Frye Gordon (1. mise pro MrTukana)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Frye Gordon (1. mise pro MrTukana)

Příspěvek od Atalon »

Bespin; Oblačné město – přistávací plocha:

Od tvého posledního dobrodružství v paláci Sippho uběhlo už pár týdnů strávených zde na Bespinu. Jak se ukázalo skýtal tento přístav všechno hledané přesně jak jsi čekal. A i víc, to víc jsi našel v podobě nového druhu zábavy a to pozorování Miat a reakcí všech kolem, kteří neměli ani ponětí kdo se skrývá pod těmi deseti kily plastoceli.

To tě ale teď moc nezajímalo, jediné na co jsi dokázal myslet byl zvláštní vzkaz jenž ti doručil jakýsi astrodroid včera večer.
Chcete si vydělat dvěstěpadesát tisíc creditů? Pokud ano čekejte u své lodi zítra v sedm hodin ráno standardního času.
Zopakoval jsi si v duchu jeho obsah a opět tak rozvířil proud svých myšlenek. Jistě z vaší poslední výplaty vám oběma zbývalo ještě dost, ale dvěstěpadesát tisíc... řekněme že diskuze zda si návrh vyslechnout či ne byla krátká, velice krátká.

Do sedmi hodin standardního času zbývalo asi pět minut, ale kvůli změně trajektorie oběhu kvůli gravitační bouři to bylo sotva poznat.Oblačné město bylo stále ještě ponořeno do hlubin noci, jen kdesi na obzoru se rýsovala sytě oranžová linka oddělující plynného obra od noci svítáním. Stál jsi tiše na rampě jen pár metrů od "Lisi" a jediné co rušilo hrobové ticho tohoto okamžiku byla Miat která čas využívala k seřizování horní palebné věže. Tedy seřizování není zrovna výstižný pojem pro nahrubo navařenou dvojhlavňovou laserovou věž na vršek čelního torza, nemluvě o faktu že doteď byla jediným oddělením průlezu do této věže od elektriky v torzu, slabá vrstva izolačního plastu a přechodový průlez. Z této úvahy tě vyrušilo tiché zapípání chronometru oznamující sedm hodin a Miat prudce vztyčená a mířící blasterem ke vchodu. Rychle jsi se otočil, první paprsky ranního slunce teď ozářily dvě postavy pomalu přicházející od vchodu do areálu po mostě k vám. I když na sobě měli pláště s kápěmi přes hlavu, bylo jim vidět do obličejů. Byl to starší muž a mladší žena s tetováním ve tváři, oba se zastavili asi na deset kroků od tebe a přejeli pohledem tebe, loď i Miat.
Jak vidím máte zájem dozvědět se víc.
Ozval se nakonec muž a pohledem se do tebe zapíchl.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Bespin; Oblačné město – přistávací plocha:

Čas s Miat a bez práce utíkal celkem dobře, bylo mi s ní dobře a byla sranda vědět, že je vlastně holka, i když si všichni kolem mysleli, jak je to drnej týpek. Samotnýho mě to při tom zjištění hodně překvapilo, ale za těch pár týdnů jsem si už docela zvyknul a začal jsem pociťovat, že mě i přes svůj drsný zevnějšek začíná docela přitahovat. Nechtěl jsem však ztratit tak skvělou společnici, která by mi mohla vydělat hodně peněz nějakým neuváženým nátlakem, a tak jsem ji jenom sledoval a bavil se s ní jako kolega a přítel. Přeci jenom můj čas snad někdy přijde. Co bylo ale zajímavější, ozval se nám někdo tajemný, kdo sliboval hodně peněz za určitě ne moc legální prácičku. Rozhodnutí, že si ho vyslechneme nemuselo padnout ani nahlas, abychom to oba věděli, a tak jsem teď čekal na bohatého zaměstnavatele. Konečně se ukázal. Miat ho, jako vždy, spatřila první a hned byla připravená ho zprovodit ze světa, kdyby měl nějaké nekalé úmysly. Zdálo se však, že nás opravdu chtěl najmout, a tak jsem se ujal rozhovoru sám.

Kdo by neměl zájem dozvědět se víc, když se jedná o takový prachy?

