Ledové peklo - 2. mise pro Anakina Vandara (jazen)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Denos, pred jaskyňou

Poháňaný Silou odrážam blasterové strely jednu za druhou. Odrážal som ich doslova v rytme. Prichystám sa na odraz strely, ktorá mala Trokana len zraziť na zem, odrazím ju a očakávam ďalšiu, ktorá však neprišla. Uvidel som len telo padajúce k zemi. V Sile vydáva už len slabú ozvenu, ktorá po chvíľke zmizla. Skloním hlavu a potom začujem štartovanie motorov
Nigo...
pomyslím si a otočím sa za zvukom, uvidím štartovacie svetlá a vzlietajúcu loď Kyla Katarna. Rozbehnem sa k nej, rampa vysunutá, pripravím sa na skok. Vyskočím podporený Silou, dopadnem na rampu a vbieham do lodi. Okamžite stláčam gombík a rampa sa zavrie. Zhodím zo seba polárny oblek a prebehnem do kokpitu, kde vidím doktorku a Niga
Dobre, môžeme ísť domov.
poviem Nigovi a sadnem si vedľa neho do kresla kopilota. Začnem šťukať do navigačného počítača cieľ našej trasy, pripravím loď na skok.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Denos, před jeskyní

Nigo byl poměrně vystresovaný, ale uposlechl Tvé výzvy a ihned poté, co bezpečně věděl, že jsi v lodi, uzavřel nákladová vrata a vzlétl.
Na sedadle kopilota mezitím oddechovala vyčerpaná doktorka, ale když jsi přišel do pilotní kabiny, uvolnila Ti místo, přešla do zadní části pro posádku a znaveně klesla na palandu. Zanedlouho usnula.

Při procházení jsi si všiml, že v nákladovém prostoru leží poničený G-9PO, Nigo jej v tom spěchu stačil vzít s sebou do lodi. Oprava bude složitá, ale šikovným mechanikem by mohl znovu být uveden do provozu...

Když jste opouštěli atmosféru planety, Nigo se zeptal: "Co se stalo tam dole...?"
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Raven Claw

Sadnem si do kresla a silne odfúknem. Predkloním sa a schovám tvár do dlaní, po chvíľke sa vystriem a zakrútim hlavou
Neviem, zohralo sa to tak rýchlo. Tesne po tom ako si odišiel sa zrútila celá jaskyňa a Trokan ma chcel zabiť, strieľal po mne ako divý a ja som ho aj napriek upozorneniam nechtiac zabil odrazeným blasterovým lúčom.
dopoviem a pretriem si ústa dlaňou
Kedy budeme doma?
spýtam sa napokon a usadím sa lepšie v kresle.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Raven's Claw

Na něco jsi se Niga zeptal, ale nestačil jsi zaslechnout odpověď a to z jednoho prostého důvodu - začínala Tě přepadat únava a spánek nad Tebou brzy rozprostřel své perutě...

Nigo se na Tebe podíval, usmál se a věnoval se pilotování lodi.

Yavin IV, nad Akademií...

Ani jsi pořádně nevěděl, co se děje, když Tě Nigo jemně šťouchnul do ramene: "Vzbuď se, ospalče! Jsme doma..."

A když jsi zamžoural rozespalýma očima s víčky těžšími, než transpariocel, zjistil jsi, že jste skutečně nad džunglí a chystáte se na přistání u Akademie...
Dole jsi viděl postávat mistra Katarna a dva jiné žáky, nejspíše vás už čekali.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Yavin IV, Akadémia Jedi

Ach...čo?
preberiem sa zo spánku a pretriem si oči
Už sme tu? No pekne...
poviem, keď uvidím tvár Kyla Katarna z kokpitu jeho lode
Nebude dobré!
pomyslím si a odpútam sa z kresla, napravím si svoj už aj tak dosť pokrčený plášť a prejdem pomalou chôdzou k rampe lodi, počas chôdze prebudím doktorku a spolu s ňou kráčam dole po rampe
Dobrý deň majster, rád vás vidím.
poviem a ukloním sa majstrovi.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Yavin IV, Akademie Jedi

Kyle Katarn nebyl nikdy moc velký řečník a ani teď se nesnažil o jakýkoliv uvítací proslov. Prostě tušil, že toho máte dost za sebou a při pohledu na vás mu bylo jasné, že ani vy nemáte nejmenší chuť cokoliv líčit teď a tady. Navíc si i jistě spočítal, že vaše mise za záchranou vědeckého týmu nebyla zřejmě stoprocentně úspěšná.
"Jak vás tak vidím, potřebujete trochu delší odpočinek! Nu tak jen pojďte... Luke zde ještě není, aspoň budeme mít čas vše probrat. Máte asi hodně co vypravovat!" pokýval hlavou a gestem vás všechny zval do brány Akademie.

Naposledy se ještě pohledem ujistil, že jeho Raven's Claw se nic nestalo a s ulehčením ve tváři se otočil za Nigem, který zrovna podpíral znavenou vědkyni a pomalu se šourali do zdí Praxea...
____________________________
A toť vše, mise zde končí... máš-li nějaké otázky a připomínky, napiš zprávu. A stejným způsobem se domluvíme na dalším pokračování, hodnocení bude zítra ;)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Hodnocení zde:

Kód: Vybrat vše

http://akademiesithu.phorum.cz/hra/viewtopic.php?p=52419#52419
Další mise započne brzy, jen bych potřeboval doladit detaily, takže až to bude možýné, domluvíme se... ;)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“