1. Mise pro Darth Unara(Joster Anur aka Nameless)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Galidraan, Hrad:

Podle plánu, který jsem vytvořil, jsme vyšplhali na římsu, ze které jsme měli pokračovat dál po římse. Při šplhání jsme si nemohl nevšimnout že Nawoe se chová úplně jinak, šplhání opravdu nebyla její parketa a tak se začala chovat přirozeně, alespoň to tak vypadalo.
.. Takže tohle je její opravdový charakter, to na Sitha moc nevypadá, ochotná a spolupracující jako Jedi. Dalo by se říci že mi je z části potobná, já zatím taky nevím co jsem protože Jedi nejsem a do opravdového Sitha mám zatím taky daleko. ..
.. Ani to nebolelo, takže teď už nám jen zbývá se po téhle římse dostat dovnitř ..
Otočím se k Nawoe, Tohle není zrovna nejlepší místo na odpočinek, měli bychom jít dál.
Ani neočekávám žádnou odpověď a rozhodnu se jednou nohou vyskoušet jak je římsa kluzká a pak po ní chtě, nechtě pokračovat dál.
.. Po té římse bych měl postupovat hrudníkem ke stěně, abych nespadl ..

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Galidraan, Hrad:
Jakmile si zvolíš techniku postupu vpřed, tak opatrně vyrazíš bez čekání na reakci od Nawoe. Nevšimneš si tak jejího úšklebku, než vyrazí za tebou, ale na rozdíl od tebe nejde čelem ke stěně, ale spíš zády a to tak zhruba na půl. Její hubený profil ji to vše umožňoval o to lépe a tak vypadala mnohem jistěji než ty. A samozřejmě se opět tvářila jako ta stará uštěpačná Nawoe, jak jsi ji znal.
Po římse jste takto pokračovali dobrých pár minut, než jste dorazili pod stoupající věž vzhůru dále do míst, kde by se mohly nacházet některé z kýžených pokojů. Směrem vzhůru bylo k dispozici množství výstupků, po nichž by mělo jít dost snadno lézt, takže jste mohli svou lezeckou výbavu zanechat v batohu, byť kamenné výstupky mohly být stejně promrzlé jako římsa. A i když vám cesta po ní nedělala větší problémy, to především díky opatrnému tempu, tak tohle už bude něco jiného. Nad vámi byla asi troje okna a to další mohla být po stranách věže.
Chceš šplhat po všech oknech zvlášť, nebo vlezeme dovnitř nejbližším a budeme pokračovat vnitřkem ? Já jsem pro druhou variantu.
poznamenala Nawoe, zatímco jste se na chvilku zastavili pro zhodnocení situace.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Galidraan, Hrad:

Při přesunu po římse se Nawoe opět vrátila barva a sebejistota. Po pár minutách jsme se dosoukali k prvním oknům pod věží, naskytla se další možnost jak pokračovat dál. A protože se Nawoe už vrátila do normálu, tak se k tomu hned vyjádřila. ….
K tomu co řekla nebylo co dodat protože jsem sní souhlasil
.. Lézt nahoru by bylo už moc riskantní, celé to bude omrzlé, stejně jako římsa. ..
.. Vlezeme dovnitř a budeme pokračovat chodbami do věže ..
Myslím že to bude nejlepší.
Stejným tempem, jako doposud, vyrazím k nejbližšímu oknu kterým se chceme dostat dovnitř a dál pokračovat v pátrání
.. Škoda že už je zpátky ta druhá Nawoe, tak předchozí se mi celkem líbyla. No ale aspoň budu mít do koho rýpat. ..
.. Docela by mě zajímalo, kde jsou Jun a Hvězda. Snad jsou daleko, protože Guvernéra chci dostat já sám. ..