Ušklíbl jsem se a prohlédl jsem si pořádně jak muže, který promluvil, tak i toho druhého. Snažil jsem se rozpoznat, co to asi tak může bejt za chlápky a jaký mají úmysly.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Bespin; Oblačné město – přistávací plocha:

Neznámí muž s odpovědí nijak nespěchal a dával ti tak čas pořádně si ho prohlédnout. Byl to starší člověk, jistě něco přes padesát, ve tváři pod kápí mu mimo bezpočtu vrásek vykukovalo i několik šedých pramenů vlasů a jeho uhelně černé oči jež tě právě sledovaly stejně pozorně jako ty jeho. I přes ošoupaný starý plášť jsi si všiml, že na sobě má velmi drahé oblečení nejspíše obchodníka nebo politika a rozhodně ve stylu jemuž holdovali na imperátorově dvoře. To žena naopak byla mladá a nebýt zvláštního černého tetování spletitého tvaru táhnoucího se po celé levé tváři pod okem, byla by velice krásná, ani plášť nedokázal zcela zakrýt velice pěstěnou a dobře vyvinutou postavu oděnou do prostšího a praktičtějšího oblečení. Její oči se naopak od vašeho příchodu neodlepily ani na okamžik od Miat, nebylo tak těžké domyslet si že jde o mužovu osobní stráž i když jsi nevyděl žádnou zbraň.
Dobře, řeknu vám oč jde...
Řekl nakonec muž a konečně odvrátil svůj pohled od tebe a začal si prohlížet tvou loď.
Chci abyste někoho našli a přivedli.
Muž se náhle zarazil jak si uvědomil svá slova, potutelně se usmál a řekl.
Ale nemusíte se bát, vím že to není váš obor. Vyjádřím se tedy přesněji. Chci abyste poskytli dopravu pár mým lidem, jejichž obor to je. Za to vám dám již zmíněnou částku v Novorepublikových creditech nebo jakékoli jiné formě. Jsem připraven ihned složit zálohu padesáti tisíc creditů na cestovní výdaje. Navíc pokud se ukáže vaše loď tak rychlá jak jsem slyšel, dostane dalších padesát tisíc. A dalších padesát pokud se ukáže pravdivá i pověst o vaší diskrétnosti.
Muž domluvil a opět se zahleděl na tebe, po chvíli opět promluvil.
To ovšem samozřejmě zahrnuje jen diskrétnost v určitých ohledech. Jsem si vědom že jsou informace pro vás nezbytné a v těm vám samozřejmě nechci bránit. Jako například že povezete pět mých... lidí.
Muž se opět chvíli odmlčet.
Tak? Chcete se ještě na něco zeptat? Nebo už víte zda máte zájem?

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Bespin; Oblačné město – přistávací plocha:

Pozorně jsem si chlápka i jeho fešnou gorilku prohlédl od hlavy až k patě a hned mi bylo jasný, že to není jen tak někdo. Nebylo ale nutné pátrat po tom, kým je, zdálo se, že opravdu má peněz mraky. Miat si určitě na párek udělala vlastní názor a stejně tak na nabídku, kterou nám dal. Vyslechl jsem si ho. Musel jsem si to nejdřív v hlavě přebrat. Pravou ruku jsem si podepřel rukou a začal jsem se drbat na bradě.

Což o to, naše loď patří k těm nejrychlejším a na naši diskrétnost se můžete samozřejmě spolehnout, to je náš život. Když pominu to, že máme pohodlné místo jenom pro čtyři další pasažéry, tak splňujeme asi všechny vaše požadavky. Ale abych si to shrnul, vy nám nabízíte třistapadesát tisíc novorepublikových kreditů jenom za to, že tady naložíme pár vašich chlápků, někam je odvezeme, tam je zase vyložíme, oni někoho sejmou nebo unesou, zase nastoupěj a my je dovezem sem? Hm, to se mi nějak nezdá. Pokud však nejste skutečně hodně velkorysý. Takže to vyklopte hned, v čem je háček? Ne že bych měl strach, ale když jde o takový prachy, vždycky je v něčem háček a já bych radší předem věděl, do čeho se pouštíme, aby nás pak něco velice nemile nepřekvapilo.

