1. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 1. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Jordi Linx »

Iskaayuma,Továrna:
Ke dveřím jsi se dostal nakonec bez jediného zaškobrtnutí a k tvému potěšení byly dveře čistě elektro-mechanické. Tedy mechanický princip řízený elektrickým obvodem. Mohl jsi tedy dveře násilně rozevřít pomocí Síly a bez potíží se dostat dovnitř na patro. Zastavil jsi se právě včas na to, aby sis uvědomil, že přímo nad tebou je kamera, která však snímala prostor před výtahem a ty jsi stál ve slepém bodě.
Krátké pozorování kamery by ti prozradilo, že se pravidelně otáčela a měl jsi tak zhruba dvě a něco sekundy na to, abys proklouznul do dveří naproti tobě. Stačil jen drobný průzkum v Síle, abys věděl, že dveře jsou naštěstí pro tebe odemčené. Připravil ses tedy vyrazit, nadechnul se a s pomocí Síly jsi vyrazil vpřed, jakmile na tebe kamera neviděla. Bylo to nakonec pouhých pět kroků, ale potíž naznačovalo otevření a zavření dveří. Ale jakmile jsi byl vevnitř, tak se žádný poplach nerozezněl a vnímal jsi, že jsi to měl nejspíše stihnout. Ať tak či onak, věnoval jsi se nyní prohlídce místnosti.
Rozmístěním a vybavením připomínala běžnou místnost určenou pro vyjednávání s obchodními partnery. Kromě hlavního stolu tu bylo několik dalších menších po obvodu a na každém z nich ležel nějaký produkt. Musel jsi opravdu shledat škálu výrobků za rozsáhlou, protože tu byly produkty z několika různých odvětví. Tebe však zajímala čtveřice stolků obsahující vojenské produkty.
Na jednom z nich byl experimentální blaster střílející dvojvýboj najednou místo jedné střely. Vedle ležel komlink, který však byl ve skutečnosti skrytý vibronůž. O stůl dál sis mohl prohlédnout kouli podobnu výcvikovým z Chrámu Jedi, tato však měla po svém obvodu dvě rotující čepele a měla sloužit jako smrtící zbraň na dálkové ovládání. Zajímavý produkt jsi našel také na posledním stole - myšbot upravený jako malý sebevražedný terorista. Nechybělo u něho ani ovládání, ani výbušnina, která byla opravdová - zdálo se tedy, že veškeré vybavení bylo připraveno pro případné podrobení se okamžitým testům.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: 1. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Wrait »

Továrna, Iskaayuma
Nepozorovaně jsem proklouzl do místnosti, ale bylo to o fous. Málem jsem zapoměl na bezpečnost. Kameru jsem rychle a šťastně obešel a zavřel jsem za sebou dveře.
Konferenční místnost? První věc oc mě napadla, když jsem se rozhlédl.
Ne... Prezenční. Usmál jsem se a promnul si ruce, když jsem si prohlídl exponáty. Zastavil jsem se až u myšbota. Ten by mi mohl momentálně pomoci. Pak jsem si ještě prohlédl komlink s nožem, jak byl hezky vyobrazen. Vzal jsem komlink, smontoval myšbota a vrátil se ke dveřím. Teď nemám moc možností, jak zjistit, kde je kamera. Jediné co mohu zjistit, jestli je někdo v dohledu. Natáhnu se v Síle a prozkoumám okolí. Jestli se kromě kamery nic nehýbe, začnu pomalu otevírat dveře. Vím, že mě tlačí čas, ale nechci se překvapit rychle otevřenými dveřmi. Když jsou dveře otevřené natolik, aby se myšbot protáhl ven, spustím ho. Nadechnu se.
Tak, ať to vyjde. Zatnu zuby, odjistím nálož a nasměruju bota do místnosti vedle výtahu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 1. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Jordi Linx »

