což znamenalo pobíhání po chrámu a zajišťování si komponent, nebo využití něco z tvé gáže, kterou Jedi dostává pro svou činnost mimo Chrám, aby sis pořídil komponenty z externích zdrojů. Tedy, rozhodně to nebyl plnohodnotný plat, ale nicméně tě zase nemusely trápit náklady na ubytování, stravu, cestovné, ošacení a mnohé další. V podstatě se tak jednalo o sumu k využití pro doplňkovou činnost, osobní návštěvy muzeí nebo kulturních zařízení, byť na mnohé ses mohl dostat přes některé osoby v Chrámu, protože Jediové měli v tomto mnoho úlev.
--------------------------
Tak ponechávám zde prostor k poslednímu příspěvku, než spáchám hodnocení. Pod čaru mi pak napiš, jakou barvu meče bys chtěl - pokud nebude exotická, tak bychom výlet na Ilum nehráli, kdyby ano, tak bych se tomu přizpůsobil. Navíc můžeme už v příští misi vstoupit do Klonovek, pokud bys chtěl, nebo když ji přežiješ - ji zahájit na konci(s tím, že bys asi neletěl na Geonosis).
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, Chrám Jedi:

Nepovedená mise byla s odesláním hlášení konečně za mnou a já jsem měl dvě možnosti. Buďto budu fňukat nad tím, jak špatný Jedi jsem. Jaký jsem lhář, děvkař a opilec. Nebo prostě budu pracovat na svém novém světelném meči tak usilovně, abych na vše ostatní zapomněl a hlavně aby byl lepší a dokonalejší než ten předchozí.

Vybral jsem si samozřejmě druhou možnost, a tak jsem strávil hodiny v knihovně, kde jsem studoval konstrukce světelných mečů, jejich rozličnosti, výhody a nevýhody a různé drobné vychytávky. Dále jsem také navštívil několik členů řádu, kteří vynikali ve výrobě světelných mečů, abych s nimi zkonzultoval své poznatky, případně získal nové názory a samozřejmě také součástky, které ne vždy byly zcela k dostání. Vyrazil jsem také na nákupy mimo Chrám, abych získal zbytek součástek, přesně podle svého malého plánku, který se mi tvořil v hlavě. Nakonec jsem mnoho času strávil v dílnách pří úpravách součástek a sestavování svého světelného meče do takové podoby, abych po získání krystalu mohl provést již pouze finální složení meče.

Cítil jsem, že bude velmi důležité, aby byl tento meč silný a spolehlivý, protože se blížilo něco velkého.


________________
Chtěl bych asi žlutý meč, jestli to není moc exotické. :) Ilum se mi hrát nechce. Co se týká klonovek, klidně do nich vlítnu, ale na Geonosis se mi moc nechce, abych řek pravdu... :D Na druhou stranu už se na ně pořádně těším a přeci jen další mise je na dlouho.. :( :D
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Hodnocení:
Tvar příspěvků: V pohodě, zde není co vytýkat.
Chování charakteru: No, tentokrát jsi k tomu zrovna moc Jedisky nepřistoupil a Askel se v tomhle směru nijak extra nepředvedl. Stejně jako jeho přístup k vývoji situace, kdy doslovat stáhl ocas a utekl.
Postup v příběhu: Více než reálnýmu postupu se postava věnovala všemožným kratochvílím, což se jí nakonec i vymstilo.
Reakce na podněty: Tady to bylo relativně v pohodě, byť se nalezlo několik podnětů, které postava přehlédla nebo ignorovala, i když by si jimi hodně pomohla.
Využití Síly: Nebylo prakticky kde využívat a v té troše, kde bylo, se nejednalo o nic zásadního.

Takže když to shrnu, tak asi následovně - až na mírné zorganizování ze začátku jsi ve své misi naprosto selhal a v podstatě jsi z toho udělal "poznávací výlet na Nar Kreetu". Před Radou ses nakonec tak nějak uhájil, nicméně do hodnocení se ti to i tak promítne. Takže za neúspěch v misi dávám základní penalizaci -25%, tím se tedy nakonec dostávám k hodnocení zhruba 42 procent a to i proto, žes navíc přišel o světelný meč.

Následky mise:
+ získal jsi nějaké základy v sedmičkové kometě a pochytil jsi pár triků
- přišel jsi o přítelkyni
- u rozvědky jsi nezískal úplně nejlepší jméno
- přišel jsi o světelný meč, důstojnost a značný obnos kreditů
- hodnotně jsi v rámci Řádu poklesl
----------------------------------
Samozřejmě máš možnost se vyjádřit k průběhu mise. Co se další týká - tak Ilum vynecháme, žlutý meč budiž. A zbytek nech na mně.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Souhlas. :) Askel míří tím směrem, kterým mířit má. Není prostě zrovna ukázkový Jedi... :D
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“