Ke konci jsem stáhnul svou ruku a složil ji na prsa. Stále jsem muže sledoval a po zkoumavé otázce jsem čekal, jestli mi k tomu poví ještě něco dalšího nebo jestli mě jen tak odbyde. Vidina tolika peněz byla lákavá, takže jsem nepředpokládal, že odmítnu, ale přeci jen bylo dobré vědět, oč jde. S Miat jsme byli ještě trochu mladí, abychom podnikali sebevražedný akce, zvlášť když jsem ji ještě neměl v posteli, takže jsem chtěl vědět ještě trochu víc od chlápka, co evidentně nezapadal na ulici.
Při myšlence na sex s Miat jsem se na ni letmo podíval na naši loď. Neměl jsem žádnou šanci spatřit výraz v její tváři nebo souhlas či nesouhlas s touhle prací, dokonce jsem ani nemohl vidět její, jístě moc krásné, tělo nebo obličej, což mě celkem mrzelo. Na druhou stranu byla jako zahalený bojovník daleko hrozivější než kdyby byla v minisukni a košilce. Nakonec můj pohled znovu ulpěl na muži a já čekal, co z něj vypadne.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Bespin; Oblačné město – přistávací plocha:

Muž si tvou poznámku nebral nijak zle, tedy narozdíl od jeho doprovodu, Tetovaná strážkyně při tvých slovech měla co dělat aby nezačala vrčet jako hladový wookie, dokonce se v její ruce rychlým pohybem zápěstí zaleskla dýka. Okamžitě zjistila že to není nápad z nejlepších, ve stejný okamžik totiž zaznělo nepomýlitelné cvaknutí nabíjecí pojistky těžkého blasteru, očividně ani ona nepostřehla kdy vystřídal v rukou Miat E-11-ku.
Klid! To by stačilo!
Pronesl náhle rážně neznámý.
Omlouvám se za její horlivost, není zvyklá aby se mnou někdo jednal tak otevřeně.
Dodal muž vzápětí omluvu a úspěšně tak zklidnil situaci, nebo aspoň svou strážkyni. Miat se blasteru ani jeho odjištění vzdát nehodlala a muž nevypadal že by mu to vadilo.
Máte pravdu, je v tom háček. Ale naštěstí ne takový jaký nejspíše očekáváte.
Muž se odmlčel a nejspíše hledal správná slova.
Především, ono pátrání nemusí být tak prosté. My si nejsme tak docela jisti kde se skrývá. Takže to může být ne jedna ale... řekněme pět cest. To myslím je za daných podmínek a odměny přijatelný limit. Bude-li cest méně tím lépe pro všechny, pokud více změníme dohodu tak aby vyhovovala všem.
Navíc vás tato práce zavede nejspíše do poněkud horkých míst Galaxie.

Tón jakým to řekl tě přinutil vzpomenout si na stav Galaxie, politika sice nikdy nebyla tvůj šálek kávy, ale to ti nikdy nebránilo nemýt přehled. I když se Galaxie už rok halila do blyštivého kabátu Nové republiky, nebylo tajemstvím že válka ještě neskončila ani zdaleka a o tom byla právě řeč. Muž odtušil tvé myšlenky a pokračoval.
Teoreticky by vám v této práci nikdo bránit neměl, ale sám víte že pokud se teď připletete na špatné místo, může být určitým lidem úplně jedno co tam děláte. Navíc jak jste správně odtušil z mého příplatku za rychlost, máme zprávy že se stále stěhuje, proto chci loď které jen tak neuletí. To jsou všechny problémy o nichž vím a myslím že se shodneme na jejich závažnosti a nutnosti adekvátní odměny za ně.
Muž přejel pohledem po Miat která stále mířila na oba těžkým blasterem a pak se opět podíval na tebe.
Samozřejmě můžete práci odmítnout, pokud se vám zdá že na to nemáte.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Bespin; Oblačné město – přistávací plocha:

Nervózní tělesná strážkyně mě nemohla vyvést z podežrívavého klidu, který mě opanoval již před chvilkou, protože jsem věděl, že Miat mi bez problémů kryje záda. Navíc bylo jasný, že se chlápek přišel dohodnout a ne dělat rozruch. Proto jsem si kočky vedle něj nevšímal a svůj zrak upřel jenom na něj, abych si poslechl všechno, co měl na srdci. Přišlo mi, že už mi řekl snad všechno, co bylo mohlo být problémem, až na to, koho to vlastně budeme hledat a kdo je on sám. Na tyto otázky jsem chtěl alespoň částečně nalézt odpověď další otázkou, avšak nejdřív jsem se na chvilku otočil na Miat a podíval jsem se, zda proti takovému návrhu nemá nic závažného. Nečekal jsem moc dlouho, protože se zdálo, že nic podotknout nechce. Pak jsem se otočil znova na chlápka a stále obezřetným a zkoumavým hlasem jsem se ho zeptal.