Iskaayuma,Továrna:
Z vystavených exponátů tě nejvíce zaujaly dva, komlink s vibronožem, který sis rozhodl uzmout pro sebe a myšbot-terorista. Po krátké prohlídce ovládání i myšbota a navíc papíru stručně popisujícího funkci i ovládání, ses pustil do jeho aktivace. Aplikace přečtených poznatků do praxe byla opravdu jednoduchá a během chvilky jsi si už mohl vyzkoušet ovládání myšbota přes ovladač. Velkou výhodou byla obrazovka na ovládacím zařízení, takže jsi viděl, kudy myšbot jede. Když jsi úspěšně vsadil bombu, tak jsi přistoupil k akci. Zpoza dveří jsi nikoho pomocí Síly nevycítil a tak jsi vypustil myšbota do akce.
Ovládání bylo až nečekaně intuitivní a jednoduché, takže pojíždění s myšbotem bylo i docela zábava. Ale ty jsi se věnoval především navádění myšbota do místa, kde jsi chtěl vyzkoušet jeho hlavní a všem očím skrytou funkci. Nalézt správnou místnost nebyl výrazný problém - zajel jsi tedy s myšbotem ke dveřím. Nedalo se čekat, že by ses jen tak dostal dovnitř a tak jsi přešel k detonaci nálože. Software byl navíc natolik sofistikovaný, že ti nabízel několik variant detonace - obecná, směrová, časovaná. Směrová přímo na dveře ti nakonec přišla jako nejvhodnější varianta a spustil jsi ji. Obraz z kamerky zmizel, možnost ovládání myšbota se deaktivovala a to vše za ozvěny mohutného výbuchu, který dokonce lehce otřásl budovou. Bylo jasné, že tohle určitě více než upoutá pozornost - ale také bylo potřeba vědět, že jsi byl momentálně ve směru, kudy bude tato pozornost upoutána.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: 1. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Wrait »

Iskaayuma, továrna.
Obraz zmizel, budova se otřásla a mě došlo, že teď půjde do tuhého. Tak jo, zkusíme to takhle... Jestli kamera přežila, už se netočí nebo míří přímo na mě. Rozhodl jsem se vyrazit dveře a proběhnout přímo do výtahové šachty. Pověsím se pod dveře tak, abych nebyl na první pohled vidět, ale mohl i jednoduše vykouknout.
Tak co teď? Poprvé se podívám do chodby, jestli se něco děje nebo ne. Zároveň se soustředím na výtah, aby mě cestou nesebral a abych měl čas se na něj připravit nebo mu uhnout.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 1. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Jordi Linx »

Iskaayuma,Továrna:
S kamerou jsi měl pravdu, protože, jakmile jsi vylétl z dveří přímo k turbovýtahu, tak kamera snímala především onu vybuchlou část. Jeden letmý pohled ti prozradil, že exploze byla opravdu značná, protože dveře se doslova vypařily a s nimi i notná část zdi. Navíc se okolo táhly další praskliny od exploze a dost prostoru okolo místa exploze bylo notně zčernalého. Ale to už jsi nevnímal, protože jsi se rychle, ale s dostatečnou mírou opatrnosti zavěsil za hranu u otevřených dveřích do turbovýtahové šachty a chvilku jsi jen vyčkával, co se bude dít. Turbovýtah samotný se doposud nehnul ze své předchozí pozice a nic nenasvědčovalo tomu, že by tě mohl v dohledné době ohrožovat.
Jakmile jsi byl na pozici a jist si bezpečností ze strany turbovýtahu, tak jsi nahlédl do chodby, odkud jsi před chvílí prchal. Zprvu jsi nic neviděl, ale zvuk přicházejících ti jasně prozrazoval, že exploze přilákala pozornost. podle zvuku jsi odhadl minimálně čtveřici, ne-li pětici přicházejících jedinců. Běželi směrem od hlavní chodby, tedy směru, kterým jsi mohl tušit svou mistryni.
Proč je sakra otevřený turbovýtah? Gevne, zkontroluj to! Ostatní za mnou směrem k explozi!
zaslechl jsi, když ses opět ukryl, abys nebyl viděn. Bohužel rozkaz, který jsi zaslechl pro tebe nebyl příliš příznivý a vystavoval tě možnost odhalení, což by celou situaci zase o něco zkomplikovalo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: 1. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Wrait »

Továrna, Iskaayuma

Vypadá, že to fungovalo. Řekl jsem si, když jsem, visíc ve výtahové šachtě, uslyšel blížící se kroky.
Schválně, jak tohle dopadne.Pomyslel jsem si , jakmile se objevili první nohy na křižovatce chodby. Síla mě upozornila jen chvilku před tím, než se jeden "strážný" otočil mým směrem. Slezl jsem ještě o několik stupínků níž. Jelikož ostatní mířili jiným směrem, našel jsem v Síle strážného jednoduše. Začal jsem mu vnucovat myšlenku: Šachta je prázdná, nikdo tu není... Případně: Dveře jsou porouchané výbuchem...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 1. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Jordi Linx »