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Galidraan, Hrad:
S Nawoe jsi se pokusil bez výrazných emocí souhlasit a nedošlo k žádné další výměně následkem zbytečného slovního popichování. Bez dalšího otálení jste pokračovali dál, ty v čele, vzhledem k tomu, že jsi na první místě postupoval již nějakou dobu a Nawoe po chvilce za tebou. I když se jednalo o nejnižší okno, tak jste pořád museli vylézt trochu nahoru. Na druhém výstupku ti trochu podklouzla ruka, ale díky pevnému úchytu ostatních končetin, tě to nijak výrazně neohrozilo. Po minutce lezení jsi se konečně chytil spodního rámu okna a mohl se přitáhnout vzhůru. Starodávná okenice byla pootevřená tak, aby do místnosti vnikal slabý chladný vítr a tlumil naplno plápolající krb. Zbytek jsi skrze okenice nemohl vidět. Nawoe za tebou ti drobných šťouchnutím, aniž by mohla přivodit tvůj pád, naznačila, ať pokračuješ dál. Prudce jsi se tedy vytáhl nahoru a proskočil v kotoulu oknem připraven rychle zakročit, kdyby toho bylo zapotřebí. Když jsi se dostal na nohy, tak před tebou stála asi dvacetiletá dívka ve spodním prádle, která se nejspíš převlékala. Vyděšeně a zaraženě na tebe hleděla neschopna slova a tys měl dost času na to se ujistit, že tu byla sama, v luxusně zařízeném pokoji, stejně jako si prohlédnout její půvabné křivky pronikající skrze tenkou vrstvu spodního prádla. V porovnání s dívkami, které jsi mohl vidět na Korribanu, tahle rozhodně patřila mezi ty nejkrásnější a určitě o ní byl všeobecně velký zájem. Z této mrazivé situace tě vyrušil až vskok Nawoe dovnitř, což ti i připomnělo, že bys měl nějak reagovat pod bedlivým pohledem své kolegyně, protože jste doposud nebyli prozrazeni okolí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Galidraan, Hrad:

Bez nějakých větších problémů, kromě proklouznutí ruky jsem vlezl do stroze osvětleného pokoje, ve kterém jsme viděl něco co jsme zatím neviděl. V pokoji se nejspíše převlékala tak dvacetiletá dívka. Jejíž vizáž dalece přesahovala všechno, co jsme zatím mohl vidět ať na Korribanu nebo na akademii.
.. Hmm to je kus, tak by stála za hřích. Škoda že je tady ta otravná vtěrka. Která se teď na mě určitě dívá a čeká co řeknu. ..
Prohlédl jsme si pokoj ve kterém nebyl nikdo kromě nás a jí. Naše novopečená hostitelka se zdála být tak vyděšená že se ani nezmohla na slovo.
.. Co teď, nejspíš bude nejjistější ji zajmout a svázat. Pak využít k získání informací a pak třeba i zneužít. Tak jak mi má víra kaže „ je jen vášeň“ .. Vyložil jsme si část kodexu Sithu po svém a dál pokračoval ve zvrácené úvaze. Která měla hned skončit protože jsem obezřetně vykročil s co nejperverznějším úsměvem na tváři .. Stěstí že jsme si je trénoval .. směrem k dívce se několika málo slovy na rtech a s jediným zájmem a to. Zabránit jí v útěku.
Buď ticho a poslouchej a možná tě necháme žít, kočičko.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Galidraan, Hrad:
V tvém nitru se rozpoutal boj s chtíčem, který ke tvé smůle překazila Nawoe lezoucí v tvých patách. Než jsi se pokusil dívku nějak zadržet, tak jsi jí jasně naznačil, o co se nemá pokoušet. Dívka si přitáhla ruce k sobě a spojila je tak, že si jimi zakryla své poprsí. Bezděčně před tebou ucouvla o krok, když jsi se k ní přiblížil a mohl jsi doslovat vidět její strach. To, jak se mírně třásla, na čemž sice mohla mít podíl i zima přicházející z venčí, ale výraz v jejích očích byl vypovídající za vše. Nawoe jenom chvlku sledovala, co hodláš udělat, až to budilo pocit, že se vyžívá v tom, jak se dívka před váma bojí. Nebyl jsi to však ty, kdo se k něčemu odhodlal první, ale Nawoe, která rychle přistoupila k dívce a pevně ji uchopila. Jednou rukou ji zakryla ústa, zatímco druhou jí pevně držela. Bylo až umění pozorovat, jak ji chvatně svazuje, aby se dívka nemohla pohnout a také nemohla nic promluvit. Když skončila se svazováním, tak dívku pohodila dost hrubým způsobem na postel a dokráčela k tobě.
Když se nám povede guvernéra odrovnat rychle a tiše, tak se sem k ní klidně můžeš vrátit, myslím, že na tebe ráda počká.
poznamenala do jisté míry výsměšně, ale mohl jsi vycítit, že to myslí vážně. Bylo by však hloupé pochybovat o tom, že neměla ohledně této situace nějaký vedlejší úmysl.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Galidraan, Hrad:

Dostal jsem až nečekanou, ale můj chtíč uspokojující reakci od Nawoe. Ta dívku svázala a jako s kusem mase sní hodila na postel.
.. Áá to jsem chtěl slyšet, doufám že jí neublížila. Určitě se vrátím. ..
Probleskne mi hlavou během toho co ji Nawoe svazuje a hodí jí na postel. Bohužel i když moje zájmy byli jinde, musel jsme se opět začít soustředit na misi, které byla teď důležitější.
.. Možná by nám mohla dát nějaké informace o tom kde přesně má guvernér pokoje, jak vypadá a nebo něco jiného, výměnou za svůj život. ..
Nawoe došla až ke mně dost nato aby jí mohl polohlasně zdělit svůj názor.
Možná by mohla být užitečná i v jiným ohledu, mohla by třeba něco vědět, něco co by se nám hodilo.
.. Určitě bude něco vědět alespoň něco co by nám mohlo potencionálně pomoct. ..

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Galidraan, Hrad:
S potěšením jsi sledoval práci Nawoe, aby jsi po chvilce zahnal myšlenky svého vlastního potěšení a soustředil se na misi. A právě to tě přimělo k nápadu, který jsi Nawoe sdělil tak, aby tě mohla slyšet pouze ona. Nawoe zprostředkovala zamyšlený výraz, aby se nakonec vrátila k dívce a podívala se na ni.
To je možné, sice to znamená prozrazení několika informací, ale to nám z delšího časového hlediska vadit nebude.
poznamenala Nawoe a dívku pevně uchopila a postavila na nohy. Její sevření bylo natolik pevné, že dívka ani neměla možnost spadnout na zem. Nawoe se však nijak nezdržovala a rovnou dívku odvláčela k oknu. No spíše odvedla, protože dívka neměla moc vůli vzdorovat. Víc vzdorovat začala až u okna, ale svázaná proti Nawoe neměla žádnou šanci a nejspíš by si o moc lépe nevedla, ani kdyby svázaná nebyla. Proto o chvilku později byla dívka pevně držena ven z okna a to samozřejmě bez roubíku.
Takže, pověz nám, kde najdeme pokoje guvernéra ?
zeptala se až otřesně milým hlasem Nawoe.
O dvě patra výš, jediný pokoj, prosím, prosím ... nepouštějte mě. Udělám ... všechno,co budete chtít.
odpověděla dívka bez váhání a Nawoe do výrazu naskočil škodolibý úsměv. Otočila se tvým směrem.
Slyšels ? Chceš se jí taky na něco zeptat ?
pousmála se s neskrývanou dávkou zákeřnosti a dala prostor k tomu, aby ses k výslechu taky připojil, pokud bys měl zájem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Galidraan, Hrad:

Nawoe bez jakýkoliv servítek dotáhle dívku, která nijak moc neprotestovala, k oknu a vystrčila ji z okna, tady se už nějaký odpor dostavil, ale ten byl nedostatečný. Nawoe bez okole okamžitě začala získávat odpovědi na naše otázky, ty jsme dostali během několika sekund.
.. Ta je najednou výřečná. Guvernér je „jen“ dvě patra nad námi, štěstí že jsem se rozhodli jít zrovna tudy. A v tom že udělá co budeme chtít má taky pravdu, protože za chvilku se vrátím. ..
Nawoe, které držela dívku pořád venku se nespíš doptala a mě, což bylo neočekávané dala prostor k tomu abych se taky na něco zeptal.
.. Ta se ale dobře baví, jak málo jí stačí ke štěstí. ..
.. Ještě by nám mohla říci, jak to je s ochrankou. ..
Samozřejmě že se chci zeptat, mám tři věci:
Ta první, moc by mě zajímalo jestli má guvernér u sebe neustále nějakou ochranku.
Moje první otázka byla vyslovena bez známky zájmu.
A ty další dvě, jaké máš míry a jak se jmenuješ. To už jsme řekl s mnohem větším zájmem.
Začal jsem pozorovat Obě dvě a čekat na odpověď a reakce.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Galidraan, Hrad:
Hodnotil jsi výraz a postup Nawoe a to do té doby, než se natočila k tobě. Prostoru pro možnost tvých otázek jsi se rozhodl využít beze zbytku a dívce jsi položil hned tři otázky. Mise se však týkala pouze jedna jediná a to hned ta první.
Pořád je s ním několik mužů, ale ty opravdu neznám. Do jeho pokojů nikdo nesmí a to ani rodina.
odpověděla hodně zrychleným hlasem na tvou první otázku a pohled věnovala především Nawoe, která ji držela před spadnutím. Tedy do té doby, než jsi položil svou druhou otázku,které dívku překvapila. O to méně Nawoe, která si jenom hrubě odfrkla.
Jsem Wespa a moje míry ... jsou 82-63-81.
odpověděla, sice zaraženě, ale i tak rychle. Stoupající hladina adrenalinu a pud sebezáchov u této dívky pracoval na plné obrátky. Nawoe si možná trochu zklamaně povzdechla a vtáhla Wespu zpět do bezpečí místnosti. Dívce však nevěnovala nic jiného než opovrhující pohled a mrštila s ní zpět na její postel, neuvědomujíc si, že pozapomněla na roubík, ale dívka toho zatím nevyužila pro to, aby se pokusila volat o pomoc. Přece jen už samotná přítomnost Nawoe ji děsila do značné míry a to ještě netřeba mluvit o tvém zvrhlém pohledu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Galidraan, Hrad:

I přes Nawoenin nezájem o odpovědi na moje otázky, jsem svoje odpovědi dostal a byl jsem s nimi
nad míru spokojený.
.. Takže několik můžu, hmm to není moc přesné, ale co naplat. Nějak to zvládneme. ..
Další dvě odpovědi mě uspokojily mnohem víc a také mě ještě ví utvrdily v tom že tuhle misi musíme dokončit co nejdřív, abych se sem pak mohl vráti.
.. A proč jenom sem určitě tady bude víc jí podobných, až tenhle hrad zajmeme, možná bych se mohl poohlédnout i někde jinde. ..
Nawoe odhodila dívku zpátky na její postel, na které zůstala potichu sedět i když ji Nawoe nenasadila zpátky roubík, na který očividně zapoměla.
Klidnou chůzí vyrazím k posteli, na které leží, abych ji chytnul za bradu, tak abych ji mohl znovu nasadit roubík a pak do ucha pošeptat.
Takhle to pro všechny bude pro všechny lepší Wespo, neboj se za chvíli se vratím. Řeknu to klidným, vlídným a konejšivým hlasem.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Galidraan, Hrad:
Nawoe se už chystala kupředu a zcela ignorovala fakt, že jsi Wespě ještě nasazoval roubík. Skoro to až vypadalo, že to neudělala schválně a mohla tak převzít iniciativu vašeho postupu vpřed. Jakmile jsi skončil s úpravou roubíku, tak otevřela opatrně dveře a vykročila do chodby, kde nikdo nebyl. Okamžitě vykročila ke schodům, takže ti nezbylo než si trochu popoběhnout, abys s ní srovnal krok. Nawoe nic neříkala a jenom natěšeně kráčela kupředu po schodech, přesto si udržovala nečekanou opatrnost a hlavně tichost. Zastavila se až v drobném mezipatře vedoucím do onoho kýženého patra. Aby se ujistila, že nebudeš o své vůli pokračovat dál, tak ti ještě rukou naznačila aby jsi stál a následně ukázala směrem, kde jsi mohl odhadovat dveře guvernérova pokoje. Nasvědčoval tomu, jak popis, tak to, že výš už schody nevedly a vstup do těchto dveří byl pečlivě odekorován, včetně dvou mohutně vypadajících strážných, dle všeho těch, o nichž byla řeč na úvodním briefingu. Nawoe doposud nevykoukla tak, aby ji nebo tebe mohli zpozorovat, ale bylo dost jasné, že pozorně sledují schodiště před sebou. Také ti mohlo být jasné, že Nawoe tam nechce jen tak vlítnout a odhalit se příliš brzy.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Galidraan, Hrad:

Stoupali jsme nahoru po schodech, na kterých za Nawoe zastavila, protože jsme pravděpodobně byli u našeho cíle. I když jsem pořád byl v úkrytu za Nawoe, vyděl jsme skvostné dveře, u kterých stali dva strážní a neustále pozorovali schody a jejich okolí, aby zajistili bezpečí svého pána.
.. Opravdu vypadají docela boje schopně. Takže to nakonec bude zábava ..
.. Ale nejspíš to nebude tak jednoduché, jsou tu jenom dva? Určitě v tom bude ještě něco. ..
Nechtěl jsme nic riskovat a proto jsem se začal prohlížet okolní prostory, abych mohl využít prostředí ve svůj prospěch, při pozorování jsme se zaměřil také na bezpečnostní systémy a nebo nějaké jiné pasti, které by tu mohli být připravené. Ve svém podvědomí jsem potichu doufal že Nawoe přijde s nějakým plánem, protože mě nic kromě přímého útoku nenapadalo.
.. To ale není její styl, nevypadá na to že by byla bojovník pro přední linie. ..
.. Možná že jí podceňuju, ale i tak třeba mě překvapí. ..
Opatrně jsem zkoumal svoje okolí a hledal něco co by pomohl v dalším postupu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Galidraan, Hrad:
Plán na překonání dvojice stráží se zatím nedostavoval a tak jsi se snažil vypozorovat co nejvíce z okolí, abys mohl případně přijít s něčím svým.
Strážní stáli před starými rozevíracími dvoukřídlými dveřmi. Ta byla z mohutného dřeva, které drželo díky mohutným kovovým plátům po obvodu křídel dveří a několika přes střed. Od dveří ke konci schodiště byly zhruba tři metry, což byla vzdálenost na kterou mohli strážci díky svým dlouhým kopím dosáhnout na případné útočníky. Do stran bylo tak po dvou metrech místa, než se tam vyskytovaly stěny. Ke dveřím vedl červený koberec, ale strážní stáli vedle něho. Na stěně vedle dveří visely shora až na zem dva dlouhé prapory se symbolem guvernérova rodu. A to bylo v podstatě vše - přece jen jste byli v nejvyšším patře věže, odkud už to nikam jinam nevedlo. Co však mohlo zarážet byla jediná viditelná úniková cesta z guvernérova pokoje.
Poradím si s nima sami, nebo se spojíme s Hvězdou ?
špitla k tobě Nawoe, která byla možná až nečekaně blízko - pouhých pár centimetrů od tebe.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Galidraan, Hrad:

Pořád jsme stáli na schodech které směřovali do guvernérova pokoje, stou změnou že už jsem měl prozkoumané okolí a mohl(i) jsem začít spřádat plány k útoku na stráž. Nawoe se mě optala na to jak si myslím že máme postupovat.
.. Nebudeme na ně čekat, tohle zvládneme i ve dvou. Pěkně si je rozdělíme, potichu odklidíme a pak budeme pokračovat dál za guvernérem. ..
.. Neměli by být citliví na sílu, takže nejjednodušší bude je nějak zastavit za použití síly, třeba je uškrtit a pak dorazit. ..
Naklonil jsme se k Naweo, která byla až moc blízko, né že by mi to vyhovovalo, ale bylo to něco co jsem dokázal přenést přes srdce.
Myslím že je zvládneme ve dvou,měli bychom to udělat potichu, aby si nás nikdo v pokojích nevšiml. Máš nějaká plán? Kterého chceš?

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“