Fajn, zní to dobře. Teď ještě co je to za chlápka a kde máme začít hledat. A možná že byste k tomu moh přihodit i něco málo o sobě, abychom věděli, s kým máme tu čest, až si přijedem pro zbytek vejplaty. Jo a ce tejká těch vašich týpků, tak jim ale laskavě sdělte, že na moji lodi se budou chovat tak, jak já řeknu, páč jestli s nima bude problém, tak je vysadím na ňáky neobydlený planetě, ať si tam klidně chcípnou. Navíc můj společník nemá potížisty rád. Na druhou stranu má rád zbraně, jestli mi rozumíte...

Poslední část jsem řekl asi trochu ostřeji a výhružněji, než by bylo vhodné, ale s myšlenkou že za mnou Miat stojí s těžkým blasterem připraveným střílet a chlápek předemnou očividně chce naše služby, jsem se celkem nebál. Možná by to mohlo předejít problémům, který by mohly bejt s těma jeho gorilama.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Bespin; Oblačné město – přistávací plocha:

Muže tvá slova vcelku podráždila, dokonce jsi měl pocit že zvažuje zkusit výkonnost své osobní stráže, teprve pohled na Miat pevně zacílenou přímo na jeho hruď, ne že by u zbraně podobného kalibru záleželo na místě zacílení, ho od toho odradil, místo toho pronesl politicky úlisným tónem.
To je samozřejmost. Je to vaše loď, ale samozřejmě očekávám že jim těmi "rozkazy" nebudete bránit v práci. Jinak co se začátku cesty týče, vaším cílem bude Phu, počítám že víte kde to je. A co se údajů o mě nebo cíly týče... ty už jsou za tou hranicí diskrétnosti, pokud my rozumíte. Ale abych zmírnil vaše obavy z podvodu...
Muž klidně sáhl do kapsy a hodil ti malou zlatou minci s několika tištěnými obvody.
Tento disk obsahuje veškeré potřebné údaje k přístupu k účtu se zbytkem vaší "vejplaty" stačí pouze abych ho autorizoval.
Muž mluvil velice sebejistě a s obchodnickým klidem, aniž by bylo poznat sebemenší náznak jeho podráždění jehož měl před chvílí zásobu.
Tak co? Dohodneme se? Pokud ano, tak kdy můžete odletět?

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Bespin; Oblačné město – přistávací plocha:

Z mužova výrazu jsem pochopil, že jsem asi trochu přepálil. Tím víc jsem děkoval Síle, že se Miat stala mojí společnicí. Opravdu vzbuzovala hrůzu, zvlášť když byla obtěžkaná všemi svými zbraněmi. Teď však stačil jeden blaster, aby chlápek věděl, že nemá vymejšlet podrazy. Radši jsem mu rychle odpověděl a potvrdil naší účast na téhle akci.

V práci jim rozhodně bránit nebudu, ale předpokládám, že jejich práce bude začínat tam, kde ta moje bude končit, takže na nějaké planetě poté, co přistaneme, takže když budeme ve vzduchu, budou poslouchat.

Rezolutně jsem ukončil tuhle část diskuze, abych potom smířlivým tónem odpověděl na jeho dotaz. Disk jsem schoval do kapsy, abych si ho pozdějc prohlídnul a pak jsem se ještě jednou podíval na Miat a na to, jak je daleko se svou prací na lodi. Vzhledem k tomu, že se zdálo že už toho moc dělat nebude, tak jsem chlápkovi odpověděl asi to, co chtěl slyšet.

Jo, jasně, berem to. Odletět můžem klidně okamžitě, ale samozřejmě až s tím páděm zálohy.

Zvídavě jsem se na něj podíval a už jsem se těšil na lehce vydělaný prašule, který z toho typana přímo zářily.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Bespin; Oblačné město – přistávací plocha:

Miat po tvém odsouhlasení práce a zklidnění situace kopla do stále otevřeného poklopu a zajistila jeho magnetický zámek. Bylo fascinující sledovat jak se úplně klidně a ladně vrhla z horních plátů lodi bez jediného pomyšlení na užití bočního žebříku a stejně ladně a bez sebemenšího žuchnutí přistála na přistávací ploše přímo vedle tebe na jen mírně pokrčených nohou, jistě dobře jsi věděl že část své odměny investovala do úprav zbroje ale teprve teď jsi si připustil jak rozsáhlé úpravy to asi byly. Nakonec i tvé vzpomínky ti napovídaly mnoho změn vzhledu její zbroje, především pak nahrazení většiny dílů z flexigumy tvrdou složitě skládanou plastocelí, čemuž jsi se nedivil. Miat se klidě napřímila a tobě neuniklo tiché užaslé vydechnutí osobní strážkyně které teprve teď začal docházet plný rozsah jejího štěstí že se s Miat nepustila do křížku. Do věci se však vložil váš zaměstnavatel.
Výborně...
Rychle spojil ruce a pod skrytem pláště zmáčkl něco na svém levém předloktí. Přesně v tu chvíli se otevřely vchodové dveře a na rampu se vhrnulo pět postav a že to byl pohled nezapomenutelný. Očekávaná skupina žoldáků se ukázala jako pět atletických žen s tetováním na tváři oblečených do černých kožených zbrojí vykládaných plastocelovými pláty v oblasti ramen, boků, předloktí a nevylučoval jsi ani možnost vpletení prutů do látky. Tyto brnění byly stavěny jednoznačně tak, aby nebránily v sebemenším pohybu a to i za cenu ochrany, což bylo nejzřetelnější na místech kde odhalovaly světlou pokožku svých nositelek. Nevyděl jsi žádné zbraně ale ani na moment tě nenapadlo že by byly neozbrojeny. Ženy došly asi na pět kroků za dvojici a tam nastoupily do vzorné řady vypnuté v pozoru, tvé oči se neobránily a zkoumavě po nich přejížděly, všechny měly pěstěná, krásná těla plná síly a tváře andělů, tedy nebýt černých tetování pod levým okem. Tetování se lišily, tak jako se lišily jejich nositelky, vždy však byla výrazná a představovala spletité symboly. Z řady vystoupila rázným dlouhým krokem vpřed dlouhovlasá tmavovláska s vlasy ozdobenými několika pevně spletenými copy lesknoucími se stříbrnými šňůrkami, její uhelně černé oči se do tebe zabodly, ale neřekla ani slovo jen napřáhla ruku s černým váčkem směrem k vašemu zaměstnavateli, ten se ušklíbl a hlavou pokynul na tebe, žena přikývla aniž by z tebe spustila pohled, udělala další dva kroky vpřed a podala ti dost těžký váček, poté se vrátila do řady.
Tady je ta záloha, slyšel jsem že obvykle platíte v trugutech, tak jsem i jí připravil v podobné měně.
Skutečně, letmý pohled na obsah váčku tě přesvědčil že je plný zlatě lesklých mincí, nebylo pochyb že je zde všechno, padesát tisíc creditů ve více než čtvrt druhého tisíce peggatů.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Bespin; Oblačné město – přistávací plocha:

Miat se evidentně při svém seskoku chtěla pořádně předvést. Neměl jsem ji to za zlé. Přitom jsem si aspoň pořádně prohlídnul vylepšení, které stihla provést za svou část zisku od Sippho. To už ale chlápek zavolal ten svůj úderný tým. Čekal jsem bandu slizkejch žoldáků, ale to, co jsem uviděl, mi vyrazilo dech.

To jsou ale kočky! Budou asi taky pěkně nebezpečný. No ale to tetování, to je teda hnus.

Pomyslel jsem si a prohlížel jsem si jak dívky, tak i jejich těla, abych si udělal obrázek, jaký by byly v posteli a jak asi mohly bejt nebezpečný. Odhadoval jsem to na velký arsenál chladných zbraní jako byly vrhací díky a další špionské věcičky pro zabíjení zblízka. Prostě pěkný opak mé Miat, který radší do každýho udělala díru pořádným kanónem. Znovu, už po několikáté v posledních týdnech jsem zalitoval, že Miat neustále nosí tu svou zbroj a nenechá tak vyniknout svým, jistě krásným, ženským přednostem. Sám sobě jsem si ihned slíbil, že když vyjde dobře tenhle kšeft, tak začnu pořádně pracovat na tom, abych ji dostal do postele. Teď jsem se však kochal pěti zabijácky vypadajícíma holkama, co měly letět s náma. Krátce, ale pečlivě jsem si prohlíd obsah sáčku, který mi jedna z nich podala, pak jsem se usmál a následně jsem pokýval hlavou na souhlas.

Výborně, tohle nám vyhovuje. Takže jsme dohodnuti, můžeme vyradit okamžitě. Takže prosím, dámy, nastupte si.