Iskaayuma,Továrna:
S výsledkem rozruchu jsi byl nakonec spokojen a nerozhodilo tě ani to, že tvým směrem vyrazil jeden z mužů. Zachovával jsi však klidnou hlavu, slezl o několik stupínků níže, kde jsi nalezl další pevný bod a ponořil se do Síly. Vnímal jsi muže, jak se blíží k hranici dveří, když jsi mu začal podsouvat myšlenku, kterou jsi u něj chtěl udělat dominantní. Muž dorazil ke kraji, trochu se naklonil a pohlédl směrem dolů, aby se zase znova narovnal a otočil ke svým kumpánům.
Šachta je prázdná, nikdo tu není. Dveře jsou porouchané výbuchem ...
zkopíroval do puntíku přesně to, co ses mu pokoušel nasadit do hlavy a čekal otočený na opačnou stranu.
Dobře, pojď sem a porozhlédni se támhle vlevo, Tsone, ty běž do prava ...
odpověděl mu nejspíše velitel jejich skupiny a odvolal jej od tvé pozice, čímž jsi prozatím z této situace bez potíží vyváznul. Muž bez váhání vyrazil jejich směrem a tys byl opět v bezpečí před odhalením, ale i nadále ve výtahové šachtě několik desítek metrů nad kabinou turbovýtahu. V Síle jsi náhle pocítil jakýsi pocit vděčnosti, aby ti bylo téměř okamžitě jasné, odkud přišel. Dle všeho to tedy znamenalo, že tvoje odvrácení pozornosti způsobilo dostatečný rozruch na to, aby ti byla tvoje mistryně nyní vděčná. Komlink sice zůstával tichý, ale bylo jasné, že mistryně jej teď po nějakou dobu nebude používat a to nejspíš pro dobro vás dvou. Svůj další osud jsi měl tedy opět už jen ve svých rukou.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: 1. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Wrait »

Iskaayuma, továrna
Tak, Eerin mimo dosach jejich pařátů... Ale já... Chvilku jsem se zamyslel nad mou situací, když jsem dostal poděkování od mistryně. Znovu jsem povylezl a koukl se do chodby. Zhodnotil jsem, jsetli je bezečné, vylézt a s menší námahou se dostat nad otvor dveří, nebu budu muse s vynaložením větších sil nepozorovaně přeskočit.
Pak bylo opět na mě, abych donutil dalšího strážníka, nejlépe toho nejblíž, aby vyzkoušel jestli výtah funguje.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 1. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Jordi Linx »

Iskaayuma,Továrna:
Spokojen s tím, že mistryně byla nyní dle všeho mimo obklíčení, jsi se rozhodl pokročit i ve svých vlastních plánech. Opatrně jsi nejprve vykouknul zpoza turbovýtahové šachty, abys zjistil, že když to provedeš rychle, tak by tě ani nemuseli spatřit. Neotálel jsi, vytáhnul jsi se ven, otočil se nazpět a s pomocí mrštného skoku se opět vyhoupnul dovnitř, ale tentokráte do druhé strany z vertikálního hlediska. Během několika vteřin jsi se tedy octnul nad horní hranou dveřního rámu, kde ses pevně uchytil.
Další částí tvého plánu bylo přilákat nazpět někoho ze strážných. Potíž byla v tom, že jak od tebe byli muži dál a přes několik stěn, tak jsi měl potíže vnuknout některému z nich byť i jednoduchou myšlenku. Celé to nakonec vyžadovalo velkou míru soustředění, před čímž ses musel ujistit, že se pevně držíš na místě.
Ponořil ses do Síly a zavnímal jsi do místnosti, kde se nacházeli strážní. Vybral sis toho nejblíže dveří a upřel jsi veškerou svou pozornost a soustředění k němu. Znamenalo to odříznou všechny ostatní, přestat je vnímat, čímž jsi se vůči nim rozhodl být na chvilku slepý. Když jsi měl konečně vytvořené hlubší a jasnější spojení, tak jsi vložil drobnou myšlenku, drobné vnuknutí, že ten dotyčný snad něco zaslechl směrem od turbovýtahu. pak stačilo trošku pošťouchnout jeho zvědavost, mírně brknout na nutkání šplhnout si tím, že něco odhalí a dál jsi už mohl jasně vnímat, že tenhle dotyčný vyrážel směrem k tobě. Předtím než jsi však přerušil silné spojení z tvé strany, tak jsi mohl postřehnout mužovu tužbu něco rychle vydělat a podívat se po galaxii.
Po ukončení spojení jsi se musel rychle vyrovnávat s náhlým přívalem slabosti a to natolik, že jsi malém ztratil rovnováhu. Nakonec jsi se však jen tak tak udržel a zůstal na své pozici nad rámem dveří, zatímco se tebou přilákaný muž blížil poté, co se nějak vymluvil u svých kolegů.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: 1. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Wrait »

