Mise pro Garth Devilman

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Mise pro Garth Devilman

Příspěvek od Mastr Kavar »

Corusant

Leťel jsi se svým mistrem v loďi směrem na Tatooin.Máte tam najít několik vojáků republiky, kteří se ztratili když spadla republiková loď na planetu.Naštěstí do pouště.Takže musíš najít ty vojáky a lidi.Pozor v cestě ti mohou stát píseční lidé.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Tatooine - poušť

Příspěvek od Garth Devilman »

Přistáli jsme v poušti na Tatooine. No, pokud jde o přistání zažil jsem lepší, ovšem teď jsem si nemohl stěžovat. Zkusmo jsem propátral oblast Silou nic. Síla nás jsem nezavedla bez důvodu. Podíval jsem se na Mistra, který stál na vyvýšenině. Mistře, zachytil jste něco? Vždy je dobré nechat se poučit. Slova mého zesnulého Mistra.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Tatooin

Mistr: Ano cítím přítomnost několika bytostí v poušti.Ty je ale cítit nemůžeš, protože nejsi tak vycvičený.Pojď vydáme se jižní cestou.
Vyrazili jste jižní cestou, když v tom po vás začalo pálit asi tucet Pouštních lidí...........

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Tatooine - poušť

Příspěvek od Garth Devilman »

To není dobré... blesklo mi hlavou, když jsem ucítil malou nesrovnalost v Síle. Vzápětí jsem byl ujištěn, že se moje předtucha potvrdila. Byli jsme přepadeni z obou stran. Jak, ze předu, tak ze zadu. Jen z velkou nechutí jsem aktivoval světelný když po nás začali pálit z pušek. Naštěstí zbraně písečných lidí nebyli nějak moc přesné, ale i tak padawanovi, jako já to dalo pořádnou práci. Snažil jsem se odrážet střely tak, abych jim zabránil v pohybu. Všiml jsem si totiž, že mezi pouštními bojovníky se až příliš nápadně krčí protokolární droid a moje instinkty mne nabádaly, abych se zaměřil právě na něj. Nechceme vám ublížit! Snažil jsem se překřičet rachot pušek a jekot válečníků.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Tatooin

Jedna z kulek tě zasáhla do ramene.
Droid: jjanbgiopashOPISHN (přestante pálit)
Palba pušek přestala ...............................

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Tatooine

Příspěvek od Garth Devilman »

Konečně až na ten škrábanec… Odechl jsem si a vypnul zbraň.. Zdravím, jmenuji se Garth Devilman a jsem učedník řádu Jedi, a tenhle muž je můj Mistr a přítel Mace Vindu. Podle obleků vašich přátel soudím, že jste byli na lovu. Ale ne nás, protože vaše skupina se ukryla zde v písku. Ukázal jsem na stopy. Zřejmě jste je nestihli zahladit, viděli jste nás na poslední chvíli.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Tatooin

Droid: Na lovu těch lidí, co jsem spadli.Už jsme jich nejmín půlku zabili.Nechcete se k nám přidat?Dastanete podíl z kořisti.Hodně vybavení.No tak co?

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Tatooine

Příspěvek od Garth Devilman »

Mistře, co teď? Vypadá to že budeme muset uchýlit se k úskoku... požádal jsem Mistra o pomoc v myšlenkách o pomoc a přitom nespouštěl oči z droida. Souhlasíte?

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Tatooin

Mistr: Ano, musíme.každý vyskočíme na jinou stranu.A pak je začneme přesekávat.Takže tři, dva, jedna .... teď
Mistr vyskočil na pravou stranu, a ihned zaútočil na Písečné lidi.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Tatooine

Příspěvek od Garth Devilman »

Bylo mi to líto, ale musel jsem to udělat. Vyskočil jsem udělal salto vzad a zbavil se tří lidí, kteří stáli za mnou. Stačili tři jemné seky. Jak jednoduché vzít někomu život... pomyslel jsem si. Zaregistroval jsem, že zatím co jsem já se "bavil" se skupinkou vzadu, můj Mistr se zbavil protívníků ve předu. Zůstal už jenom droid, který se snažil zhodnotit situaci. Skoro bylo vidět, jak jeho procesor kmitá... Deaktivoval jsem svojí zbraň a přisedl si k droidovi na bobek. Tak, a teď nám řekni co to bylo za skupinu. Nebyli to náhodou republikoví vojáci??? Rukou jsem v písku nakreslil kruh.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Tatooin

Droid: Ano, velký republikový křižník.Je v něm spousta vybavení.Po tom co nás lidi vyhnali z města, musím krást vybavení, protože byjsme jinak nepřežili.A lidi jsem museli zabíjet, protože nám v tom bránili.
Mistr vypadal zamišleně........

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Tatooine

Příspěvek od Garth Devilman »

Bylo mi jasné, že droid něco skrývá. Mistře? položil jsem otázku v myšlenkách. Vypadal zamyšleně. Abych ukončil hrobové ticho zeptal jsem se droida. Pouštní lidé se většinou nezajímají o záležitosti republiky. Mám pocit, že většinou ani nerozeznají lodě. Starají se jen o záležitosti ve svém teritoriu, případně se živí jako nájemní lovci. Kdo vám dal tip na ten křižník? Celá tahle mise se mi vůbec nelíbí. A jak se zdálo nebyl jsem jediný, kdo si to myslel...

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Tatooin

Droid: ehh, ehhh, ehhh no tak dobře.Typ nám dala jedna společnost.Myslím že to byla Obchodní Federace.Ano, jo to byla ona.Řekla nám že na té lodi, je spousta vybavení.A že nevadí když je ukradneme.Že prý je republika nějaká prohnilá společnost která vraždí Pouštní lidi.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Tatooine

Příspěvek od Garth Devilman »

Když je republika taková "prohnilá" tak ti určitě bude strašně vadit, budeš přímo protestovat, když tě vezmeme právě tam. Myslím, že v chrámu potřebují překladatele a pochybuji, že v poušti se nějak uplatníš... Co vy na to Mistře? Zaměřil jsem svou pozornost na droida. Mohl bys mi prosím tebe ještě přibližně určit, kde by mohli zbývající vojáci být pošleme tam naše přátele a ti je bezpečně najdou. Tady jsme v pustině daleko od města, ledaže byste měli nějaký dopravní prostředek? ukončil jsem svůj monolog a čekal na reakci.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Tatooin

Droid: Zbývající vojáci jsou támhle (a ukázal na jeden obrys v dáli).
Pak tvůj mistr vysílačkou dal vědět republice kde jsou vojáci.Republika si pro ně pak přijela.Ty jsi se s mistrem a droidem vrátil na loď a odletěl na Corusant.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“