S trochu komickým úklonkem jsem ženám ukázal oběma rukama na vchod do mé milované Lisy a sám jsem se chystat vejít do lodi za nimi, abych ji připravil k odletu na Phu a také si prohlédl disk který mi chlapík poskytnul, zda tam skutečnou jsou přislíbené peníze.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

Bespin; Oblačné město – přistávací plocha:

Řada vražedkyň se sborovým úklonem hlavy rozloučila s vaším zaměstnavatelem a v perfektním zástupu nastoupily do vaší lodě, s tímto typem lodí nebo možná přímo s tvou byly již očividně dobře seznané protože okamžitě a velice jistě zamířily do kajuty pasažérů těsně následované Miat. Ty jsi se rozloučil s dvojicí a zkontroloval inerciální tlumič který dostal před pár dny trochu zabrat při rvačce s jedním wookiem, jenž si byl jistý že jsi podváděl v partii sabaccu a rozhodl se to řešit tvým roztržením na více kusů, to se mu dařilo zhruba do chvíle než se objevila Miat a celý konflikt ukončila tvrdým setkáním wookieho lebky právě s blokem inerciálního tlumiče, nevykazoval známky poškození, tedy rozhodně v porovnání s wookieho lebkou, ale nechtěl jsi přijít na poruchu při opouštění atmosféry. Bezděky sis tak také připomněl na jedno z mála pravidel jež se za ty týdny mezi vámi vytvořily, nikdy nebudit Miat, vlastně to nebylo ani tak pravidlo jako spíš bezpečnostní opatření rozumu zajišťující přežití, ono totiž probudit někoho kdo nespí denně více než tři hodiny a jediným pohybem ruky rozmašluje wookiemu hlavu o zeď, nebo spodek lodi, nemůže být bezpečné.

Když jsi konečně nastoupil do lodi, zjistil jsi že se mezitím mnohé změnilo, především se v kajutě pro posádku objevilo místo pro pátou návštěvnici když se Miat dobrovolně přestěhovala do druhého nákladového prostoru hned vedle spojovací chodby kokpitu, který už ostatně téměř okupovala předtím, neboť se stal vaším zbrojním skladem. Ty jsi se tak stal vlastně jediným spolunocležníkem vaší návštěvy, samozřejmě za předpokladu že bys spal v kajutě a ne na sklopném lehátku v kokpitu jak bývalo za letu tvým zvykem. Dívky nevypadaly že by jim číkoli společnost nějak vadila, vlastně nevypadaly že by jim cokoli nějak vadilo. Nicméně byl čas vyrazit, což prozrazovala i probíhající předstartovní kontrola, jejímž původcem byla dle očekávání Miat která ze sedadla pilota vstala hned jak tě viděla a to bylo dobře, jedna věc bylo zmáčknutí série tlačítek a kontrola údajů co poté vyhodí počítač, které si už stihla vmáčknout do paměti, a věc druhá byl let s lodí, věc do níž jste se pod vedením Miat nechtěl ani jeden pouštět.
Přesunul jsem si věci do skladiště, ony se tam tak vejdou a já budu mýt soukromí.
Řekla nakonec Miat a z jejích slov jsi něco pochopil, rychle jsi se otočil, v chodbě kokpitu stála mladá drobná žena s dlouhými blond vlasy spletenými do několika navzájem spletených copů, pod jejíma azurovýma očima se na levé tváři skvělo tenké černé tetování ve spletitém ornamentu.
Zdravím, jsem Inyri. Byla jsem vybrána abych zastupovala naší skupinu a usnadnila tak naši vzájemnou komunikaci.
Její slova ač pronášená medovým svůdným altem, zněla chladně a rázně.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Bespin; Oblačné město – přistávací plocha:

Ještě že tu Miat mám. Lepší ženskou a zároveň kolegu jsem si ani nemoh přát. Takže teď už jenom zbejvá jak jí dostat do pelechu. Musím si ji přeci prohlídnout i pod tím brněním.

Trochu jsem se zamyslel při vzpomínce na wookie, ale tuhle chvilkovou myšlenku jsem zaplašil důležitějšími věcmi jako bylo třeba dostat loď do vzduchu a na orbitu. Miat byla šikovná holka a rychle se učila, ale pilotovat moji milovanou Lisu si zatím netroufla a vlastně já bych jí to ani nedovolil. Ona byla ta lepší na zemi, takže já musel být ten lepší ve vesmíru, to bylo jasný. Zahučel jsem do křesla a dokončil jsem přípravu, abych moh Lisu nakopnout a pomalu jí začít zvedat. Miat jsem poslouchal jenom okrajově, protože jsem se zrovna mazlil se svou lodí, takže moje odpověd byla jednoduchá.

Jasný. Na tu chvíli...