Továrna, Iskaayuma
Notak, Pojď sem... Naváděl jsem jednoho dtrážníka. Přimět někoho pár metrů odsud nebylo těžké, ale přes několik zdí, to už bylo něco. Na chvíli jsem ho přestal nabádat, abych se lépe chytil. Málem jsem se opravdu pustil.
Podržel jsem se a přechytil na jiné madlo. Přivolej výtah... Znovu jsem se začal soustředit na toho muže. Ještě jsem přesunul nohu, abych měl lépe rozloženou váhu.
Ani to nepomohlo. Když už byl strážník u dveří, chybělo jen málo, abych se pustil. Skoro všechnu Sílu jsem vyčerpal na něj a teď jsem ji musel rychle nabrat. Ještě bude potřeba. Tak... Zmáčkni to. Potřebuju ten výtah. Zanadával jsem si trochu a provedl jednoduchou meditaci na nabrání alespoň špetky Síly.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 1. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Jordi Linx »

Iskaayuma, Továrna:
Jak se muž blížil víc a víc k tobě, tak jsi se již nemusel tolik soustředit a našel sis chvilku na to,a bys posbíral síly a ujistil se, že ze své současné pozice jen tak nespadneš. Pro soustředění sil sis přivolal na pomoc Sílu, což ti pomohlo ještě víc, byť pozice pro meditaci na obnovení sil tu rozhodně nebyla kdo ví jaká. Přesto jsi pocítil alespoň drobnou úlevu, což ti muselo pro nyní postačit.

Jakmile muž téměř dosáhl okraje turbovýtahové šachty, tak jsi se rozhodl jeho mysl ovlivnit znova. Muž pod tebou se zastavil a trochu překvapeně se rozhlížel okolo sebe.
Přivolej výtah ...
zopakoval nahlas a rozhlédl se do stran, aby se nad svými slovy zarazil.
... eh, komu to říkám? Proč bych to měl někomu říkat? Vždyť tu nikdo kromě mě není,
zauvažoval nahlas, ale nakonec se rozhodl přiložit ruku na patřičné místo. Otisk ruky byl téměř okamžitě akceptován a ty jsi mohl hluboko pod sebou spatřit pohyb kabiny turbovýtahu, která se okamžitě vydala směrem k vám. Když se přiblížila zhruba do poloviny cesty, tak jsi mohl jasně rozeznat i svůj balíček, který byl stále na svém místě a bez poškození a jízda jej nijak výrazně neovlivnila. O několik vteřin poté už kabina turbovýtahu dobržďovala u tebe a vyšlo to přesně tak, že stačily udělat dva kroky a byl jsi na kabině turbovýtahu, opět u svého balíčku. Muž, kterému jsi předtím vnuknul myšlenku spojenou s přivoláním výtahu, teď nastoupil trochu nejistě dovnitř, ale mohl jsi z něj cítit jakési zmatení. I proto, že vlastně nevěděl, proč by teď měl turbovýtahem někam jet a něco dělat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: 1. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Wrait »

Iskaayuma, Továrna:
Kabina přijela a já se opět dostal k oněm informacím. Tak teď nastala ta chvíle s tím pohnout. Začal jsem neopatrně, ale však schválně šourat po kabině. Když jsem upoutal jeho pozornost, na chvilku jsem přestal a pak zase začal. Čekal jsem dokud neotevře poklop na kabinu. A znova jsem ho tak trochu nutil. Otevřít...
Připravil jsem se, ať už z otvoru vyleze hlava nebo ruka se zbraní, abych byl schopen ho efektivně odzbrojit nohou či rovnou omráčit. V případě zbraně ho kopem odzbrojím, vytáhnu nahoru a několika ranami do hlavy omráčím. Pokud mi nejprve ukáže hlavu, mířím mu botou tak, aby omdlel ihned. Tělo uklidím na kabinu, sundám paměti a položím je před turbo zdviž.
Počkat, něco by se mi mohlo hodit... Podrbu se na bradě a na jizvách na tváři a vrátím se k omráčenému tělu. Kromě toho, že si vezmu jeho komlink, abych mohl poslouchat nepřátele, vytáhnu světelný meč. Opravdu mě to napadlo? Zeptal jsem se, než jsem mu usekl jednu ruku. Meč jsem schoval, utrhl mu kus látky z oblečení a zamotal do ní ruku. Slezl jsem a poslal výtah dolu.
Čas vyzkoušet tu věcičku. Vyndal jsem ten komlink-nůž a vyřadil kameru. Pak jsem vzal paměťové bloky a připraven, že příjde nebezbečí a se Sílou na stopkách, jsem se vydal cestou za mistryní.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 1. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Jordi Linx »

