1. Mise pro Kiho(Clone-56 'Defender')

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

1. Mise pro Kiho(Clone-56 'Defender')

Příspěvek od Jordi Linx »

Acclamator Revolt, Tvůj osobní pokoj:
Seděl jsi ve svém novém pokoji na lodi třídy Acclamator označené jako Revolt, který jsi sdílel ještě s jedním bratrem, který tu momentálně nebyl. Oproti tobě byl služebně starší a během mise utrpěl vážné zranění, které poznamenalo jeho čelist a nyní nemohl mluvit. To mu však nebránilo v tom pokračovat nadále ve službě, i když hodnostně už nemohl pomýšlet na to, že by se dostal někam výše. Během posledního měsíce jste se přesouvali od Corulagu a Chandrily podél Perlemianské obchodní cesty dále od jádra a tedy blíže nepříteli. Průběh války byl stále ještě hodně chaotický a nebyla doposud vymezena žádná hranice obou válčících stran, i když se to z obou stran horečně usilovalo. Poslední skok jste provedli z Brentaalu a mířili jste dál po Perlemianu již nějakých deset hodin. Na palubě oproti Kaminu probíhal o dost volnější režim, přecejenom zde nebylo tolik prostoru k tréninku a když už jsi se chtěl dostat na střelnici, tak jsi se musel zapsat alespoň týden předem. Pravidelné byly pouze rozcvičky na letové palubě.
Hlášení všem členům jednotky kapitána CC-5281, dostavte se okamžitě do taktické místnosti C-7.
ozvalo se hlášení, které bylo určené i tobě, protože jsi byl do jednotky kapitána CC-5281 'Honka' zařazen. Osobně jsi s ním mluvil snad jenom jednou a to pouze krátce, jinak nejvyšším důstojníkem, s kterým jsi mohl komunikovat byl poručík předzdívaný Flaw, jenž byl tvým přímým nadřízeným. Z počátku jsi se neúčastnil několika úkolů vzhledem k doléčování tvých zranění, ale nyní jsi byl již kompletně v pořádku. Drobnost, která tě mohla trápit byl ale fakt, že i když jsi byl členem Galaktické Maríny, tak ta byla v současné době rozdělena na tři odlišné lodě a velitel Bacara nebyl přítomen na Revoltu, ani na Indicatoru, s nímž jste dohromady tvořili flotilu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Republikový křižník Acclamator "Revolt" kdesi u Brentaalu, můj pokoj

Neni to žádnej zázrak, ale z vyprávění jiných voják musím říct, že tohle je skutečnej luxus.
Nohy opřené o hranu postele už byly zase v pořádku.Rehabilitace dokončena a já jsem znovu připraven je nastavit pro blaho Republiky.Na stole po pravém kraji postele ležela moje nová helma.Už to nebylo to bílé nic.Tohle byla nová helma.Už jsem jí zkoušel po návratu ze cvičného nasazení na Separatistickém křižníku, ale pořád jsem se na tu rudou nemohl vynadívat.Vedle ní ležel jeden z mých blasterů (byl to ten co mi byl propůjčen během výcviku, bohužel jeho původního majitele jsem doposud nezastihl), druhý byl zasunut v pouzdře.Zvdenul jsem se z polohy ležmo do stoje a protáhl se.
Tenhle život se mi líbí.Lepší brnění, lepší postel, lepší stravování, lepší zbraně.
Pak zaznělo hlášení a rozkaz pro naší jednotku.
Výsadek?Žádný lodě nevidim.A akce na planetě zajišťujou povětšinou komanda.Asi jen nějaký zkoušení nebo co.
Nasadil jsem helmu, zasunul blaster za opasek a vyšel z pokoje.Jedním z nedostatků služby u mariňáků bylo, že většinu života jsme trávili na křižnících a lodích.Šel jsem spletí chodeb, které se po křižníku nalézaly.Nebylo to tak zlé.Mám rád takovýhle chození po křižnících.Je tu jen jeden malý problém, nemám nejmenší ponětí, kde nějaká taktická místnost C-7 je.problém jsem však s elegancí sobě vlastní vyřešil.A to vcelku jednoduše.Cestou jsem narazil na kolegy z jednotky a jen je následoval.Nebyl jsem na téhle lodi dost dlouho, abych znal veškerá její zákoutí, chodby, turbovýtahy, hangáry, muniční sklady a tak jsem doufal, že ostní členové jednotky vědí kam jdou.
I´m not an sith apprantace, I´m a marauder, sith marauder.
- "Deathrunner"