Následně jsem se však otočil, když se rozhovořila jedna z krásně nebezpečných dívek. To už jsem jí i Miat věnoval plnou pozornost.

Super. Já jsem Frye a tohle je Miat. Doufám, že se vám na naší lodi líbí a nebude žádnej problém.

Upřeně jsem se na ní podíval a zapřemýšlel jsem, zda by Miat, která je stále připravená, dokázala zlikvidovat spolu se mnou všech pět žen, kdyby se náhodou pokusily o nějakou nekalost. Měl jsem ve svou přítelkyni velkou důvěru, avšak i tak jsem si uvědomoval, že ženy byly jistě dobře vycvičené a kdyby nás překvapili, mohlo by to bejt hodně špatný. Snad se ale na ni takovýho nechystaly, takže jsme mohli být zatím celkem v klidu, i když já osobně na své lodi neměl rád takový množství lidí.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

"Lisa"- Soustava Phu:

Zdálo se že Inyri neměla zájem na zvláště dlouhý rozhovor, po vašem a svém představení se totiž usmála a zase zmizela, což jak jsi brzy zjistil byla vlastnost na tvé lodi velmi rozšířená. Tvoje pasažérky prohodily i mezi sebou, o rozhovoru s někým jiným ani nemluvě, asi tolik slov co Miat a ani ta hovornou náladou neoplývala, ostatně jako obvykle. Proto bylo svým způsobem štěstí, že se navigační počítač rozhodl najít jen pár dní trvající cestu, během níž jsi si však stihl přeci jen udělat jistý obrázek o situaci. Ten spočíval v nalezení hodně, hodně silné výbušniny s jasným podpisem Miat u palivových článků a hyperpohonu, při poslední prohlídce na Bespinu tam jistě nebyly, což tě ujistilo v tom že jde o její poslední pojistku pro případ onoho podrazu vašich pasažérek. Jinak však cesta probíhala klidně a tiše, Miat trávila většinu času ve skladišti nebo v kokpitu a tvé pasažérky zase ve "své" kajutě. O to víc tě naštvala porucha hyperpohonu která vás vyhodila sice v soustavě Phu ale na opačném konci než byste potřebovali, navíc s nutností opravy kvůli níž jsi se musel hluboce ponořit do drátoví Lisi. A jako završení špatného dne se, ve chvíli kdy jsi konečně dodělával opravu rozvodů a stabilizace energie, ozval palubní interkom díky němuž ti přibyla pěkná boule na hlavě.
- Fryei! Okamžitě přiď do kokpitu, HNED! -
Hlas Miat i když procházel vlastně dvěma systémy reproduktorů, byl velmi napjatý a nervózní. To si ale pochopil ve chvíli kdy se před tebou objevil průchod kokpitu a čelní průzor s vyhlídkou na ISD a rychle se blížící letku dvanácti TIE.
Máme společnost a není jim do řeči. Budu v horní věži.
Vysvětlila ti rychle situaci Miat když tě míjela na cestě z kokpitu.

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

"Lisa"- Soustava Phu:

Aspoň že funguje ten hyperpohon. Teda aspoň by měl.

Pomyslel jsem si a rychle jsem vyrazil na Miatin popud do kokpitu. Co jsem následně uviděl, mi vyrazilo dech a docela jsem dostat strach. Bylo jasné, že proti tomuhle nemáme sebemenší šanci v boji. Měli jsme jenom dvě možnosti, buďto je zkusit ukecat nebo utéct. Při útěku by se Miat ve věži docela hodila, ale při průletu a tvrzení, že jsme obyčejná obchodní loď, by to zase mohlo být na obtíž. Ještě pořád tu byla možnost, že tu jsou Imperiální jenom náhodou a že vlastně nejdou po nás.

Nezkoušeli se s náma spojit?

Houknul jsem na Miat zatímco jsem kontroloval, zda bude hyperpohon skutečno provozuschopný. Následně jsem kouknul ještě jak daleko jsme od planety, na které bychom rádi přistáli a modlil jsem se, aby někdo z ISDčka ohlásil běžnou kontrolu nebo se alespoň zeptal, co tu pohledáváme, než začne pálit. Každopádně jsem na to nechtěl čekat až do doby, než k nám doletí stíhačky a z Lisy udělají fašírku. O chvilku později, za předpokladu že stále nepřicházelo žádné volání, jsem se začal připravovat k velkému obratu a úniku krátkým skokem do hyperprostoru, protože jsem nebyl ochoten nechat se zajmout nebo rozstřílet.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Atalon
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 1210
Registrován: 28.3.2010 17:29:34
Bydliště: Psst! To je tajný