Iskaayuma, Továrna:
Vše zatím vycházelo tak, jak sis plánoval a dalším krokem bylo přivolání pozornosti onoho muže k tomu, aby se pokusil vydrápat nahoru za tebou. Trocha šramotu a další pošťouchnutí v Síle a muž se opravdu vydal tvým směrem. Nejprve se otevřel poklop od kabiny výtahu, aby se následně vynořila ruka a hlava muže, kterého jsi doposud zkoušel řídit pomocí posloupnosti Myšlenkových triků. Následoval tvůj jednoduchý kop přímo vpřed, kterým jsi bez obav omráčil muže. Ten se okamžitě pustil a spadnul na dno turbovýtahu a to včetně dost hlučné rány.
Následně ses spustil dolů do kabiny za ním, abys ho následně vytáhl nahoru a mohl jej tam ukrýt. Jenže, když jsi ho tělo pomocí svých sil i Síly zvedal nahoru, tak jsi zaslechl hlasy přicházející z chodby.
Slyšel jsi to?
Gevne, děje se tam něco?
zaslechl jsi hlasy jeho kumpánů a bylo ti jasné, že bez odpovědi zamíří přímo k tobě. Tělo jsi vytáhl nahoru i se svou maličkostí akorát včas na to, abys stihl zavřít poklop a nebýt okamžitě spatřen Gevnovými kumpány. Slyšel jsi dva páry nohou prozrazující dvě osoby, které dorazily k blízkosti turbovýtahu, čímž ti zmařily část tvých plánů. Bylo ti navíc jasné, že svého kumpána budou hledat a že není mnoho míst, kam by mohl zmizet, obzvláště, když se jeho zbraň povalovala na podlaze kabiny turbovýtahu, což sis nyní uvědomil při rychlé prohlídce tvé oběti, která byla zatím v bezvědomí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Re: 1. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Wrait »

Továrna, Iskaayuma
To snad ne!Udělám nevěřcnou grimasu na omráčené tělo pode mnou. Slezu dolu a začnu ho vytahovat nahoru. To je váha... musím si přivolat na pomoc Sílu. Když jsme oba opět nahoře, posadím se a zas trochu odpočívám.
Ozvaly se hlasy. Seděl jsem na poklopu u výtahu. Do banthího trusu... Všechno šlo do teď dobře. Jediné, co mi chybělo, bylo prozrazení. Musel jsem něco udělat, ale nevěděl jsem co. musel jsem být klidný. Doufám, že nebudu muset zabíjet.
Zatím nic nedělám, čekám až, jeden nebo oba nastoupí do výtahu. Pak vyberu toho chytřejšího. Je dole, pojedem za ním. Sice bude těžší ho ovlivnit, ale alespoň ten druhý nebude nic namítat a já budu mít volnou cestu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 1. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Příspěvek od Jordi Linx »

Iskaayuma, Továrna:
Opatrně jsi poslouchal, jak dva páry nohou nakročily do kabiny turbovýtahu a prohlíželi si ji.
Kde je Gevn?
zaslechl jsi jasnou otázku, jak se oba muži snažili nalézt svého kolegu, který ležel v bezvědomí s tebou na střeše. Než se mohl některý z nich zkusit podívat směrem nahoru, tedy k tobě, tak už jsi se pokoušel o další Myšlenkový trik. Tentokrát sis vybral toho, který ti díky vnímání v Síle připadal schopnější a pokusil ses mu podstrčit myšlenku.
Nesjel dolů?
zaslechl jsi po chvilce, což nasvědčovalo, že tvůj Myšlenkový trik alespoň zčásti zabral. Druhý z mužů nic neřekl a ty jsi mohl o chvilku později pocítit, jak se turbovýtah rozjel požadovaným směrem. Zdálo se, že by si z toho mohl přeci jen vyváznout bez potíží.
Počkej, tady je jeho zbraň,
zarazil se jeden z mužů, dle hlasů ten, kterého jsi neovlivnil.
A jak se ten turbovýtah vlastně dostal zpátky nahoru, když v něm nikdo nebyl?
zarazil se ten, kterýho si ovlivnil a podvědomě jsi vytušil, že jejich pohledy se začínají upínat směrem k poklopu na střechu. Tedy přesně do míst, kde jsi se skrýval i s omráčeným Gevnem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“