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Acclamator Revolt, Taktická místnost C-7:
Po zaslechnutí hlášení vyrazil do taktické místnosti, jejíž lokaci jsi odhalil sledováním jednoho z členů tvé jednotky, kterého se ti povedlo z vašich setkání zapamatovat. Místnost nakonec ležela o patro výše a několik chodeb dále, než byl tvůj pokoj. Po vstupu dovnitř sis nalezl volné místo a čekali jste ještě pět minut, než se sešel zbytek jednotky. Nakonec před vás všechny předstoupil Flaw, velitel tvé jednotky.
Mariňáci, naším dalším cílem bude Esseles.
zahájil Flaw svou řeč a vedle něj se zhmotnil hologram planety. Planeta s množstvím oceánů a hor byla mimo jiné obklopena užším prstencem.
Hned krátce po Geonosis padl do rukou sepáků. Na planetě je znatelný odpor místního obyvatelstva, ale proti droidům nemají šanci. Povrch je převážně hornatý, vzduch horký a vlhký, i proto jsme byli povoláni my.
pokračoval ve výkladu Flaw a vedle hologramu planety se objevily údaje o její vlhkosti a dalších geologických fenoménech.
Plán je následující - po výlezu z hyperprostoru se naši stíhači a Indicator zabaví orbitální síly, zatímco Revolt se snese co nejblíže planetě a vysadí nás společně s několika AT-RT na povrch. Protože LAAT/i nebudou mít kde přistát, tak budeme jednotlivě seskakovat před úpatím hory, za níž leží město Nurrale. Nachází se v tropické oblasti, takže hory budou nejspíše pokryty tropickou faunou a hodně se zapotíme. Takže budeme vysazeni a vyrazíme po hoře k městu, dohromady se budeme scházet cestou, abychom se nezdržovali. Jakmile dorazíte k hranici města, tak se hlašte a čekejte na další rozkazy. Ultimátním cílem je pomocí místním k znovuzískání města a udržet ho, dokud nepřijdou nové rozkazy. Nějaké dotazy ?
přešel Flaw k praktičtější části plánu a nyní se zeptal na dotazy. Nikdo se ale zatím nepřihlásil.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Ki
Učedník
Učedník
Příspěvky: 136
Registrován: 27.8.2009 15:23:21
Bydliště: Malachor V,Trayus academy

Příspěvek od Ki »

Republikový křižník řady Acclamator "Revolt", taktická místnost C-7

Esseles?O něm jsem nikdy neslyšel, pokud si dobře vzpomínám.
Než jsem si naší cílovou planetu začal v duchu představovat, spustil Flaw její hologramový obraz.
Takže klasika.Na planetě se snažej o odpor, ale banda pitomejch plecháčů je pro ně moc velký sousto.
Poslouchal jsem dál informace o našem úkolu.Podle nich by se nemělo jednat o nikterak jednoduchý čin.Pomalu bych si začal myslet, že bez nejlepší republikové výstroje a výzbroje je tento úkol takřka neproveditelný.Jenže nyní už jsem byl člen galaktických mariňáků a ti i přes svou ,v porovnání s klonovými komandy, zastaralou výstroj něco znamenali.
Pokud tam nemaj MAAT nebo hromadu tankovejch droidů, tak by nám AT-RT měli stačit.
Začal jsem natěšený jako ostatní kloni před bojem s droidy.Ničit plecháče bylo naše hobby.A čím lepší jsme měli "nádobíčko", tím více nás likvidace droidů bavila.
I´m not an sith apprantace, I´m a marauder, sith marauder.
- "Deathrunner"

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Acclamator Revolt, Taktická místnost C-7:
Ani ty, ani nikdo z tvých bratrů se nerozhodl na nic zeptat a Flaw tedy vypnul hologram, který doposud používal jako svou pomůcku.
Takže vše je jasné ? Ještě připojím, co víme o posádce droidů. Určitě množství B1ček, budou tam i B2ky. Předpokládáme několik AAT, možná ASD1ky, ale ty nemáme potvrzené. Typickou výhodou bude jejich množství, ale to není žádná novinka.
přidal Flaw ještě další taktické informace a znova se podíval po vás všech přítomných. Sledoval vaše stejné obličeje a zkoumal reakce jednotlivců.
Tak pokud nejsou žádné další dotazy, tak si běžte připravit výstroj, zkontrolovat vaše jet packy, seskakovat se bude s nimi. Doplnit munici a tak dále, uvědomte si, že budeme mít omezené zásoby po nějakou dobu. Takže před útokem na město se snažte šetřit municí. To je ode mě zatím vše.
ukončil Flaw poradu a dal všem přítomným volno, aby se mohli připravit, ještě než však mohl odejít jediný klon, tak si mohutně odkašlal.
Málem bych zapomněl. U svých transportů se hlaste do hodiny a půl. Držte se stejného rozdělení jako při cvičení. To už je opravdu vše.
přidal jednu z těch důležitých informací a to hrubý časový odhad, kdy zahájíte útok. Věděl jsi však, že budete mít ještě minimálně půl hodinu navíc, protože Flaw rád míval časovou rezervu, když to bylo možné.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“