Příspěvek od Atalon »

"Lisa"- Soustava Phu:

Vysílačka byla funkční, ale mlčela. Žádné volání, žádný kontakt až, zlověstné zapípání senzorů potvrdilo zaměření zbraněmi destruktoru, to sice nebyl sám o sobě takový problém ale rozhodně to vypovídalo dost o jejich záměrech. Což spolu s prvními informacemi o planetě za ISD, obsahujícími hlášení o rozsáhlých planetárních bojích, bylo dostatečným důvodem k rychlému obratu a skoku. Jak se Lisa svalila na bok a vrhla do prudkého obratu rozpískaly se senzory jako divé a v chodbě za kokpitem se ozvalo tiché zaklení.
Kruci Imperialní útok! Co chcete dělat?
Otázka Inyri byla dost zbytečná, protože o co se pokoušíš bylo očividné a vzhledem k několika turbolaserovým střelám co proletěly kolem lodi i odůvodněné, takže ani nebyl důvod odpovídat. Místo toho jsi se chopil páky hyperpohonu a zatáhl. Ozvalo se pocné zavrčení hypermotoru, naběhnutí všem navigačních počítačů, zapnutí automatických tlumících štítů a nic. Tedy kromě asi deseti chybových hlášení hyperpohonné jednotky. To ale nakonec přeci nebylo jediné co zaznělo, vzápětí se totiž ozval trupem přenášený trhavý zvuk elektromagnetického závěru plazmových relé hlásících se do práce a nad motory se objevila první salva horní věže. Miat dostála své pověsti i očekávání a dokázala, že je na svém místě. V momentě kdy se totiž o zadní štít olízl jediný výstřel z nejbližšího TIE, odletěla od něj obě křídla již nedržená středovou částí kokpitu jež se vypařila pod zásahem.
- Sakra, tahle loď na takovýhle zbraně fakt není stavěná! Strašně to hází! -
Ozval se k tomu komentář Miat v palubním interkomu. Komentář to vlastně nebyl ani tak k situaci, jako ke dvěma výbojům z dvanácti co minuly cíl.
Jak se však dalo předpokládat, ani takto smrtící palba neodvrátila od vás pozornost letounů rychle se k vám blížících, navíc se objevilo milé hlášení senzorů oznamujících nové lodě v soustavě.
- Tady se to začíná pěkně rozjíždět! Fryei Zpomal! Tohle chci vidět. –
Zazněl náhle palubní interkom Miatiným zvoláním. V odpověď ti Lisa vychrlila konečnou identifikaci nově příchozích, byly jimi dva Mon Calamarianské hvězdné křižníky MC80a, které zrovna dávaly co proto Imperiálnímu destruktoru a donutily ho ke stažení letek k vlastní obraně. Ty zas na druhou stranu dávali co nevidět co proto křižníkům evidentně nenesoucím žádné stíhače. Jistě nabízely se otázky, zda poslat do bitvy křižníky bez stíhačů byl určitý plán, nebo zda to byl důsledek nutnosti rychlé obrany soustavy, zda lodě měly zničit rychle nepřítele a se stíhači si nedělat starosti čemuž by přítomnost dvou křižníků upravených na takřka úplnou absenci hangárů na vrub přídavným zbraním odpovídala, nebo zda měly pouze upoutat pozornost do doby příchodu posil čemuž by užití Calamarianských lodí také nebylo špatnou volbou, zkrátka otázek se nabízelo mnoho, pokud vás ovšem co se tu právě dělo zajímalo. Tebe ovšem zajímaly otázky trochu jiné a asi nejzávažnější byla ta Miatina.
- Hele Fryei, rybáci dostávaj dost na kokos. Neměli bysme jim píchnout, no když v podstatě píchli nám? –
O Miatině analýze situace nešlo pochybovat, křižníky, sice vybavené zbraněmi dost rychlými na odpověď útokům TIE, plný nápor bez podpory volných strojů nezvládaly. Navíc se stále ještě potýkaly s ISD které se nehodlalo dát tak snadno. Vy jako malá dobře manévrovatelná loď jste měli dobrou šanci vnést do situace trochu chaosu a potrápit TIE, ale rozhodně to byl risk, už jen tím zapojit se do podobné bitvy o tom jak ani nemluvě, i když Miat o to očividně stála a Inyri se jako obvykle vypařila. Rozhodnutí bylo podle všeho opět na tobě.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“